0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Husqvarna LC 140SP motor. kosačka Novinka AKCIA

  Husqvarna LC 140SP motor. kosačka Novinka AKCIA
  Husqvarna LC 140SP je nová, najmenšia benzínová motorová kosačka s pohonom zadných kolies s ktorou sa veľmi ľahko kosí, vhodná je pre menšie záhrady. Kosačka má robustné oceľové žacie ústrojenstvo. Užívatelia celkom iste ocenia mäkkú, nastaviteľnú a sklápateľnú rukoväť pre jednoduché skladovanie, centrálne nastavenie výšky kosenia 2,5 - 7,5 cm a kolesá osadené v guľôčkových ložiskách. Motor Husqvarna 123A, 123 cm³, výkon 1,95 kW, oceľový skelet, záber noža 40 cm, zberný kôš s objemom 50l súčasťou, hmotnosť 26,8 kg. Obrázok je ilustratívny.
  Cena: 398,00 €
 • nové

  LC 353 AWD motororová kosačka 4x4 AKCIA

  LC 353 AWD motororová kosačka 4x4 AKCIA
  Husqvarna LC 353AWD je nová robustná benzínová motorová kosačka so záberom 53 cm a náhonom 4x4 na obe nápravy a všetky kolesá (AWD), unikátna na trhu. Robustná a vysoko účinná kosačka s veľkým 70 l zberným košom, s ľahko štartovateľným motorom Honda vhodná pre rozsiahle záhrady a trávnaté plochy. Model LC 353AWD má odolnú konštrukciu, lakovaný ocelový skelet, vystužené žacie ústrojenstvo PremierCut s pridanou výstužou pre dlhú životnosť a ochranou proti opotrebovaniu s optimálnym zberom. Kosačka je vybavená funkciou AutoWalk™ 2 - obojručné ovládanie variabilnej pojazdovej rýchlosti umožňuje prispôsobiť rýchlosť kosenia kvalite povrchu a okoliu, poháňané všetky štyri kolesá rýchlosťou 0-5,31 km/h, štvorbodové nastavenie výšky kosenia od 2,5 - 10,1 cm/ 9 polôh, systém BioClip® so zberom do koša alebo bočným vyhadzovaním, ergonomické nastaviteľné a sklápateľné rukoväte pre ľahké skladovanie a prepravu, veľký 70 l tkaninový zberný kôš so spodným odvetraním. Metódy kosenia: Zber/BioClip®/Bočné vyhadzovanie. Motor Honda OHC GCVX 170, 166 cm³, výkon 3,6 kW @ 3200 ot./min., náhon 4x4, AutoWalk™ 2, veľký tkaninový zberný kôš s objemom 70 l., High-Lift nôž 53 cm, rýchlospojka na pripojenie hadice, hmotnosť 41,7 kg.
  Cena: 720,00 €
 • Husqvarna Z454X Zero Turn - ZTH

  Husqvarna Z454X Zero Turn - ZTH
  Husqvarna Z454X je výkonný profesionálny kosiaci stroj s nulovým polomerom otáčania (ZTH), navrhnutý pre malé a stredné profesionálne firmy, zaoberajúce sa údržbou zelených plôch. Z454X poskytuje trvalo vysoký výkon, rýchle a efektívne kosenie pri nízkych celkových nákladoch na obstaranie a údržbu stroja. Je vybavený integrovanou prevodovkou so zníženou hladinou hluku, digitálnym LED indikátorom hladiny paliva, sklopným ochranným rámom ROPS, integrovanou parkovacou brzdou a výkonným komerčným žacím ústrojenstvom komerčnej kvality so šírkou záberu 137 cm, s gumovým lemom vyhadzovacieho otvoru. Z454X ponúka bočné vyhadzovanie pokosenej trávy alebo mulčovanie. Metóda(y) kosenia Zber/Mulčovanie/Bočné vyhadzovanie Polomer otáčania 0 Výška kosenia, min – max 38 – 114 mm Rýchlosť dopredu, min – max 0 km/h – 14 Zdroj energie Benzín Výrobca motora Briggs & Stratton Názov motora Commercial Turf Počet valcov 2 Zdvihový objem valca 810 cm³ Chladenie motora Vzduchom Olejový filter Áno Typ vzduchového filtra Cyklónový Typ mazania motora Plne tlakové s olejovým filtrom Výstupný výkon 16.8 kW Emisie výfukových plynov (CO2 EU V) 792.00 g/kWh
  Cena: 9 889,00 €
 • LC 151S motorová kosačka Novinka AKCIA

