0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Husqvarna 120i Kit Akumulátorová píla (vrátane BLi20 + QC80)

  Husqvarna 120i Kit Akumulátorová píla (vrátane BLi20 + QC80)
  Ľahká, ľahko ovládateľná akumulátorová reťazová píla Husqvarna 120i je ideálna pre rezanie malých stromov, prerezávanie alebo rezanie menších vetiev. Je vybavená intuitívnou klávesnicou pre bezpečné a pohodlné spúšťanie, zatiaľ čo odstredivá brzda reťaze zaisťuje bezproblémové a bezpečné používanie. Bezkomutátorový motor s režimom Save™ pre spoľahlivý výkon a dlhší pracovný čas, bez priamych škodlivých emisií a nízka hladina hluku umožňujú pracovať aj v obytných oblastiach, bez toho aby ste rušili susedov. Technológia 36V, cena v Kite vrátane Li-Ion akumulátora BLi20 36V 4,2 Ah/ 151 Wh a nabíjačky akumulátorov QC80 s výkonom 80W/220V. Dodávané vrátane 12" 30 cm dlhej lišty a pílovej reťaze s delením 3/8" 1,1 mm Mini, hmotnosť 2,95 kg. Bez benzínu, hluku a bez škodlivých emisií, zato s rýchlym a jednoduchým štartovaním tlačítkom. Výkonný 36V Li-Ion akumulátor je určený pre spoľahlivé a dlhotrvajúce používanie. Je navrhnutý tak , aby vydržal až niekoľko stoviek nabití. Akumulátory Husqvarna ocenia pokrokoví užívatelia. Akumulátori BLi sú zhodné aj do všetkých akumulátorových strunových a nožových kosačiek, motorových píl a záhradných nožníc značky Husqvarna.
  Cena: 309,00 €
 • - 6 %

  Husqvarna 530iP4 aku vyvetvovacia píla (bez BLi+QC) AKCIA

  Husqvarna 530iP4 aku vyvetvovacia píla (bez BLi+QC) AKCIA
  Aku vyvetvovacia píla Husqvarna 530iP4 určená pre profesionálov, s dlhým až 4 m dosahom a výkonom, ktorý prekonáva benzínové ekvivalenty. Píla ponúka maximálny výkon a odolnosť v kombinácii s nízkou hmotnosťou, vynikajúcou ergonómiou a tichou prevádzkou, takže je s ňou možné pracovať v ľubovoľnom prostredí kedykoľvek počas dňa. Maximálny výkon a odolnosť s nízkou hmotnosťou, výbornou ergonómiou a tichou prevádzkou umožňujú používať túto akumulátorovú vyvetvovaciu pílu na akomkoľvek mieste a v akúkoľvek dennú dobu. Kvalitný a výkonný bezkefový BLDC motor, 36 V technológia, vysoká rezná rýchlosť reťaze 20m/s., nehlučná akumulátorová prevádzka, minimálna údržba, pracovný dosah až 4m. Husqvarna 530iP4 je dodávaná spolu s nosným popruhom Diagonal, bez akumulátora 36V typu BLi a rýchlonabíjačky QC. Hmotnosť akumulátorovej vyvtvovacej píly 530iP4 je 3,3 kg. Akciová cena v rámci Jesennej kampane Husqvarna je platná v čase od 19.8.2020 - 18.11.2020 !

  Pôvodná cena: 479,00 €

  Akciová cena: 449,00 €

 • Husqvarna 115iPT4 aku vyvetvovacia píla (bez BLi+QC)

  Husqvarna 115iPT4 aku vyvetvovacia píla (bez BLi+QC)
  Akumulátorová vyvetvovacia píla Husqvarna 115iPT4 na tyči s teleskopickým dosahom až 4 m je určená nielen pre hobby používateľa s výkonom, s delenou hriadeľou pre ľahšiu prepravu. Slušný výkon a odolnosť akumulátorovej vyvetvovacej píly s nízkou hmotnosťou a tichou prevádzkou umožňujú používať túto vyvetvovaciu pílu na akomkoľvek mieste a v akúkoľvek dennú dobu. Bezkefový BLDC motor, 36 V technológia, vysoká rýchlosť reťaze 20m/s, minimálna údržba, pracovný dosah až 4m. Husqvarna 115iPT4 je dodávaná v základnej výbave bez 36 V akumulátora a bez nabíjačky. Hmotnosť akumulátorovej vyvetvovacej píly je 3,5 kg.
  Cena: 189,50 €
 • T540i XP jednoručná 14" aku píla, NOVINKA

