0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • HUSQVARNA LC 451S motorová kosačka

  HUSQVARNA LC 451S motorová kosačka
  Husqvarna LC 451S je spoľahlivá a robustná kosačka na trávu so zberným košom pre stredne veľké plochy, určená pre poloprofesionálne používanie a pre náročných majiteľov nemovitostí. Táto ľahká kosačka s pešou obsluhou je ideálna pre športové kluby, vlastníkov pozemkov a profesionálov, ktorí potrebujú kompaktnú kosačku, zostavenú zo špičkových komponentov pre dlhotrvajúci výkon. Kosačka ponúka celý rad funkcií pre zvýšenie pohodlia a jednoduché používanie. Tento model má pohon zadnej nápravy pre optimálne ovládanie. Skelet kosačky zo zliatiny hliníka je veľmi trvanlivý a pevný, odolný voči nárazom a opotrebeniu. Zberný kôš s tkaninovým vakom so spodným odvetraním sa ľahko odoberá a nasadzuje. Kosačka LC 451S je poháňaná výkonným motorom Briggs&Stratton 750e DOV Series, 161 cm³, 2,6 kW @ 2900 ot./min. Kosačka je tiež vybavená ergonomickou a do strán nastaviteľnou rukoväťou s účinným antivibračným systémom, ktorý napomáha splniť požiadavky A(8) EN836. Tkaninový, prachotesný zberný kôš s objemom 65l, hmotnosť 40,6 kg.
  Cena: 959,00 €
 • Husqvarna Z560X kosačka s 0 polomerom otáčania

  Husqvarna Z560X kosačka s 0 polomerom otáčania
  Profesionálny kosiaci stroj s nulovým polomerom otáčania radu Z560X predstavuje najnovší model orientovaný na produktivitu, odolnosť a perfektné výsledky. Extrémny pracovný komfort, vysoké rýchlosti pojazdu a vynikajúca trakcia prispievajú k prvotriednej kvalite kosenia. Výnimočná pevnosť rámu zaisťuje dlhú životnosť aj pri náročnom komerčnom využití. Starostlivo navrhnutý dizajn je zameraný na jednoduché ovládanie a pohodlie obsluhy. Integrovaný parkovací systém - automatická parkovacia brzda je integrovaná do riadiacich pák, aktivuje sa pri odtlačení páky. Nastaviteľné sedadlo obsluhy - sedadlo sa dá posúvať dopredu a nadol, alebo dozadu a nahor. Praktická odoberateľná ochrana proti prevráteniu ROPS v základnej výbave ochraňuje obsluhu stroja, ktorá môže byť znížená pri stromov s nízko uloženými konármi. Motor Vanguard, komerčné zvárané kosiace zariadenie hrúbky 4,55 mm s nastaviteľnou výškou kosenia 25 - 127 mm, pracovný záber 152 cm tri kosiace nože, bočný výhoz pokosenej trávy, prevodovky HydroGear ZT5400, odpružené sedadlo, benzínový dvojvalcový V-Twin motor Vanguard Briggs& Stratton 810 cm3 vzduchom chladený s výkonom 17,3 kW@2.900ot/min s tlakovým mazaním, max. rýchlosť dopredu 19,3 km/h, dozadu 9,6 km/h, pohon zadných kolies, produktivita 23 471,8 m²/h, metódy kosenia Zber/Mulčovanie/Bočné vyhadzovanie, štyri antiskalpovacie kolečká, liatinové mazateľné domce na liatinovom kosiacom zariadení, deflektor je súčasťou dodávky, zberný kôš 458 l ako voliteľné príslušenstvo,objem palivovej náderže 45,4 l. hmotnosť 630 kg
  Cena: 15 090,00 €
 • Husqvarna 536LiPT5 akku vyvetvovacia píla