  LC 151S motorová kosačka Novinka AKCIA
  Husqvarna LC 151S je nová motorová kosačka na trávu s vlastným pohonom a jednoduchým ovládaním, vhodná pre stredne veľké a veľké záhrady. Je vybavená robustným oceľovým žacím ústrojenstvom o šírke 51 cm s možnosťou zberu pokosenej trávy do 65 l zberného koša, mulčovaním (BioClip®) a bočného vyhadzovania pokosenej trávy. Motor Husqvarna s ľahkým štartovaním zvládne náročné kosenie s vynikajúcimi výsledkami. Ergonomicky tvarovaná rukoväť s mäkkými držadlami, ľahké sklopenie rukoväte, pohodlné vyprázdnenie zberného koša a jednoduché nastavenie výšky kosenia uľahčujú manipuláciu s kosačkou. Zberací žací nôž zanecháva na trávniku menej ústrižkov a pokosený trávnik má úhľadný profesionálny vzhľad. Motor Husqvarna 166A, 166 cm³, výkon 2,7 kW @ 2900 ot./min., jedna rýchlosť pohonu na zadné kolesá, záber noža kosenia 51 cm, 65 l zberný kôš, bočné výhadzovanie, hmotnosť 32,3 kg. Obrázok je ilustračný.
  Cena: 514,00 €
 • Z560X Zero Turn, kosačka s nulovým polomerom otáčania

  Z560X Zero Turn, kosačka s nulovým polomerom otáčania
  Profesionálny kosiaci stroj s nulovým polomerom otáčania Husqvarna radu Z560X predstavuje najnovší model orientovaný na vysokú produktivitu práce, odolnosť a perfektné výsledky pri kosení a údržbe rozsiahlych trávnatých plôch. Extrémny pracovný komfort, vysoké rýchlosti pojazdu a vynikajúca trakcia prispievajú k prvotriednej kvalite kosenia. Výnimočná pevnosť rámu zaisťuje dlhú životnosť aj pri náročnom komerčnom využití. Starostlivo navrhnutý dizajn je zameraný na jednoduché ovládanie a maximálne pohodlie obsluhy. Integrovaný parkovací systém - automatická parkovacia brzda je integrovaná do riadiacich pák, aktivuje sa pri odtlačení riadiacej páky. Nastaviteľné sedadlo obsluhy - sedadlo sa dá posúvať dopredu a nadol, alebo dozadu a nahor. Praktická odoberateľná ochrana proti prevráteniu ROPS v základnej výbave ochraňuje obsluhu stroja, ktorá môže byť znížená pri stromov s nízko uloženými konármi. Motor Vanguard V-Twin, komerčné zvárané kosiace zariadenie hrúbky 4,55 mm s nastaviteľnou výškou kosenia 25 - 127 mm, pracovný záber 152 cm, tri kosiace nože, bočný výhoz pokosenej trávy, prevodovky HydroGear ZT5400, odpružené sedadlo, benzínový dvojvalcový V-Twin motor Vanguard Briggs&Stratton 810 cm3 vzduchom chladený s výkonom 17,3 kW@2.900ot/min s tlakovým mazaním, max. rýchlosť dopredu 19,3 km/h, dozadu 9,6 km/h, pohon zadných kolies, produktivita 23 471,8 m²/h, metódy kosenia Zber/Mulčovanie/Bočné vyhadzovanie, štyri antiskalpovacie kolečká, liatinové mazateľné domce na liatinovom kosiacom zariadení, deflektor súčasťou dodávky, zberný kôš s objemom 458 l ako voliteľné príslušenstvo, objem palivovej náderže 45,4 l., hmotnosť 630 kg.
  Cena: 13 799,00 €
 • Husqvarna rider RC 318T, rider so zberným košom

