0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Akumulátorová vretenová kosačka 380 Li (4025-20)

  Akumulátorová vretenová kosačka 380 Li (4025-20)
  Anglický trávnik vďaka energii z akumulátora - rýchlo, ľahko a bez prívodnej šnúry S akumulátorovou vretenovou kosačkou od spoločnosti GARDENA dosiahnete ľahko a rýchlo kvality anglického trávnika. Princíp je jednoduchý: pri tlačení sa sekacie vreteno a spodný nôž pohybujú bez vzájomného kontaktu. Podobne ako v prípade nožníc je steblo trávy zachytené a odseknuté. Špeciálna funkcia: sekacie vreteno a spodný nôž sa nedotýkajú a umožňujú tak príjemnú a bezhlučnú prácu. Kalené žacie vreteno s nepriľnavou povrchovou úpravou vyrobené z kvalitnej ocele a brúsený spodný nôž zaisťujú čisté a presné kosenie pre vynikajúcu údržbu trávnika. So zberným vakom, ktorý je súčasťou balenia je pokosená tráva okamžite zbieraná a je možné ju ľahko zlikvidovať. Kosačka čerpá energiu z dobíjacieho lítiového akumulátora 25 V/3,0 Ah s jednoduchou údržbou. Akumulátor možno kedykoľvek dobiť bez pamäťového efektu. Bez akumulátora možno akumulátorovú vretenovú kosačku použiť ako ručnú kosačku. Akumulátorová vretenová kosačka od spoločnosti GARDENA je vybavená veľkým množstvom prvkov zaisťujúcich pohodlnejšiu, jednoduchšiu a príjemnejšiu prácu. Napríklad je vybavená veľkými kolesami so špeciálnou vzorkou a súčasťami z mäkčeného plastu, ergonomicky tvarovanou rukoväťou a skladacou rukoväťou pre priestorovo nenáročné uskladnenie. Prostredníctvom praktického ovládača možno ľahko nastavovať výšku strihania. Akumulátor 25 V/3,0 Ah a nabíjačka, zberný kôš v cene. Šírka záberu 38 cm, Výška kosenia min., 12 mm- max., 42 mm, Pracovná kapacita 400 m²
  Cena: 449,00 €
   
 • - 4 %

  Husqvarna LC 141i akku kosačka Novinka AKCIA

  Husqvarna LC 141i akku kosačka Novinka AKCIA
  Husqvarna LC 141i je nová akumulátorová kosačka kompatibilná so všetkými 36V akumulátormi Husqvarna BLi. Táto kosačka je ideálna voľba pre majiteľov domov a záhrad alebo pre kosenie členitých plôch. Kosačka na akumulátor s intuitívnym ovládaním je schopná bez problémov pokosiť priemerne veľkú záhradu rýchlo a ticho na jedno nabitie s nulovými emisiami. Je ľahko ovládateľná vďaka nízkej hmotnosti, kompaktnému dizajnu skeletu a ergonomickej tvarovanej sklápateľnej rukoväti. Dobre sa s ňou manévruje aj na menších kruhových a členitých plochách. Je kompatibilná so všetkými BLi 36V akumulátormi značky Husqvarna. Husqvarna LC 141i má kovový skelet, záber 41 cm, zber pokosenej trávy do 50 l koša alebo zadné vyhadzovanie, bez pojazdu, centrálne nastavenie výšky kosenia v rozsahu 2,5 - 7,5 cm, nastaviteľnú rukoväť, nízku hmotnosť 20,0 kg. V základnom balení dodávaná bez akumulátora BLi a nabíjačky QC.

  Pôvodná cena: 439,00 €

  Akciová cena: 419,00 €

 • - 2 %

  LC 141iV + Bli20+QC80 akku kosačka s pohonom Novinka AKCIA

  LC 141iV + Bli20+QC80 akku kosačka s pohonom Novinka AKCIA
  Husqvarna LC 141iV dodávaná v sete s akumulátorom BLi 20+ nabíjačkou QC 80 je nová akumulátorová kosačka s variabilným pohonom kompatibilná s akumulátormi Husqvarna BLi. Táto kosačka je ideálna voľba pre majiteľov domov a záhrad alebo pre kosenie členitých plôch. Kosačka na akumulátor s intuitívnym ovládaním je schopná bez problémov pokosiť priemerne veľkú záhradu rýchlo a ticho na jedno nabitie s nulovými emiisiami. Je ľahko ovládateľná vďaka nízkej hmotnosti, kompaktnému dizajnu skeletu a ergonomicky tvarovanej a sklápateľnej rukoväti. Dobre sa s ňou manévruje aj na menších kruhových a členitých plochách. Ekonomický režim savE™ znižuje otáčky motora a tým predlžuje prevádzkovú dobu stroja. Je kompatibilná so všetkými BLi akumulátormi značky Husqvarna. Husqvarna LC 141iV má kovový skelet, variabilný pohon zadných kolies s rýchlosťou 3,5-4 km/h, záber 41 cm, zber do 50 l koša alebo zadné vyhadzovanie, centrálne nastavenie výšky kosenia 2,5 - 7,5 cm, nastaviteľnú rukoväť, nízku hmotnosť 21,5 kg. V základnom balení dodávaná s akumulátorom BLi 20 a nabíjačkou QC 80.