  T540i XP jednoručná 14" aku píla, NOVINKA
  Husqvarna T540i XP® je nová " jednoručná " výkonná akumulátorová reťazová píla určená pre profesionálnych užívateľov, ktorí potrebujú vysoko výkonnú, ale ľahkú a ľahko ovládateľnú reťazovú pílu s hornou rukoväťou. Reťazová píla T540i XP má nový dizajn a vynikajúcu ergonómiou a vyváženie, vysoký výkon a vysokú rýchlosť pílovej reťaze. Ideálna voľba pre arboristov na orezávanie korún stromov. Píla je napájaná Li-Ion akumulátorom Bli 36V, ktorý zaisťuje dlhú výdrž a výkon najvyššej triedy. Zabudované očko na jednoduché zavesenie píly na popruh pre šplhanie. Výklopné viečko nádrže uľahčuje plnenie nádrže na mazací reťazový olej. Akumulátorová píla Husqvarna T535i XP® je dodávaná s 14" 36 cm lištou a reťazou s delením .325", v balení bez akumulátora BLi a nabíjačky QC, hmotnosť 2,5 kg. Husqvarna vyvinutý moderný bezkomutátorový motor je o 25% výkonnejší ako štandardný kefový motor, poskytuje vysoký krútiaci moment a konzistentný výkon.
  Cena: 619,00 €
 • 540i XP 14" Aku píla (bez aku a nab.) Novinka

  540i XP 14" Aku píla (bez aku a nab.) Novinka
  Husqvarna 540i XP® je nová, ľahko ovládateľná 36V Li-Ion akumulátorová reťazová píla pre profesionálne orientovaných užívateľov, ktorí požadujú ľahkú a vysoko výkonnú reťazovú pílu. Píla 540i XP je napájaná výkonným Li-Ion kumulátorom ktorý zaisťuje dlhú pracovnú výdrž a rezný výkon najvyššej triedy. Tento typ reťazovej pílys bezkomutátorovým motorom je veľmi vhodný aj pre náročných domácich majstrov, tesárov, arboristov a poľnohospodárov. Píla má vynikajúcu ergonómiu, vysoký výkon a vysokú reznú rýchlosť až 20 m/s. Husqvarna 540i XP® aku píla je dodávaná s 14" / 36 cm dlhou lištou a reťazou s delením .325 nového typu SP21G", v balení dodávané bez akumulátora BLi a nabíjačky QC, hmotnosť 2,9 kg. Batéria Li-Ion 36 V poskytuje rovnako vysoký výkon, spoľahlivú prevádzku a dlhú životnosť ako benzínový motor - avšak bez priamych emisií. Na jedno nabitie s ňou vykonáte toľko práce ako na jednu nádrž benzínu, je určená pre náročné a dlhodobé profesionálne použitie. Je vhodná pre všetky naše ručne nesené stroje, takže v prípade potreby môžete rýchlo prehodiť batériu napr. z reťazovej píly, fúkača alebo vyžínača do nožníc na živé ploty a plynule pokračovať v práci. Žiadne doplňovanie paliva, menej náročná obsluha a elektronicky riadený systém pohonu zaručujú menej prestojov v práci a nízke prevádzkové náklady. Ekonomický režim savE™ znižuje otáčky motora, a tým predlžuje prevádzkovú dobu stroja.
  Cena: 619,00 €
 • Husqvarna 120i Aku píla (bez BLi+QC)

