0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • - 20 %

  115iL Kit akumulátorový vyžínač, vrátane BLi20+QC80 AKCIA

  115iL Kit akumulátorový vyžínač, vrátane BLi20+QC80  AKCIA
  Husqvarna 115iL je ľahký, pohodlný a ľahko ovládateľný akumulátorový vyžínač pre orezávanie okrajov trávnikov alebo malých trávnatých plôch. Má výkonný striedavý motor s nízkymi vibráciami a nulovými emisiami, tichý pre použitie v obytných zónach, bez toho aby ste rušili svoju vlastnú rodinu a susedov. Intuitívne klávesnice pre bezpečné a pohodlné spúšťanie a zastavovanie, teleskopická hriadeľ pre osobné nosenie a pohodlnou nastaviteľnou rukoväťou je zabezpečené, že je účinný, efektívny a ľahko skladovateľný. Husqvarna 115 iL Kit je dodávaný v balení s akumulátorom BLi80 Li-Ion 36V 4,0 Ah a nabíjačkou QC80. Hmotnosť vyžínača 115iL je 3,45 kg bez akumulátora. Foto je ilustračné.

  Pôvodná cena: 308,00 €

  Akciová cena: 245,00 €

 • 520iLX akumulátorový vyžínač (bez BLi+QC) AKCIA

  520iLX akumulátorový vyžínač (bez BLi+QC) AKCIA
  Husqvarna 520iLX je nový, ľahký a vysoko výkonný 36V akumulátorový vyžínač s kruhovou rukoväťou, s nulovými emisiami určený pre profesionálne orientovaných užívateľov. Ideálny pre záhradníkov, krajinárov a požičovne záhradnej techniky. Vyznačuje sa vyžínacou hlavou otočnou oboma smermi a odolným bezkefovým BLDC motorom s dlhou životnosťou. Tento akumulátorový stroj má vynikajúcu ergonómiu a vyváženosť. Ekonomický režim savE™ znižuje otáčky motora a tým predlžuje prevádzkovú dobu stroja. Vyžínacia strunová hlava v základnom balení typu T25B Tap ´n Go umožňuje otáčanie oboma smermi. Šírka kosiaceho záberu je 40 cm, hmotnosť bez akumulátora 2,85 kg. Uvedená cena je bez 36V BLi akumulátora a nabíjačky QC.
  Cena: 329,00 €
 • 520iRX akumulátorový krovinorez (bez BLi+QC) AKCIA

  520iRX akumulátorový krovinorez (bez BLi+QC) AKCIA
  Husqvarna 520iRX je nový, ľahký a vysoko výkonný akumulátorový krovinorez s ergonomickými multifunkčnými riadidlami určený pre profesionálnych užívateľov, ktorí sa starajú o stromy či krajinu, podnikajú v záhradníctve alebo verejných službách ale aj pre náročných domácich užívateľov. Má vynikajúcu ergonómiu a je dokonale vyvážený. Tento vysokokvalitný stroj je vybavený jednosmerným BLDC bezkomutátorovým motorom s nulovými emisiami a dlhou životnosťou. Vyžínacia lanková hlava typu T25B Tap ´n Go umožňuje otáčanie oboma smermi. Dodávaný s pohodlným popruhom Balance 35, vyžínacou hlavou T25B a 3-oj zubým trávnym nožom Grass 255-3 v základnej výbave. Balenie neobsahuje 36V Li-Ion Husqvarna akumulátor a nabíjačku QC. Hmotnosť bez akumulátora 2,8 kg.
  Cena: 369,00 €
 • - 8 %

  115iL akumulátorový vyžínač, bez BLi+QC AKCIA

  115iL akumulátorový vyžínač, bez BLi+QC  AKCIA
  Husqvarna 115iL je ľahký, pohodlný a ľahko ovládateľný akumulátorový vyžínač pre orezávanie okrajov trávnikov alebo malých trávnatých plôch. Má výkonný striedavý motor s nízkymi vibráciami a nulovými emisiami, tichý pre použitie v obytných zónach, bez toho aby ste rušili svoju vlastnú rodinu a susedov. Intuitívne klávesnice pre bezpečné a pohodlné spúšťanie a zastavovanie, teleskopická hriadeľ pre osobné nosenie a pohodlnou nastaviteľnou rukoväťou je zabezpečené, že je účinný, efektívny a ľahko skladovateľný. Dodávaný v balení bez akumulátora BLi80 Li-Ion 36V 4,0 Ah a nabíjačky QC80. Hmotnosť vyžínača 115iL je 3,45 kg.

