0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • HUSQVARNA LC 451S motorová kosačka

  HUSQVARNA LC 451S motorová kosačka
  Husqvarna LC 451S je spoľahlivá a robustná kosačka na trávu so zberným košom pre stredne veľké plochy, určená pre poloprofesionálne používanie a pre náročných majiteľov nemovitostí. Táto ľahká kosačka s pešou obsluhou je ideálna pre športové kluby, vlastníkov pozemkov a profesionálov, ktorí potrebujú kompaktnú kosačku, zostavenú zo špičkových komponentov pre dlhotrvajúci výkon. Kosačka ponúka celý rad funkcií pre zvýšenie pohodlia a jednoduché používanie. Tento model má pohon zadnej nápravy pre optimálne ovládanie. Skelet kosačky zo zliatiny hliníka je veľmi trvanlivý a pevný, odolný voči nárazom a opotrebeniu. Zberný kôš s tkaninovým vakom so spodným odvetraním sa ľahko odoberá a nasadzuje. Kosačka LC 451S je poháňaná výkonným motorom Briggs&Stratton 750e DOV Series, 161 cm³, 2,6 kW @ 2900 ot./min. Kosačka je tiež vybavená ergonomickou a do strán nastaviteľnou rukoväťou s účinným antivibračným systémom, ktorý napomáha splniť požiadavky A(8) EN836. Tkaninový, prachotesný zberný kôš s objemom 65l, hmotnosť 40,6 kg.
  Cena: 959,00 €
 • Husqvarna 536LiPT5 akku vyvetvovacia píla

  Husqvarna 536LiPT5 akku vyvetvovacia píla
  Husqvarna 536LiPT5 je nová teleskopická, akumulátorová vyvetvovacia píla pre profesionálne použitie s teleskopickým dosahom až 5 metrov a výkonom, ktorý prekonáva benzínové ekvivalenty. Maximálny výkon a odolnosť s nízkou hmotnosťou, vynikajúcou ergonómiou a tichou prevádzkou pre použitie v ľubovoľnom mieste kedykoľvek počas dňa. Ekonomický režim savE™ umožňuje znížiť otáčky motora a tým predĺžiť prevádzkovú dobu stroja. Technikmi Husqvarna vyvinutý moderný bezkefový motor je o 25% výkonnejší ako štandardný kefkový motor, bezkefový motor poskytuje vysoký krútiaci moment a konzistentný výkon. Batéria Li-Ion 36V poskytuje rovnako vysoký výkon, spoľahlivú prevádzku a dlhú životnosť ako benzínový motor - avšak bez priamych emisií. Na jedno nabitie s ňou vykonáte toľko práce ako na jednu nádrž benzínu. Teleskopická tyč umožňuje nastavenie dĺžky podľa potreby do max. pracovnej vzdialenosti 5m. Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty 25cm, 1/4" rozostup reťaze, vysoká max. rýchlosť reťaze 20 m/s. Dodávaná bez 36V Li-Ion batérie BLi a nabíjačky Husqvarna QC v základnim balení. Hmotnosť 4,9 kg.
  Cena: 579,00 €
 • Husqvarna Z560X

  Husqvarna Z560X
  Profesionálny kosiaci stroj s nulovým polomerom otáčania radu Z560X predstavuje najnovší model orientovaný na produktivitu, odolnosť a perfektné výsledky. Extrémny pracovný komfort, vysoké rýchlosti pojazdu a vynikajúca trakcia prispievajú k prvotriednej kvalite kosenia. Výnimočná pevnosť rámu zaisťuje dlhú životnosť aj pri náročnom komerčnom využití. Starostlivo navrhnutý dizajn je zameraný na jednoduché ovládanie a pohodlie obsluhy. Integrovaný parkovací systém - automatická parkovacia brzda je integrovaná do riadiacich pák. Parkovacia brzda sa aktivuje pri odtlačení páky. Nastaviteľné sedadlo - sedadlo sa dá posúvať dopredu a nadol, alebo dozadu a nahor. Praktická odoberateľná ochrana proti prevráteniu ROPS v základnej výbave ochraňuje obsluhu stroja. Môže byť znížená v prípade oblastí stromov s nízko uloženými konármi. Motor Vanguard, komerčné žacie ústrojenstvo, hrúbka 4,55 mm, záber 152 cm, 16 ccm čerpadlo a motor, odpružené sedadlo.
  Cena: 14 350,00 €
 • - 5 %

