0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Čistič plôch SC 400

  Čistič plôch SC 400
  Čistič plôch SC 400 je účinný rotačný čistič s reguláciou výkonu, ktorý umožňuje nastavenie optimálneho tlaku. Je vybavený sadou vysoko intenzívnych trysiek pre čistenie obzvlášť odolných nečistôt. Je vhodný pre čistenie vertikálnych i horizontálnych väčších plôch, ako sú dvory, príjazdové cesty, steny a terasy. Dodáva sa s prídavnou trubicou, ktorú možno tiež použiť s iným príslušenstvom. Ako doplnkové príslušenstvo je SC 400 určený pre všetky vysokotlakové čističe radov 100-400.
  Cena: 93,99 €
 • Čistiaci prostriedok na kameň a drevo 2,5 l

  Čistiaci prostriedok na kameň a drevo 2,5 l
  Vysoko účinný čistiaci prostriedok ideálny pre čistenie chodníkov, kamenných soklov, tehál a dreva. Je tiež vhodný pre čistenie povrchov, ktoré zanáša voda. Objem balenia je 2,5 litra.
  Cena: 14,69 €
 • Čistiaci prostriedok na vozidlá 2,5 l

  Čistiaci prostriedok na vozidlá 2,5 l
  Účinný a šetrný čistiaci prostriedok určený najmä pre umývanie automobilov a iných vozidiel s citlivým povrchom. Umývací prostriedok má účinnosť 3-v-1: umýva, čistí a leští. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov nenechávajte prostriedok zaschnúť na ošetrenom povrchu a nepoužívajte ho na priamom slnku. Objem 2,5 l.
  Cena: 14,69 €
 • Sada O-krúžkov

  Sada O-krúžkov
  Sada O-krúžkov pozostáva z viacerých náhradných O-krúžkov pre hadice, trysky a konektory. Súčasťou balenia je aj 1 balenie maziva O-krúžkov. Pre všetky modely vysokotlakových čističov Husqvarna.
  Cena: 14,69 €
 • Sacia súprava so spätnou klapkou 3,5 m (1411-20)

  Sacia súprava so spätnou klapkou 3,5 m (1411-20)
  Kompletná, vystužená špirálová hadica odolná voči podtlaku, pripravená na pripojenie k čerpadlu. So sacím filtrom pre ochranu čerpadla proti poškodeniu nečistotami, a so spätnou klapkou pre kratšie časy opätovného nasávania. Hadica má dĺžku 3,5 m, priemer 25 mm (1") a je vhodná pre čerpadlá s vonkajším závitom 33,3 mm (G 1).
  Cena: 45,20 €
 • Sacia súprava so spätnou klapkou 7 m (1418-20)

  Sacia súprava so spätnou klapkou 7 m (1418-20)
  Kompletná, vystužená špirálová hadica odolná voči podtlaku, pripravená na pripojenie k čerpadlu. So sacím filtrom pre ochranu čerpadla proti poškodeniu nečistotami, a so spätnou klapkou pre kratšie časy opätovného nasávania. Hadica má dĺžku 7 m, priemer 25 mm (1") a je vhodná pre čerpadlá s vonkajším závitom 33,3 mm (G 1).
  Cena: 55,30 €
 • Centrálny filter

  Centrálny filter
  Centrálny filter od spoočnosti GARDENA je umiestnený v hlavnom prívode GARDENA Sprinklersystému alebo systému GARDENA Pipeline a spoľahlivo a bezpečne filtruje prúdiacu vodu. Filter je možné nainštalovať nad zemou i pod zemou. Filter je možné pre jednoduché čistenie demontovať. Centrálny filter od spoločnosti GARDENA možno použiť aj v kombinácii s čerpadlami alebo inými zavlažovacími zariadeniami. Spojenie je umožnené prostredníctvom 3/4" závitu.
  Cena: 18,50 €
   
 • Prípojka na kohútik so svorkou

  Prípojka na kohútik so svorkou
  Pre trvale tlakovo odolné pripojenie hadice. Prípojka na kohútik so svorkou od spoločnosti GARDENA zaisťuje trvalo tlakovo odolné hadicové spojenie medzi vodovodným kohútikom a pripojovacou krabicou od spoločnosti GARDENA (č.v. 2722-20). Pri pripojení zavlažovacieho ventilu alebo vodnej prípojky je obvykle vytvorený trvalý tlak. Prípojka na kohútik so svorkou je vhodná pre vodovodné kohútiky s 26,5 mm (G 3/4") závitom a 33,3 mm (G 1") závitom a pre hadice 19 mm (3/4"). Hadica je zabezpečená dodávanou hadicovou svorkou. Prípojku na kohútik možno tiež použiť na prepojenie prepojovacieho potrubia 19 mm (3/4") a prepojovacieho potrubia 25 mm pomocou prípojky 25 mm s 1" vonkajším závitom od spoločnosti GARDENA (č.v. 2763-20).
  Cena: 4,95 €
   
 • Predfilter pre čerpadlá 6000 l/h (1730-20)