  Husqvarna rider RC 318T, rider so zberným košom
  Výkonný a všestranný, nový Husqvarna rider RC 318T so zberom je ideálny pre vlastníkov nehnuteľností, ktorí požadujú vynikajúcu efektivitu práce, ovládateľnosť a perfektné výsledky po celý rok. Kĺbové riadenie poskytuje vynikajúcu manévrovateľnosť a uľahčuje jazdu okolo prekážok ako sú stromy a kríky. Údržba a čistenie kosiaceho ústrojenstva sú jednoduché, bez použitia nástrojov, v predu nesené kosiace zariadenie je možné jednoducho nakloniť do unikátnej servisnej polohy 90°. Jedinečný zberný systém, ktorý zamedzuje upchatiu, presúva pokosenú trávu z vpredu umiestneného kosiaceho zariadenia priamo do zberného koša s kapacitou 300 litrov, hydraulické vysýpanie zberného koša je ovládané zo sedadla vodiča. Tráva je v zbernom koši automaticky zhutňovaná, tým sa významne zvyšuje jeho kapacita a predlžuje interval pre vysypávanie koša, čím zvládnete pokosiť väčšiu plochu za kratší čas. Vzhľadom k výnimočnej kapacite zberného koša je rider RC 318T so zberom ideálnou voľbou pre väčšie záhrady, športové a fotbalové ihriská a rozsiahle plochy okolo väčších budov, skladových areálov a hotelov. Motor Briggs & Stratton Endurance 7200, 656 cm3, dvojvalec s tlakovým mazaním, hydrostatická prevodovka ovládaná pedálom, voliteľná šírka kosiaceho zariadenia Combi 103 cm alebo 112 cm, automatické zapínanie nožov, voliteľný režim so zberom alebo bez zberu priamo zo sedadlo, servisná poloha kosiaceho zariadenia, výška kosenia 25 - 75 mm, počítadlo motohodín s pripomienkou servisného intervalu, hmotnosť 326 kg.
  Cena: 7 312,00 €
 • Husqvarna rider RC 320Ts AWD so zberom AKCIA

  Husqvarna rider RC 320Ts AWD so zberom AKCIA
  Výkonný a všestranný, nový Husqvarna rider RC 320Ts AWD so zabudovaným zberným košom, s posiľovačom riadenia a náhonom na všetky kolesá, vhodný pre vlastníkov nehnuteľností, ktorí požadujú vynikajúcu efektivitu, ovládateľnosť a perfektné výsledky po celý rok. Kĺbové riadenie poskytuje vynikajúcu manévrovateľnosť a uľahčuje jazdu okolo prekážok ako sú stromy a kríky. Pohon všetkých kolies zaisťuje skvelý výkon a dokonalú trakciu za všetkých podmienok počas celého roka. Údržba a čistenie kosiaceho zariadenia sú jednoduché, bez použitia nástrojov, kosiace zariadenie je možné jednoducho nakloniť do unikátnej servisnej polohy 90°. Jedinečný zberný systém, ktorý zamedzuje upchatiu, presúva pokosenú trávu z vpredu umiestneného kosiaceho zariadenia priamo do 300 l. zberného koša, s hydraulickým vysýpaním zberného koša ovládané zo sedadla vodiča. Tráva je v zbernom koši automaticky zhutňovaná, tým sa významne zvyšuje jeho kapacita a predlžujú intervaly pre vysypávanie koša, čím zvládnete pokosiť väčšiu plochu za kratší čas. Vzhľadom k výnimočnej kapacite zberného koša je rider RC 320Ts AWD ideálnou voľbou pre väčšie záhrady, športové a fotbalové ihriská a rozsiahle plochy okolo väčších budov, skladov a hotelov. Motor Briggs & Stratton Endurance 7200, 656 cm3 dvojvalec s tlakovým mazaním, hydrostatická prevodovka ovládaná pedálom, posiľovač riadenia, voliteľná šírka kosiaceho zariadenia Combi 103 cm alebo 112 cm, automatické zapínanie nožov, voliteľný režim so zberom alebo bez zberu zo sedadla vodiča, servisná poloha kosiaceho zariadenia, výška kosenia 25 - 75 mm, počítadlo motohodín s pripomienkou servisného intervalu, hmotnosť 328 kg.
  Cena: 9 372,00 €
 • Husqvarna ZTH Z560X kosačka s nulovým polomerom otáčania

