0ks za 0€
zobraziť košík
 

Automower® 105 robotická kosačka - nedostupná

Kompaktná trojkolesová robotická kosačka pre efektívne kosenie malých a rovných trávnatých plôch. Robotická kosačka Husqvarna Automower® 105 je vhodná pre menšiu trávnatú plochu s max. rozlohou do 600 m² ±20 %, kapacita kosenia je 43 m²/hod a zvláda mierne svahy do max. sklonu 25 % (14 stupňov). Je vybavená Li-Ion batériou s kapacitou 18 V/ 2,1 Ah s typickou dobou nabíjania 50 min. a s priemerným časom kosenia na jedno nabitie 65 min, automatickým systémom nabíjania, šírka kosiaceho záberu 17 cm, nadstavenie výšky kosenia 2 - 5 cm, nízka hladina akustického hluku pri kosení 61 dB, spotreba pri kosení 20 W, hmotnosť 6,7 kg. Ľahko sa ovláda prostredníctvom klávesnice LCD displeja, umožňuje osobné nastavenie, nastavenie času kosenia, chránená je PIN kódom a zabezpečená akustickým ALARMOM. Dodávaná je vo farbe šedej, farebné prevedenie polárna biela Vám dodáme ako voliteľné príslušenstvo. Balenie obsahuje Automower® 105 + nabíjaciu stanicu + 18 V napäťový kábel a napájací transformátor + 6 ks Endurance náhradných nožov + manuál v SK jazyku. Jedine tento model robotickej kosačky sa nedá rozšíriť o komunikačnú kartu Automower Connect ktorá nám umožní vzdialenú správu a zvýšenie ochrany robotickej kosačky prostredníctvom Vášho smart telefónu. Automower® 105 je v základnom balení dodávaný bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučuje sa zveriť inštaláciu a programovanie Autorizovanému partnerovi s certifikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššej certifikácie " Automower EXPERT ", poskytujeme viac ako 19 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie robotickej kosačky. Ponúkame Vám profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower® vrátane odbornej inštalácie ohraničujúcich a navádzacích káblov špeciálnym pokladacím strojom do hĺbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby dodávky a inštalácie na kľúč, celoročný záručný a pozáručný servis, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenia robotických kosačiek s kontrolovaným nabíjaním akumulátora, dodávky kompletného príslušenstva, spotrebného materiálu, inštalačných káblov a náhradných nožov. Štandartná záruka na Automower® 105 je pre právnické osoby 24 mesiacov, ponúkame Vám zvýhodnenú Predĺženú záruku Automower Care 2+3, + ďalšie 3 roky za cenu 89,- €. Pri zakúpení sady Husqvarna Care 2+3 obdržíte balíček, v ktorom je Certifikát Care a sada 9 ks náhradných nožov pre robotickú kosačku ! Viac info na: https://www.husqvarna.com/sk/vyrobky/roboticke-kosacky/automower-105/967645411/
Cena: 989,00 €

Vzhľadom na neustále sa meniace ceny od dodávateľov sú ceny uvedené na internete len informatívne. Záväzná cena a termín dodania bude potvrdená až spätným mailom z predajne. Ďakujeme za pochopenie. European team.

Našli ste niekde lepšiu cenu? Napíšte nám!

Charakteristické vlastnosti
Spoľahlivosť

Spoľahlivosť

Husqvarna kladie mimoriadny dôraz na spoľahlivosť robotických kosačiek. Počas 20-ročného vývoja týchto kosačiek sa zameriavame najmä na dosiahnutie maximálnej spoľahlivosti, najvyššej kvality a na minimalizáciu nevyhnutnej obsluhy týchto kosačiek.

Vynikajúce výsledky pri kosení trávnika

Vynikajúce výsledky pri kosení trávnika

Vďaka tomu, že sa kosačka Automower® Husqvarna pohybuje po trávniku náhodným spôsobom, je trávnik pokosený dokonale a úhľadne, takže vyzerá ako zelený koberec. Nože ostré ako britva sekajú trávu na jemné kúsky a všetkými smermi. Trávnik je potom hustejší a zdravší a zabraňuje prerastaniu machu.

Nízka hlučnosť

Nízka hlučnosť

Vďaka unikátnemu systému kosenia pracuje Automower® veľmi diskrétne, ticho a vtedy, keď si to prajete.

Unikátny systém kosenia

Unikátny systém kosenia

Kosačka Automower® Husqvarna skracuje trávu len o kúsoček, ale často, čo zaisťuje pekný a zdravý trávnik. Je vybavená nožmi zo silnej uhlíkovej ocele, ostrými ako britva, ktoré sú pripevnené k disku robustného žacieho ústrojenstva. To umožňuje efektívnu prevádzku a extrémne nízku spotrebu energie.

Automatické nabíjanie

Automatické nabíjanie

Keď kosačka Automower® potrebuje energiu, nájde si sama cestu k nabíjacej stanici.

Zámok PIN kódu

Zámok PIN kódu

Kosačka Automower® je vybavená veľmi účinným bezpečnostným systémom s použitím osobného PIN kódu, ktorý podstatne zvyšuje ochranu kosačky.

Žiadne emisie

Žiadne emisie

Automower® je kosačka s elektrickým pohonom, preto neprodukuje žiadne škodlivé emisie.

Výstražný systém proti krádeži

Výstražný systém proti krádeži

Výstražný systém proti krádeži ponúka maximálny stupeň zabezpečenia kosačky podľa vášho vlastného výberu.

Kapacita kosenia, m²
600 m² +/-20%
Systém nabíjania
Automatický
Maximálny sklon pracovnej plochy
25 % / 14 °
Farba
Granitovo šedá
Klávesnica
15 tlačidiel
Informačný panel
LCD displej s nastavovacím menu
Typ rukoväte
Integrovaná
Vzorok kolies
Stredný
Typ Batérie
Li-ion
Typická doba nabíjania
90 min
Priemerny čas kosenia na jedno nabitie
60 min
Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití
4,5 kWh za mesiac pri 600 m²
Spotreba energie pri kosení
20 W
Kosiaci systém
3 otočné žacie nože ostré ako britva
Výška kosenia, min-max, mm
20 - 50 mm / 0,79 - 1,97 palcov
Šírka záberu, cm
17 cm / 6,69 palcov
Hladina hluku, dB(A)
namerané: 58 dB(A), garantované: 61 dB(A)
Alarm
Stredný
Ohraničujúci vodič
0 m, príslušenstvo
Skoby
0 ks, príslušenstvo
Náhradné žacie nože
6 ks ENDURANCE náhradné nože
Rozmery výrobku, DxŠxV
550x390x250 mm / 21,65x15,35x9,84 palcov
Hmotnosť, kg
6,7 kg
Poháňané kolesá
zadné
Materiál skeletu
ABS
Metóda(y) kosenia
mulčovanie
Nastavenie výšky kosenia
plynulá
Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A)
58
Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA) , db(A)
61
Timer (časový spínač)
Áno
PIN kód
Áno
Zámok inštalácie
Áno
Časový zámok
Áno
Senzor zdvihnutia
Áno
Senzor náklonu
Áno
Komunikačná jednotka GPS
nedá sa
Kapacita kosenia, m²
600 m² +/-20%