0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Akumulátorová vretenová kosačka 380 Li (4025-20)

  Akumulátorová vretenová kosačka 380 Li (4025-20)
  Anglický trávnik vďaka energii z akumulátora - rýchlo, ľahko a bez prívodnej šnúry S akumulátorovou vretenovou kosačkou od spoločnosti GARDENA dosiahnete ľahko a rýchlo kvality anglického trávnika. Princíp je jednoduchý: pri tlačení sa sekacie vreteno a spodný nôž pohybujú bez vzájomného kontaktu. Podobne ako v prípade nožníc je steblo trávy zachytené a odseknuté. Špeciálna funkcia: sekacie vreteno a spodný nôž sa nedotýkajú a umožňujú tak príjemnú a bezhlučnú prácu. Kalené žacie vreteno s nepriľnavou povrchovou úpravou vyrobené z kvalitnej ocele a brúsený spodný nôž zaisťujú čisté a presné kosenie pre vynikajúcu údržbu trávnika. So zberným vakom, ktorý je súčasťou balenia je pokosená tráva okamžite zbieraná a je možné ju ľahko zlikvidovať. Kosačka čerpá energiu z dobíjacieho lítiového akumulátora 25 V/3,0 Ah s jednoduchou údržbou. Akumulátor možno kedykoľvek dobiť bez pamäťového efektu. Bez akumulátora možno akumulátorovú vretenovú kosačku použiť ako ručnú kosačku. Akumulátorová vretenová kosačka od spoločnosti GARDENA je vybavená veľkým množstvom prvkov zaisťujúcich pohodlnejšiu, jednoduchšiu a príjemnejšiu prácu. Napríklad je vybavená veľkými kolesami so špeciálnou vzorkou a súčasťami z mäkčeného plastu, ergonomicky tvarovanou rukoväťou a skladacou rukoväťou pre priestorovo nenáročné uskladnenie. Prostredníctvom praktického ovládača možno ľahko nastavovať výšku strihania. Akumulátor 25 V/3,0 Ah a nabíjačka, zberný kôš v cene. Šírka záberu 38 cm, Výška kosenia min., 12 mm- max., 42 mm, Pracovná kapacita 400 m²
  Cena: 449,00 €
   
 • LC 141C elektrická kosačka Novinka

  LC 141C elektrická kosačka Novinka
  Elektrická kosačka LC 141C s intuitívnym a jednoduchým ovládaním, ktorá je schopná bez problémov pokosiť malú a stredne veľkú záhradu rýchlo, perfektne s takmer tichým motorom bez priamych emisií. Kosačka je vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti ľahko ovládateľná. Je vybavená veľkým 50 l látkovým zberným vakom na trávu a centrálnym nastavením výšky kosenia 25 - 75 mm. Ideálna voľba pre majiteľov domov a záhrad alebo pre kosenie členitých plôch. Model LC 141C ma kovový skelet, kosačka nemá pojazd, šírka záberu je 41 cm a má 10 polôh nastavenia výšky kosenia. Napájanie 220V, hmotnosť 21,4 kg.
  Cena: 277,00 €
 • LC 137i Kit akumulátorová kosačka ( s BLi20+QC80) Novinka

  LC 137i Kit akumulátorová kosačka ( s BLi20+QC80) Novinka
  Husqvarna LC 137i Kit je nová akumulátorová kosačka kompatibilná so všetkými 36V akumulátormi Husqvarna BLi. Táto kosačka je ideálna voľba pre majiteľov domov a záhrad pre kosenie členitých plôch. Kosačka na akumulátor s intuitívnym ovládaním je schopná bez problémov pokosiť priemerne veľkú záhradu rýchlo a ticho na jedno nabitie s nulovými emisiami. Je ľahko ovládateľná vďaka nízkej hmotnosti, kompaktnému dizajnu skeletu a ergonomickej tvarovanej sklápateľnej rukoväti. Dobre sa s ňou manévruje aj na menších kruhových a členitých plochách. Husqvarna LC 137i má skelet z kompozitného materiálu, záber noža 37 cm, zber pokosenej trávy do 40 l koša alebo zadné vyhadzovanie, bez pojazdu, centrálne nastavenie výšky kosenia v rozsahu 2,5 - 7,5 cm, nastaviteľnú rukoväť, nízku hmotnosť 19,0 kg. V tejto Kit verzii je balení dodabý akumulátora BLi20 a nabíjačky QC80.
  Cena: 432,00 €
 • LC 137i akumulátorová kosačka (bez BLi+QC) Novinka

