0ks za 0€
zobraziť košík
 

AUTOMOWER 430X robotická kosačka X-line série AKCIA

AUTOMOWER 430X je model z radu X-line od svetového lídra v oblasti robotického kosenia. Nová robotická kosačka Automower 430X je dostatočne inteligentná, aby zvládla pokosiť veľké a členité trávnaté plochy - s niekoľkými úzkymi priechodmi, prekážkami, ťažkým terénom a svahmy so sklonom do 45 %. Navigácia pomocou GPS a rad funkcií vrátane aplikácie Automower® Connect v základnej výbave pomáhajú inteligentným spôsobom udržiavať váš trávnik zelený, zdravý a perfektne pokosený. S aplikáciou Automower® Connect budete so svojou kosačkou stále v spojení: môžete sledovať jej prácu, komunikovať s ňou a mať k dispozícii aktuálne informácie na svojom inteligentnom telefóne, nech ste kdekoľvek na svete. Vhodná je pre stredne veľké a väčšie plochy až do rozlohy 3.200 m², zvládne prudké svahy so sklonom až 45 % ( 24 ° ). Automower 430X dokáže pokosiť 133 m2/hod ak má záhrada tvar ideálneho obdĺžnika bez prekážok. Inteligentná technológia prispôsobí frekvenciu kosenia tempu rastu trávnika a spoľahlivo prevedie kosačku aj úzkymi priechodmi na trávniku. Intuitívne ovládanie na veľkom, užívateľsky príjemnom displeji umožňuje osobné nastavenia a naprogramovanie kosačky. Farba vrchného krytu polárna biela je k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo. Automower® Connect karta Vám umožní po bezplatnej aplikácie ( pre iOS alebo Android ) do telefónu dokonalú kontrolu nad Vašou robotickou kosačkou. Prostredníctvom inteligentného telefónu budete môcť kedykoľvek a kdekoľvek na diaľku spustiť, zastaviť alebo zaparkovať kosačku v nabíjacej stanici, prezerať si a meniť nastavenia a časy kosenia, prijímať chybové upozornenia a sledovať jej polohu pomocou GPS na google mapách. S kartou Automower® Connect je dodávaná bezplatne SIMM karta s predplateným paušálom na 10 rokov. Led svetlá a matný povrch horného krytu v základnej výbave. Automower 430X je dodávaný v balení bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučuje sa zveriť inštaláciu a programovanie robotickej kosačky Autorizovanému partnerovi s certifikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššieho štatútu " AUTOMOWER EXPERT 2018 ", poskytujeme viac ako 15 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek vrátane inštalácie ohraničujúceho a navádzacích káblov špeciálnym pokladacím strojom do hĺbky 1 - 6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby na kľúč, záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora.

Pôvodná cena: 3 180,00 €

Akciová cena: 2 920,00 €

Našli ste niekde lepšiu cenu? Napíšte nám!

Charakteristické vlastnosti
Spoľahlivosť

Spoľahlivosť

Husqvarna kladie mimoriadny dôraz na spoľahlivosť robotických kosačiek. Počas 20-ročného vývoja týchto kosačiek sa zameriavame najmä na dosiahnutie maximálnej spoľahlivosti, najvyššej kvality a na minimalizáciu nevyhnutnej obsluhy týchto kosačiek.

Vynikajúce výsledky pri kosení trávnika

Vynikajúce výsledky pri kosení trávnika

Vďaka tomu, že sa kosačka Automower® Husqvarna pohybuje po trávniku náhodným spôsobom, je trávnik pokosený dokonale a úhľadne, takže vyzerá ako zelený koberec. Nože ostré ako britva sekajú trávu na jemné kúsky a všetkými smermi. Trávnik je potom hustejší a zdravší a zabraňuje prerastaniu machu.

Navigácia s pomocou GPS

Navigácia s pomocou GPS

Integrovaný systém GPS vytvára mapu záhrady, vrátane umiestnenia ohraničujúcich a navádzacích vodičov. Husqvarna Automower® následne registruje, ktoré časti záhrady už kosačka kosila a podľa toho upravuje jej pohyb pri kosení. Tým zaistí optimálne pokrytie celej trávnaté plochy a excelentný výsledok kosenia.

Timer podľa počasia

Timer podľa počasia

Kosačka Husqvarna Automower® vie svoju pracovnú dobu prispôsobiť počasí, čo znamená, že v čase rýchleho rastu trávy pracuje oveľa dlhšie. Za slnečného a suchého počasia alebo ku koncu sezóny kosí kratšiu dobu - tým šetrí trávnik a zároveň sa menej opotrebováva.

Nízka hlučnosť

Nízka hlučnosť

Vďaka unikátnemu systému kosenia pracuje Automower® veľmi diskrétne, ticho a vtedy, keď si to prajete.

Unikátny systém kosenia

Unikátny systém kosenia

Kosačka Automower® Husqvarna skracuje trávu len o kúsoček, ale často, čo zaisťuje pekný a zdravý trávnik. Je vybavená nožmi zo silnej uhlíkovej ocele, ostrými ako britva, ktoré sú pripevnené k disku robustného žacieho ústrojenstva. To umožňuje efektívnu prevádzku a extrémne nízku spotrebu energie.

Automatické nabíjanie

Automatické nabíjanie

Keď kosačka Automower® potrebuje energiu, nájde si sama cestu k nabíjacej stanici.

Zámok PIN kódu

Zámok PIN kódu

Kosačka Automower® je vybavená veľmi účinným bezpečnostným systémom s použitím osobného PIN kódu, ktorý podstatne zvyšuje ochranu kosačky.

Kapacita kosenia, m²
3200 m² +/-20% / 0,79 akre +/-20%
Systém nabíjania
Automatický
Maximálny sklon pracovnej plochy
45 % / 24 °
Farba
Granitovo šedá
Klávesnica
19 tlačidiel
Informačný panel
LCD displej s nastavovacím menu
Typ rukoväte
Integrovaná
Vzorok kolies
Hrubý
Typ Batérie
Li-ion
Typická doba nabíjania
65 min
Priemerny čas kosenia na jedno nabitie
135 min
Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití
18 kWh za mesiac pri 3200 m² / 18 kWh za mesiac pri 0,79 akre
Spotreba energie pri kosení
30 W
Kosiaci systém
3 otočné nože ostré ako britva
Výška kosenia, min-max, mm
20 - 60 mm / 0,8 - 2,4 palcov
Šírka záberu, cm
24 cm / 9,45 palcov
Hladina hluku, dB(A)
namerané: 57 dB(A), garantované: 58 dB(A)
Alarm
Hlasitý
Náhradné žacie nože
9 ks
Rozmery výrobku, DxŠxV
720x560x310 mm / 28,4x22x12,2 palcov
Hmotnosť, kg
13,2 kg / 29,1 libier
Timer (časový spínač)
Áno
PIN kód
Áno
Zámok inštalácie
Áno
Časový zámok
Áno
Senzor zdvihnutia
Áno
Senzor náklonu
Áno
Kapacita kosenia, m²
3200 m² +/-20% / 0,8 akre +/-20%