0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • LC 141i aku kosačka (bez BLi+QC) AKCIA

  LC 141i aku kosačka (bez BLi+QC) AKCIA
  Husqvarna LC 141i je nová akumulátorová kosačka kompatibilná so všetkými 36V akumulátormi Husqvarna BLi. Táto kosačka je ideálna voľba pre majiteľov domov a záhrad pre kosenie členitých plôch. Kosačka na akumulátor s intuitívnym ovládaním je schopná bez problémov pokosiť priemerne veľkú záhradu rýchlo a ticho na jedno nabitie s nulovými emisiami. Je ľahko ovládateľná vďaka nízkej hmotnosti, kompaktnému dizajnu skeletu a ergonomickej tvarovanej sklápateľnej rukoväti. Dobre sa s ňou manévruje aj na menších kruhových a členitých plochách. Husqvarna LC 141i má kovový skelet, záber noža 41 cm, zber pokosenej trávy do 50 l koša alebo zadné vyhadzovanie, bez pojazdu, centrálne nastavenie výšky kosenia v rozsahu 2,5 - 7,5 cm, nastaviteľnú rukoväť, nízku hmotnosť 20,0 kg. V základnom balení dodávaná bez akumulátora BLi a nabíjačky QC. Akciová cena v rámci Jarnej kampane Husqvarna je platná v čase od 11.3.2020 do 17.6.2020 !
  Cena: 452,00 €
 • LC 141C elektrická kosačka Novinka

  LC 141C elektrická kosačka Novinka
  Elektrická kosačka LC 141C s intuitívnym a jednoduchým ovládaním, ktorá je schopná bez problémov pokosiť malú a stredne veľkú záhradu rýchlo, perfektne s takmer tichým motorom bez priamych emisií. Kosačka je vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti ľahko ovládateľná. Je vybavená veľkým 50 l látkovým zberným vakom na trávu a centrálnym nastavením výšky kosenia 25 - 75 mm. Ideálna voľba pre majiteľov domov a záhrad alebo pre kosenie členitých plôch. Model LC 141C ma kovový skelet, kosačka nemá pojazd, šírka záberu je 41 cm a má 10 polôh nastavenia výšky kosenia. Napájanie 220V, hmotnosť 21,4 kg.
  Cena: 277,00 €
 • LC 137i Kit akumulátorová kosačka ( s BLi20+QC80) Novinka

  LC 137i Kit akumulátorová kosačka ( s BLi20+QC80) Novinka
  Husqvarna LC 137i Kit je nová akumulátorová kosačka kompatibilná so všetkými 36V akumulátormi Husqvarna BLi. Táto kosačka je ideálna voľba pre majiteľov domov a záhrad pre kosenie členitých plôch. Kosačka na akumulátor s intuitívnym ovládaním je schopná bez problémov pokosiť priemerne veľkú záhradu rýchlo a ticho na jedno nabitie s nulovými emisiami. Je ľahko ovládateľná vďaka nízkej hmotnosti, kompaktnému dizajnu skeletu a ergonomickej tvarovanej sklápateľnej rukoväti. Dobre sa s ňou manévruje aj na menších kruhových a členitých plochách. Husqvarna LC 137i má skelet z kompozitného materiálu, záber noža 37 cm, zber pokosenej trávy do 40 l koša alebo zadné vyhadzovanie, bez pojazdu, centrálne nastavenie výšky kosenia v rozsahu 2,5 - 7,5 cm, nastaviteľnú rukoväť, nízku hmotnosť 19,0 kg. V tejto Kit verzii je balení dodabý akumulátora BLi20 a nabíjačky QC80.
  Cena: 432,00 €
 • LC 137i akumulátorová kosačka (bez BLi+QC) Novinka