  Husqvarna 120i Aku píla (bez BLi+QC)
  Ľahká, ľahko ovládateľná akumulátorová reťazová píla Husqvarna 120i je ideálna pre rezanie malých stromov, prerezávanie alebo rezanie menších vetiev. Je vybavená intuitívnou klávesnicou pre bezpečné a pohodlné spúšťanie, zatiaľ čo odstredivá brzda reťaze zaisťuje bezproblémové a bezpečné používanie. Bezkomutátorový motor s režimom Save™ pre spoľahlivý výkon a dlhší pracovný čas, je bez priamych škodlivých emisií a nízka hladina hluku umožňujú pracovať aj v obytných oblastiach, bez toho aby ste rušili susedov. Technológia 36V, cena bez Li-Ion akumulátora BLi20 36V 4,2 Ah/ 151 Wh a bez nabíjačky QC80 s výkonom 80W/220V. Dodávané vrátene 12" 30 cm dlhej lišty a pílovej reťaze s delením 3/8" 1,1 mm Mini, hmotnosť 2,95 kg. Bez benzínu, hluku a bez škodlivých emisií, zato s rýchlym a jednoduchým štartovaním tlačítkom.
  Cena: 189,90 €
 • - 5 %

  Husqvarna 530iPT5 aku vyvetvovacia píla (bez BLi a QC) Novinka AKCIA

  Husqvarna 530iPT5 aku vyvetvovacia píla (bez BLi a QC) Novinka AKCIA
  Husqvarna 530iPT5 je nová, akumulátorová vyvetvovacia píla určená pre profesionálov s teleskopickým dosahom až 5 metrov a výkonom, ktorý prekonáva benzínové ekvivalenty. Píla ponúka maximálny výkon a odolnosť v kombinácii s nízkou hmotnosťou, vynikajúcou ergonómiou a tichou prevádzkou, takže je s ňou možné pracovať v ľubovoľnom prostredí kedykoľvek počas dňa. Ekonomický režim savE™ umožňuje znížiť otáčky motora a tým predĺžiť prevádzkovú dobu stroja. Technikmi Husqvarna vyvinutý moderný bezkefový motor je o 25% výkonnejší ako štandardný kefkový motor, motor poskytuje vysoký krútiaci moment a konzistentný výkon. Akumulátor BLi Li-Ion 36V poskytuje rovnako vysoký výkon, spoľahlivú prevádzku a dlhú životnosť ako benzínový motor - avšak bez priamych emisií. Na jedno nabitie s ňou vykonáte toľko práce ako na jednu nádrž benzínu. Teleskopická tyč umožňuje nastavenie dĺžky podľa potreby do max. pracovnej vzdialenosti 5m. Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty 10" / 25cm, 1/4" rozostup reťaze, vysoká max. rýchlosť reťaze 20 m/s. Dodávaná bez 36V Li-Ion akumukátora BLi a nabíjačky Husqvarna QC v základnom balení, hmotnosť 5,0 kg. Naše výrobky s akumulátorovým pohonom vykazujú až o 13 dB (A) nižšiu hladinu hluku ako výrobky s benzínovým pohonom - čo je obrovský rozdiel. Pritom zníženie hladiny hluku o 3 dB (A) je zvyčajne vnímané ako zníženie hluku na polovicu. Práca sa tak pre vás stane príjemnejšia a tiež vám umožní pracovať na väčšine verejných miest. Akumulátor BLi Li-Ion 36V je určený pre náročné a dlhodobé profesionálne použitie. Je vhodný pre všetky naše ručne nesené stroje, takže v prípade potreby môžete rýchlo prehodiť akumulátor napr. z reťazovej píly, fúkača alebo vyžínača do nožníc na živé ploty a plynule pokračovať v práci. Pre 530iPT5 sa dá použiť aj chrbtový akumulátor pre celodennú nepretržitú činnosť. Akciová cena v rámci Jesennej kampane Husqvarna je platná v čase od 19.8.2020 - 18.11.2020 !