  LC 137i akumulátorová kosačka (bez BLi+QC) Novinka
  Husqvarna LC 137i je nová akumulátorová kosačka kompatibilná so všetkými 36V akumulátormi Husqvarna BLi. Táto kosačka je ideálna voľba pre majiteľov domov a záhrad pre kosenie členitých plôch. Kosačka na akumulátor s intuitívnym ovládaním je schopná bez problémov pokosiť priemerne veľkú záhradu rýchlo a ticho na jedno nabitie s nulovými emisiami. Je ľahko ovládateľná vďaka nízkej hmotnosti, kompaktnému dizajnu skeletu a ergonomickej tvarovanej sklápateľnej rukoväti. Dobre sa s ňou manévruje aj na menších kruhových a členitých plochách. Husqvarna LC 137i má skelet z kompozitného materiálu, záber noža 37 cm, zber pokosenej trávy do 40 l koša alebo zadné vyhadzovanie, bez pojazdu, centrálne nastavenie výšky kosenia v rozsahu 2,5 - 7,5 cm, nastaviteľnú rukoväť, nízku hmotnosť 19,0 kg. V základnom balení dodávaná bez akumulátora BLi a nabíjačky QC.
  Cena: 318,00 €
 • S138i Kit aku odmachovač (s BLi20+QC80) AKCIA

  S138i Kit aku odmachovač (s BLi20+QC80) AKCIA
  Husqvarna S 138i je ľahký a jednoduchý akumulátorový odmachovač 2-v-1 (prevzdušňovač/odmachovač) s jednoduchým nastavením pracovnej hĺbky a výmenou noža bez použitia náradia. Výkonný motor a pracovná šírka 38 cm zaisťujú efektívne odstraňovanie chumáčov trávnej plsti a machu z trávnika. Sloty pre dva akumulátory umožňujú max. predĺženie pracovného času. Kompaktný dizajn a sklopná rukoväť uľahčujú transport a skladovanie. Centrálne nastavenie pracovnej výšky nožov je rýchle a jednoduché pomocou jednej páky v rozpätí -10 mm až +5 mm. Rukoväť môžete jednoducho zložiť, aby ste minimalizovali priestor potrebný na skladovanie a prepravu. Jednoduché prepínanie medzi odmachovačom a prevzdušňovačom. Môžete si vybrať medzi normálnym režimom alebo úsporným režimom Save™, podľa podmienok vašej práce, či potrebujete maximálny výkon alebo pracovať čo najdlhšie. Tak či onak, vždy dostanete perfektný výsledok. S 138i Kit je v balení dodávaný s akumulátorom BLi 20 4 Ah a nabíjačkou QC 80. Materiál skeletu ABS plast, objem zberného koša 45litrov, hmotnosť 19,5 kg.
  Cena: 514,00 €
 • LC 551iV aku kosačka (bez BLi+QC)

  LC 551iV aku kosačka (bez BLi+QC)
  Robustná profesionálna kosačka na trávu s pojazdom LC 551iV, vybavená akumulátorovým pohonom, širokým žacím ústrojenstvom, hliníkovými ráfikmi a pohonom zadných kolies. Robustný skelet žacieho ústrojenstva z hliníka, špičkové komponenty a vysoko odolný motor komerčnej kvality činí z kosačky LC 551iV odolný a spoľahlivý stroj pre časté a dlhodobé používanie. Extrémne ľahké štartovanie a ovládanie, možnosť zberu do koša, vyhadzovanie do strany alebo mulčovania. Variabilná rýchlosť pojazdu umožňuje prispôsobiť rýchlosť pri kosení členitých trávnikov a funkcie savE a PowerBoost a aktívne chladenie uľahčujú kosenie nerovnomerne vysokého trávnika. Dva sloty na batérie pre integrované batérie BLi a slot pre chrbtovú batériu umožňujú výrazne predĺžiť dobu prevádzky. Kosačka je navrhnutá pre profesionálnych užívateľov, odolnosť proti poveternostným vplyvom (IPX4), ktorí potrebujú spoľahlivú a tichú kosačku s nízkymi prevádzkovými nákladmi a ľahkou údržbou. Ako príslušenstvo je možnosť kosačku rozšíriť o mulčovaciu sadu. Hmotnosť 41 kg, kvalitný hliníkový skelet. Dodávaná bez Li-Ion akumulátora BLI a nabíjačky QC v základnej výbave.
  Cena: 1 349,00 €
 • LC 141i KIT aku kosačka (s BLi20+QC 80) AKCIA