  Husqvarna 536LiPT5 akku vyvetvovacia píla
  Husqvarna 536LiPT5 je nová teleskopická, akumulátorová vyvetvovacia píla pre profesionálne použitie s teleskopickým dosahom až 5 metrov a výkonom, ktorý prekonáva benzínové ekvivalenty. Maximálny výkon a odolnosť s nízkou hmotnosťou, vynikajúcou ergonómiou a tichou prevádzkou pre použitie v ľubovoľnom mieste kedykoľvek počas dňa. Ekonomický režim savE™ umožňuje znížiť otáčky motora a tým predĺžiť prevádzkovú dobu stroja. Technikmi Husqvarna vyvinutý moderný bezkefový motor je o 25% výkonnejší ako štandardný kefkový motor, bezkefový motor poskytuje vysoký krútiaci moment a konzistentný výkon. Batéria Li-Ion 36V poskytuje rovnako vysoký výkon, spoľahlivú prevádzku a dlhú životnosť ako benzínový motor - avšak bez priamych emisií. Na jedno nabitie s ňou vykonáte toľko práce ako na jednu nádrž benzínu. Teleskopická tyč umožňuje nastavenie dĺžky podľa potreby do max. pracovnej vzdialenosti 5m. Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty 25cm, 1/4" rozostup reťaze, vysoká max. rýchlosť reťaze 20 m/s. Dodávaná bez 36V Li-Ion batérie BLi a nabíjačky Husqvarna QC v základnim balení. Hmotnosť 4,9 kg.
  Cena: 579,00 €
 • - 3 %

  Husqvarna 545 RxT AutoTune profi krovinorez AKCIA

  Husqvarna 545 RxT AutoTune profi krovinorez AKCIA
  Profesionálny benzínový krovinorez Husqvarna 545 RxT je výkonný a odolný krovinorez so zdvihovým objemom motora 45,7 cm3, s jedinečnou ergonómiou a manévrovateľnosťou, určený pre náročných zákazníkov a pracovníkov technických služieb a údržby zelene. Motor X-Torq® s výkonom 2,0 kW s dokonale vyváženým ťažiskom zaručuje silný výkon a vynikajúcu spotrebu paliva nižšiu o 20%. Optimalizovaná dĺžka hriadeľa, kužeľový prevod s uhlom 35°, zalomené riadidlá a pohodlné rukoväte umožňujú výbornú ovládateľnosť a optimálny pracovný postoj. Tento model je vybavený zdokonaleným tlmičom vibrácií LowVib®, ktorého efektívne antivibračné tlmiče absorbujú vibrácie a šetria tak ruky obsluhy.Dodávaný je s kvalitným dvojitým nosným popruhom Balance XT™ ( ergonomické popruhy so širokou opierkou na chrbte, ramennými popruhmi a bedrovým pásom rozložia záťaž na väčšej ploche. Nastaviteľná chrbtová časť pre perfektné nastavenie nosného popruhu ) v základnej výbave. vybavený technológiou AutoTune, ktorá vždy optimálne nastaví parametre chodu motora - bez nastavovania karburátora kvôli zmenám kvality paliva, klímy, teplota, vlhkosti vzduchu alebo nadmorskej výšky. Zdvihový objem motora 45,7 cm3, výkon 2,2 kW/ 3,0 koňa, popruh Balance XT™ + vyžínacia hlava T45X + trávny nôž 300-3 + kombinovaný ochranný kryt v balení, hmotnosť 8,6 kg.

  Pôvodná cena: 919,00 €

  Akciová cena: 889,00 €

 • Husqvarna 350BT chrbtový fúkač

  Husqvarna 350BT chrbtový fúkač
  Husqvarna 350BT je fúkač určený pre komerčné použitie, vybavený stredne silným motorom X-Torq® s objemom 50 cm3. Konštrukcia motora X-Torq® znižuje množstvo výfukových plynov až o 75% a spotrebu paliva až o 20%. Palivová pumpička určená pre ľahké štartovanie. Vyrovnávacia rukoväť uľahčuje ovládanie fúkača tým, že bráni pretiahnutiu ramena smerom nadol. Nastaviteľné rukoväte zabezpečujú skvelý komfort a antivibračné tlmiče medzi motorom a rámom efektívne redukujú vibrácie. Výkonný a ľahko štartovateľný motor radu X-Torq® v kombinácií s konštrukciou ventilátora zabezpečuje vysoký prietok a vysokú rýchlosť vzduchu. Rukoväť môže byť nastavená pod ľubovoľným uhlom, je vybavená gumenými vložkami pre pevné, pohodlné uchytenie. Pohodlné polstrované popruhy s bederným pásom v základnej výbave pre zníženie záťaže .Prietok vzduchu v trubici 14 m3/min, rýchlosť vzduchu 84,7 m/s. Zdvihový objem 50,2 cm3, výkon 1,6 kW, hmotnosť 10,2 kg.
  Cena: 559,00 €
 • HUSQVARNA 315iC akku vyžínač (bez akku a nabíj.) Novinka