  Pôvodná cena: 615,00 €

  Akciová cena: 599,00 €

 • Husqvarna LC 347VLi akku kosačka AKCIA

  Husqvarna LC 347VLi akku kosačka AKCIA
  Akumulátorová kosačka na trávu Husqvarna LC 347 VLi s batériovým pohonom a miestom až na dve batérie, kompatibilné so všetkými batériami Husqvarna, a širokým záberom kosenia 47 cm a 55 litrovým zberným košom. To umožňuje podľa potreby významným spôsobom predĺžiť dobu kosenia či zvýšiť kapacitu kosenia, a zaistiť tak perfektný vzhľad vášho trávnik pohodlne a v kratšom čase. Kosačka má vďaka pohonu na batérie tichú a efektívnu prevádzku bez výfukových splodín, s nulovými priamymi emisiami. Ergonomický dizajn zahŕňa ľahko ovládateľnú klávesnicu a jednoduché nastavenie výšky kosenia a umožňuje ľahké manévrovanie.Táto kosačka s vlastným pohonom je určená pre kosenie stredne veľkých trávnikov. Pripojenie Bluetooth poskytuje užívateľovi dáta o prevádzke kosačky, ktoré slúžia pre nastavenie a servis. Hmotnosť 30 kg bez batérií. Dodávané bez akku batérie a nabíjačky v základnej výbave.
  Cena: 659,00 €
 • - 6 %

  Husqvarna LC 141iV akku kosačka s pohonom Novinka AKCIA

  Husqvarna LC 141iV akku kosačka s pohonom Novinka AKCIA
  Husqvarna LC 141iV je nová akumulátorová kosačka s variabilným pohonom kompatibilná s akumulátormi Husqvarna BLi. Táto kosačka je ideálna voľba pre majiteľov domov a záhrad alebo pre kosenie členitých plôch. Kosačka na akumulátor s intuitívnym ovládaním je schopná bez problémov pokosiť priemerne veľkú záhradu rýchlo a ticho na jedno nabitie s nulovými emiisiami. Je ľahko ovládateľná vďaka nízkej hmotnosti, kompaktnému dizajnu skeletu a ergonomicky tvarovanej a sklápateľnej rukoväti. Dobre sa s ňou manévruje aj na menších kruhových a členitých plochách. Ekonomický režim savE™ znižuje otáčky motora, a tým predlžuje prevádzkovú dobu stroja. Je kompatibilná so všetkými BLi akumulátormi značky Husqvarna. Husqvarna LC 141iV má kovový skelet, variabilný pohon zadných kolies s rýchlosťou 3,5-4 km/h, záber 41 cm, zber do 50 l koša alebo zadné vyhadzovanie, centrálne nastavenie výšky kosenia 2,5 - 7,5 cm, nastaviteľnú rukoväť, nízku hmotnosť 21,5 kg. V základnom balení dodávaná bez akumulátora BLi a nabíjačkou QC.

  Pôvodná cena: 489,00 €

  Akciová cena: 459,00 €

 • Husqvarna LC 347iVX akku kosačka Novinka

  Husqvarna LC 347iVX akku kosačka Novinka
  Akumulátorová kosačka na trávu Husqvarna LC 347iVX s variabilným pohonom a dvomi slotmi na akumulátory pre dlhšiu prevádzkovú dobu, kompatibilné so všetkými akumulátormi Husqvarna, so širokým záberom kosenia 47 cm a 55 litrovým zberným košom. To umožňuje podľa potreby významným spôsobom predĺžiť dobu kosenia či zvýšiť kapacitu kosenia a tak zaistiť perfektný vzhľad vášho trávnika pohodlne a v kratšom čase. Kosačka má vďaka akumulátorovému pohonu tichú a efektívnu prevádzku bez priamych výfukových splodín, s nulovými emisiami. Ergonomický dizajn zahŕňa ľahko ovládateľnú klávesnicu a jednoduché centrálne nastavenie výšky kosenia v rozpätí 20 -75 mm a umožňuje ľahké manévrovanie.Táto kosačka s vlastným pohonom a s variabilnou rýchlosťou 3.0 - 4.5 km/h je určená pre kosenie stredne veľkých trávnikov. Pripojenie Bluetooth poskytuje užívateľom dáta a informácie o výrobku a umožňuje jej efektívnejší servis. Hmotnosť 26 kg bez akumulátora, kompozitný skelet. Dodávané bez akumulátorov BLI a nabíjačky QC v základnej výbave.
  Cena: 589,00 €
 • - 3 %

