0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Husqvarna 320iB aku fúkač Novinka AKCIA

  Husqvarna 320iB aku fúkač Novinka AKCIA
  Husqvarna 320iB je ľahký, jednoducho ovládateľný a tichý akumulátorový fúkač. Stroj sa spúšťa prakticky okamžite jednoduchým poklepom na klávesnicu. Pomocou tempomatu (možnosť nastavenia otáčok) možno ľahko nastaviť intenzitu fúkania lístia a nečistôt. Fúkač má tiež režim zvýšenia výkonu, ktorý možno v prípade potreby ešte navýšiť. Vynikajúca ergonómia vďaka výnimočnej vyváženosti výrobku, pohodlnej rukoväti a intuitívnemu ovládaniu s nízkou hmotnosťou, menej komponentov a ľahký elektromotor v porovnaní s benzínovými strojmi. Nízka hladina hluku umožňuje dlhšiu pracovnú dobu a prácu v oblastiach citlivých na hluk či inak obmedzených, regulácia otáčok motora umožňuje optimálnu manipuláciu. Akumulátor BLi Li-Ion 36V je určený pre náročné a dlhodobé profesionálne použitie. Je vhodný pre všetky aku ručne nesené stroje, takže v prípade potreby môžete rýchlo prehodiť jeden a ten istý akumulátor napr. z reťazovej píly, fúkača alebo vyžínača do nožníc na živé ploty alebo kosačky a plynule pokračovať v práci. Prietok vzduchu v trubici 10,8 m³/min, rýchlosť vzduchu 46 m/s, v balení dodávaný bez Li-Ion akumulátora BLi a bez nabíjačky QC, hmotnosť 2,4 kg. Akciová cena v rámci Letnej kampane Husqvarna je platná v čase od 1.7.2020 do 5.8.2020 !
  Cena: 318,00 €
 • 525iB akumulátorový fúkač (bez BLi+QC) AKCIA

  525iB akumulátorový fúkač (bez BLi+QC) AKCIA
  Najvýkonejší akumulátorový fúkač Husqvarna 525iB je dobre vyvážený a účinný profesionálny akumulátorový fúkač s ktorým sa pohodlne pracuje. Nízka hladina hluku stroja umožňuje pracovať na ktoromkoľvek verejnom priestranstve a to aj v oblastiach s obmedzenou hladinou hluku. Stroj sa spúšťa prakticky okamžite jednoduchým poklepom na klávesnici. Pomocou tempomatu (možnosť nastavenia otáčok) možno ľahko nastaviť intenzitu fúkania lístia a nečistôt. Fúkač má tiež režim zvýšenia výkonu, ktorý možno v prípade potreby ešte navýšiť. Bezkontaktný jednosmerný motor BLDC s vysokým pomerom točivého momentu k hmotnosti pre zvýšenie účinnosti, zníženie hluku a dlhšiu životnosť. Najlepší výkon na trhu akumulátorových fúkačov vďaka inovatívnemu riešeniu ventilátora elektromotora. Nosný popruh súčasťou balenia, dodávane bez 36V Li-Ion akumulátora BLi a nabíjačky QC, hmotnosť 2,4 kg. Rýchlosť vzduchu 48 m/s, prietok vzduchu v trubici 11.6 m³/min. Akciová cena v rámci Jesennej kampane Husqvarna je platná v čase od 19.8.2020 - 18.11.2020 !
  Cena: 411,00 €
 • 550iBTX akumulátorový chrbtový fúkač (bez BLi+QC)

  550iBTX akumulátorový chrbtový fúkač (bez BLi+QC)
  Husqvarna 550iBTX je nový, výkonný, dobre vyvážený, ergonomický profesionálny akumulátorový chrbtový fúkač s pôsobivou fúkacou silou 21 N - fúkacia sila 21 N posúva akumulátorový fúkač na vyššiu úroveň z hľadiska výkonu, jeho výkon je porovnateľný s výkonom benzínového chrbtového fúkača s motorom s objemom 50 ccm. Je kompatibilný aj s chrbtovou batériou BLi. Špičkový výkon, nízke vibrácie a nízka hladina hluku, kvalitné polstrované popruhy umožňujú prácu vo verejných priestoroch, a to aj v oblastiach s obmedzenou hladinou hluku. Fúkač je odolný voči poveternostným vplyvom v súlade s IPX4 (ochrana proti striekajúcej vode vo všetkých uhloch). Je vybavený tempomatom (možnosť nastavenia otáčok) a režimom maximálneho výkonu, intuitívnou klávesnicou s indikátorom stavu batérie a režimov fúkania priamo na rukoväti. Prietok vzduchu v trubici 12,8 m3/min, rýchlosť vzduchu 54,7 m/s, prietok vzduchu v trubici pri maximálnom výkonu (boost) 15.6 m³/min, hmotnosť stroja 6,3 kg, v balení dodávaný bez akumulátora BLi a nabíjačky.
  Cena: 596,00 €
 • Husqvarna 120iB aku fúkač (bez BLi+QC) AKCIA

