0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Akumulátorová vretenová kosačka 380 Li (4025-20)

  Akumulátorová vretenová kosačka 380 Li (4025-20)
  S akumulátorovou vretenovou kosačkou od spoločnosti GARDENA dosiahnete ľahko a rýchlo kvality anglického trávnika. Princíp je jednoduchý: pri tlačení sa sekacie vreteno a spodný nôž pohybujú bez vzájomného kontaktu. Podobne ako v prípade nožníc je steblo trávy zachytené a odseknuté. Špeciálna funkcia: sekacie vreteno a spodný nôž sa nedotýkajú a umožňujú tak príjemnú a bezhlučnú prácu. Kalené žacie vreteno s nepriľnavou povrchovou úpravou vyrobené z kvalitnej ocele a brúsený spodný nôž zaisťujú čisté a presné kosenie pre vynikajúcu údržbu trávnika. So zberným vakom je pokosená tráva okamžite ukladaná a je možné ju ľahko zlikvidovať. Kosačka čerpá energiu z dobíjacieho lítiového akumulátora 25 V/3,2 Ah s jednoduchou údržbou. Akumulátor možno kedykoľvek dobiť bez pamäťového efektu. Bez akumulátora možno akumulátorovú vretenovú kosačku použiť ako ručnú kosačku. Akumulátorová vretenová kosačka od spoločnosti GARDENA je vybavená veľkým množstvom prvkov zaisťujúcich pohodlnejšiu, jednoduchšiu a príjemnejšiu prácu. Napríklad je vybavená veľkými kolesami so špeciálnou vzorkou a súčasťami z mäkčeného plastu, ergonomicky tvarovanou rukoväťou a skladacou rukoväťou pre priestorovo nenáročné uskladnenie. Prostredníctvom praktického ovládača možno ľahko nastavovať výšku strihania.
  Cena: 449,99 €
   
 • - 4 %

  Husqvarna LC 141Li akku kosačka AKCIA

  Husqvarna LC 141Li akku kosačka AKCIA
  Husqvarna LC 141Li je nová akumulátorová kosačka kompatibilná so všetkými 36V batériami Husqvarna BLi. Táto kosačka je ideálna voľba pre majiteľov domov a záhrad alebo pre kosenie členitých plôch. Kosačka na batérie s intuitívnym ovládaním je schopná bez problémov pokosiť priemerne veľkú záhradu rýchlo a ticho na jedno nabitie s nulovými emisiami. Je ľahko ovládateľná vďaka nízkej hmotnosti, kompaktnému dizajnu skeletu a ergonomickej tvarovanej rukoväti. Dobre sa s ňou manévruje aj na menších kruhových a členitých plochách. Je kompatibilná so všetkými BLi 36V batériami značky Husqvarna. Husqvarna LC 141Li má kovový skelet, záber 41 cm, zber do 50 l koša alebo zadné vyhadzovanie, centrálne nastavenie výšky kosenia v rozsahu 2,5 - 7,5 cm, nastaviteľnú rukoväť, nízku hmotnosť 20,0 kg. V základnom balení dodávaná bez batérie - akumulátora BLi a nabíjačky.

  Pôvodná cena: 495,00 €

  Akciová cena: 475,00 €

 • - 6 %

  Husqvarna LC 141VLi akku kosačka s pohonom AKCIA

  Husqvarna LC 141VLi akku kosačka s pohonom AKCIA
  Husqvarna LC 141VLi je nová akumulátorová kosačka s variabilným pohonom kompatibilná so všetkými batériami Husqvarna BLi. Táto kosačka je ideálna voľba pre majiteľov domov a záhrad alebo pre kosenie členitých plôch. Kosačka na batérie s intuitívnym ovládaním je schopná bez problémov pokosiť priemerne veľkú záhradu rýchlo a ticho na jedno nabitie s nulovými emiisiami. Je ľahko ovládateľná vďaka nízkej hmotnosti, kompaktnému dizajnu skeletu a ergonomicky tvarovanej rukoväti. Dobre sa s ňou manévruje aj na menších kruhových a členitých plochách. Je kompatibilná so všetkými BLi batériami značky Husqvarna. Husqvarna LC 141VLi má kovový skelet, variabilný pohon zadných kolies, záber 41 cm, zber do 50 l koša alebo zadné vyhadzovanie, centrálne nastavenie výšky kosenia 2,5 - 7,5 cm, nastaviteľnú rukoväť, nízku hmotnosť 23,2 kg. V základnom balení dodávaná bez batérie - akumulátora BLi a nabíjačky.

  Pôvodná cena: 539,00 €

  Akciová cena: 505,00 €

 • - 4 %

  Husqvarna LC 347VLi akku kosačka AKCIA

  Husqvarna LC 347VLi akku kosačka AKCIA
  Akumulátorová kosačka na trávu Husqvarna LC 347 VLi s batériovým pohonom a miestom až na dve batérie, kompatibilné so všetkými batériami Husqvarna, a širokým záberom kosenia 47 cm a 55 litrovým zberným košom. To umožňuje podľa potreby významným spôsobom predĺžiť dobu kosenia či zvýšiť kapacitu kosenia, a zaistiť tak perfektný vzhľad vášho trávnik pohodlne a v kratšom čase. Kosačka má vďaka pohonu na batérie tichú a efektívnu prevádzku bez výfukových splodín, s nulovými priamymi emisiami. Ergonomický dizajn zahŕňa ľahko ovládateľnú klávesnicu a jednoduché nastavenie výšky kosenia a umožňuje ľahké manévrovanie.Táto kosačka s vlastným pohonom je určená pre kosenie stredne veľkých trávnikov. Pripojenie Bluetooth poskytuje užívateľovi dáta o prevádzke kosačky, ktoré slúžia pre nastavenie a servis. Hmotnosť 30 kg bez batérií. Dodávané bez akku batérie a nabíjačky v základnej výbave.

  Pôvodná cena: 659,00 €

  Akciová cena: 629,00 €