  HUSQVARNA 536LiP4 akku vyvetvovacia píla AKCIA

  HUSQVARNA 536LiP4 akku vyvetvovacia píla AKCIA
  Akumulátorová vyvetvovacia píla Husqvarna 536LiP4 na tyči s dosahom 4 m a vysokým výkonom, ktorý predčí benzínový model. Maximálny výkon a odolnosť s nízkou hmotnosťou, výbornou ergonómiou a tichou prevádzkou umožňujú používať túto akumulátorovú vyvetvovaciu pílu na akomkoľvek mieste a v akúkoľvek dennú dobu. Bezkefový BLDC motor, 36 V technológia, vysoká rýchlosť reťaze 20m/s., nehlučná batériová prevádzka, minimálna údržba, pracovný dosah až 4m. Husqvarna 536LiP4 je dodávaná v základnej výbave bez akumulátora 36V typu BLi a rýchlonabíjačky QC330. Hmotnosť akumulátorovej vyvtvovacej píly 536LiP4 je 3,3 kg.

  Pôvodná cena: 509,00 €

  Akciová cena: 479,00 €

 • Husqvarna LC 551SP

  Husqvarna LC 551SP
  Profesionálna, kompaktná a zároveň robustná kosačka Husqvarna s pešou obsluhou, vybavená výkonným motorom, veľkou palivovou nádržou, hliníkovými kolesami s gumovými pneumatikami. Ideálna voľba profesionálov, ktorí potrebujú cenovo dostupnú kvalitnú kosačku, zaručujúcu spoľahlivý a dlhodobý výkon a vynikajúce výsledky. Motor Kawasaki OHV FJ180, 179 cm³, výkon 2,9 kW @ 2800 ot./min., záber kosenia 51 cm, vlastný pohon na zadné kolesá, materiál skeletu hliník, centrálne nastavenie výšky kosenia 2,6 - 7,4 cm v 6 stupnňoch, 65 l tkaninový zberný kôš, neprepúšťajúci prach, hmotnosť 50 kg.
  Cena: 1 079,00 €
 • Husqvarna 555RXT profi krovinorez

  Husqvarna 555RXT profi krovinorez
  Profesionálny benzínový krovinorez Husqvarna 555 RxT je najvýkonnejší, vysoko odolný krovinorez so zdvihovým objemom motora 53,3 cm3, s jedinečnou ergonómiou a manévrovateľnosťou. Tento profesionálny krovinorez 555 RxT je konštruovaný pre celodennú prevádzku v tých najťažších podmienkach, určený pre technické služby a pre veľmi náročných zákazníkov. Motor X-Torq® s výkonom 2,8 kW s vyváženým ťažiskom poskytuje veľkú silu, rýchlu akceleráciu a vynikajúcu úsporu paliva. Dlhá nosná rúra a uhlová prevodovka so sklonom 35° uľahčujú prácu pri širokom zábere. Veľmi nízke vibrácie vďaka systému LowVib® absorbujú vibrácie a šetria tak ruky užívateľa. Dodávaný je s kvalitným dvojitým nosným popruhom Balance XT™ ( ergonomické popruhy so širokou opierkou na chrbte, ramennými popruhmi a bedrovým pásom rozložia záťaž na väčšej ploche, nastaviteľná chrbtová časť pre perfektné nastavenie nosného popruhu ) v základnej výbave. Zdvihový objem motora 53,3 cm3, výkon 2,8 kW/3,8 k., dvojitý nosný popruh Balance XT™ + vyžínacia hlava T45X + trávny nôž 350-3 + kombinovaný ochranný kryt v balení, hmotnosť 9,2 kg.
  Cena: 1 015,00 €
 • - 8 %

  Husqvarna 535RxT profi krovinorez AKCIA

  Husqvarna 535RxT profi krovinorez AKCIA
  Benzínový krovinorez Husqvarna 535 RXT je nový výkonný vysoko odolný profesionálny krovinorez s vysokým výkonom, s dokonaleným antivibračným systémom LowVib® a s komfortnými ergonomickými madlami a rukoväťou. Určený je pre náročné používanie pre vlastníkov domov a majiteľov pozemkov. Motor X-Torq® s výkonom 1,6 kW poskytuje dostatočnú silu a vynikajúcu úsporu paliva, model 535 RXT je vybavený s kvalitným dvojitým nosným popruhom Balance X™ , poloautomatickou vyžínacou hlavou T35X typu Tap 'n Go a trávnym nožom 300-3. Zdvihový objem motora 34,6 cm3, výkon 1,6 kW/2,2 k., popruh Balance X™ + vyžínacia hlava T35X + trávny nôž 300-3 + kombinovaný ochranný kryt v balení, hmotnosť 6,2 kg.