  Husqvarna 120iB aku fúkač (bez BLi+QC) AKCIA
  Husqvarna 120iB je ľahký a ľahko ovládateľný akumulátorový fúkač určený pre údržbu malých a stredných záhrad. Kompaktný dizajn, pohodlná pracovná pozícia, intuitívne ovládanie, nízka hmotnosť a dokonalé vyváženie umožní pracovať efektívne a zároveň s menšou námahou. Jednoduché spúšťanie, rýchla akcelerácia a tri režimy prevádzky zaisťujú flexibilitu pri práci, kvalitný bezkomutátorový motor BLDC, fúkací výkon / rýchlosť vzduchu s okrúhlou koncovkou 46 m/s, prietok vzduchu v trubici 10,3 m³/min / 618 m³/h, hmotnosť 2,4 kg, v balení dodávané bez Li-Ion akumulátora BLi a nabíjačky QC . Nízka hladina hluku umožňuje dlhšiu pracovnú dobu a prácu v oblastiach citlivých na hluk či inak obmedzených, regulácia otáčok motora umožňuje optimálnu manipuláciu. Li-Ion Akumulátor typu BLi, s 36 V technológiou je určený pre náročné a dlhodobé profesionálne použitie. Je vhodný pre všetky akumulátorové ručne nesené stroje, takže v prípade potreby môžete rýchlo prehodiť jeden a ten istý akumulátor napr. z reťazovej píly, fúkača alebo vyžínača do nožníc na živé ploty alebo kosačky a plynule pokračovať v práci.
  Cena: 205,00 €
 • 120iB Kit aku fúkač (s BLi 20+QC 80) AKCIA

  120iB Kit aku fúkač (s BLi 20+QC 80) AKCIA
  Husqvarna 120iB je ľahký a ľahko ovládateľný akumulátorový fúkač určený pre údržbu malých a stredných záhrad. Kompaktný dizajn, pohodlná pracovná pozícia, intuitívne ovládanie, nízka hmotnosť a dokonalé vyváženie umožní pracovať efektívne a zároveň s menšou námahou. Jednoduché spúšťanie, rýchla akcelerácia a tri režimy prevádzky zaisťujú flexibilitu pri práci, kvalitný bezkomutátorový motor BLDC, fúkací výkon / rýchlosť vzduchu s okrúhlou koncovkou 46 m/s, prietok vzduchu v trubici 10,3 m³/min / 618 m³/h, hmotnosť 2,4 kg, v balení 120iB Kit vrátane Li-Ion akumulátora BLi 20 a nabíjačky QC 80 . Nízka hladina hluku umožňuje dlhšiu pracovnú dobu a prácu v oblastiach citlivých na hluk či inak obmedzených, regulácia otáčok motora umožňuje optimálnu manipuláciu. Li-Ion Akumulátor typu BLi, s 36 V technológiou je určený pre náročné a dlhodobé profesionálne použitie. Je vhodný pre všetky akumulátorové ručne nesené stroje, takže v prípade potreby môžete rýchlo prehodiť jeden a ten istý akumulátor napr. z reťazovej píly, fúkača alebo vyžínača do nožníc na živé ploty alebo kosačky a plynule pokračovať v práci.
  Cena: 318,00 €
 • 340iBT akumulátorový chrbtový fúkač Novinka (bez BLi+QC)

  340iBT akumulátorový chrbtový fúkač Novinka (bez BLi+QC)
  Husqvarna 340iBT je nový, výkonný akumulátorový fúkač s bezkomutátorovým BLDC motorom s veľmi nízkou hladinou hluku a vibráciami pre poloprofesionálne použitie. Tento skvele vyvážený chrbtový fúkač poskytuje vysokú fúkaciu silu 17 N, intuitívne užívateľské rozhranie, dva sloty pre BLI akumulátor pre maximálnu dobu použitia a automatický prepínač, ktorý zabezpečí, aby ste nemuseli prerušiť prácu kvôli vybitému akumulátoru, vysoká rýchlosť vzduchu 52 m/s, prietok vzduchu v trubici 11,5 m³/min, prietok vzduchu v trubici pri maximálnom výkonu (boost) 13.7 m³/min, polstrované popruhy, v balení dodávaný bez Li-Ion akumulátora BLi a nabíjačky QC, hmotnosť 6,0 kg.
  Cena: 462,00 €