  Husqvarna ZTH Z560X kosačka s nulovým polomerom otáčania
  Profesionálny kosiaci stroj s nulovým polomerom otáčania Husqvarna radu Z560X predstavuje najnovší model orientovaný na vysokú produktivitu práce, odolnosť a perfektné výsledky pri kosení a údržbe rozsiahlych trávnatých plôch. Extrémny pracovný komfort, vysoké rýchlosti pojazdu a vynikajúca trakcia prispievajú k prvotriednej kvalite kosenia. Výnimočná pevnosť rámu zaisťuje dlhú životnosť aj pri náročnom komerčnom využití. Starostlivo navrhnutý dizajn je zameraný na jednoduché ovládanie a maximálne pohodlie obsluhy. Integrovaný parkovací systém - automatická parkovacia brzda je integrovaná do riadiacich pák, aktivuje sa pri odtlačení riadiacej páky. Nastaviteľné sedadlo obsluhy - sedadlo sa dá posúvať dopredu a nadol, alebo dozadu a nahor. Praktická odoberateľná ochrana proti prevráteniu ROPS v základnej výbave ochraňuje obsluhu stroja, ktorá môže byť znížená pri stromov s nízko uloženými konármi. Motor Vanguard V-Twin, komerčné zvárané kosiace zariadenie hrúbky 4,55 mm s nastaviteľnou výškou kosenia 25 - 127 mm, pracovný záber 152 cm, tri kosiace nože, bočný výhoz pokosenej trávy, prevodovky HydroGear ZT5400, odpružené sedadlo, benzínový dvojvalcový V-Twin motor Vanguard Briggs&Stratton 810 cm3 vzduchom chladený s výkonom 17,3 kW@2.900ot/min s tlakovým mazaním, max. rýchlosť dopredu 19,3 km/h, dozadu 9,6 km/h, pohon zadných kolies, produktivita 23 471,8 m²/h, metódy kosenia Zber/Mulčovanie/Bočné vyhadzovanie, štyri antiskalpovacie kolečká, liatinové mazateľné domce na liatinovom kosiacom zariadení, deflektor súčasťou dodávky, zberný kôš s objemom 458 l ako voliteľné príslušenstvo, objem palivovej náderže 45,4 l. hmotnosť 630 kg
  Cena: 14 199,00 €
 • Z242F kosačka s nulovým polomerom otáčania ZTH

