0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • HUSQVARNA LC 451S motorová kosačka

  HUSQVARNA LC 451S motorová kosačka
  Husqvarna LC 451S je spoľahlivá a robustná kosačka na trávu so zberným košom pre stredne veľké plochy, určená pre poloprofesionálne používanie a pre náročných majiteľov nemovitostí. Táto ľahká kosačka s pešou obsluhou je ideálna pre športové kluby, vlastníkov pozemkov a profesionálov, ktorí potrebujú kompaktnú kosačku, zostavenú zo špičkových komponentov pre dlhotrvajúci výkon. Kosačka ponúka celý rad funkcií pre zvýšenie pohodlia a jednoduché používanie. Tento model má pohon zadnej nápravy pre optimálne ovládanie. Skelet kosačky zo zliatiny hliníka je veľmi trvanlivý a pevný, odolný voči nárazom a opotrebeniu. Zberný kôš s tkaninovým vakom so spodným odvetraním sa ľahko odoberá a nasadzuje. Kosačka LC 451S je poháňaná výkonným motorom Briggs&Stratton 750e DOV Series, 161 cm³, 2,6 kW @ 2900 ot./min. Kosačka je tiež vybavená ergonomickou a do strán nastaviteľnou rukoväťou s účinným antivibračným systémom, ktorý napomáha splniť požiadavky A(8) EN836. Tkaninový, prachotesný zberný kôš s objemom 65l, hmotnosť 40,6 kg.
  Cena: 959,00 €
 • - 5 %

  Husqvarna LC 140S, motorová kosačka AKCIA

  Husqvarna LC 140S, motorová kosačka AKCIA
  Husqvarna LC 140S je najmenšia benzínová motorová kosačka s vlastným pohonom, s ktorou sa veľmi ľahko kosí, vhodná pre menšie záhrady. Kosačka má robustné oceľové žacie ústrojenstvo. Užívatelia celkom iste ocenia mäkkú, nastaviteľnú a sklápateľnú rukoväť pre jednoduché skladovanie, centrálne nastavenie výšky kosenia 2,5 - 7,5 cm a kolesá osadené v guľôčkových ložiskách. Motor Briggs & Stratton 450e 125 cm³, výkon 1,8 kW, oceľový skelet, záber 40 cm, zberný kôš s objemom 50l, hmotnosť 28,5 kg.

  Pôvodná cena: 385,00 €

  Akciová cena: 365,00 €

 • McCULLOCH M46-160AWREX benz. kosačka

  McCULLOCH M46-160AWREX benz. kosačka
  Stredne veľká kosačka s variabilnou rýchlosťou pojazdu a šírkou záberu 46 cm, zberným košom a mulčovaním, pri ktorom sa pokosená tráva drví a vracia na trávnik ako hnojivo. Vďaka ostrému a odolnému žaciemu nožu PX3 bude mať váš trávnik vždy dokonalý strih. Kosačka je vybavená elektrickým štartovaním - stačí stlačiť tlačidlo a kosačka je pripravená sa rozbehnúť. Kosačka má robustný dizajn s žacím ústrojenstvom z ocele. Ľahko sa umýva vďaka prípojke na hadicu GARDENA.
  Cena: 509,00 €
   
 • McCULLOCH M46-110R Classic

  McCULLOCH M46-110R Classic
  Stredne veľká jednorýchlostná kosačka so záberom 46 cm, a zberným košom. Robustná konštrukcia s žacím ústrojenstvom z ocele. Ľahko sa umýva vďaka prípojke na hadicu GARDENA. Motor McCulloch 110 cm3, výkon 2,0 kW, zberný koš s objemom 50l, 6 nastavení výšky kosenia 3 - 8 cm, hmotnosť 30 kg.
  Cena: 279,00 €
   
 • nové

  McCULLOCH M53-190AWFEPX

  McCULLOCH M53-190AWFEPX
  Veľká kosačka na trávu s variabilnou rýchlosťou pojazdu a záberom 53 cm. Systém 3-v-1 umožňuje 3 metódy kosenia, to znamená, že si môžete vybrať medzi zberom do koša, bočným vyhadzovaním a mulčovaním, pri ktorom sa pokosená tráva drví a vracia na trávnik ako hnojivo. Vďaka ostrému a odolnému žaciemu nožu PX3 bude mať váš trávnik vždy dokonalý strih. Vybavená elektrickým štartérom - stlačíte tlačidlo a kosačka je pripravená k práci. Kosačka má robustný dizajn s žacím ústrojenstvom z ocele.
  Cena: 555,00 €
   
