0ks za 0€
zobraziť košík
 

AUTOMOWER 450X robotická kosačka X-line série AKCIA

Husqvarna Automower 450X, séria X-line náš najlepší a najvýkonnejší model z radu robotických kosačiek Husqvarna na trhu. Táto inteligentná kosačka si hravo poradí s veľkými a zložito členitými trávnatými plochami, aj s mnohonásobnými úzkymi priechodmi, prekážkami, nerovným terénom a svahmi až do 45 %. Ultrazvukové snímače, GPS asistovaná navigácia na optimalizáciu kosenia a celý rad funkcií, vrátane Automower® Connect karty predstavujú inteligentné riešenie, ktoré udrží váš trávnik trvale zelený, zdravý a dokonale pokosený. Základné parametre: kosiaci výkon až 5.000 m² +/-20% / 24 hodín, kapacita kosenia 208 m2/hod, Li-ion akumulátor 18V/ 10,4 Ah, priemerný čas kosenia na je 260 min. na jedno nabitie, šírka záberu 24 cm, hlučnosť pri kosení namerané: 58 dB(A), hmotnosť robotickej kosačky AMW 450X 13,9 kg. Husqvarna kladie mimoriadny dôraz na spoľahlivosť robotických kosačiek. Počas 20-ročného vývoja týchto kosačiek sa zameriavame najmä na dosiahnutie maximálnej spoľahlivosti, najvyššej kvality a na minimalizáciu nevyhnutnej obsluhy týchto kosačiek. S aplikáciou Automower® Connect máte svoju kosačku vždy pod kontrolou: môžete ju sledovať, komunikovať s ňou a aktualizovať ju jednoduchým dotykom obrazovky, či už ste kdekoľvek na svete na svojom chytrom telefóne. S kartou dodávame súčasne SIMM kartu predplatenú na 10 rokov. Automower 450X je dodávaný bez inštalačných vodičov a konektorov v balení, doporučuje sa zveriť inštaláciu robotickej kosačky Autorizovanému partnerovi s certfikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššieho štatútu AUTOMOWER EXPERT 2018, poskytujeme viac ako 15 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúceho a navádzacieho kábla pokladacím strojom do hľbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby na kľúč, záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora.

Pôvodná cena: 4 250,00 €

Akciová cena: 3 900,00 €

Našli ste niekde lepšiu cenu? Napíšte nám!

Charakteristické vlastnosti
Spoľahlivosť

Spoľahlivosť

Husqvarna kladie mimoriadny dôraz na spoľahlivosť robotických kosačiek. Počas 20-ročného vývoja týchto kosačiek sa zameriavame najmä na dosiahnutie maximálnej spoľahlivosti, najvyššej kvality a na minimalizáciu nevyhnutnej obsluhy týchto kosačiek.

Vynikajúce výsledky pri kosení trávnika

Vynikajúce výsledky pri kosení trávnika

Vďaka tomu, že sa kosačka Automower® Husqvarna pohybuje po trávniku náhodným spôsobom, je trávnik pokosený dokonale a úhľadne, takže vyzerá ako zelený koberec. Nože ostré ako britva sekajú trávu na jemné kúsky a všetkými smermi. Trávnik je potom hustejší a zdravší a zabraňuje prerastaniu machu.

Navigácia s pomocou GPS

Navigácia s pomocou GPS

Integrovaný systém GPS vytvára mapu záhrady, vrátane umiestnenia ohraničujúcich a navádzacích vodičov. Husqvarna Automower® následne registruje, ktoré časti záhrady už kosačka kosila a podľa toho upravuje jej pohyb pri kosení. Tým zaistí optimálne pokrytie celej trávnaté plochy a excelentný výsledok kosenia.

Timer podľa počasia

Timer podľa počasia

Kosačka Husqvarna Automower® vie svoju pracovnú dobu prispôsobiť počasí, čo znamená, že v čase rýchleho rastu trávy pracuje oveľa dlhšie. Za slnečného a suchého počasia alebo ku koncu sezóny kosí kratšiu dobu - tým šetrí trávnik a zároveň sa menej opotrebováva.

Nízka hlučnosť

Nízka hlučnosť

Vďaka unikátnemu systému kosenia pracuje Automower® veľmi diskrétne, ticho a vtedy, keď si to prajete.

Unikátny systém kosenia

Unikátny systém kosenia

Kosačka Automower® Husqvarna skracuje trávu len o kúsoček, ale často, čo zaisťuje pekný a zdravý trávnik. Je vybavená nožmi zo silnej uhlíkovej ocele, ostrými ako britva, ktoré sú pripevnené k disku robustného žacieho ústrojenstva. To umožňuje efektívnu prevádzku a extrémne nízku spotrebu energie.

Automatické nabíjanie

Automatické nabíjanie

Keď kosačka Automower® potrebuje energiu, nájde si sama cestu k nabíjacej stanici.

Zámok PIN kódu

Zámok PIN kódu

Kosačka Automower® je vybavená veľmi účinným bezpečnostným systémom s použitím osobného PIN kódu, ktorý podstatne zvyšuje ochranu kosačky.

Kapacita kosenia, m²
5000 m² +/-20% / 1,25 akre +/-20%
Systém nabíjania
Automatický
Maximálny sklon pracovnej plochy
45 % / 24 °
Farba
Granitovo šedá
Klávesnica
19 tlačidiel
Informačný panel
LCD displej s nastavovacím menu
Typ rukoväte
Integrovaná
Vzorok kolies
Hrubý
Typ Batérie
Li-ion
Typická doba nabíjania
75 min
Priemerny čas kosenia na jedno nabitie
260 min
Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití
23 kWh za mesiac pri 5000 m² / 23 kWh za mesiac pri 1,24 akre
Spotreba energie pri kosení
35 W
Kosiaci systém
3 otočné žacie nože ostré ako britva
Výška kosenia, min-max, mm
20 - 60 mm / 0,79 - 2,36 palcov
Šírka záberu, cm
24 cm / 9,45 palcov
Hladina hluku, dB(A)
namerané: 58 dB(A), garantované: 59 dB(A)
Alarm
Hlasitý
Náhradné žacie nože
9 ks
Rozmery výrobku, DxŠxV
720x560x310 mm / 28,35x22x12,2 palcov
Hmotnosť, kg
13,9 kg / 30,64 libier
Timer (časový spínač)
Áno
PIN kód
Áno
Zámok inštalácie
Áno
Časový zámok
Áno
Senzor zdvihnutia
Áno
Senzor náklonu
Áno