0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Čistič plôch SC 400

  Čistič plôch SC 400
  Čistič plôch SC 400 je účinný rotačný čistič s reguláciou výkonu, ktorý umožňuje nastavenie optimálneho tlaku. Je vybavený sadou vysoko intenzívnych trysiek pre čistenie obzvlášť odolných nečistôt. Je vhodný pre čistenie vertikálnych i horizontálnych väčších plôch, ako sú dvory, príjazdové cesty, steny a terasy. Dodáva sa s prídavnou trubicou, ktorú možno tiež použiť s iným príslušenstvom. Určený pre vysokotlakové čističe radov 100-400.
  Cena: 93,99 €
 • Odstraňovač nečistôt a vosk na vozidla

  Odstraňovač nečistôt a vosk na vozidla
  Účinný a šetrný čistiaci prostriedok určený najmä pre umývanie automobilov a iných vozidiel s citlivým povrchom. Umývací prostriedok má účinnosť 3-v-1: umýva, čistí a leští. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov nenechávajte prostriedok zaschnúť na ošetrenom povrchu a nepoužívajte ho na priamom slnku.
  Cena: 14,69 €
 • Čistiaci prostriedok na kameň a drevo

  Čistiaci prostriedok na kameň a drevo
  Vysoko účinný čistiaci prostriedok ideálny pre čistenie chodníkov, tehál a dreva. Je tiež vhodný pre čistenie povrchov, ktoré znáša vodu.
  Cena: 14,69 €
 • Uhlový nadstavec

  Uhlový nadstavec
  Uhlový pracovný nadstavec s integrovanou tryskou je ideálny pre čistenie ťažko prístupných miest, napríklad pod podvozkom alebo strešných žľabov.
  Cena: 63,79 €
 • Hadica na čistenie potrubia a odkvapov

  Hadica na čistenie potrubia a odkvapov
  Pružná samonavíjacia hadica na čistenie rúr je ideálna pre čistenie potrubia, zablokovaných odtokov alebo dažďových žľabov. Dve trysky zabezpečia účinné čistenie malých aj veľkých priemerov rúrok.
  Cena: 88,69 €
 • Predlžovacia hadica s oceľovou výstužou

  Predlžovacia hadica s oceľovou výstužou
  Predlžovacia hadica s rýchlospojkou, gumovým povrchom a oceľovou výstužou, ktoré zaisťujú pružnosť hadice. Výrazne zvyšuje pracovný dosah v prípade, že nie je v blízkosti elektrická zásuvka. Môže byť použitá pre tlak do 160 barov a teploty do 100° C.
  Cena: 97,69 €
 • Predlžovacia hadica textilná vystužená

  Predlžovacia hadica textilná vystužená
  8 m dlhá predlžovacia hadica s rýchlo upínaním výrazne zvyšuje pracovný dosah v prípade, že nie je v blízkosti elektrická zásuvka. Môže byť použitá pre tlak do 150 barov a teploty do 65° C.
  Cena: 59,39 €
 • Súprava na čistenie vozidiel

  Súprava na čistenie vozidiel
  Súprava pre čistenie vozidiel obsahuje širokú prúdovú trysku pre rýchle a jemné čistenie citlivých povrchov, šikmú trysku na čistenie ťažko prístupných miest a kefku sa stierkou.
  Cena: 63,79 €
 • Súprava rotačných kief

  Súprava rotačných kief
  Súprava 3 rotačných kief na mäkké, tvrdé a ťažko prístupné povrchy. Má vstavanú nádobku na saponáty s reguláciou pre presné dávkovanie. Určené pre vysokotlakové čističe radov 100-400.
  Cena: 63,79 €
 • Sacia tryska

  Sacia tryska
  Pri použití sacej trysky sa zmení váš vysokotlakový čistič na čerpadlo pre odsávanie väčšieho množstva povrchovej vody, napríklad pri vypúšťaní bazéna alebo pri čistení terasy. Určené pre vysokotlakové čističe radov 100-300.
  Cena: 29,29 €
 • Penovacia tryska FS 300

  Penovacia tryska FS 300
  Penovacia tryska FS 300 je účinný a rýchlo krycí penový postrekovač s dávkovacím tlačidlom pre perfektné dávkovanie podľa intenzity znečistenia. Zmes vzduchu a čistiaceho prostriedku vytvára penový lúč a pena sa potom dlhú dobu drží na povrchu, čo zaručuje lepší čistiaci účinok. Penovacia tryska FS 300 ušetrí až 30% čistiaceho prostriedku v porovnaní so štandardným penovým postrekovačom. Určené pre vysokotlakové čističe radov 100-300.
  Cena: 29,29 €
 • Sacia hadica - súprava

  Sacia hadica - súprava
  Táto 3-metrová sacia hadica umožňuje dodávať vodu do vysokotlakového čističa z alternatívnych zdrojov, ako sú nádrže na dážď a sudy. Odporúča sa tiež použiť samostatný vodný filter (obj. č. 590659301), aby nedošlo k poškodeniu čerpadla. Určená pre vysokotlakové čističe radov 100-400.
  Cena: 48,69 €
 • Poistka proti spätnému toku

  Poistka proti spätnému toku
  Poistka proti spätnému toku zabraňuje riziku, že sa voda dostane z vysokotlakového čističa do zdroja pitnej vody.
  Cena: 59,39 €
 • Vodný filter WF300

  Vodný filter WF300
  Vodný filter chráni čerpadlo pred nečistotami vo vode, ktoré môžu spôsobiť poškodenie čerpadla. Prípojka ¾". Vhodný pre vysokotlakové čističe radov 100-400.
  Cena: 11,69 €
 • Čistič plôch SC 300

  Čistič plôch SC 300
  Čistič plôch SC 300 je stredne veľký rotačný čistič s reguláciou výkonu, ktorý umožňuje nastavenie optimálneho tlaku. Je vhodný pre čistenie vertikálnych i vodorovných väčších plôch, ako sú terasy, príjazdové cesty, dvory, terasy a steny. Určený pre vysokotlakové čističe radov 100-300.
  Cena: 44,29 €
 • Súprava O-krúžkov

  Súprava O-krúžkov
  Súprava O-krúžkov pozostáva z viacerých náhradných O-krúžkov pre hadice, hadice, trysky a konektory. Súčasťou balenia je aj 1 balenie maziva O-krúžkov.
  Cena: 14,69 €