  LC 137i akumulátorová kosačka (bez BLi+QC) Novinka
  Husqvarna LC 137i je nová akumulátorová kosačka kompatibilná so všetkými 36V akumulátormi Husqvarna BLi. Táto kosačka je ideálna voľba pre majiteľov domov a záhrad pre kosenie členitých plôch. Kosačka na akumulátor s intuitívnym ovládaním je schopná bez problémov pokosiť priemerne veľkú záhradu rýchlo a ticho na jedno nabitie s nulovými emisiami. Je ľahko ovládateľná vďaka nízkej hmotnosti, kompaktnému dizajnu skeletu a ergonomickej tvarovanej sklápateľnej rukoväti. Dobre sa s ňou manévruje aj na menších kruhových a členitých plochách. Husqvarna LC 137i má skelet z kompozitného materiálu, záber noža 37 cm, zber pokosenej trávy do 40 l koša alebo zadné vyhadzovanie, bez pojazdu, centrálne nastavenie výšky kosenia v rozsahu 2,5 - 7,5 cm, nastaviteľnú rukoväť, nízku hmotnosť 19,0 kg. V základnom balení dodávaná bez akumulátora BLi a nabíjačky QC.
  Cena: 318,00 €
 • LC 551iV aku kosačka (bez BLi+QC)

  LC 551iV aku kosačka (bez BLi+QC)
  Robustná profesionálna kosačka na trávu s pojazdom LC 551iV, vybavená akumulátorovým pohonom, širokým žacím ústrojenstvom, hliníkovými ráfikmi a pohonom zadných kolies. Robustný skelet žacieho ústrojenstva z hliníka, špičkové komponenty a vysoko odolný motor komerčnej kvality činí z kosačky LC 551iV odolný a spoľahlivý stroj pre časté a dlhodobé používanie. Extrémne ľahké štartovanie a ovládanie, možnosť zberu do koša, vyhadzovanie do strany alebo mulčovania. Variabilná rýchlosť pojazdu umožňuje prispôsobiť rýchlosť pri kosení členitých trávnikov a funkcie savE a PowerBoost a aktívne chladenie uľahčujú kosenie nerovnomerne vysokého trávnika. Dva sloty na batérie pre integrované batérie BLi a slot pre chrbtovú batériu umožňujú výrazne predĺžiť dobu prevádzky. Kosačka je navrhnutá pre profesionálnych užívateľov, odolnosť proti poveternostným vplyvom (IPX4), ktorí potrebujú spoľahlivú a tichú kosačku s nízkymi prevádzkovými nákladmi a ľahkou údržbou. Ako príslušenstvo je možnosť kosačku rozšíriť o mulčovaciu sadu. Hmotnosť 41 kg, kvalitný hliníkový skelet. Dodávaná bez Li-Ion akumulátora BLI a nabíjačky QC v základnej výbave.
  Cena: 1 349,00 €
 • LC 141i KIT aku kosačka (s BLi20+QC 80) AKCIA

  LC 141i KIT aku kosačka (s BLi20+QC 80) AKCIA
  Husqvarna LC 141i je nová akumulátorová kosačka kompatibilná so všetkými 36V akumulátormi Husqvarna BLi. Táto kosačka je ideálna voľba pre majiteľov domov a záhrad pre kosenie členitých plôch. Kosačka na akumulátor s intuitívnym ovládaním je schopná bez problémov pokosiť priemerne veľkú záhradu rýchlo a ticho na jedno nabitie s nulovými emisiami. Je ľahko ovládateľná vďaka nízkej hmotnosti, kompaktnému dizajnu skeletu a ergonomickej tvarovanej sklápateľnej rukoväti. Dobre sa s ňou manévruje aj na menších kruhových a členitých plochách. Husqvarna LC 141i má kovový skelet, záber noža 41 cm, zber pokosenej trávy do 50 l koša alebo zadné vyhadzovanie, bez pojazdu, centrálne nastavenie výšky kosenia v rozsahu 2,5 - 7,5 cm, nastaviteľnú rukoväť, nízku hmotnosť 20,0 kg. Husqvarna LC 141i Kit v balení dodávaná spolu s akumulátorom BLi20 4 Ah a nabíjačkou QC 80.
  Cena: 596,00 €
 • LC 353iVX aku kosačka (bez BLi+QC) AKCIA

