0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Akumulátorová reťazová píla CST 2018-Li(8865-20)

  Akumulátorová reťazová píla CST 2018-Li(8865-20)
  Akumulátorová reťazová píla GARDENA CST 2018-Li je výkonná a jednoducho použiteľná reťazová píla, ktorá ľahko prereže poleno s priemerom až 20 cm. 18V lítiová dobíjacia batéria s kapacitou 2,6 Ah poskytuje prácu bez káblov. Táto vysoko výkonná reťazová píla ľahko poreže 80 polien s priemerom osem centimetrov. Napínanie reťaze je jednoduché a nevyžaduje žiadne nástroje. Reťaz sa napína iba v niekoľkých málo krokoch: jednoducho uvoľnite zaistenie lišty, napnite reťaz a lištu znovu zaistite, to je všetko. Pre bezpečnú prevádzku je tu funkcia Quick-stop. Tá zaisťuje, že sa reťaz zastaví do 0,15 sekundy. Tým zabráni úrazu, ktorý by mohla stále bežiaca reťaz spôsobiť. Reťazová píla GARDENA CST 2018-Li je vybavená pohodlnou rukoväťou, ktorá umožňuje pílu bezpečne a určite držať v akejkoľvek rezacej pozícii. Aby bola reťazová píla pripravená na použitie, dodávame spolu s ňou olej pre prvé použitie. Praktické: kontrolným okienkom možno ľahko a rýchlo skontrolovať výšku hladiny oleja.
  Cena: 220,00 €
   
 • - 2 %

  Akumulátorová teleskopická vyvetvovacia pílka TCS Li-18/20 (8866-20)

  Akumulátorová teleskopická vyvetvovacia pílka TCS Li-18/20 (8866-20)
  Vyvetvovacia pílka je "žirafou" medzi GARDENA záhradným náradím. Pomocou nej môžete dosiahnuť čokoľvek pohodlne zo zeme, bez toho aby ste museli použiť rebrík. Vyvetvovaciu pílku možno použiť na prerezávanie stromov a konárov vo výške. Vďaka násade dosiahne na takmer nedostupné konáre. Násada je ľahká, takže môžete pohodlne a bez námahy dosiahnuť na miesta, na ktoré by ste inak museli trebárs nebezpečne šplhať a vynaložiť veľa sily. Jednoducho prispôsobíte dĺžku násady vyvetvovacej pílky cieľovej výške. Je možný dosah až 4 metre. Ľahká a úzka strihacia hlava akumulátorovej teleskopickej vyvetvovacej pílky umožňuje dostať sa aj do úzkych miest v celej korune. Rezacia hlava je nastaviteľná, takže môžete pohodlne prispôsobiť rezný uhol svojim požiadavkám a manipulácia s pílkou je jednoduchšia. Vďaka systému 2 v 1, je teleskopická vyvetvovacia pílka vhodná ako pre prácu vo výškach, tak pre pohodlné rezanie na zemi, bez toho aby ste sa museli ohnúť. Ochrana na špičke pílky napomáha rezaniu zo spodnej strany konárov a chráni reťaz pri rezaní v blízkosti zeme. 18 V / 2,0 Ah Li - Ion akumulátor zaisťuje dlhú dobu prevádzky: s jedným plne nabitým akumulátorom môžete porezať až 140 kusov (priemer konára 5 cm) . Indikátor stavu nabitia POWERinfo ukazuje, kedy je treba akumulátor dobiť. Prázdny akumulátor môže byť celkom nabitý do cca 3 hodín.

  Pôvodná cena: 169,00 €

  Akciová cena: 165,00 €

   
 • - 4 %

  HUSQVARNA T536 Li XP, bez akku a nabíjačky

  HUSQVARNA T536 Li XP, bez akku a nabíjačky
  Husqvarna T536 Li XP® je nová " jednoručná " výkonná akumulátorová reťazová píla určená pre profesionálnych užívateľov, ktorí požadujú veľmi ľahkú a ľahko použiteľnú reťazovú pílu s jednoručným ovládaním a vysokým výkonom. Husqvarna T536 Li XP® je ideálna, bezemisná Li-Ion akumulátorová píla určená pre arboristov na orezávanie korún stromov. Je to robustná píla s vynikajúcou ergonómiou, vysokým výkonom a vysokou reznou rýchlosťou. Píla je napájaná Li-Ion akumulátorom Bli 150 4,2 Ah/36V, ktorý zaisťuje dlhú výdrž a výkon najvyššej triedy. Akumulátorová píla Husqvarna T536 Li XP® je dodávaná s 30 cm lištou, hmotnosť 2,4 kg. Uvedená cena je bez akumulátora a rýchlonabíjačky QC 330.

  Pôvodná cena: 495,00 €

  Akciová cena: 475,00 €

 • Akumulátorová teleskopická vyvetvovacia pílka TCS Li-18/20 (8866-20)

  Akumulátorová teleskopická vyvetvovacia pílka TCS Li-18/20 (8866-20)
  Teleskopická vyvetvovacia pílka sa používa za účelom vykonávania vyvetvovacích činností z bezpečného miesta na zemi. Vďaka tomu je používanie rebríka alebo šplhanie do koruny stromov minulosťou. Ľahká a úzka rezacia hlava umožňuje odstrihnúť každú vetvičku v korune stromov bez námahy. Možnosť jej naklápania poskytuje dodatočné pohodlie. Okrem toho, nastaviteľná teleskopická násada umožňuje nielen rezanie vo výškach, ale taktiež na zemi, napríklad pri prerezávaní hustých kríkov.
  Cena: 149,00 €