  LC 141i KIT aku kosačka (s BLi20+QC 80) AKCIA
  Husqvarna LC 141i je nová akumulátorová kosačka kompatibilná so všetkými 36V akumulátormi Husqvarna BLi. Táto kosačka je ideálna voľba pre majiteľov domov a záhrad pre kosenie členitých plôch. Kosačka na akumulátor s intuitívnym ovládaním je schopná bez problémov pokosiť priemerne veľkú záhradu rýchlo a ticho na jedno nabitie s nulovými emisiami. Je ľahko ovládateľná vďaka nízkej hmotnosti, kompaktnému dizajnu skeletu a ergonomickej tvarovanej sklápateľnej rukoväti. Dobre sa s ňou manévruje aj na menších kruhových a členitých plochách. Husqvarna LC 141i má kovový skelet, záber noža 41 cm, zber pokosenej trávy do 50 l koša alebo zadné vyhadzovanie, bez pojazdu, centrálne nastavenie výšky kosenia v rozsahu 2,5 - 7,5 cm, nastaviteľnú rukoväť, nízku hmotnosť 20,0 kg. Husqvarna LC 141i Kit v balení dodávaná spolu s akumulátorom BLi20 4 Ah a nabíjačkou QC 80.
  Cena: 596,00 €
 • S138i aku odmachovač (bez BLi+QC) AKCIA

  S138i aku odmachovač (bez BLi+QC) AKCIA
  Husqvarna S138i je ľahký a jednoduchý akumulátorový odmachovač 2-v-1 (prevzdušňovač/odmachovač) s jednoduchým nastavením pracovnej hĺbky a výmenou noža bez použitia náradia. Výkonný motor a pracovná šírka 38 cm zaisťujú efektívne odstraňovanie chumáčov trávnej plsti a machu z trávnika. Sloty pre dva akumulátory umožňujú max. predĺženie pracovného času. Kompaktný dizajn a sklopná rukoväť uľahčujú transport a skladovanie. Centrálne nastavenie pracovnej výšky nožov je rýchle a jednoduché pomocou jednej páky v rozpätí -10 mm až +5 mm. Rukoväť môžete jednoducho zložiť, aby ste minimalizovali priestor potrebný na skladovanie a prepravu. Jednoduché prepínanie medzi odmachovačom a prevzdušňovačom. Môžete si vybrať medzi normálnym režimom alebo úsporným režimom Save™, podľa podmienok vašej práce, či potrebujete maximálny výkon alebo pracovať čo najdlhšie. Tak či onak, vždy dostanete perfektný výsledok. V balení dodávane bez akumulátora BLi a nabíjačky QC. Materiál skeletu ABS plast, objem zberného koša 45litrov, hmotnosť 19,5 kg. Akciová cena v rámci Jarnej kampane Husqvarna je platná v čase od 11.3.2020 do 17.6.2020 !
  Cena: 369,00 €
 • S138C elektrický odmachovač Novinka AKCIA

  S138C elektrický odmachovač Novinka AKCIA
  Husqvarna S 138C ľahký a jednoduchý elektrický odmachovač 2-v-1 (prevzdušňovač/odmachovač) s jednoduchým nastavením pracovnej hĺbky a výmenou noža bez použitia náradia. Výkonný motor 1,6 kW a pracovná šírka 38 cm zaisťujú efektívne odstraňovanie chumáčov trávnej plsti a machu z trávnika. Kompaktný dizajn a sklopná rukoväť uľahčujú transport a skladovanie. Centrálne nastavenie pracovnej výšky nožov je rýchle a jednoduché pomocou jednej páky v rozpätí -10 mm až +5 mm. Rukoväť môžete jednoducho zložiť, aby ste minimalizovali priestor potrebný na skladovanie a prepravu. Jednoduché prepínanie medzi odmachovačom a prevzdušňovačom. Vak neprepúšťajúci prach s objemom 45 litrov, prednastavené otáčky 6.000 ot./min, výstupný výkon 1,6 kW, delta nože a pružinové hroty v základnej výbave, hmotnosť 19 kg. Akciová cena v rámci Jarnej kampane Husqvarna je platná v čase od 11.3.2020 do 17.6.2020 !
  Cena: 236,00 €
 • LC 353iVX aku kosačka (bez BLi+QC) AKCIA