  Z242F kosačka s nulovým polomerom otáčania ZTH
  Poloprofesionálny kosiaci stroj Husqvarna Z242F s nulovým polomerom otáčania radu Z200 predstavuje nový štýl a výkon v kosení a údržbe rozsiahlych plôch. Dizajn žacieho ústrojenstva a skvelý výkon v kombinácii s novými inovatívnymi funkciami zabezpečí, aby sa pre vás údržba trávnika stala príjemnou zábavou. Robustný rám a otočné kolieska kosiaceho zariadenia zaisťujú vysolú trvanlivosť a znižujú riziko poškodenia podvozku, bezúdržbové integrované zero-turn prevodovky, automatická parkovacia brzda, pohon zadných kolies je ovládaný riadiacimi pákami. Motor Endurance Commercial, zvárané kosiace zariadenie hrúbky 3,4 mm s nastaviteľnou výškou kosenia 38,1 - 102 mm, pracovný záber 107 cm, dva kosiace nože, bočný výhoz pokosenej trávy, prevodovky HydroGear ZT2200, odpružené sedadlo, benzínový dvojvalcový Briggs& Stratton 724 cm3 vzduchom chladený s výkonom 14,9 kW@ 3.200 ot/min s tlakovým mazaním, max. rýchlosť dopredu 0 - 10,5 km/h, dozadu 0 - 4,8 km/h, pohon zadných kolies, produktivita 8 903 m²/h, metódy kosenia Zber/Mulčovanie/Bočné vyhadzovanie, antiskalpovacie kolečko, liatinové mazateľné domce na pevnom, zváranom kosiacom zariadení, zberný kôš s objemom 211 l a súprava BioClip® ako voliteľné príslušenstvo, objem palivovej nádrže 13,25 l, hmotnosť 263 kg Poloprofesionálny kosiaci stroj Husqvarna Z242F s nulovým polomerom otáčania radu Z200 predstavuje nový štýl a výkon v kosení a údržbe rozsiahlych plôch. Dizajn žacieho ústrojenstva a skvelý výkon v kombinácii s novými inovatívnymi funkciami zabezpečí, aby sa pre vás údržba trávnika stala príjemnou zábavou. Robustný rám a otočné kolieska kosiaceho zariadenia zaisťujú vysolú trvanlivosť a znižujú riziko poškodenia podvozku, bezúdržbové integrované zero-turn prevodovky, automatická parkovacia brzda, pohon zadných kolies je ovládaný riadiacimi pákami. Motor Endurance Commercial, zvárané kosiace zariadenie hrúbky 3,4 mm s nastaviteľnou výškou kosenia 38,1 - 102 mm, pracovný záber 107 cm, dva kosiace nože, bočný výhoz pokosenej trávy, prevodovky HydroGear ZT2200, odpružené sedadlo, benzínový dvojvalcový Briggs& Stratton 724 cm3 vzduchom chladený s výkonom 14,9 kW@ 3.200 ot/min s tlakovým mazaním, max. rýchlosť dopredu 0 - 10,5 km/h, dozadu 0 - 4,8 km/h, pohon zadných kolies, produktivita 8 903 m²/h, metódy kosenia Zber/Mulčovanie/Bočné vyhadzovanie, antiskalpovacie kolečko, liatinové mazateľné domce na pevnom, zváranom kosiacom zariadení, zberný kôš s objemom 211 l a súprava BioClip® ako voliteľné príslušenstvo, objem palivovej nádrže 13,25 l, hmotnosť 263 kg, obrázky sú ilustračné.
  Cena: 5 252,00 €
 • LC 347VI motorová kosačka AKCIA

  LC 347VI motorová kosačka AKCIA
  Výkonná, odolná a kvalitná kosačka na trávu Husqvarna LC 347VI so skeletom z kvalitného kompozitného materiálu, s vlastným pohonom a výkonným motorom Briggs & Stratton 675iS. Kosačka LC 347VI je vybavená unikátnou funkciou InStart s elektrickým štartovaním, ktorá umožňuje naštartovať kosačku obyčajným stlačením oblúkovej rukoväte a jej uvoľnením ju vypnúť. Komfortná, skladacia mäkká rukoväť znižuje námahu pri kosení. Variabilná rýchlosť pojazdu a ľahko nastaviteľná výška kosenia 2 - 7,5 cm v šiestich polohách zaisťujú skvelé výsledky kosenia. Vďaka špičkovému zberu trávy kosačka zanecháva upravený, profesionálny vzhľad Vášho dokonale pokoseného trávnika. Metódy kosenia: Zber/BioClip®/Zadné vyhadzovanie. Motor Briggs & Stratton 675iS, 163 cm³, výkon 2,6 kW @ 2900 ot./min., variabilná rýchlosť pohonu na zadné kolesá, elektrický štartér InStart, štartovací akumulátor a nabíjačka v balení, záber kosenia 47 cm, veľký 60 l tkaninový zberný kôš, hmotnosť 32,0 kg. Súprava BioClip ( mulčovacia zarážka + mulčovací nôž Combi) sa dodáva ako príslušenstvo obj. číslo : 589 21 48-01
  Cena: 679,00 €
 • LC 353VI motorová kosačka

