0ks za 0€
zobraziť košík
 

AUTOMOWER 330X, GPS asistovaná navigácia

Prémiový model tretej generácie Husqvarna Automower® 330X je výborná voľba pre veľké a členité záhrady s rozlohou až 3.200 m² +/- 20%, kosiaci výkon až 135 m²/hod. aj s nabíjaním. Tento nový model s bezkonkurenčnou funkčnosťou a výkonom zvládne nerovný terén, všetky bežné prekážky, ako sú stromy, kríky, úzke trávnaté prechody a trávnaté svahy so sklonom až 45% ( 24 stupňov ). Kosenie a nabíjanie je vykonávané plne automaticky, akonáhle Automower® 330X potrebuje dobiť Li-Ion batérie, vráti sa sám do nabíjacej stanice, nabije sa a pokračuje ďalej vo svojej práci, kosení tým najšetrnejším spôsobom. Pretože táto inteligentná kosačka kosí trávu tromi výkyvnými ostrými nožmi takmer neustále a náhodným smerom, je výsledok kvality kosenia fantastický. Pomocou klávesnice a displeja ju možno naprogramovať, aby odviedla prvotriednu prácu aj na trávnatých plochách, ktoré majú ten najkomplikovanejší a členitý tvar. Nové funkcie modelu Automower® 330X: GPS asistovaná navigácia, elektrické nastavenie výšky kosenia 20 - 60 mm, kosenie do špirály, časovač podľa počasia, automatická detekcia zúženého prechodu a tlačidlo pre okamžité zaparkovanie. Model Automower® 330X je vybavený zdokonaleným zabezpečením proti krádeži ( PIN kód a Alarm, senzorom zdvihnutia, registráciou a updatom SW cez PC ), podsvietenou klávesnicou a prehľadným displejom, dodávaná je s väčšou inštalačnou sadou. Ako voliteľný výber je k dispozícii aj v elegantnej polárnej bielej farbe. Za príplatok sú dodávané predné svetlá, sada kolies s výrazným dezénom a čistiace kefy do najťažších svahov, elegantný domček L2 nabíjacej stanice s novým dizajnom. Veľkosť kosenej plochy až 3.200 m² +/- 20%, kapacita kosenia 135 m²/hod, max. sklon terénu až 45%, GPS asistovaná navigácia, šírka kosenia 24 cm, výška kosenia 20-60 mm, Li-Ion 18V/6,4 Ah, hladina hluku max. 58 dB, hmotnosť 13,2 kg, elegantný dizajn. Naša spoločnosť dosiahla najvyšší štatút AUTOMOWER EXPERT 2017, poskytujeme už viac ako 10 rokov odbornú inštaláciu, programovanie a profesionálnu inštaláciu ohraničujúceho a navádzacieho kábla pokladacím strojom 10-60 mm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby na kľúč vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s pravidelným dobíjaním akumulátora.

Pôvodná cena: 3 065,00 €

Akciová cena: 2 790,00 €

Našli ste niekde lepšiu cenu? Napíšte nám!

Charakteristické vlastnosti
Spoľahlivosť

Spoľahlivosť

Husqvarna kladie mimoriadny dôraz na spoľahlivosť robotických kosačiek. Počas 20-ročného vývoja týchto kosačiek sa zameriavame najmä na dosiahnutie maximálnej spoľahlivosti, najvyššej kvality a na minimalizáciu nevyhnutnej obsluhy týchto kosačiek.

Vynikajúce výsledky pri kosení trávnika

Vynikajúce výsledky pri kosení trávnika

Vďaka tomu, že sa kosačka Automower® Husqvarna pohybuje po trávniku náhodným spôsobom, je trávnik pokosený dokonale a úhľadne, takže vyzerá ako zelený koberec. Nože ostré ako britva sekajú trávu na jemné kúsky a všetkými smermi. Trávnik je potom hustejší a zdravší a zabraňuje prerastaniu machu.

Navigácia s pomocou GPS

Navigácia s pomocou GPS

Integrovaný systém GPS vytvára mapu záhrady, vrátane umiestnenia ohraničujúcich a navádzacích vodičov. Husqvarna Automower® následne registruje, ktoré časti záhrady už kosačka kosila a podľa toho upravuje jej pohyb pri kosení. Tým zaistí optimálne pokrytie celej trávnaté plochy a excelentný výsledok kosenia.

Timer podľa počasia

Timer podľa počasia

Kosačka Husqvarna Automower® vie svoju pracovnú dobu prispôsobiť počasí, čo znamená, že v čase rýchleho rastu trávy pracuje oveľa dlhšie. Za slnečného a suchého počasia alebo ku koncu sezóny kosí kratšiu dobu - tým šetrí trávnik a zároveň sa menej opotrebováva.

Nízka hlučnosť

Nízka hlučnosť

Vďaka unikátnemu systému kosenia pracuje Automower® veľmi diskrétne, ticho a vtedy, keď si to prajete.

Unikátny systém kosenia

Unikátny systém kosenia

Kosačka Automower® Husqvarna skracuje trávu len o kúsoček, ale často, čo zaisťuje pekný a zdravý trávnik. Je vybavená nožmi zo silnej uhlíkovej ocele, ostrými ako britva, ktoré sú pripevnené k disku robustného žacieho ústrojenstva. To umožňuje efektívnu prevádzku a extrémne nízku spotrebu energie.

Automatické nabíjanie

Automatické nabíjanie

Keď kosačka Automower® potrebuje energiu, nájde si sama cestu k nabíjacej stanici.

Zámok PIN kódu

Zámok PIN kódu

Kosačka Automower® je vybavená veľmi účinným bezpečnostným systémom s použitím osobného PIN kódu, ktorý podstatne zvyšuje ochranu kosačky.

Kapacita kosenia, m²
3200 m² +/-20% / 0,8 akre +/-20%
Systém nabíjania
Automatický
Maximálny sklon pracovnej plochy
45 % / 24 °
Farba
Granitovo šedá
Klávesnica
19 tlačidiel
Informačný panel
LCD displej s nastavovacím menu
Typ rukoväte
Integrovaná
Vzorok kolies
Drsný
Typ Batérie
Li-ion
Typická doba nabíjania
60 min
Priemerny čas kosenia na jedno nabitie
150 min
Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití
43 kWh za mesiac pri 3200 m² / 43 kWh za mesiac pri 0,8 akre
Spotreba energie pri kosení
30 W
Kosiaci systém
3 otočné nože ostré ako britva
Výška kosenia, min-max, mm
20 - 60 mm / 0,8 - 2,4 palcov
Šírka záberu, cm
24 cm / 9,45 palcov
Hladina hluku, dB(A)
namerané: 57 dB(A), garantované: 58 dB(A)
Alarm
Vysoký
Ohraničujúci vodič
400 m / 1312 stopa
Skoby
400 ks
Náhradné žacie nože
9 ks
Rozmery výrobku, DxŠxV
72,1x55,8x30,8 cm / 28,39x21,97x12,13 palcov
Hmotnosť, kg
13,2 kg / 29,1 libier
Timer (časový spínač)
Áno
PIN kód
Áno
Zámok inštalácie
Áno
Časový zámok
Áno
Senzor zdvihnutia
Áno
Senzor náklonu
Áno
Kapacita kosenia, m²
3200 m² +/-20% / 0,8 akre +/-20%