  LC 353iVX aku kosačka (bez BLi+QC) AKCIA
  Akumulátorová kosačka na trávu Husqvarna LC 353iVX s variabilným pohonom a dvomi slotmi na akumulátory pre dlhšiu prevádzkovú dobu, kompatibilná so všetkými akumulátormi Husqvarna, so širokým záberom kosenia až 53 cm a veľkým 60 litrovým zberným košom. To umožňuje podľa potreby významným spôsobom predĺžiť dobu kosenia či zvýšiť kapacitu kosenia a tak zaistiť perfektný vzhľad vášho trávnika pohodlne a v čo najkratšom čase. Kosačka má vďaka akumulátorovému pohonu tichú a efektívnu prevádzku bez priamych výfukových splodín, s nulovými emisiami. Ergonomický dizajn zahŕňa ľahko ovládateľnú klávesnicu a jednoduché centrálne nastavenie výšky kosenia v rozpätí 20 - 75 mm a umožňuje ľahké manévrovanie.Táto kosačka s vlastným pohonom a s variabilnou rýchlosťou pohonu v rozpätí 3.0 - 4.5 km/h je určená pre kosenie stredne veľkých trávnikov. Pripojenie Bluetooth poskytuje užívateľom dáta a informácie o výrobku a umožňuje jeho efektívnejší servis. Hmotnosť 28 kg bez akumulátora, kvalitný kompozitný skelet. Dodávaná bez Li-Ion akumulátora BLI a nabíjačky QC v základnej výbave. Akciová cena v rámci Jarnej kampane Husqvarna je platná v čase od 11.3.2020 do 17.6.2020 !
  Cena: 720,00 €
 • LC 347iVX aku kosačka (bez BLi+QC) AKCIA

  LC 347iVX aku kosačka (bez BLi+QC) AKCIA
  Husqvarna LC 347iVX akumulátorová kosačka na trávu s variabilným pohonom a s dvomi slotmi na akumulátory pre dlhšiu prevádzkovú dobu. Kompatibilná so všetkými akumulátormi Husqvarna, so širokým záberom kosenia noža 47 cm a veľkým 55 litrovým zberným košom. To umožňuje podľa potreby významným spôsobom predĺžiť dobu kosenia či zvýšiť kapacitu kosenia a tak zaistiť perfektný vzhľad vášho trávnika pohodlne a v kratšom čase. Kosačka má vďaka akumulátorovému pohonu tichú a efektívnu prevádzku bez priamych výfukových splodín, s nulovými emisiami. Ergonomický dizajn zahŕňa ľahko ovládateľnú klávesnicu a jednoduché centrálne nastavenie výšky kosenia v rozpätí 20 -75 mm a umožňuje ľahké manévrovanie.Táto kosačka s vlastným pohonom s variabilnou rýchlosťou 3.0 - 4.5 km/h je určená pre kosenie stredne veľkých trávnikov. Pripojenie Bluetooth poskytuje užívateľom dáta a informácie o výrobku a umožňuje jej efektívnejší servis. Hmotnosť 26 kg bez akumulátora, kompozitný skelet. Dodávané bez akumulátorov BLI a nabíjačky QC v základnej výbave.
  Cena: 638,00 €
 • LC 141iV aku kosačka s pohonom (bez BLi+QC) AKCIA

  LC 141iV aku kosačka s pohonom (bez BLi+QC) AKCIA
  Husqvarna LC 141iV je nová akumulátorová kosačka s variabilným pohonom kompatibilná s akumulátormi Husqvarna BLi. Táto kosačka je ideálna voľba pre majiteľov domov a záhrad pre kosenie členitých plôch. Kosačka na akumulátor s intuitívnym ovládaním je schopná bez problémov pokosiť priemerne veľkú záhradu rýchlo a ticho na jedno nabitie s nulovými emisiami. Je ľahko ovládateľná vďaka nízkej hmotnosti, kompaktnému dizajnu skeletu a ergonomicky tvarovanej a sklápateľnej rukoväti. Dobre sa s ňou manévruje aj na menších kruhových a členitých plochách. Ekonomický režim savE™ znižuje otáčky motora a tým predlžuje prevádzkovú dobu stroja. Je kompatibilná so všetkými BLi akumulátormi značky Husqvarna. Husqvarna LC 141iV má kovový skelet, variabilný pohon zadných kolies s rýchlosťou 3,5-4 km/h, záber noža 41 cm, zber do 50 l koša alebo zadné vyhadzovanie, centrálne nastavenie výšky kosenia 2,5 - 7,5 cm, nastaviteľnú rukoväť, nízku hmotnosť 21,5 kg. V základnom balení dodávaná bez akumulátora BLi a nabíjačky QC. Akciová cena v rámci Letnej kampane Husqvarna je platná v čase od 1.7.2020 do 5.8.2020 !
  Cena: 514,00 €
 • LC 141iV KIT aku kosačka s pohonom (s BLi20+QC80) AKCIA