 • Husqvarna ZTH Z242F kosačka s nulovým polomerom otáčania

  Husqvarna ZTH Z242F kosačka s nulovým polomerom otáčania
  Poloprofesionálny kosiaci stroj Husqvarna Z242F s nulovým polomerom otáčania radu Z200 predstavuje nový štýl a výkon v kosení a údržbe rozsiahlych plôch. Dizajn žacieho ústrojenstva a skvelý výkon v kombinácii s novými inovatívnymi funkciami zabezpečí, aby sa pre vás údržba trávnika stala príjemnou zábavou. Robustný rám a otočné kolieska kosiaceho zariadenia zaisťujú vysolú trvanlivosť a znižujú riziko poškodenia podvozku, bezúdržbové integrované zero-turn prevodovky, automatická parkovacia brzda, pohon zadných kolies je ovládaný riadiacimi pákami. Motor Endurance Commercial, zvárané kosiace zariadenie hrúbky 3,4 mm s nastaviteľnou výškou kosenia 38,1 - 102 mm, pracovný záber 107 cm, dva kosiace nože, bočný výhoz pokosenej trávy, prevodovky HydroGear ZT2200, odpružené sedadlo, benzínový dvojvalcový Briggs& Stratton 724 cm3 vzduchom chladený s výkonom 14,9 kW@ 3.200 ot/min s tlakovým mazaním, max. rýchlosť dopredu 0 - 10,5 km/h, dozadu 0 - 4,8 km/h, pohon zadných kolies, produktivita 8 903 m²/h, metódy kosenia Zber/Mulčovanie/Bočné vyhadzovanie, antiskalpovacie kolečko, liatinové mazateľné domce na pevnom, zváranom kosiacom zariadení, zberný kôš s objemom 211 l a súprava BioClip® ako voliteľné príslušenstvo, objem palivovej nádrže 13,25 l, hmotnosť 263 kg
  Cena: 5 350,00 €
 • - 1 %

  Husqvarna ZTH Z560X kosačka s nulovým polomerom otáčania

  Husqvarna ZTH Z560X kosačka s nulovým polomerom otáčania
  Profesionálny kosiaci stroj s nulovým polomerom otáčania Husqvarna radu Z560X predstavuje najnovší model orientovaný na vysokú produktivitu práce, odolnosť a perfektné výsledky pri kosení a údržbe rozsiahlych trávnatých plôch. Extrémny pracovný komfort, vysoké rýchlosti pojazdu a vynikajúca trakcia prispievajú k prvotriednej kvalite kosenia. Výnimočná pevnosť rámu zaisťuje dlhú životnosť aj pri náročnom komerčnom využití. Starostlivo navrhnutý dizajn je zameraný na jednoduché ovládanie a maximálne pohodlie obsluhy. Integrovaný parkovací systém - automatická parkovacia brzda je integrovaná do riadiacich pák, aktivuje sa pri odtlačení riadiacej páky. Nastaviteľné sedadlo obsluhy - sedadlo sa dá posúvať dopredu a nadol, alebo dozadu a nahor. Praktická odoberateľná ochrana proti prevráteniu ROPS v základnej výbave ochraňuje obsluhu stroja, ktorá môže byť znížená pri stromov s nízko uloženými konármi. Motor Vanguard V-Twin, komerčné zvárané kosiace zariadenie hrúbky 4,55 mm s nastaviteľnou výškou kosenia 25 - 127 mm, pracovný záber 152 cm, tri kosiace nože, bočný výhoz pokosenej trávy, prevodovky HydroGear ZT5400, odpružené sedadlo, benzínový dvojvalcový V-Twin motor Vanguard Briggs&Stratton 810 cm3 vzduchom chladený s výkonom 17,3 kW@2.900ot/min s tlakovým mazaním, max. rýchlosť dopredu 19,3 km/h, dozadu 9,6 km/h, pohon zadných kolies, produktivita 23 471,8 m²/h, metódy kosenia Zber/Mulčovanie/Bočné vyhadzovanie, štyri antiskalpovacie kolečká, liatinové mazateľné domce na liatinovom kosiacom zariadení, deflektor súčasťou dodávky, zberný kôš s objemom 458 l ako voliteľné príslušenstvo, objem palivovej náderže 45,4 l. hmotnosť 630 kg