  HUSQVARNA 315iC akku vyžínač (bez akku a nabíj.) Novinka
  Husqvarna 315iC je tichý, ľahký a dokonale vyvážený vyžínač pre náročných užívateľov s technológiou 36V. Spĺňa vysoké nároky na výkon, ergonómiu a jednoduché ovládanie. Má vynikajúcu ergonómiu a vyváženosť. Je vybavený jednosmerným výkonným bezkefovým motorom s dlhou životnosťou. Vyžínacia strunová hlava T25B Tap ´n Go umožňuje otáčanie oboma smermi. Širka kosiaceho záberu je 40 cm, hmotnosť bez akumulátora 2,85 kg. Uvedená cena je bez batérie a nabíjačky.
  Cena: 239,00 €
 • HUSQVARNA 330i 12" Akku píla Novinka

  HUSQVARNA 330i 12" Akku píla Novinka
  Husqvarna 330i je nová, tichá, ľahká a ľahko ovládateľná akumulátorová píla s nulovými emisiami. Táto akumulátorová píla napájaná moderným a výkonným 36V Li-Ion akumulátorom Husqvarna BLI s vysokým rezným výkonom a dlhou výdržou. Táto 12" akumulátorová píla je ideálna pre prácu tesárov, stolárov, záhradníkov, majiteľov záhrad a ovocných sadov, arboristov a iných náročných užívateľov. Vybavená je bezkomutátorovým motorom s vyšším výkonom +25% a dlhou životnosťou, napínaním reťaze bez použitia náradia. Akku píla Husqvarna 330i je dodávaná s 12"- 30 cm dlhou reťazou a lištou, v balení bez Li-Ion akumulátora BLi a nabíjačky QC 330. Dĺžka reznej časti 30cm, pracovná rýchlosť reťaze pri maximálnom výkone 15 m/s, hmotnosť 2,7 kg. Batéria Li-Ion 36 V poskytuje rovnako vysoký výkon, spoľahlivú prevádzku a dlhú životnosť ako benzínový motor - avšak bez priamych emisií. Na jedno nabitie s ňou vykonáte toľko práce ako na jednu nádrž benzínu, je určená pre náročné a dlhodobé profesionálne použitie. Je vhodná pre všetky naše ručne nesené stroje, takže v prípade potreby môžete rýchlo prehodiť batériu napr. z reťazovej píly, fúkača alebo vyžínača do nožníc na živé ploty a plynule pokračovať v práci. Minimálna údržba a žiadne doplňovanie paliva, menej náročná obsluha a elektronicky riadený systém pohonu zaručujú menej prestojov v práci a nízke prevádzkové náklady.
  Cena: 349,00 €
 • HUSQVARNA 115iPT4 akku vyvetvovacia píla Novinka

  HUSQVARNA 115iPT4 akku vyvetvovacia píla Novinka
  Akumulátorová vyvetvovacia píla Husqvarna 115iPT4 na tyči s teleskopickým dosahom dosahom 4 m určená nieln pre hobby používateľa s výkonom, s delenou hriadeľlou pre ľahšiu prepravu. Slušný výkon a odolnosť akumulátorovej vyvetvovacej píly s nízkou hmotnosťou a tichou prevádzkou umožňujú používať túto vyvetvovaciu pílu na akomkoľvek mieste a v akúkoľvek dennú dobu. Bezkefový BLDC motor, 36 V technológia, vysoká rýchlosť reťaze 20m/s, minimálna údržba, pracovný dosah až 4m. Husqvarna 115iPT4 je dodávaná v základnej výbave s 36 V akumulátorom BLi 10 / 2,1 Ah nabíjačkou QC80. Hmotnosť akumulátorovej vyvtvovacej píly je 3,5 kg.
  Cena: 265,00 €
 • Husqvarna 530iPT5 akku vyvetvovacia píla Novinka