  Pôvodná cena: 695,00 €

  Akciová cena: 639,00 €

 • nové - 8 %

  AUTOMOWER 450X robotická kosačka X-line série AKCIA

  AUTOMOWER 450X robotická kosačka X-line série AKCIA
  Husqvarna Automower 450X, séria X-line náš najlepší a najvýkonnejší model z radu robotických kosačiek Husqvarna na trhu. Táto inteligentná kosačka si hravo poradí s veľkými a zložito členitými trávnatými plochami, aj s mnohonásobnými úzkymi priechodmi, prekážkami, nerovným terénom a svahmi až do 45 %. Ultrazvukové snímače, GPS asistovaná navigácia na optimalizáciu kosenia a celý rad funkcií, vrátane Automower® Connect karty predstavujú inteligentné riešenie, ktoré udrží váš trávnik trvale zelený, zdravý a dokonale pokosený. Základné parametre: kosiaci výkon až 5.000 m² +/-20% / 24 hodín, kapacita kosenia 208 m2/hod, Li-ion akumulátor 18V/ 10,4 Ah, priemerný čas kosenia na je 260 min. na jedno nabitie, šírka záberu 24 cm, hlučnosť pri kosení namerané: 58 dB(A), hmotnosť robotickej kosačky AMW 450X 13,9 kg. Husqvarna kladie mimoriadny dôraz na spoľahlivosť robotických kosačiek. Počas 20-ročného vývoja týchto kosačiek sa zameriavame najmä na dosiahnutie maximálnej spoľahlivosti, najvyššej kvality a na minimalizáciu nevyhnutnej obsluhy týchto kosačiek. S aplikáciou Automower® Connect máte svoju kosačku vždy pod kontrolou: môžete ju sledovať, komunikovať s ňou a aktualizovať ju jednoduchým dotykom obrazovky, či už ste kdekoľvek na svete na svojom chytrom telefóne. S kartou dodávame súčasne SIMM kartu predplatenú na 10 rokov. Automower 450X je dodávaný bez inštalačných vodičov a konektorov v balení, doporučuje sa zveriť inštaláciu robotickej kosačky Autorizovanému partnerovi s certfikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššieho štatútu AUTOMOWER EXPERT 2018, poskytujeme viac ako 15 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúceho a navádzacieho kábla pokladacím strojom do hľbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby na kľúč, záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora.

  Pôvodná cena: 4 250,00 €

  Akciová cena: 3 900,00 €

 • - 1 %

  HUSQVARNA rider P525D s kabínou

  HUSQVARNA rider P525D s kabínou
  Husqvarna rider P525D s kabínou je kompaktný a veľkokapacitný univerzálny stroj série P-500 určenej pre komerčné používanie. Kĺbový rider Husqvarna P 525D s kabínou v plnej výbave v základnej výbave, poháňaný naftovým motorom Kubota je univerzálny stroj s celoročným využitím poskytujúci výbornú ovládateľnosť a produktivitu pri práci ako v členitom a úzkom teréne, tak aj na rozľahlých plochách. Prevodovka komerčného typu zaručuje dokonalú trakciu a stabilitu vo svahu. Veľmi kvalitné komponenty zaisťujú vysokú odolnosť, dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku stroja. Vďaka kompaktnej veľkosti a vysokej prepravnej rýchlosti je stroj vhodný ako pre stacionárne, tak aj mobilné použitie pre technickú správu miest a obcí, profesionálnu údržbu zelene alebo okolia firiem a administratívnych budov. Žacie ústrojenstvo je zavesené vpredu a obsluha stroja má tak perfektný výhľad na pracovnú plochu, čo uľahčuje kosenie v blízkosti plotov a múrov, pod kríkmi, lavičkami, atp. Príslušenstvo, ako napr. prepravná lyžica, rotačná kefa, nastaviteľná radlica a kabína umožňujú využívať stroj v priebehu celého roka. P525D s kabínou je dodávaný bez žacieho ústrojenstva a môže byť vybavený žacím ústrojenstvom Combi 132 cm alebo 155 cm. Motor Kubota D1105, diesel 1123 cm3, trojvalec s plne tlakovým mazaním, výkon 18,7 kW @ 3000 ot./min., hydrostatická prevodovka Kanzaki KTM 23, kĺbové riadenie a pohon AWD, posilňovač riadenia a hydraulické zdvíhanie žacieho ústrojenstva, rebrinový rám, max. rýchlosť 185 km/hod, ochranný rám ROPS, hmotnosť bez žacieho ústrojenstva 907 kg, dodávané v základnej cene bez žacieho ústrojenstva.