  LC 353iVX aku kosačka (bez BLi+QC) AKCIA
  Akumulátorová kosačka na trávu Husqvarna LC 353iVX s variabilným pohonom a dvomi slotmi na akumulátory pre dlhšiu prevádzkovú dobu, kompatibilná so všetkými akumulátormi Husqvarna, so širokým záberom kosenia až 53 cm a veľkým 60 litrovým zberným košom. To umožňuje podľa potreby významným spôsobom predĺžiť dobu kosenia či zvýšiť kapacitu kosenia a tak zaistiť perfektný vzhľad vášho trávnika pohodlne a v čo najkratšom čase. Kosačka má vďaka akumulátorovému pohonu tichú a efektívnu prevádzku bez priamych výfukových splodín, s nulovými emisiami. Ergonomický dizajn zahŕňa ľahko ovládateľnú klávesnicu a jednoduché centrálne nastavenie výšky kosenia v rozpätí 20 - 75 mm a umožňuje ľahké manévrovanie.Táto kosačka s vlastným pohonom a s variabilnou rýchlosťou pohonu v rozpätí 3.0 - 4.5 km/h je určená pre kosenie stredne veľkých trávnikov. Pripojenie Bluetooth poskytuje užívateľom dáta a informácie o výrobku a umožňuje jeho efektívnejší servis. Hmotnosť 28 kg bez akumulátora, kvalitný kompozitný skelet. Dodávaná bez Li-Ion akumulátora BLI a nabíjačky QC v základnej výbave. Akciová cena v rámci Jarnej kampane Husqvarna je platná v čase od 11.3.2020 do 17.6.2020 !
  Cena: 720,00 €
 • LC 347iVX aku kosačka (bez BLi+QC) AKCIA

  LC 347iVX aku kosačka (bez BLi+QC) AKCIA
  Husqvarna LC 347iVX akumulátorová kosačka na trávu s variabilným pohonom a s dvomi slotmi na akumulátory pre dlhšiu prevádzkovú dobu. Kompatibilná so všetkými akumulátormi Husqvarna, so širokým záberom kosenia noža 47 cm a veľkým 55 litrovým zberným košom. To umožňuje podľa potreby významným spôsobom predĺžiť dobu kosenia či zvýšiť kapacitu kosenia a tak zaistiť perfektný vzhľad vášho trávnika pohodlne a v kratšom čase. Kosačka má vďaka akumulátorovému pohonu tichú a efektívnu prevádzku bez priamych výfukových splodín, s nulovými emisiami. Ergonomický dizajn zahŕňa ľahko ovládateľnú klávesnicu a jednoduché centrálne nastavenie výšky kosenia v rozpätí 20 -75 mm a umožňuje ľahké manévrovanie.Táto kosačka s vlastným pohonom s variabilnou rýchlosťou 3.0 - 4.5 km/h je určená pre kosenie stredne veľkých trávnikov. Pripojenie Bluetooth poskytuje užívateľom dáta a informácie o výrobku a umožňuje jej efektívnejší servis. Hmotnosť 26 kg bez akumulátora, kompozitný skelet. Dodávané bez akumulátorov BLI a nabíjačky QC v základnej výbave.
  Cena: 638,00 €
 • LC 141iV aku kosačka s pohonom (bez BLi+QC) AKCIA

  LC 141iV aku kosačka s pohonom (bez BLi+QC) AKCIA
  Husqvarna LC 141iV je nová akumulátorová kosačka s variabilným pohonom kompatibilná s akumulátormi Husqvarna BLi. Táto kosačka je ideálna voľba pre majiteľov domov a záhrad pre kosenie členitých plôch. Kosačka na akumulátor s intuitívnym ovládaním je schopná bez problémov pokosiť priemerne veľkú záhradu rýchlo a ticho na jedno nabitie s nulovými emisiami. Je ľahko ovládateľná vďaka nízkej hmotnosti, kompaktnému dizajnu skeletu a ergonomicky tvarovanej a sklápateľnej rukoväti. Dobre sa s ňou manévruje aj na menších kruhových a členitých plochách. Ekonomický režim savE™ znižuje otáčky motora a tým predlžuje prevádzkovú dobu stroja. Je kompatibilná so všetkými BLi akumulátormi značky Husqvarna. Husqvarna LC 141iV má kovový skelet, variabilný pohon zadných kolies s rýchlosťou 3,5-4 km/h, záber noža 41 cm, zber do 50 l koša alebo zadné vyhadzovanie, centrálne nastavenie výšky kosenia 2,5 - 7,5 cm, nastaviteľnú rukoväť, nízku hmotnosť 21,5 kg. V základnom balení dodávaná bez akumulátora BLi a nabíjačky QC. Akciová cena v rámci Letnej kampane Husqvarna je platná v čase od 1.7.2020 do 5.8.2020 !
  Cena: 514,00 €
 • LC 141iV KIT aku kosačka s pohonom (s BLi20+QC80) AKCIA