  Predfilter pre čerpadlá 6000 l/h (1730-20)
  Predfilter pre čerpadlá 6000 l/h je potrebný ako ochrana proti piesku a nečistotám, jednoducho medzi záhradné čerpadlo, domáci vodný automat alebo domácu vodáreň a saciu hadicu namontujte predfilter. Chráni účinne pred prienikom nečistôt a odporúča sa hlavne pre čerpanie médií obsahujúcich piesok. Filter je umývateľný. Predfilter má pripojovací závit 33,3mm (G 1) a je vhodný pre prietok vody rýchlosťou až 6000 l/h.
  Cena: 57,00 €
 • Predfilter pre čerpadlá 3000 l/h (1731-20)

  Predfilter pre čerpadlá 3000 l/h (1731-20)
  Predfilter pre čerpadlá 6000 l/h je potrebný ako ochrana proti piesku a nečistotám, jednoducho medzi záhradné čerpadlo, domáci vodný automat alebo domácu vodáreň a saciu hadicu namontujte predfilter. Chráni účinne pred prienikom nečistôt a odporúča sa hlavne pre čerpanie médií obsahujúcich piesok. Filter je umývateľný. Predfilter má pripojovací závit 33,3mm (G 1) a je vhodný pre prietok vody rýchlosťou až 3000 l/h.
  Cena: 55,50 €
 • Plávajúca Sacia súprava ( 1") (1417-20)

  Plávajúca Sacia súprava ( 1") (1417-20)
  Nasáva čistú vodu z hladiny Trávite veľa času čistením sacieho filtra vášho čerpadla umiestneného v studni alebo v nádrži? Dôvodom je pravdepodobne sediment na dne. GARDENA vám k tomu ponúka ideálneho partnera: s jedinečným filtračným systémom je plávajúca sacia súprava GARDENA nastaviteľným voliteľným príslušenstvom, ktoré zabraňuje znečisteniu čerpadla. Ide len o trik? Na rozdiel od iných podobných filtračných produktov na trhu je plávajúca sacia súprava GARDENA navrhnutá tak, aby sa vznášala na hladine vody. Voda nie je nasávaná z dna, ale priamo z pod hladiny, kde sa nenachádzajú žiadne vznášajúce sa alebo plávajúce častice. Tento inteligentný prístup zabezpečuje, že je do čerpadla nasávaná najčistejšie voda, vďaka čomu nedochádza k jeho upchatiu nečistotami a inými časticami. Chcete vaše klasické armatúry sacej hadice nahradiť touto súpravou? Vďaka integrovanému spätnému ventilu možno súpravu podľa potreby rýchlo a ľahko pridať, pretože je vhodná pre takmer všetky sacie čerpadlá. Súprava je dokonalým riešením pre domáce a záhradné stroje aj pre systémy pre zásobovanie domácnosti vodou, pretože voda je vždy okamžite k dispozícii, bez toho aby ste museli systém dopĺňať. Vlastníte ponorné tlakové čerpadlo GARDENA s voliteľným sacím pripojením alebo uvažujete o jeho kúpe? Potom vám táto súprava poskytne optimálnu podporu. Vďaka pevnému mosadznému pripojeniu vrátane vhodnej hadicovej svorky možno sadu ľahko pripojiť ku všetkým komerčne dostupným sacím potrubiam 25 mm (1 "). Presvedčte sa o vyššej bezpečnosti a užite si relaxáciu - GARDENA inovatívne plávajúce sacia súprava vykonáva svoju prácu spoľahlivo a uľahčuje každodenný život.
  Cena: 30,25 €
 • Uhlový pracovný nadstavec

  Uhlový pracovný nadstavec
  Uhlový pracovný nadstavec s integrovanou tryskou je ideálny pre čistenie ťažko prístupných miest, napríklad podvozku aút alebo strešných žľabov. Príslušenstvo vhodné pre vysokotlakové čistice Husqvarna rady 100-400.
  Cena: 68,79 €
 • Hadica na čistenie potrubí a odkvapov, 15 m

  Hadica na čistenie potrubí a odkvapov, 15 m
  Pružná samonavíjacia hadica je ideálna pre čistenie potrubia, zablokovaných odtokov alebo dažďových žľabov a rýn. Dve trysky zabezpečia účinné čistenie malých aj veľkých priemerov rúr. Príslušenstvo vhodné pre vysokotlakové čistice Husqvarna rady 100-400.
  Cena: 89,69 €
 • Čistič plôch SC 300

  Čistič plôch SC 300
  Čistič plôch SC 300 je stredne veľký rotačný čistič s reguláciou výkonu, ktorý umožňuje nastavenie optimálneho tlaku. Je vhodný pre čistenie vertikálnych i vodorovných väčších plôch, ako sú terasy, príjazdové cesty, dvory, terasy a steny. Určený ako doplnkové ríslušenstvo pre vysokotlakové čističe Husqvarna radov 100-300.
  Cena: 45,50 €
 • Vodný filter WF 300