  Pôvodná cena: 15 090,00 €

  Akciová cena: 14 790,00 €

 • Husqvarna rider RC 320Ts AWD so zberom

  Husqvarna rider RC 320Ts AWD so zberom
  Výkonný a všestranný nový Husqvarna rider RC 320Ts AWD so zabudovaným zberným košom, s posiľovačom riadenie a náhonom na všetky kolesá, vhodný pre vlastníkov nehnuteľností, ktorí požadujú vynikajúcu efektivitu, ovládateľnosť a perfektné výsledky po celý rok. Kĺbové riadenie poskytuje vynikajúcu manévrovateľnosť a uľahčuje jazdu okolo prekážok ako sú stromy a kríky. Pohon všetkých kolies zaisťuje skvelý výkon a trakciu za všetkých podmienok počas celého roka. Údržba a čistenie žacieho ústrojenstva sú jednoduché, bez použitia nástrojov, žacie ústrojenstvo je možné jednoducho nakloniť do unikátnej servisnej polohy 90°. Jedinečný zberný systém, ktorý zamedzuje upchatiu, presúva pokosenú trávu z vpredu umiestneného žacieho ústrojenstva priamo do 300 l zberného koša, s hydraulickým vysýpaním ovládané zo sedadla vodiča. Tráva je v zbernom koši automaticky zhutňovaná, tým sa významne zvyšuje jeho kapacita a predlžujú intervaly pre vysypávanie koša, čím zvládnete pokosiť väčšiu plochu za kratší čas. Vzhľadom k výnimočnej kapacite zberného koša je rider RC 320Ts AWD ideálnou voľbou pre väčšie záhrady, športové a fotbalové ihriská a rozsiahle plochy okolo väčších budov a hotelov. Motor Briggs & Stratton Endurance 7200, 656 cm3 dvojvalec s tlakovým mazaním, hydrostatická prevodovka ovládaná pedálom, posiľovač riadenia, voliteľná šírka kosiaceho zariadenia Combi 103 cm alebo 112 cm, automatické zapínanie nožov, voliteľný režim so zberom alebo bez zberu, servisná poloha kosiaceho zariadenia, výška kosenia 25 - 75 mm, počítadlo motohodín s pripomienkou servisného intervalu, hmotnosť 328 kg.
  Cena: 8 790,00 €
 • - 2 %

  Husqvarna rider RC 318T so zberom

  Husqvarna rider RC 318T so zberom
  Výkonný a všestranný nový Husqvarna rider RC 318T so zberom je ideálny pre vlastníkov nehnuteľností, ktorí požadujú vynikajúcu efektivitu práce, ovládateľnosť a perfektné výsledky po celý rok. Kĺbové riadenie poskytuje vynikajúcu manévrovateľnosť a uľahčuje jazdu okolo prekážok ako sú stromy a kríky. Údržba a čistenie kosiaceho ústrojenstva sú jednoduché, bez použitia nástrojov, kosiace ústrojenstvo je možné jednoducho nakloniť do unikátnej servisnej polohy 90°. Jedinečný zberný systém, ktorý zamedzuje upchatiu, presúva pokosenú trávu z vpredu umiestneného kosiaceho ústrojenstva priamo do zberného koša s kapacitou 300 litrov, hydraulické vysýpanie zberného koša je ovládané zo sedadla vodiča. Tráva je v zbernom koši automaticky zhutňovaná, tým sa významne zvyšuje jeho kapacita a predlžuje interval pre vysypávanie koša, čím zvládnete pokosiť väčšiu plochu za kratší čas. Vzhľadom k výnimočnej kapacite zberného koša je rider RC 318T so zberom ideálnou voľbou pre väčšie záhrady, športové a fotbalové ihriská a rozsiahle plochy okolo väčších budov, skladových areálov a hotelov. Motor Briggs & Stratton Endurance 7200, 656 cm3 dvojvalec s tlakovým mazaním, hydrostatická prevodovka ovládaná pedálom, voliteľná šírka kosiaceho zariadenia Combi 103 cm alebo 112 cm, automatické zapínanie nožov, voliteľný režim so zberom alebo bez zberu, servisná poloha kosiaceho zariadenia, výška kosenia 25 - 75 mm, počítadlo motohodín s pripomienkou servisného intervalu, hmotnosť 326 kg.