  Pôvodná cena: 195,00 €

  Akciová cena: 179,00 €

 • 535i RX akumulátorový krovinorez (bez BLi+QC) Novinka + BONUS Tiché mesto 2021

  535i RX akumulátorový krovinorez (bez BLi+QC) Novinka + BONUS Tiché mesto 2021
  V rámci akcie Tiché mesto 2021 v období od 24.2.-10.11.2021 obdržíte k akumulátorovému krovinorezu 535i RX ZDARMA: chrániče sluchu so sieťkou + rukavice Functional Light + lanko Whisper Twist 2,7mm 60m ! Husqvarna 535iRX je robustný, vysoko výkonný krovinorez napájaný akumulátorom, navrhnutý pre profesionálne použitie na plný úväzok, je ľahký a skvele vyvážený. Husqvarna 535iRX je vybavený motorom E-TORQ, ktorý v kombinácii so širokým záberom s priemerom až 45 cm poskytuje výkon porovnateľný s benzínovým krovinorezom s motorom obsahu 35 cm3. Kužeľový prevod a ďalšie dôležité komponenty sú rovnaké ako u našich benzínových výrobkov, zatiaľ čo pevná rukoväť a odpruženie motora sú vyrobené z horčíka. Stroj s batériou vnútri ponúka skutočnú flexibilitu pre vašu prácu. Alternatívne je možné stroj pripojiť aj k chrbtovej batérii. Proste podľa vašich potrieb a preferencií. Batéria Li-Ion 36 V je určená pre náročné a dlhodobé profesionálne použitie. Je vhodná pre všetky naše ručne nesené stroje, takže v prípade potreby môžete rýchlo použiť batériu napr. z reťazovej píly, fúkača alebo vyžínača do nožníc na živé ploty a plynule pokračovať v práci. Hladina hluku našich akumulátorových výrobkov je až o 13 dB (A) nižšia ako u benzínových strojov - čo je obrovský rozdiel. Zníženie o 3 dB (A) je zvyčajne vnímané ako polovica hladiny hluku. Vďaka tomu je práca pre vás oveľa príjemnejšia a tiež vám to umožňuje pracovať na väčšine verejných priestranstiev. Žiadne doplňovanie paliva, menej náročná obsluha a elektronicky riadený systém pohonu zaručujú menej prestojov v práci a nízke prevádzkové náklady. Súčasťou dodávky 535iRx profi akumulátorového krovinorezu je vyžínacia hlava T35 + 3-oj zubý trávny nôž Multi 300-3 + dvojramenný popruh Balance 55. Balenie neobsahuje 36V Li-Ion Husqvarna akumulátor a nabíjačku QC. Hmotnosť bez akumulátora 4,9 kg. Obrázok je ilustračný.
  Cena: 559,00 €
 • 535i RXT profi akumulátorový krovinorez (bez BLi+QC) Novinka + BONUS Tiché mesto 2021

  535i RXT profi akumulátorový krovinorez (bez BLi+QC) Novinka + BONUS Tiché mesto 2021
  V rámci akcie Tiché mesto 2021 v období od 24.2.-10.11.2021 obdržíte k akumulátorovému krovinorezu 535i RXT ZDARMA: chrániče sluchu so sieťkou + rukavice Functional Light + lanko Whisper Twist 2,7mm 60m ! Husqvarna 535i RXT je robustný, vysoko výkonný profesionálny krovinorez napájaný akumulátorom, navrhnutý pre profesionálne použitie na plný úväzok, je ľahký a skvele vyvážený. Model 535iRXT je vybavený motorom E-TORQ, ktorý v kombinácii so širokým záberom s priemerom až 45 cm poskytuje výkon porovnateľný s benzínovým krovinorezom s motorom obsahu 35 cm3. Kužeľový prevod a ďalšie dôležité komponenty sú rovnaké ako u našich benzínových výrobkov, zatiaľ čo pevná rukoväť a odpruženie motora sú vyrobené z kvalitnej horčíkovej zliatiny. Integrovaná konektivita umožňuje ľahko sledovať štatistiky využitia, servisnú históriu a posledné známe umiestnenie v aplikácii Husqvarna Fleet Services™ na počítači, tablete alebo v mobile. Súčasťou dodávky je trávny nôž a nová vyžínacia hlava ErgoFeed™ s elektronickým povolovaním vyžínacej struny. Stroj s batériou vnútri ponúka skutočnú flexibilitu pre vašu prácu. Alternatívne je možné stroj pripojiť aj k chrbtovej batérii. Tento akumulátorový výrobok spoločnosti Husqvarna spĺňa klasifikáciu IPX4 pre odolnosť proti striekajúcej vode. Vďaka tejto vlastnosti sa jedná o odolný a spoľahlivý výrobok, ktorý môže byť použitý po celý rok za každého počasia. Hladina hluku našich akumulátorových výrobkov je až o 13 dB (A) nižšia ako u benzínových strojov - čo je obrovský rozdiel. Zníženie o 3 dB (A) je zvyčajne vnímané ako polovica hladiny hluku. Vďaka tomu je práca pre vás oveľa príjemnejšia a tiež vám to umožňuje pracovať na väčšine verejných priestranstiev. Súčasťou dodávky 535iRxT profi akumulátorového krovinorezu je vyžínacia hlava E35B + 3-oj zubý trávny nôž Multi 300-3 + nový dvojramenný popruh Balance XB. Balenie neobsahuje 36V Li-Ion Husqvarna akumulátor a nabíjačku QC. Hmotnosť bez akumulátora 4,9 kg. Obrázok je ilustračný.
  Cena: 649,00 €
 • HUSQVARNA 325iLK akumulátorový vyžínač (bez BLi+QC) AKCIA