  Husqvarna 530iPT5 akku vyvetvovacia píla Novinka
  Husqvarna 530iPT5 je nová teleskopická, akumulátorová vyvetvovacia píla pre profesionálov s teleskopickým dosahom až 5 metrov a výkonom, ktorý prekonáva benzínové ekvivalenty. Píla ponúka maximálny výkon a odolnosť v kombinácii s nízkou hmotnosťou, vynikajúcou ergonómiou a tichou prevádzkou, takže je s ňou možné pracovať v ľubovoľnom prostredí kedykoľvek počas dňa. Ekonomický režim savE™ umožňuje znížiť otáčky motora a tým predĺžiť prevádzkovú dobu stroja. Technikmi Husqvarna vyvinutý moderný bezkefový motor je o 25% výkonnejší ako štandardný kefkový motor, motor poskytuje vysoký krútiaci moment a konzistentný výkon. Batéria Li-Ion 36V poskytuje rovnako vysoký výkon, spoľahlivú prevádzku a dlhú životnosť ako benzínový motor - avšak bez priamych emisií. Na jedno nabitie s ňou vykonáte toľko práce ako na jednu nádrž benzínu. Teleskopická tyč umožňuje nastavenie dĺžky podľa potreby do max. pracovnej vzdialenosti 5m. Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty 10" / 25cm, 1/4" rozostup reťaze, vysoká max. rýchlosť reťaze 20 m/s. Dodávaná bez 36V Li-Ion batérie BLi a nabíjačky Husqvarna QC v základnim balení, hmotnosť 5,0 kg. Ekonomický režim savE™ znižuje otáčky motora, a tým predlžuje prevádzkovú dobu stroja. Naše výrobky s akumulátorovým pohonom vykazujú až o 13 dB (A) nižšiu hladinu hluku ako výrobky s benzínovým pohonom - čo je obrovský rozdiel. Pritom zníženie hladiny hluku o 3 dB (A) je zvyčajne vnímané ako zníženie hluku na polovicu. Práca sa tak pre vás stane príjemnejšia - a tiež - vám umožní pracovať na väčšine verejných miest. Batéria Li-Ion 36V je určená pre náročné a dlhodobé profesionálne použitie. Je vhodná pre všetky naše ručne nesené stroje, takže v prípade potreby môžete rýchlo prehodiť batériu napr. z reťazovej píly, fúkača alebo vyžínača do nožníc na živé ploty a plynule pokračovať v práci.
  Cena: 565,00 €
 • - 8 %

  HUSQVARNA 536LiP4 akku vyvetvovacia píla AKCIA

  HUSQVARNA 536LiP4 akku vyvetvovacia píla AKCIA
  Akumulátorová vyvetvovacia píla Husqvarna 536LiP4 na tyči s dosahom 4 m a vysokým výkonom, ktorý predčí benzínový model. Maximálny výkon a odolnosť s nízkou hmotnosťou, výbornou ergonómiou a tichou prevádzkou umožňujú používať túto akumulátorovú vyvetvovaciu pílu na akomkoľvek mieste a v akúkoľvek dennú dobu. Bezkefový BLDC motor, 36 V technológia, vysoká rýchlosť reťaze 20m/s., nehlučná batériová prevádzka, minimálna údržba, pracovný dosah až 4m. Husqvarna 536LiP4 je dodávaná spolu s nosným popruhom Diagonal, bez akumulátora 36V typu BLi a rýchlonabíjačky QC. Hmotnosť akumulátorovej vyvtvovacej píly 536LiP4 je 3,3 kg.

  Pôvodná cena: 509,00 €

  Akciová cena: 465,00 €

 • Husqvarna LC 551SP

  Husqvarna LC 551SP
  Profesionálna, kompaktná a zároveň robustná kosačka Husqvarna s pešou obsluhou, vybavená výkonným motorom, veľkou palivovou nádržou, hliníkovými kolesami s gumovými pneumatikami. Ideálna voľba profesionálov, ktorí potrebujú cenovo dostupnú kvalitnú kosačku, zaručujúcu spoľahlivý a dlhodobý výkon a vynikajúce výsledky. Motor Kawasaki OHV FJ180, 179 cm³, výkon 2,9 kW @ 2800 ot./min., záber kosenia 51 cm, vlastný pohon na zadné kolesá, materiál skeletu hliník, centrálne nastavenie výšky kosenia 2,6 - 7,4 cm v 6 stupnňoch, 65 l tkaninový zberný kôš, neprepúšťajúci prach, hmotnosť 50 kg.
  Cena: 1 079,00 €
 • HUSQVARNA Rider P 525D