  LC 353VI motorová kosačka
  Husqvarna LC 353VI je výkonná, odolná a kvalitná motorová kosačka na trávu so skeletom z kompozitného materiálu robustného dizajnu, s vlastným pohonom a silným motorom Briggs & Stratton 650EXI ReadyStart. Unikátna funkcia InStart naštartuje kosačku jednoduchým pritiahnutím ovládacej páky k rukoväti a zastaví motor jej uvoľnením. Komfortná, skladacia ergonomicky zalomená nastaviteľná rukoväť znižuje námahu pri kosení. Variabilná rýchlosť pojazdu a ľahko nastaviteľná výška kosenia v šiestich polohách od 25 - 75 mm zaisťujú skvelé výsledky kosenia. Vďaka špičkovému zberu trávy kosačka zanecháva upravený, profesionálny vzhľad Vášho trávnika. Metódy kosenia: Zber/BioClip®/Zadné vyhadzovanie. Motor Briggs & Stratton 675iS, 163 cm³, výkon 2,6 kW @ 2900 ot./min., variabilná rýchlosť pohonu na zadné kolesá, široký záber zberacieho kosiaceho noža 53 cm, 60 l veľký tkaninový zberný kôš, hmotnosť 34,2 kg. Súprava BioClip ( mulčovacia zarážka + mulčovací nôž Combi) sa dodáva ako príslušenstvo obj. číslo : 582 68 06-01
  Cena: 719,00 €
 • LC 353V motorová kosačka AKCIA

  LC 353V motorová kosačka AKCIA
  Husqvarna LC 353V je výkonná, odolná a kvalitná motorová kosačka na trávu so skeletom z kompozitného materiálu robustného dizajnu, s vlastným pohonom a silným motorom Briggs & Stratton 650EXI ReadyStart so zberom a záberom 53 cm.. Komfortná, skladacia ergonomicky zalomená rukoväť znižuje námahu pri kosení. Variabilná rýchlosť pojazdu a ľahko nastaviteľná výška kosenia v šiestich polohách od 25 - 75 mm zaisťujú skvelé výsledky kosenia. Vďaka špičkovému zberu trávy kosačka zanecháva upravený, profesionálny vzhľad Vášho trávnika. Metódy kosenia: Zber/BioClip®/Zadné vyhadzovanie. Motor Briggs & Stratton 650EXI, 163 cm³, výkon 2,6 kW @ 2900 ot./min., variabilná rýchlosť pohonu na zadné kolesá, široký záber zberacieho kosiaceho noža 53 cm, 60 l veľký tkaninový zberný kôš, hmotnosť 33,0 kg. Súprava BioClip ( mulčovacia zarážka + mulčovací nôž Combi) sa dodáva ako príslušenstvo obj. číslo : 582 68 06-01
  Cena: 649,00 €
 • LC 347V motorová kosačka AKCIA

  LC 347V motorová kosačka AKCIA
  Husqvarna LC 347V je odolná a kvalitná kosačka na trávu pre ľahké, príjemné, pohodlné kosenie a perfektne upravený trávnik so skeletom z kompozitného materiálu odolným proti korózii. Chytré riešenia ako sú skladacia mäkká rukoväť, variabilná rýchlosť pojazdu a ľahko nastaviteľná výška kosenia 20 - 75 mm v šiestich polohách znižujú námahu a zaisťujú vynikajúce výsledky kosenia. Výborná schopnosť zberu pokosenej trávy, na ploche zostáva iba minimálne množstvo ústrižkov a trávnik potom vyzerá uprataný a upravený s profesionálnym vzhľadom. Metódy kosenia: Zber/BioClip®/Zadné vyhadzovanie. Motor Briggs & Stratton 650EXI Ready Start, 163 cm³, výkon 2,4 kW @ 2900 ot./min., variabilná rýchlosť pohonu na zadné kolesá, záber zberacieho kosiaceho noža 47 cm, veľký 60 l tkaninový zberný koš, hmotnosť 30,0 kg. Súprava BioClip ( mulčovacia zarážka + mulčovací nôž Combi) sa dodáva ako príslušenstvo obj. číslo : 589 21 48-01
  Cena: 619,00 €
 • LC 253S motorová kosačka