  Vodný filter WF 300
  Doplnkový vodný filter chráni čerpadlo pred nečistotami z prívodu vody, ktoré môžu spôsobiť poškodenie čerpadla vysokotlakového čističa. Prípojka rozmeru ¾". Vhodný pre všetky modely vysokotlakých čističov aj iných značiek.
  Cena: 12,49 €
 • Poistka proti spätnému toku

  Poistka proti spätnému toku
  Poistka proti spätnému toku zabraňuje riziku, že sa voda dostane z vysokotlakového čističa späť do zdroja pitnej vody.
  Cena: 60,99 €
 • Sacia hadica - súprava 7m so spätnou klapkou (1418-20)

  Sacia hadica - súprava 7m so spätnou klapkou (1418-20)
  Kompletná, vystužená špirálová hadica odolná voči podtlaku, pripravená na pripojenie k čerpadlu. So sacím filtrom pre ochranu čerpadla proti poškodeniu nečistotami, a so spätnou klapkou pre kratšie časy opätovného nasávania. Hadica má dĺžku 7 m, priemer 25 mm (1") a je vhodná pre čerpadlá s vonkajším závitom 33,3 mm (G 1). Poznámka: Sacie hadice sú navrhnuté pre podtlak, a preto nie je vhodné ich používať ako hadice s vnútorným tlakom, napr. pri čerpadlách.
  Cena: 60,50 €
 • Penovacia tryska FS 300

  Penovacia tryska FS 300
  Penovacia tryska FS 300 je účinný a rýchlo krycí penový postrekovač s dávkovacím tlačidlom pre perfektné dávkovanie podľa intenzity znečistenia. Zmes vzduchu a čistiaceho prostriedku vytvára penový lúč a pena sa potom dlhú dobu drží na povrchu, čo zaručuje lepší čistiaci účinok. Penovacia tryska FS 300 ušetrí až 30% čistiaceho prostriedku v porovnaní so štandardným penovým postrekovačom. Určené pre vysokotlakové čističe Husqvarna rady 100-300.
  Cena: 29,99 €
 • Sacia tryska/dýza

  Sacia tryska/dýza
  Pri použití sacej trysky/dýzy sa zmení váš vysokotlakový čistič na čerpadlo pre odsávanie väčšieho množstva povrchovej vody, napríklad pri vypúšťaní bazéna alebo pri čistení terasy. Určené pre vysokotlakové čističe radov 100-300.
  Cena: 29,99 €
 • Súprava rotačných kief

  Súprava rotačných kief
  Súprava 3 rotačných kief na mäkké, tvrdé a ťažko prístupné povrchy. Má vstavanú nádobku na saponáty s reguláciou pre jednoduché a presné dávkovanie čistiaceho prostriedku. Určené pre vysokotlakové čističe Husqvarna rady 100-400.
  Cena: 68,79 €
 • Súprava na čistenie vozidiel

  Súprava na čistenie vozidiel
  Súprava pre čistenie vozidiel obsahuje širokú prúdovú trysku pre rýchle a jemné čistenie citlivých povrchov, šikmú trysku na čistenie ťažko prístupných miest a kefku sa stierkou. Určené pre vysokotlakové čističe Husqvarna rady 100- 300.
  Cena: 68,79 €
 • Predlžovacia hadica 8m

  Predlžovacia hadica 8m
  Vystužená, textilná predlžovacia hadica dĺžky 8m, osadená rýchlo upínaním výrazne zvyšuje pracovný dosah v prípade, že nie je v blízkosti elektrická zásuvka. Môže byť použitá pre tlak do max.150 barov a teploty do max. 65° C. Príslušenstvo vhodné pre vysokotlakové čistice Husqvarna rady 100-300.
  Cena: 60,50 €
 • Predlžovacia hadica s oceľovou výstužou 10 m

  Predlžovacia hadica s oceľovou výstužou 10 m
  Predlžovacia hadica s rýchlospojkou dĺžky 10 m, s gumovým povrchom a oceľovou výstužou, ktoré zaisťujú pružnosť hadice. Výrazne zvyšuje pracovný dosah v prípade, že nie je v blízkosti elektrická zásuvka. Môže byť použitá pre tlak max. do 160 barov a teploty max. do 100° C. Príslušenstvo vhodné pre vysokotlakové čistice Husqvarna rady 100-400.
  Cena: 99,69 €
 • Sacia hadica 3,5m (1412-20)

  Sacia hadica 3,5m (1412-20)
  Pomocou tejto zosilnené špirálovej hadice odolnej vočii podtlaku a pripravené na okamžité pripojenie možno saciu jednotku predĺžiť o 3,5 m. Hadicu možno tiež použiť v súvislosti so sacími filtrami. Hadica má dĺžku 3,5 m, priemer 25 mm (1") a vonkajší závit 33,3 mm (G 1). Poznámka: Sacie hadice sú navrhnuté pre podtlak, a preto nie je vhodné ich používať ako hadice s vnútorným tlakom, napr. pri čerpadlách.
  Cena: 35,25 €