  HUSQVARNA Rider P 525D
  HUSQVARNA Rider P 525D je nový, veľkokapacitný univerzálny stroj série P-500 určenej pre komerčné používanie. Kĺbový rider P 525D poháňaný naftovým motorom Kubota je univerzálny stroj s celoročným využitím poskytujúci výbornú ovládateľnosť a vysokú produktivitu práce v každom teréne a na rozľahlých plochách. Prevodovka komerčného typu zaručuje dokonalú trakciu a stabilitu vo svahu. Veľmi kvalitné komponenty zaisťujú vysokú odolnosť, dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku stroja. Vďaka kompaktnej veľkosti a vysokej prepravnej rýchlosti je stroj vhodný komerčné použitie pre technickú správu miest a obcí, profesionálnu údržbu zelene alebo okolia firiem a veľkých administratívnych budov. Vyosené kosiace zariadenie je zavesené vpredu a obsluha stroja má tak perfektný výhľad na pracovnú plochu, čo uľahčuje kosenie v tesnej blízkosti plotov a múrov, pod kríkmi, lavičkami,.... Nízke ťažisko stroja v kombinácii s vysoko výkonným AWD systémom poskytuje výbornú stabilitu na svahu a na nerovných plochách. Príslušenstvo, ako napr. prepravná lyžica, rotačná kefa, cepákové kosiace zariadenie, zametacia kefa, snehová fréza, nastaviteľná radlica a komfortne vybavená kabína umožňujú využívať stroj počas celého roka. Rider P 525D je dodávaný bez kosiaceho zariadenia a môže byť vybavený kosiacim zariadením Combi pracovnej šírky 132 cm alebo 155 cm. Motor Kubota D1105, diesel 1123 cm3, trojvalec s plne tlakovým mazaním vodou chladený, výkon 18,7 kW @ 3000 ot./min., hydrostatická prevodovka Kanzaki KTM 23, kĺbové riadenie a pohon AWD, posilovač riadenia a hydraulické zdvíhanie vpredu neseného kosiaceh zariadenia, servisná poloha kosiaceho zariadenia, rebrinový rám, max. rýchlosť 18 km/hod, ochranný rám ROPS, hmotnosť bez kosiaceho zariadenia 675 kg
  Cena: 20 590,00 €
 • Husqvarna Rider P 524EFI

  Husqvarna Rider P 524EFI
  Husqvarna Rider P 524EFI je nový, kompaktný, výkonný komerčný rider s elektronickým vstrekovaním paliva pre zabezpečenie maximálneho výkonu motora, minimálneho množstva emisií výfukových plynov a veľmi nízkej spotreby paliva aj v náročných podmienkach. Štart "Key turn" znamená, že k štartu nie je potrebný sytič, stačí otočiť kľúčikom a ísť. Kĺbový posilovač riadenia pomáha s tesným otočením, zatiaľ čo pohon 4x4 na všetky kolesá zabezpečuje trakciu za akýchkoľvek podmienok. Plne plávajúce žacie ústrojenstvo, ľahko prístupná páka nastavenia výšky kosenia a LED svetlomety uľahčujú kosenie. Rider je plne kompatibilný so všetkým príslušenstvom P524, čo umožňuje jeho celoročné využitie. Tento komerčný rider je ideálnou voľbou pre športové kluby a hotely, firmy spravujúce obytné veľké komplexy alebo starajúce sa o zeleň, ktoré potrebujú univerzálny, kompaktný hospodárny rider s veľmi dobrou ovládateľnosťou. Unikátny kĺbový systém riadenia umožňujúci zadným kolesám vybočiť až do úplnej blízkosti rámu. Výsledkom je vynikajúca manévrovateľnosť s minimálnym polomerom otáčania na plné zatočenie. Vďaka širokej ponuke ďalšieho príslušenstva získate mimoriadne všestranný stroj, ktorý využijete po celý rok. Rider je vybavený bezpečnostným rámom proti prevráteniu (ROPS) a bezpečnostnými pásmi pre obsluhu, ktoré sú certifikované podľa piatich medzinárodných noriem, vrátane požiadaviek OSHA a SAE. Pevný rebrinový rám a zadná náprava z liatej ocele. Rider P 524EFI je dodávaný bez kosiaceho zariadenia v základnej výbave a môžete si vybrať veľkosť kosiaceho zariadenia Combi šírky 112 alebo 122 cm. Motor Kawasaki FX730V EFI, 726 cm3, benzínový dvojvalec s elektronickým vstrekovaním EFI a s plne tlakovým mazaním, hydrostatická prevodovka Kanzaki KTM 23, kĺbové riadenie a pohon AWD, posilovač riadenia, hydraulické zdvíhanie kosiaceho zariadenia, výška kosenia 25 - 75 mm, rebrinový rám, max. rýchlosť 13 km/hod, hmotnosť bez kosiaceho zariadenia 410 kg.
  Cena: 12 890,00 €
 • Husqvarna 580BTS chrbtový fúkač AKCIA