  HUSQVARNA 325iLK akumulátorový vyžínač (bez BLi+QC) AKCIA
  Husqvarna 325iLK je dokonale vyvážený, vysoko výkonný kombinovaný vyžínač s deliteľnou hriadelou napájaný akumulátorom. Jeho výkon je porovnateľný s výkonom vyžínača s benzínovým motorom s obsahom 25 ccm, čo sa týka rýchlosti, účinnosti a náročnosti práce. Vyžínač je osadený lankovou hlavou T35 M10 a je ho možno použiť s profesionálnym radom príslušenstva pre vyžínače Husqvarna, čo z neho robí mimoriadne flexibilný viacúčelový nástroj nielen pre kosenie trávy. Dodáva sa bez batérie a nabíjačky., prerezávanie, strihanie živých plotov, zarovnávanie trávnikov, ap. Možno ho použiť s vloženou alebo externou batériou 36V Li-Ion - na opasku alebo chrbtovou batériou. Tento produkt spĺňa nároky na #tichemesto. Viac na www.tichemesto.sk. Šírka kosiaceho záberu je 42 cm, bezkefový BLDC motor hmotnosť bez akumulátora 3,92 kg. Kompatibilný s nadstavcami pre benzínové vyžínače.Jednoduchá výmena nadstavca. Akciová cena v rámci Jesennej kampane Husqvarna je platná v čase od 19.8.2020 - 18.11.2020 !
  Cena: 411,00 €
 • 535i FR lesný aku krovinorez (bez BLi+QC) Novinka + BONUS Tiché mesto 2021

  535i FR lesný aku krovinorez (bez BLi+QC) Novinka + BONUS Tiché mesto 2021
  V rámci akcie Tiché mesto 2021 v období od 24.2.-10.11.2021 obdržíte k lesnému akumulátorovému krovinorezu 535i FR ZDARMA ochrannú prilbu Technical najvyššej kvality! Husqvarna 535iFR je nový, robustný, vysoko výkonný a všestranný akumulátorový krovinorez určený pre časté vyžínanie trávy, krovinatého a lesného porastu, ideálny pre ľahké čistenie lesa. Je ľahký, vyvážený a výkonovo ekvivalentný benzínovému krovinorezu s objemom 35 cm3. Je vybavený motorom Husqvarna E-TORQ. Vďaka šírke záberu 45 cm poskytuje výkon, ktorý potrebujete, aby ste svoju prácu zvládli včas. Integrovaná konektivita uľahčuje sledovanie informácií, ako je stav používania, štatistiky nabíjania a potreby údržby a služieb v aplikácii Husqvarna Connect™. Kuželová prevodovka a ďalšie dôležité súčasti sú prevzaté z našeho radu benzínových strojov. Stroj s batériou vnútri ponúka skutočnú flexibilitu pre vašu prácu. Alternatívne je možné stroj pripojiť aj k chrbtovej batérii. Proste podľa vašich potrieb a preferencií. Batéria Li-Ion 36 V je určená pre náročné a dlhodobé profesionálne použitie. Je vhodná pre všetky naše ručne nesené stroje, takže v prípade potreby môžete rýchlo použiť batériu napr. z reťazovej píly, fúkača alebo vyžínača do nožníc na živé ploty a plynule pokračovať v práci. Hladina hluku našich akumulátorových výrobkov je až o 13 dB (A) nižšia ako u benzínových strojov - čo je obrovský rozdiel. Zníženie o 3 dB (A) je zvyčajne vnímané ako polovica hladiny hluku. Vďaka tomu je práca pre vás oveľa príjemnejšia a tiež vám to umožňuje pracovať na väčšine verejných priestranstiev. Žiadne doplňovanie paliva, menej náročná obsluha a elektronicky riadený systém pohonu zaručujú menej prestojov v práci a nízke prevádzkové náklady. Súčasťou dodávky 535iFR lesného akumulátorového krovinorezu je vyžínacia hlava T35 M12 + 3-oj zubý trávny nôž Multi 300-3 + pílový kotúč Scarlett 200-22 + dvojramenný popruh Balance 55. Balenie neobsahuje 36V Li-Ion Husqvarna akumulátor a nabíjačku QC. Hmotnosť bez akumulátora 4,5 kg. Obrázok je ilustračný.
  Cena: 579,00 €