  Pôvodná cena: 6 849,00 €

  Akciová cena: 6 659,00 €

 • Husqvarna Z 242F + Bonus 2019

  Husqvarna Z 242F + Bonus 2019
  Ako Bonus v hodnote 552,- € ZDARMA : Krovinorez 525 Rx + Chrániče sluchu s FM rádiom v celkovej hodnote cca 552,- € ako darček zdarma. Poloprofesionálny kosiaci stroj Husqvarna Z242F s nulovým polomerom otáčania radu Z200 predstavuje nový štýl a výkon v kosení a údržbe rozsiahlych plôch. Dizajn žacieho ústrojenstva a skvelý výkon v kombinácii s novými inovatívnymi funkciami zabezpečí, aby sa pre vás údržba trávnika stala príjemnou zábavou. Robustný rám a otočné kolieska kosiaceho zariadenia zaisťujú vysolú trvanlivosť a znižujú riziko poškodenia podvozku, bezúdržbové integrované zero-turn prevodovky, automatická parkovacia brzda, pohon zadných kolies je ovládaný riadiacimi pákami. Motor Endurance Commercial, zvárané kosiace zariadenie hrúbky 3,4 mm s nastaviteľnou výškou kosenia 38,1 - 102 mm, pracovný záber 107 cm, dva kosiace nože, bočný výhoz pokosenej trávy, prevodovky HydroGear ZT2200, odpružené sedadlo, benzínový dvojvalcový Briggs& Stratton 724 cm3 vzduchom chladený s výkonom 14,9 kW@ 3.200 ot/min s tlakovým mazaním, max. rýchlosť dopredu 0 - 10,5 km/h, dozadu 0 - 4,8 km/h, pohon zadných kolies, produktivita 8 903 m²/h, metódy kosenia Zber/Mulčovanie/Bočné vyhadzovanie, antiskalpovacie kolečko, liatinové mazateľné domce na pevnom, zváranom kosiacom zariadení, zberný kôš s objemom 211 l a súprava BioClip® ako voliteľné príslušenstvo, objem palivovej nádrže 13,25 l, hmotnosť 263 kg
  Cena: 5 350,00 €
 • McCULLOCH M46-140WR benzínová kosačka

  McCULLOCH M46-140WR benzínová kosačka
  Stredne veľká jednorýchlostná kosačka so záberom 46 cm, zberným košom a mulčovaním, pri ktorom sa pokosená tráva drví a vracia na trávnik ako hnojivo. Kosačka má robustný dizajn s žacím ústrojenstvom z ocele a vysoké kolesá pre ľahké manévrovanie. Ľahko sa umýva vďaka prípojke na hadicu GARDENA.
  Cena: 375,00 €
   
 • - 6 %

  LC 347VI motorová kosačka AKCIA

  LC 347VI motorová kosačka AKCIA
  Výkonná, odolná a kvalitná kosačka na trávu Husqvarna LC 347VI so skeletom z kvalitného kompozitného materiálu, s vlastným pohonom a výkonným motorom. Kosačka je vybavená unikátnou funkciou InStart - s elektrickým štartom, ktorá umožňuje naštartovať kosačku obyčajným stlačením oblúkovej rukoväte a jej uvoľnením ju opäť vypnúť. Komfortná, skladacia rukoväť znižuje námahu pri kosení. Variabilná rýchlosť pojazdu a ľahko nastaviteľná výška kosenia 2 - 7,5 cm zaisťujú skvelé výsledky kosenia. Vďaka špičkovému zberu trávy kosačka zanecháva upravený, profesionálny vzhľad Vášho dokonale pokoseného trávnika. Súprava BioClip sa dodáva ako voliteľné príslušenstvo. Motor Briggs & Stratton 675iS, 163 cm³, výkon 2,6 kW @ 2900 ot./min., variabilná rýchlosť pohonu na zadné kolesá, elektrický štartér InStart, štartovacia akku a nabíjačka v balení, záber kosenia 47 cm, veľký 60 l tkaninový zberný kôš, hmotnosť 32,0 kg.