  LC 141iV KIT aku kosačka s pohonom (s BLi20+QC80) AKCIA
  Husqvarna LC 141iV je nová akumulátorová kosačka s variabilným pohonom kompatibilná s akumulátormi Husqvarna BLi. Táto kosačka je ideálna voľba pre majiteľov domov a záhrad pre kosenie členitých plôch. Kosačka na akumulátor s intuitívnym ovládaním je schopná bez problémov pokosiť priemerne veľkú záhradu rýchlo a ticho na jedno nabitie s nulovými emisiami. Je ľahko ovládateľná vďaka nízkej hmotnosti, kompaktnému dizajnu skeletu a ergonomicky tvarovanej a sklápateľnej rukoväti. Dobre sa s ňou manévruje aj na menších kruhových a členitých plochách. Ekonomický režim savE™ znižuje otáčky motora a tým predlžuje prevádzkovú dobu stroja. Je kompatibilná so všetkými BLi akumulátormi značky Husqvarna. Husqvarna LC 141iV má kovový skelet, variabilný pohon zadných kolies s rýchlosťou 3,5-4 km/h, záber noža 41 cm, zber do 50 l koša alebo zadné vyhadzovanie, centrálne nastavenie výšky kosenia 2,5 - 7,5 cm, nastaviteľnú rukoväť, nízku hmotnosť 21,5 kg. LC 141iV Kit v balení dodávaná spolu s akumulátorom BLi 20 4 Ah a nabíjačkou QC 80. Akciová cena v rámci
  Cena: 669,00 €
 • LC 141i aku kosačka (bez BLi+QC) AKCIA

  LC 141i aku kosačka (bez BLi+QC) AKCIA
  Husqvarna LC 141i je nová akumulátorová kosačka kompatibilná so všetkými 36V akumulátormi Husqvarna BLi. Táto kosačka je ideálna voľba pre majiteľov domov a záhrad pre kosenie členitých plôch. Kosačka na akumulátor s intuitívnym ovládaním je schopná bez problémov pokosiť priemerne veľkú záhradu rýchlo a ticho na jedno nabitie s nulovými emisiami. Je ľahko ovládateľná vďaka nízkej hmotnosti, kompaktnému dizajnu skeletu a ergonomickej tvarovanej sklápateľnej rukoväti. Dobre sa s ňou manévruje aj na menších kruhových a členitých plochách. Husqvarna LC 141i má kovový skelet, záber noža 41 cm, zber pokosenej trávy do 50 l koša alebo zadné vyhadzovanie, bez pojazdu, centrálne nastavenie výšky kosenia v rozsahu 2,5 - 7,5 cm, nastaviteľnú rukoväť, nízku hmotnosť 20,0 kg. V základnom balení dodávaná bez akumulátora BLi a nabíjačky QC. Akciová cena v rámci Jarnej kampane Husqvarna je platná v čase od 11.3.2020 do 17.6.2020 !
  Cena: 452,00 €
 • LB 448i aku mulčovacia kosačka (bez BLi+QC) Novinka

  LB 448i aku mulčovacia kosačka (bez BLi+QC) Novinka
  Husqvarna LB 448i je robustná akumulátorová mulčovacia kosačka so žacím ústrojenstvom o šírke 48 cm, vhodná pre náročných užívateľov, ktorí potrebujú spoľahlivú a tichú mulčovaciu kosačku s ľahkou údržbou. Kosačka sa veľmi ľahko ovláda vďaka intuitívnej klávesnici, špeciálne tvarovanej rukoväti a nízkej hmotnosti. Robustný skelet žacieho ústrojenstva z hliníka, špičkové komponenty a vysoko odolný motor komerčnej kvality činí z kosačky LB 448i odolný a spoľahlivý stroj pre časté profesionálne používanie. Funkcie ako savE ktorý optimalizuje otáčky, PowerBoost ( automatické zvýšenie rýchlosti noža v sťažených podmienkach) a aktívne chladenie uľahčujú kosenie nerovnomerne vysokého trávnika. Dva sloty na batérie pre integrované batérie BLi umožňujú výrazne predĺžiť dobu prevádzky. Dodávaná v základnom balení bez batérie BLi a nabíjačky QC. Tento výrobok spĺňa nároky na Tiché mesto. Viac na www.tichemesto.sk. Kosačka je bez pohonu, metóda kosenia BioClip®, šírka záberu 48 cm, 6 polôh centrálneho nastavenia nastavenia výšky kosenia 30-60 mm, osadená mulčovacím nožom, bez zberného koša, dve šachty na akumulátor, Husqvarna Connect, hmotnosť 28 kg
  Cena: 849,00 €