  Pôvodná cena: 529,00 €

  Akciová cena: 499,00 €

 • Husqvarna 115iPT4 Kit (s BLi10+QC80)

  Husqvarna 115iPT4 Kit (s BLi10+QC80)
  Akumulátorová vyvetvovacia píla Husqvarna 115iPT4 na tyči s teleskopickým dosahom až 4 m je určená nielen pre hobby používateľa s výkonom, s delenou hriadeľou pre ľahšiu prepravu. Slušný výkon a odolnosť akumulátorovej vyvetvovacej píly s nízkou hmotnosťou a tichou prevádzkou umožňujú používať túto vyvetvovaciu pílu na akomkoľvek mieste a v akúkoľvek dennú dobu. Bezkefový BLDC motor, 36 V technológia, vysoká rýchlosť reťaze 20m/s, minimálna údržba, pracovný dosah až 4m. Husqvarna 115iPT4 Kit je dodávaná vrátane 36 V akumulátora BLi 10 / 2,1 Ah a nabíjačky QC80. Hmotnosť akumulátorovej vyvetvovacej píly je 3,5 kg.
  Cena: 289,00 €
 • - 2 %

  T535i XP jednoručná Aku píla (bez BLi+QC) AKCIA

  T535i XP jednoručná Aku píla (bez BLi+QC) AKCIA
  Husqvarna T535i XP® je " jednoručná " výkonná akumulátorová reťazová píla určená pre profesionálnych užívateľov, ktorí potrebujú vysoko výkonnú, ale ľahkú a ľahko ovládateľnú reťazovú pílu s hornou rukoväťou. Reťazová píla T535i XP má nový dizajn a vynikajúcu ergonómiou, vysoký výkon a vysokú rýchlosť reznej reťaze až 20 m/s. Ideálna voľba pre arboristov na orezávanie korún stromov. Píla je napájaná výkonným Li-Ion akumulátorom Bli 36V, ktorý zaisťuje dlhú výdrž a výkon najvyššej triedy. Zabudované očko na jednoduché zavesenie píly na popruh pri šplhaní v korunách stromov. Výklopné viečko nádrže uľahčuje plnenie nádrže na mazací reťazový olej. Akumulátorová píla Husqvarna T535i XP® je dodávaná s 12" 30 cm lištou a reťazou s delením .325", v balení bez akumulátora BLi a nabíjačky QC, hmotnosť 2,4 kg. Husqvarna vyvinutý moderný bezkefový motor je o 25% výkonnejší ako štandardný kefový motor, poskytuje vysoký krútiaci moment a konzistentný výkon. Akciová cena v rámci Letnej kampane Husqvarna je platná v čase od 1.7.2020 do 5.8.2020 !

  Pôvodná cena: 479,00 €

  Akciová cena: 469,00 €

 • - 6 %

  535i XP 14" Aku píla (bez BLi+QC) AKCIA

  535i XP 14" Aku píla (bez BLi+QC) AKCIA
  Husqvarna 535i XP® je nová 36V Li-Ion akumulátorová reťazová píla pre profesionálne orientovaných užívateľov, ktorí požadujú ľahkú a vysoko výkonnú reťazovú pílu. Píla 535i XP je napájaná výkonným Li-Ion akumulátorom, ktorý zaisťuje dlhú pracovnú výdrž a rezný výkon najvyššej triedy. Tento typ reťazovej píly je veľmi vhodný aj pre náročných domácich majstrov, tesárov, arboristov a poľnohospodárov. Píla má vynikajúcu ergonómiu, vysoký výkon a vysokú reznú rýchlosť až 20 m/s. Husqvarna 535i XP® aku píla je dodávaná s 14" / 36 cm dlhou lištou a reťazou s delením 3/8", v balení bez akumulátora BLi a nabíjačky QC, hmotnosť 2,6 kg. Batéria Li-Ion 36 V poskytuje rovnako vysoký výkon, spoľahlivú prevádzku a dlhú životnosť ako benzínový motor - avšak bez priamych emisií. Na jedno nabitie s ňou vykonáte toľko práce ako na jednu nádrž benzínu, je určená pre náročné a dlhodobé profesionálne použitie. Je vhodná pre všetky naše ručne nesené stroje, takže v prípade potreby môžete rýchlo prehodiť batériu napr. z reťazovej píly, fúkača alebo vyžínača do nožníc na živé ploty a plynule pokračovať v práci. Žiadne doplňovanie paliva, menej náročná obsluha a elektronicky riadený systém pohonu zaručujú menej prestojov v práci a nízke prevádzkové náklady. Ekonomický režim savE™ znižuje otáčky motora, a tým predlžuje prevádzkovú dobu stroja. Akciová cena v rámci Jesennej kampane Husqvarna je platná v čase od 19.8.2020 - 18.11.2020 !