  Pôvodná cena: 32 650,00 €

  Akciová cena: 31 999,00 €

 • - 5 %

  HUSQVARNA 436Li 12" Akku píla AKCIA

  HUSQVARNA 436Li 12" Akku píla AKCIA
  Husqvarna 436Li je tichá, ľahká a veľmi ľahko ovládateľná akumulátorová píla, bez emisií. Táto akumulátorová píla napájaná modernou výkonnou 36V Li-Ion batériou Husqvarna BLI, ktorá má vysoký rezný výkon a dlhú výdrž. Táto 12" akumulátorová píla je ideálna pre prácu tesárov, stolárov, záhradníkov, majiteľov záhrad a ovocných sadov, arboristov a iných náročných užívateľov. Vybavená je bezkomutátorovým motorom s vyšším výkonom +25% a dlhou životnosťou, napínaním reťaze bez použitia náradia. Akku píla Husqvarna 436Li je dodávaná s 12"- 30 cm dlhou reťazou a lištou. Uvedená cena je bez Li-Ion akumulátora BLi a nabíjačky QC 330. Dĺžka reznej časti 30cm, hmotnosť 2,7 kg.

  Pôvodná cena: 355,00 €

  Akciová cena: 335,00 €

 • - 6 %

  Husqvarna 580BTS chrbtový fúkač AKCIA

  Husqvarna 580BTS chrbtový fúkač AKCIA
  Husqvarna 580BTS je výkonný robustný profesionálny chrbtový fúkač určený pre náročné úlohy. Inovatívna konštrukcia ventilátora spolu s výkonným motorom X-Torq® zaisťujú veľký prietok vzduchu vysokou rýchlosťou. Vzduchový filter špičkovej kvality zaručuje dlhú prevádzku a bezproblémové použitie. Technológia LowVib® s antivibračnými tlmičmi medzi motorom a rámom efektívne redukujú vibrácie. Nastaviteľná ergonomická rukoväť s komfortným ovládaním motora a výkonu fúkania. Prietok vzduchu v trubici 25,7 m3/min, rýchlosť vzduchu 92,2 m/sekundu. Fúkač je dodávaný so širokým ramenným popruhom v základnej výbave. Zdvihový objem 75,6 cm3, výkon 3,1 kW/4,2 k, hmotnosť 11,8 kg.

  Pôvodná cena: 779,00 €

  Akciová cena: 725,00 €

 • Husqvarna Rider P524

  Husqvarna Rider P524
  Husqvarna rider P524 je kompaktný a výkonný univerzálny kosiaci stroj série P-500 určenej pre komerčné používanie. Kĺbový rider P 524 je vybavený vpredu zaveseným žacím ústrojenstvom a pohonom všetkých štyroch kolies, určený pre celoročnú prevádzku pri údržbe členitých a úzkych plôch. Vhodný pre športové kluby a hotely, firmy spravujúce obytné komplexy alebo firmy starajúce sa o zeleň, ktoré potrebujú univerzálny, kompaktný stroj s veľmi dobrou ovládateľnosťou a celoročným využitím. Vďaka vpredu zavesenému žaciemu ústrojenstvu má obsluha stroja perfektný výhľad na pracovnú plochu, čo uľahčuje kosenie v blízkosti plotov a múrov, pod kríkmi a lavičkami. Veľmi kvalitné komponenty zaisťujú vysokú odolnosť, dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku stroja. Príslušenstvo, ako cepákové žacie ústrojenstvo určené na kosbu vysokej trávy, rotačná čistiaca kefa, uhlovo nastaviteľná radlica a snehová fréza, umožňujú využívať stroj v priebehu celého roka. Rider P 524 je dodávaný bez žacieho ústrojenstva a môže byť vybavený žacím ústrojenstvom Combi voliteľnej šírky 112 alebo 122 cm. Motor Kawasaki FX691V, 726 cm3, dvojvalec s plne tlakovým mazaním, hydrostatická prevodovka Kanzaki KTM 23, kĺbové riadenie a pohon AWD, posilňovač riadenia a hydraulické zdvíhanie žacieho ústrojenstva, rebrinový rám, max. rýchlosť 13 km/hod, hmotnosť bez žacieho ústrojenstva 385 kg, dodávané v základnej cene bez žacieho ústrojenstva.
  Cena: 12 650,00 €
 • - 1 %