  Husqvarna 580BTS chrbtový fúkač AKCIA
  Husqvarna 580BTS je výkonný, robustný, profesionálny chrbtový fúkač určený pre náročné úlohy. Inovatívna konštrukcia ventilátora spolu s výkonným motorom X-Torq® zaisťujú veľký prietok vzduchu vysokou rýchlosťou. Vzduchový filter špičkovej kvality zaručuje dlhú prevádzku a bezproblémové použitie. Technológia LowVib® s antivibračnými tlmičmi medzi motorom a rámom efektívne redukujú vibrácie. Nastaviteľná ergonomická rukoväť s komfortným ovládaním motora a pre maximálny výkon fúkania. Prietok vzduchu v trubici 25,7 m3/min, rýchlosť vzduchu 92,2 m/sekundu. Fúkač je dodávaný so širokým dvojramenným popruhom v základnej výbave. Zdvihový objem 75,6 cm3, výkon 3,1 kW/4,2 k, hmotnosť 11,8 kg.
  Cena: 789,00 €
 • - 7 %

  HUSQVARNA 436Li 12" Akku píla AKCIA

  HUSQVARNA 436Li 12" Akku píla AKCIA
  Husqvarna 436Li je tichá, ľahká a veľmi ľahko ovládateľná akumulátorová píla, bez emisií. Táto akumulátorová píla napájaná modernou výkonnou 36V Li-Ion batériou Husqvarna BLI, ktorá má vysoký rezný výkon a dlhú výdrž. Táto 12" akumulátorová píla je ideálna pre prácu tesárov, stolárov, záhradníkov, majiteľov záhrad a ovocných sadov, arboristov a iných náročných užívateľov. Vybavená je bezkomutátorovým motorom s vyšším výkonom +25% a dlhou životnosťou, napínaním reťaze bez použitia náradia. Akku píla Husqvarna 436Li je dodávaná s 12"- 30 cm dlhou reťazou a lištou. Uvedená cena je bez Li-Ion akumulátora BLi a nabíjačky QC 330. Dĺžka reznej časti 30cm, hmotnosť 2,7 kg.

  Pôvodná cena: 355,00 €

  Akciová cena: 329,00 €

 • HUSQVARNA Rider P 525D s kabínou

  HUSQVARNA Rider P 525D s kabínou
  HUSQVARNA Rider P 525D s kabínou je nový, veľkokapacitný univerzálny stroj série P-500 určenej pre komerčné používanie. Kĺbový rider P 525D poháňaný naftovým motorom Kubota je univerzálny stroj s celoročným využitím poskytujúci výbornú ovládateľnosť a vysokú produktivitu práce v každom teréne a na rozľahlých plochách. Prevodovka komerčného typu zaručuje dokonalú trakciu a stabilitu vo svahu. Veľmi kvalitné komponenty zaisťujú vysokú odolnosť, dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku stroja. Vďaka kompaktnej veľkosti a vysokej prepravnej rýchlosti je stroj vhodný komerčné použitie pre technickú správu miest a obcí, profesionálnu údržbu zelene alebo okolia firiem a veľkých administratívnych budov. Vyosené kosiace zariadenie je zavesené vpredu a obsluha stroja má tak perfektný výhľad na pracovnú plochu, čo uľahčuje kosenie v tesnej blízkosti plotov a múrov, pod kríkmi, lavičkami,.... Nízke ťažisko stroja v kombinácii s vysoko výkonným AWD systémom poskytuje výbornú stabilitu na svahu a na nerovných plochách. Príslušenstvo, ako napr. prepravná lyžica, rotačná kefa, cepákové kosiace zariadenie, zametacia kefa, snehová fréza, nastaviteľná radlica a komfortne vybavená kabína umožňujú využívať stroj počas celého roka. Kabína je chránená proti vibráciám podvozku, tým sa podstatne znižujú vibrácie a hladina hluku. Priestranná kabína má sklenené dvere, predné okno až po strechu a sedadlo Grammer s vysokou opierkou chrbta pre zvýšenie komfortu vodiča. Stroj má komfortnú výbavu, ktorá obsahuje hydraulickú súpravu, LED reflektory, cestné svetlá, protizávažie, vykurovanie, maják, atď. Kabínu možno ľahko odmontovať, v prípade, že ju nebudete potrebovať. Ochranný rám (ROPS) je integrovaný v kabíne. Rider P 525D s kabínou je dodávaný bez kosiaceho zariadenia a môže byť vybavený kosiacim zariadením Combi pracovnej šírky 132 cm alebo 155 cm. Motor Kubota D1105, diesel 1123 cm3, trojvalec s plne tlakovým mazaním vodou chladený, výkon 18,7 kW @ 3000 ot./min., hydrostatická prevodovka Kanzaki KTM 23, kĺbové riadenie a pohon AWD, posilovač riadenia a hydraulické zdvíhanie vpredu neseného kosiaceh zariadenia, servisná poloha kosiaceho zariadenia, rebrinový rám, komfortne vybavená kabína, max. rýchlosť 18 km/hod, ochranný rám ROPS, hmotnosť bez kosiaceho zariadenia 907 kg
  Cena: 32 650,00 €
 • AUTOMOWER 450X robotická kosačka X-line série AKCIA