  Pôvodná cena: 439,00 €

  Akciová cena: 409,00 €

 • 330i 12" Akumulátorová píla ( bez BLi+QC)

  330i 12" Akumulátorová píla ( bez BLi+QC)
  Husqvarna 330i je nová, tichá, ľahká a ľahko ovládateľná akumulátorová píla s nulovými emisiami. Táto akumulátorová píla napájaná moderným a výkonným 36V Li-Ion akumulátorom Husqvarna BLi s vysokým rezným výkonom a dlhou výdržou. Husqvarna 330i 12" akumulátorová píla je ideálna pre prácu tesárov, stolárov, záhradníkov, majiteľov záhrad a ovocných sadov, arboristov a iných náročných užívateľov. Vybavená je bezkomutátorovým motorom s vyšším výkonom +25% a dlhšou životnosťou, napínaním reťaze bez použitia náradia. Akku píla Husqvarna 330i je dodávaná s 12"- 30 cm dlhou reťazou a lištou, v balení bez 36V Li-Ion akumulátora BLi a nabíjačky QC 330. Dĺžka reznej časti 30cm, pracovná rýchlosť reťaze pri maximálnom výkone 15 m/s, hmotnosť 2,7 kg. Batéria Li-Ion 36 V poskytuje rovnako vysoký výkon, spoľahlivú prevádzku a dlhú životnosť ako benzínový motor - avšak bez priamych emisií. Na jedno nabitie s ňou vykonáte toľko práce ako na jednu nádrž benzínu, je určená pre náročné a dlhodobé profesionálne použitie. Je vhodná pre všetky naše ručne nesené stroje, takže v prípade potreby môžete rýchlo prehodiť batériu napr. z reťazovej píly, fúkača alebo vyžínača do nožníc na živé ploty a plynule pokračovať v práci. Minimálna údržba a žiadne doplňovanie paliva, menej náročná obsluha a elektronicky riadený systém pohonu zaručujú menej prestojov v práci a nízke prevádzkové náklady.
  Cena: 349,00 €
 • 340i 14" Akumulátorová píla ( bez BLi+QC) Novinka

  340i 14" Akumulátorová píla ( bez BLi+QC) Novinka
  Husqvarna 340i je výkonná, ale ľahká univerzálna reťazová píla napájaná akumulátorom s veľkou reznou kapacitou pre všestranné použitie, ako je výrub stromov, prerezávanie konárov, rezanie palivového dreva alebo tesárske práce. Výborne sa ovláda vďaka úzkemu telu píly, ktoré udržuje ťažisko blízko k rukoväti. Minimálne vibrácie prispievajú ku komfortu práce. Nízka hlučnosť nezaťažuje okolie. Píla je vybavená inteligentným užívateľským rozhraním s dobre viditeľným stavom batérie na rukoväti. Na výber s napínaním reťaze bez použitia náradia alebo štandardným napínaním. Jednoduché použitie ako s integrovanou, tak chrbtovou batériou. Vysoká rýchlosť reťaze pre rýchly a hladký rez. Akku píla Husqvarna 340i je dodávaná s 14"- 36 cm dlhou reťazou a lištou, v balení bez 36V Li-Ion akumulátora BLi a nabíjačky QC 330. Dĺžka reznej časti 36cm, pracovná rýchlosť reťaze pri maximálnom výkone 15 m/s, hmotnosť 2,9 kg. Batéria Li-Ion 36 V poskytuje rovnako vysoký výkon, spoľahlivú prevádzku a dlhú životnosť ako benzínový motor - avšak bez priamych emisií. Na jedno nabitie s ňou vykonáte toľko práce ako na jednu nádrž benzínu, je určená pre náročné a dlhodobé profesionálne použitie. Je vhodná pre všetky naše ručne nesené stroje, takže v prípade potreby môžete rýchlo prehodiť batériu napr. z reťazovej píly, fúkača alebo vyžínača do nožníc na živé ploty a plynule pokračovať v práci. Minimálna údržba a žiadne doplňovanie paliva, menej náročná obsluha a elektronicky riadený systém pohonu zaručujú menej prestojov v práci a nízke prevádzkové náklady.
  Cena: 399,00 €