  Husqvarna LC 353iVX akku kosačka Novinka AKCIA

  Husqvarna LC 353iVX akku kosačka Novinka AKCIA
  Akumulátorová kosačka na trávu Husqvarna LC 353iVX s variabilným pohonom a dvomi slotmi na akumulátory pre dlhšiu prevádzkovú dobu, kompatibilná so všetkými akumulátormi Husqvarna, so širokým záberom kosenia až 53 cm a veľkým 60 litrovým zberným košom. To umožňuje podľa potreby významným spôsobom predĺžiť dobu kosenia či zvýšiť kapacitu kosenia a tak zaistiť perfektný vzhľad vášho trávnika pohodlne a v čo najkratšom čase. Kosačka má vďaka akumulátorovému pohonu tichú a efektívnu prevádzku bez priamych výfukových splodín, s nulovými emisiami. Ergonomický dizajn zahŕňa ľahko ovládateľnú klávesnicu a jednoduché centrálne nastavenie výšky kosenia v rozpätí 20 - 75 mm a umožňuje ľahké manévrovanie.Táto kosačka s vlastným pohonom a s variabilnou rýchlosťou pohonu v rozpätí 3.0 - 4.5 km/h je určená pre kosenie stredne veľkých trávnikov. Pripojenie Bluetooth poskytuje užívateľom dáta a informácie o výrobku a umožňuje jeho efektívnejší servis. Hmotnosť 28 kg bez akumulátora, kvalitný kompozitný skelet. Dodávané bez Li-Ion akumulátorov BLI a nabíjačky QC v základnej výbave.

  Pôvodná cena: 629,00 €

  Akciová cena: 609,00 €

 • - 4 %

  S 138C elektrický odmachovač Novinka AKCIA

  S 138C elektrický odmachovač Novinka AKCIA
  Husqvarna S 138C ľahký a jednoduchý elektrický odmachovač 2-v-1 (prevzdušňovač) s jednoduchým nastavením pracovnej hĺbky a výmenou noža bez použitia náradia. Výkonný motor a pracovná šírka 38 cm zaisťujú efektívne odstraňovanie chumáčov trávnej plsti a machu z trávnika. Kompaktný dizajn a sklopná rukoväť uľahčujú transport a skladovanie. Centrálne nastavenie pracovnej výšky nožov je rýchle a jednoduché pomocou jednej páky v rozpätí -10 mm až +5 mm. Rukoväť môžete jednoducho zložiť, aby ste minimalizovali priestor potrebný na skladovanie a prepravu. Jednoduché prepínanie medzi odmachovačom a prevzdušňovačom. Výkon 1800W.

  Pôvodná cena: 229,00 €

  Akciová cena: 219,00 €

 • - 4 %

  S 138i akku odmachovač Novinka AKCIA

  S 138i akku odmachovač Novinka AKCIA
  Husqvarna S 138i ľahký a jednoduchý akumulátorový odmachovač 2-v-1 (prevzdušňovač) s jednoduchým nastavením pracovnej hĺbky a výmenou noža bez použitia náradia. Výkonný motor a pracovná šírka 38 cm zaisťujú efektívne odstraňovanie chumáčov trávnej plsti a machu z trávnika. Sloty pre dva akumulátory umožňujú max. predĺženie pracovného času. Kompaktný dizajn a sklopná rukoväť uľahčujú transport a skladovanie. Centrálne nastavenie pracovnej výšky nožov je rýchle a jednoduché pomocou jednej páky v rozpätí -10 mm až +5 mm. Rukoväť môžete jednoducho zložiť, aby ste minimalizovali priestor potrebný na skladovanie a prepravu. Jednoduché prepínanie medzi odmachovačom a prevzdušňovačom. Môžete si vybrať medzi normálnym režimom alebo úsporným režimom Save™, podľa podmienok vašej práce, či potrebujte maximálny výkon alebo pracovať čo najdlhšie. Tak či onak, vždy dostanete perfektný výsledok. V balení dodávane bez akumulátora BLi a nabíjačky QC.

  Pôvodná cena: 345,00 €

  Akciová cena: 329,00 €