  LC 253S motorová kosačka
  Kvalitná a obľúbená motorová benzínová kosačka na trávu s vlastným pohonom zadných kolies Husqvarna LC 253S so záberom 53 cm a ľahkým ovládaním je vhodná pre stredne veľké záhrady. Skelet kosačky vyrobený z kvalitného kompozitného materiálu je odolný voči korózii a kolieska z hliníku osadené gulôčkovými ložiskami znižujú celkovú hmotnosť. Výkonný, spoľahlivý motor a gumené pneumatiky pre vyšší výkon a lepšie ovládanie. Ergonomická a ľahko sklápatelná mäkká rukoväť, pohodlné a jednoduché nastavenie výšky kosenia 2,5 - 7 cm v šiestich polohách uľahčujú každé kosenie. Zberací žací nôž v základnej výbave zanecháva na trávniku menej odstrižkov a pokosený trávnik má tak upravený a profesionálny vzhľad. Motor Briggs & Stratton 650EXI, 163 cm³, výkon 2,4 kW @ 2800 ot./min., jedna rýchlosť pohonu na zadné kolesá, záber kosenia 53 cm, 60 l tkaninový zberný kôš, hmotnosť 32,5 kg. Mulčovacia sada ( mulčovacia zarážka + mulčovací nôž Combi) ako príslušenstvo obj. číslo : 582 68 06-01
  Cena: 619,00 €
 • LC 247SP motorová kosačka

  LC 247SP motorová kosačka
  Husqvarna LC 247SP je výkonná motorová kosačka so skeletom z kompozitného materiálu a s vlastným pohonom zadných kolies, kosačka s ktorou sa veľmi ľahko kosí, vhodná pre všetky záhrady. Ku komfortným pracovným podmienkam prispievajú vlastnosti ako mäkká ergonomická sklápateľná rukoväť, centrálne nastavenie výšky kosenia 2,0 - 7,5 cm v šiestich polohách, tkaninový zberný kôš s objemom 55l neprepúšťajúci prach, skelet kosačky z kompozitného materiálu najvyššej kvality odolný proti korózii a kolesá v guľôčkových ložiskách. Motor Briggs & Stratton 575 EX 140 cm³, výkon 2,1 kW, skelet z kompozitného materiálu, záber zberacieho noža 47 cm, zberný kôš s objemom 55l, pohon zadných kolies, záber kosiaceho noža 47 cm, metódy kosenia : Zber/BioClip®/Zadné vyhadzovanie, nízka hmotnosť 29 kg. Mulčovacia sada ( mulčovacia zarážka + mulčovací nôž Combi) ako príslušenstvo obj. číslo : 589 21 48-01
  Cena: 539,00 €
 • LC 247S motorová kosačka

  LC 247S motorová kosačka
  Husqvarna LC 247S je oblúbená motorová kosačka s vlastným pohonom na zadné kolesá, s ktorou sa veľmi ľahko kosí, vhodná pre všetky záhrady. Ku komfortným pracovným podmienkam prispievajú vlastnosti ako ergonomická skladateľná rukoväť, centrálne nastavenie výšky kosenia v siestich polohách 20 - 75 mm, zberný kôš s objemom 55l neprepúšťajúci prach a skelet z kompozitného materiálu odolný proti korózii a kolesá v guľôčkových ložiskách. Motor Briggs & Stratton 450e 125 cm³, výkon 1,8 kW, skelet z kompozitného materiálu, záber zberacieho kosiaceho noža 47 cm, zberný koš s objemom 55l, metódy kosenia : Zber/BioClip®/Zadné vyhadzovanie, hmotnosť 29 kg. Mulčovacia sada ( mulčovacia zarážka + mulčovací nôž Combi) ako príslušenstvo obj. číslo : 589 21 48-01
  Cena: 479,00 €
 • nové