  Pôvodná cena: 655,00 €

  Akciová cena: 615,00 €

 • - 6 %

  LC 353VI motorová kosačka AKCIA

  LC 353VI motorová kosačka AKCIA
  Výkonná, odolná a kvalitná kosačka na trávu so skeletom z kompozitného materiálu Husqvarna LC 353VI, s vlastným pohonom a výkonným motorom. Kosačka je vybavená unikátnou funkciou InStart - elektrickým štartom, ktorá umožňuje naštartovať kosačku obyčajným stlačením oblúkové rukoväte a jej uvoľnením ju opäť vypnúť. Komfortná, skladacia rukoväť znižuje námahu pri kosení. Variabilná rýchlosť pojazdu a ľahko nastaviteľná výška kosenia 2,0 - 7,5 cm zaisťujú skvelé výsledky kosenia. Vďaka špičkovému zberu trávy kosačka zanecháva upravený, profesionálny vzhľad Vášho trávnika. Súprava BioClip sa dodáva ako voliteľné príslušenstvo. Motor Briggs & Stratton 6750iS, 163 cm³, výkon 2,6 kW @ 2900 ot./min., variabilná rýchlosť pohonu na zadné kolesá, elektrický štartér InStart, štartovacia akku a nabíjačka v balení, záber kosenia 53 cm, 60 l zberný tkaninový kôš, hmotnosť 34,2 kg.

  Pôvodná cena: 719,00 €

  Akciová cena: 675,00 €

 • HUSQVARNA LC 353V motorová kosačka AKCIA

  HUSQVARNA LC 353V motorová kosačka AKCIA
  Výkonná, odolná a kvalitná kosačka na trávu so skeletom z kompozitného materiálu, s vlastným pohonom a výkonným motorom. Komfortná, skladacia rukoväť znižuje námahu pri kosení. Variabilná rýchlosť pojazdu a ľahko nastaviteľná výška kosenia zaisťujú skvelé výsledky kosenia. Vďaka špičkovému zberu trávy kosačka zanecháva upravený, profesionálny vzhľad Vášho trávnika. Motor Briggs & Stratton 650EXI, 163 cm³, výkon 2,4 kW @ 2900 ot./min., variabilná rýchlosť pohonu na zadné kolesá, záber kosenia 53 cm, 60 l zberný kôš, hmotnosť 33,0 kg.
  Cena: 619,00 €
 • - 5 %

  HUSQVARNA LC 347V motorová kosačka AKCIA

  HUSQVARNA LC 347V motorová kosačka AKCIA
  Odolná a kvalitná kosačka na trávu pre ľahké, príjemné, pohodlné kosenie a perfektne upravený trávnik. Chytré riešenia ako sú skladacia rukoväť, variabilná rýchlosť pojazdu a ľahko nastaviteľná výška kosenia znižujú námahu a zaisťujú vynikajúce výsledky kosenia. Výborná schopnosť zberu pokosenej trávy, na ploche zostáva iba minimálne množstvo ústrižkov a trávnik potom vyzerá uprataný a upravený s profesionálnym vzhľadom. Motor Briggs & Stratton 650EXI, 163 cm³, výkon 2,4 kW @ 2900 ot./min., variabilná rýchlosť pohonu na zadné kolesá, záber kosenia 47 cm, 60 l zberný koš, hmotnosť 30,0 kg.

  Pôvodná cena: 585,00 €

  Akciová cena: 555,00 €

 • - 6 %

  LC 253S motorová kosačka AKCIA

  LC 253S motorová kosačka AKCIA
  Kvalitná a obľúbená motorová benzínová kosačka na trávu s vlastným pohonom zadných kolies Husqvarna LC 253S a ľahkým ovládaním je vhodná pre stredne veľké záhrady. Skelet kosačky vyrobený z kompozitného materiálu je odolný voči korózii a kolieska z hliníku osadené gulôčkovými ložiskami znižujú celkovú hmotnosť. Výkonný, spoľahlivý motor a gumené pneumatiky pre vyšší výkon a lepšie ovládanie. Ergonomická a ľahko sklápatelná rukoväť, pohodlné a jednoduché nastavenie výšky kosenia 2,5 - 7 cm uľahčujú každé kosenie. Zberací žací nôž v základnej výbave zanecháva na trávniku menej odstrižkov a pokosený trávnik má tak upravený a profesionálny vzhľad. Motor Briggs & Stratton 650EXI, 163 cm³, výkon 2,4 kW @ 2900 ot./min., jedna rýchlosť pohonu na zadné kolesá, záber kosenia 53 cm, 60 l zberný kôš, hmotnosť 32,5 kg.