  AUTOMOWER 450X robotická kosačka X-line série AKCIA
  Husqvarna Automower 450X, špičkový model radu X-line od svetového lídra v oblasti robotického kosenia. Táto inteligentná kosačka Automower 450X si hravo poradí s veľkými a zložito členitými trávnatými plochami až do rozlohy 5.000 m² ±20 % s mnohonásobnými úzkymi priechodmi, prekážkami, nerovným terénom a svahmi až do 45 % (24 stupňov), kapacita kosenia 208 m²/hod, šírka záberu 24 cm, automatický systém nabíjania, elektrické nastavenie výšky kosenia 2 - 6 cm, Li-ion akumulátor 18V/ 10,4 Ah s dobou nabíjania 75 min a s priemerným časom kosenia 260 min. na jedno nabitie, nízka hladina akustického hluku pri kosení len 59 dB, spotreba energie pri kosení 35 W. Ultrazvukové snímače v základnej výbave na diaľkovú detekciu objektov umožňujú vysokú rýchlosť kosenia, GPS asistovaná navigácia na optimalizáciu kosenia a celý rad funkcií, vrátane Automower® Connect karty predstavujú inteligentné riešenia, ktoré udržia váš trávnik v najlepšj kondícii, trvale zelený, zdravý a dokonale pokosený. Všetky robotické kosačky vybavené aplikáciou Automower® Connect sú kompatibilné s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Home. S bezplatnou aplikáciou Automower® Connect máte svoju kosačku vždy pod kontrolou, môžete ju sledovať prostredníctvom smart telefónu, komunikovať s ňou a aktualizovať jej stav jednoduchým dotykom obrazovky kdekoľvek na svete na svojom chytrom telefóne. S komunikačnou kartou Automower® Connect dodávame bezplatne eSIMM kartu predplateným paušálom na 10 rokov ! Automower 450X je vybavený pevným a vyváženým telom, až tromi navádzacími vodičmi, ktoré skrátia čas hľadania NS pri rozľahlých a členitých záhradách, motormi kolies s dvojstupňovými tichými prevodovkami s vynikajúcim výkonom na kosenie 24 hodín denne. Inteligentná technológia prispôsobí frekvenciu kosenia tempu rastu trávnika a spoľahlivo prevedie kosačku aj úzkymi priechodmi na členitom trávniku. Intuitívne ovládanie na užívateľsky príjemnom veľkom LCD displeji umožňuje osobné nastavenia a naprogramovanie kosačky. Kosačka je chránená PIN kódom, zabezpečená alarmom a GPS sledovaním, senzorom zdvihnutia a náklonu, funkciou miestne kosenie a timerom kosenia podľa počasia, farba šedá, hmotnosť 13,9 kg. Balenie obsahuje Automower 450X + nabíjaciu stanicu + 18V napäťový kábel a napájací transformátor + 9 ks náhradných nožov + manuál v SK jazyku. Automower 450X je v základnom balení dodávaný bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučuje sa zveriť inštaláciu a programovanie Autorizovanému partnerovi s certifikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššej certifikácie " AUTOMOWER EXPERT ", poskytujeme viac ako 16 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúcich a navádzacích káblov pokladacím strojom do hĺbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby dodávky a inštalácie na kľúč, celoročný záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora, dodávky kompletného príslušenstva, spotrebného materiálu, inštalačných káblov a náhradných nožov.
  Cena: 4 399,00 €
 • - 4 %