  HUSQVARNA rider P525D

  HUSQVARNA rider P525D
  Husqvarna rider P525D je kompaktný a veľkokapacitný univerzálny stroj série P-500 určenej pre komerčné používanie. Kĺbový rider P525D poháňaný naftovým motorom Kubota je univerzálny stroj s celoročným využitím poskytujúci výbornú ovládateľnosť a produktivitu pri práci ako v členitom a úzkom teréne, tak aj na rozľahlých plochách. Prevodovka komerčného typu zaručuje dokonalú trakciu a stabilitu vo svahu. Veľmi kvalitné komponenty zaisťujú vysokú odolnosť, dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku stroja. Vďaka kompaktnej veľkosti a vysokej prepravnej rýchlosti je stroj vhodný ako pre stacionárne, tak aj mobilné použitie pre technickú správu miest a obcí, profesionálnu údržbu zelene alebo okolia firiem a administratívnych budov. Žacie ústrojenstvo je zavesené vpredu a obsluha stroja má tak perfektný výhľad na pracovnú plochu, čo uľahčuje kosenie v blízkosti plotov a múrov, pod kríkmi, lavičkami, atp. Príslušenstvo, ako napr. prepravná lyžica, rotačná kefa, nastaviteľná radlica a kabína umožňujú využívať stroj v priebehu celého roka. P 525D je dodávaný bez žacieho ústrojenstva a môže byť vybavený žacím ústrojenstvom Combi pracovnej šírky 132 cm alebo 155 cm. Motor Kubota D1105, diesel 1123 cm3, trojvalec s plne tlakovým mazaním, výkon 18,7 kW @ 3000 ot./min., hydrostatická prevodovka Kanzaki KTM 23, kĺbové riadenie a pohon AWD, posilňovač riadenia a hydraulické zdvíhanie žacieho ústrojenstva, rebrinový rám, max. rýchlosť 185 km/hod, ochranný rám ROPS, hmotnosť bez žacieho ústrojenstva 675 kg, dodávané v základnej cene bez žacieho ústrojenstva. .

  Pôvodná cena: 20 390,00 €

  Akciová cena: 19 990,00 €

 • - 8 %

  Husqvarna 545RxT profi krovinorez AKCIA

  Husqvarna 545RxT profi krovinorez AKCIA
  Profesionálny benzínový krovinorez Husqvarna 545 RxT je výkonný a odolný krovinorez so zdvihovým objemom motora 45,7 cm3, s jedinečnou ergonómiou a manévrovateľnosťou, určený pre technické služby a pre náročných zákazníkov. Motor X-Torq® s výkonom 2,0 kW s vyváženým ťažiskom zaručuje silný výkon a vynikajúcu spotrebu paliva nižšiu o 20%. Optimalizovaná dĺžka hriadeľa, kužeľový prevod s uhlom 35°, zalomené riadidlá a pohodlné rukoväte umožňujú výbornú ovládateľnosť a optimálny pracovný postoj. Tento model je vybavený zdokonaleným tlmičom vibrácií LowVib®, ktorého efektívne antivibračné tlmiče absorbujú vibrácie a šetria tak ruky užívateľa. Dodávaný je s kvalitným dvojitým nosným popruhom Balance XT™ ( ergonomické popruhy so širokou opierkou na chrbte, ramennými popruhmi a bedrovým pásom rozložia záťaž na väčšej ploche. Nastaviteľná chrbtová časť pre perfektné nastavenie nosného popruhu ) v základnej výbave. Zdvihový objem motora 45,7 cm3, výkon 2,0 kW/2,7 k., popruh Balance XT™ + vyžínacia hlava T45X + trávny nôž 300-3 + kombinovaný ochranný kryt v balení, hmotnosť 8,2 kg.

  Pôvodná cena: 899,00 €

  Akciová cena: 825,00 €