  Pôvodná cena: 585,00 €

  Akciová cena: 549,00 €

 • - 6 %

  LC 247SP motorová kosačka AKCIA

  LC 247SP motorová kosačka AKCIA
  Husqvarna LC 247SP je motorová kosačka so skeletom z kompozitného materiálu a s vlastným pohonom zadných kolies s ktorou sa veľmi ľahko kosí, vhodná pre všetky záhrady. Ku komfortným pracovným podmienkam prispievajú vlastnosti ako ergonomická, sklápateľná rukoväť, centrálne nastavenie výšky kosenia 2,0 - 7,5 cm, tkaninový zberný kôš s objemom 55l neprepúšťajúci prach, skelet kosačky z kompozitného materiálu najvyššej kvality, odolný proti korózii a kolesá v guľôčkových ložiskách. Motor Briggs & Stratton 575EX, 140 cm³, výkon 2,1 kW, skelet z kompozitného materiálu, záber 47 cm, zberný koš s objemom 55l, pohon zadných kolies, nízka hmotnosť 29 kg.

  Pôvodná cena: 539,00 €

  Akciová cena: 505,00 €

 • - 6 %

  HUSQVARNA LC 247S motorová kosačka AKCIA

  HUSQVARNA LC 247S motorová kosačka AKCIA
  Husqvarna LC 247S je motorová kosačka s vlastným pohonom, s ktorou sa veľmi ľahko kosí, vhodná pre všetky záhrady. Ku komfortným pracovným podmienkam prispievajú vlastnosti ako ergonomická rukoväť, centrálne nastavenie výšky kosenia, zberný kôš, neprepúšťajúci prach a podvozok z kompozitného materiálu, odolný proti korózii, a kolesá v guľôčkových ložiskách. Motor Briggs & Stratton 450e 125 cm³, výkon 1,8 kW, skelet z kompozitného materiálu, záber 47 cm, zberný koš s objemom 55l, hmotnosť 29 kg.

  Pôvodná cena: 475,00 €

  Akciová cena: 445,00 €

 • Husqvarna Z 560X + Bonus 2019

  Husqvarna Z 560X + Bonus 2019
  Bonus v hodnote 838,- € ZDARMA : Krovinorez 535 RxT + Chrániče sluchu s FM rádiom v celkovej hodnote cca 838,- € ako darček. Profesionálny kosiaci stroj s nulovým polomerom otáčania Husqvarna radu Z560X predstavuje najnovší model orientovaný na vysokú produktivitu práce, odolnosť a perfektné výsledky pri kosení a údržbe rozsiahlych trávnatých plôch. Extrémny pracovný komfort, vysoké rýchlosti pojazdu a vynikajúca trakcia prispievajú k prvotriednej kvalite kosenia. Výnimočná pevnosť rámu zaisťuje dlhú životnosť aj pri náročnom komerčnom využití. Starostlivo navrhnutý dizajn je zameraný na jednoduché ovládanie a maximálne pohodlie obsluhy. Integrovaný parkovací systém - automatická parkovacia brzda je integrovaná do riadiacich pák, aktivuje sa pri odtlačení riadiacej páky. Nastaviteľné sedadlo obsluhy - sedadlo sa dá posúvať dopredu a nadol, alebo dozadu a nahor. Praktická odoberateľná ochrana proti prevráteniu ROPS v základnej výbave ochraňuje obsluhu stroja, ktorá môže byť znížená pri stromov s nízko uloženými konármi. Motor Vanguard V-Twin, komerčné zvárané kosiace zariadenie hrúbky 4,55 mm s nastaviteľnou výškou kosenia 25 - 127 mm, pracovný záber 152 cm, tri kosiace nože, bočný výhoz pokosenej trávy, prevodovky HydroGear ZT5400, odpružené sedadlo, benzínový dvojvalcový V-Twin motor Vanguard Briggs&Stratton 810 cm3 vzduchom chladený s výkonom 17,3 kW@2.900ot/min s tlakovým mazaním, max. rýchlosť dopredu 19,3 km/h, dozadu 9,6 km/h, pohon zadných kolies, produktivita 23 471,8 m²/h, metódy kosenia Zber/Mulčovanie/Bočné vyhadzovanie, štyri antiskalpovacie kolečká, liatinové mazateľné domce na liatinovom kosiacom zariadení, deflektor súčasťou dodávky, zberný kôš s objemom 458 l ako voliteľné príslušenstvo, objem palivovej náderže 45,4 l. hmotnosť 630 kg
  Cena: 15 090,00 €