  Husqvarna 535 RxT profi krovinorez AKCIA

  Husqvarna 535 RxT profi krovinorez AKCIA
  Benzínový krovinorez Husqvarna 535 RXT je nový výkonný vysoko odolný profesionálny krovinorez s vysokým výkonom, s dokonaleným antivibračným systémom LowVib® a s komfortnými ergonomickými madlami a ovládacou rukoväťou. Určený je pre náročné používanie pre vlastníkov domov a majiteľov pozemkov. Motor X-Torq® s výkonom 1,6 kW poskytuje dostatočnú silu a vynikajúcu úsporu paliva, model 535 RXT je vybavený s kvalitným dvojitým nosným popruhom Balance X™ , poloautomatickou vyžínacou hlavou T35X typu Tap 'n Go a trávnym nožom 300-3. Zdvihový objem motora 34,6 cm3, výkon 1,6 kW/ 2,2 k., popruh Balance X™ + vyžínacia hlava T35X + trávny nôž 300-3 + kombinovaný ochranný kryt v balení, hmotnosť 6,7 kg.

  Pôvodná cena: 715,00 €

  Akciová cena: 685,00 €

 • - 3 %

  Husqvarna 555 RxT profesionálny krovinorez

  Husqvarna 555 RxT profesionálny krovinorez
  Profesionálny benzínový krovinorez Husqvarna 555 RxT je najvýkonnejší, vysoko odolný krovinorez svysokým zdvihovým objemom motora 53,3 cm3, s jedinečnou ergonómiou a manévrovateľnosťou. Tento profesionálny krovinorez 555 RxT je konštruovaný pre celodennú prevádzku v tých najťažších podmienkach, určený pre pracovníkov technických služieb a pre tých najnáročnejších zákazníkov. Motor X-Torq® s výkonom 2,8 kW s dokonale vyváženým ťažiskom poskytuje veľkú silu, rýchlu akceleráciu a vynikajúcu úsporu paliva. Dlhá nosná rúra a uhlová prevodovka so sklonom 35° uľahčujú prácu pri širokom zábere. Veľmi nízke vibrácie vďaka systému LowVib® absorbujú vibrácie a šetria tak ruky a zdravie obsluhy. Dodávaný je s kvalitným dvojitým nosným popruhom Balance XT™ ( ergonomické popruhy so širokou opierkou na chrbte, ramennými popruhmi a bedrovým pásom rozložia záťaž na väčšej ploche, nastaviteľná chrbtová časť pre perfektné nastavenie nosného popruhu ) v základnej výbave. Zdvihový objem motora 53,3 cm3, výkon 2,8 kW/ 3,8 koňa, dvojitý nosný popruh Balance XT™ + vyžínacia hlava T45X + trávny nôž 350-3 + kombinovaný ochranný kryt v balení, hmotnosť 9,2 kg.

  Pôvodná cena: 1 039,00 €

  Akciová cena: 999,00 €

 • Husqvarna 550iBTX akku chrbtový fúkač Novinka

  Husqvarna 550iBTX akku chrbtový fúkač Novinka
  Husqvarna 550iBTX je nový, výkonný, dobre vyvážený a ergonomický akumulátorový fúkač s pôsobivou fúkacou silou (21 N - fúkacia sila 21 N posúva akumulátorový fúkač na vyššiu úroveň z hľadiska výkonu. Jeho výkon je porovnateľný s výkonom benzínového chrbtového fúkača s motorom s objemom 50 ccm. ) určený pre profesionálne použitie. Je kompatibilný s chrbtovou batériou. Špičkový výkon, nízke vibrácie a nízka hladina hluku, kvalitné popruhy umožňujú prácu vo verejných priestoroch, a to aj v oblastiach s obmedzenou hladinou hluku. Fúkač je odolný voči poveternostným vplyvom v súlade s IPX4 (ochrana proti striekajúcej vode vo všetkých uhloch). Je vybavený tempomatom (možnosť nastavenia otáčok) a režimom maximálneho výkonu, intuitívnou klávesnicou s indikátorom stavu batérie a režimov fúkania priamo na rukoväti. Prietok vzduchu v trubici 12,8 m3/min, rýchlosť vzduchu 54,7 m/s, hmotnosť bez akumulátora 6,3 kg
  Cena: 585,00 €