  LC 356VP motorová kosačka Novinka AKCIA

  LC 356VP motorová kosačka Novinka AKCIA
  Husqvarna LC 356VP je inovovaná benzínová motorová kosačka so systémom 3v1 ( zber pre upravenú trávnatú plochu, BioClip® (mulčovanie) pre prihnojenie trávnika alebo bočné vyhadzovanie na pokosenú plochu u menej často kosených plôch). Ide o robustnú a vysoko účinnú kosačka s veľkým 75 l tkaninovým zberným košom, s ľahko štartovateľným motorom Honda OHC GCVX 170 s výkonom 3,1 kW, ideálna pre rozsiahle záhrady a trávnaté plochy. Model LC 356VP má odolnú konštrukciu, lakovaný ocelový skelet, nový zberací kosiaci nôž s optimálnym zberom šírky 56 cm. Kosačka je vybavená funkciou AutoWalk™ 2 - obojručné ovládanie variabilnej pojazdovej rýchlosti, ktorá umožňuje prispôsobiť rýchlosť jazdy kvalite povrchu a okoliu, poháňané zadné kolesá rýchlosťou 0-4,8 km/h, 4-or bodové centrálne nastavenie výšky kosenie 2,5 - 7,5 cm / 7 polôh, ergonomické nastaviteľné a sklápateľné rukoväte pre ľahké skladovanie a prepravu, veľký 70 l tkaninový zberný kôš so spodným odvetraním. Metódy kosenia: Zber/BioClip®/Bočné vyhadzovanie. Motor Honda OHC GCVX170, 166 cm³, výkon 3,1 kW @ 2900 ot./min., funkcia AutoWalk™ 2 s variabilnou rýchlosťou pojazdu, veľký tkaninový zberný kôš s objemom 75 l., zberací oceľový kosiaci nôž so záberom 56 cm, hmotnosť 37,5 kg. Súprava BioClip ( mulčovacia zarážka + mulčovací nôž Combi) pre LC 356VP sa dodáva ako príslušenstvo obj. číslo : 598 01 81-01
  Cena: 638,00 €
 • Z448 kosačka s nulovým polomerom otáčania ZTH

  Z448 kosačka s nulovým polomerom otáčania ZTH
  Husqvarna Z 448 je výkonný profesionálny žací stroj s nulovým polomerom otáčania, navrhnutý pre malé a stredné profesionálne firmy, zaoberajúce sa údržbou zelených plôch a majiteľov pozemkov alebo vlastníkov pôdy s väčšími trávnatými plochami. Z 454X poskytuje trvalo vysoký výkon, rýchle a efektívne kosenie pri nízkych celkových nákladoch na obstaranie a údržbu stroja. Je vybavený integrovanou prevodovkou so zníženou hladinou hluku, sklopným ochranným rámom ROPS, integrovanou parkovacou brzdou a výkonným žacím ústrojenstvom komerčnej kvality ClearCut™ so šírkou záberu 122 cm. Z 448 ponúka bočné vyhadzovanie pokosenej trávy alebo mulčovanie. Metóda(y) kosenia Zber/Mulčovanie/Bočné vyhadzovanie Polomer otáčania 0 Výška kosenia, min – max 38 – 114 mm Rýchlosť dopredu, min – max 0 km/h – 14 Zdroj energie Benzín Výrobca motora Kawasaki FR Series Počet valcov 2 Zdvihový objem valca 726 cm³ Chladenie motora Vzduchom Olejový filter Áno Typ vzduchového filtra Dvojprvkový Typ mazania motora Plne tlakové s olejovým filtrom Výstupný výkon 16.1 kW
  Cena: 7 518,00 €