  LC 141iV KIT aku kosačka s pohonom (s BLi20+QC80) AKCIA
  Husqvarna LC 141iV je nová akumulátorová kosačka s variabilným pohonom kompatibilná s akumulátormi Husqvarna BLi. Táto kosačka je ideálna voľba pre majiteľov domov a záhrad pre kosenie členitých plôch. Kosačka na akumulátor s intuitívnym ovládaním je schopná bez problémov pokosiť priemerne veľkú záhradu rýchlo a ticho na jedno nabitie s nulovými emisiami. Je ľahko ovládateľná vďaka nízkej hmotnosti, kompaktnému dizajnu skeletu a ergonomicky tvarovanej a sklápateľnej rukoväti. Dobre sa s ňou manévruje aj na menších kruhových a členitých plochách. Ekonomický režim savE™ znižuje otáčky motora a tým predlžuje prevádzkovú dobu stroja. Je kompatibilná so všetkými BLi akumulátormi značky Husqvarna. Husqvarna LC 141iV má kovový skelet, variabilný pohon zadných kolies s rýchlosťou 3,5-4 km/h, záber noža 41 cm, zber do 50 l koša alebo zadné vyhadzovanie, centrálne nastavenie výšky kosenia 2,5 - 7,5 cm, nastaviteľnú rukoväť, nízku hmotnosť 21,5 kg. LC 141iV Kit v balení dodávaná spolu s akumulátorom BLi 20 4 Ah a nabíjačkou QC 80. Akciová cena v rámci
  Cena: 669,00 €
 • LB 448i aku mulčovacia kosačka (bez BLi+QC) Novinka

  LB 448i aku mulčovacia kosačka (bez BLi+QC) Novinka
  Husqvarna LB 448i je robustná akumulátorová mulčovacia kosačka so žacím ústrojenstvom o šírke 48 cm, vhodná pre náročných užívateľov, ktorí potrebujú spoľahlivú a tichú mulčovaciu kosačku s ľahkou údržbou. Kosačka sa veľmi ľahko ovláda vďaka intuitívnej klávesnici, špeciálne tvarovanej rukoväti a nízkej hmotnosti. Robustný skelet žacieho ústrojenstva z hliníka, špičkové komponenty a vysoko odolný motor komerčnej kvality činí z kosačky LB 448i odolný a spoľahlivý stroj pre časté profesionálne používanie. Funkcie ako savE ktorý optimalizuje otáčky, PowerBoost ( automatické zvýšenie rýchlosti noža v sťažených podmienkach) a aktívne chladenie uľahčujú kosenie nerovnomerne vysokého trávnika. Dva sloty na batérie pre integrované batérie BLi umožňujú výrazne predĺžiť dobu prevádzky. Dodávaná v základnom balení bez batérie BLi a nabíjačky QC. Tento výrobok spĺňa nároky na Tiché mesto. Viac na www.tichemesto.sk. Kosačka je bez pohonu, metóda kosenia BioClip®, šírka záberu 48 cm, 6 polôh centrálneho nastavenia nastavenia výšky kosenia 30-60 mm, osadená mulčovacím nožom, bez zberného koša, dve šachty na akumulátor, Husqvarna Connect, hmotnosť 28 kg
  Cena: 849,00 €