0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • HUSQVARNA 115iL Kit akumulátorový vyžínač vrátane BLi20+QC80

  HUSQVARNA 115iL Kit akumulátorový vyžínač vrátane BLi20+QC80
  Husqvarna 115iL je ľahký, pohodlný a ľahko ovládateľný akumulátorový vyžínač pre orezávanie okrajov trávnikov alebo malých trávnatých plôch. Má výkonný striedavý motor s nízkymi vibráciami a nulovými emisiami, tichý pre použitie v obytných zónach, bez toho aby ste rušili svoju vlastnú rodinu a susedov. Intuitívne klávesnice pre bezpečné a pohodlné spúšťanie a zastavovanie, teleskopická hriadeľ pre osobné nosenie a pohodlnou nastaviteľnou rukoväťou je zabezpečené, že je účinný, efektívny a ľahko skladovateľný. Husqvarna 115 iL Kit je dodávaný v balení s akumulátorom BLi80 Li-Ion 36V 4,0 Ah a nabíjačkou QC80. Hmotnosť vyžínača 115iL je 3,45 kg bez akumulátora. Foto je ilustračné.
  Cena: 289,00 €
 • - 6 %

  HUSQVARNA 520iLX akumulátorový vyžínač (bez BLi+QC) AKCIA

  HUSQVARNA 520iLX akumulátorový vyžínač (bez BLi+QC) AKCIA
  Husqvarna 520iLX je nový, ľahký a vysoko výkonný 36V akumulátorový vyžínač s kruhovou rukoväťou, s nulovými emisiami určený pre profesionálne orientovaných užívateľov. Ideálny pre záhradníkov, krajinárov a požičovne záhradnej techniky. Vyznačuje sa vyžínacou hlavou otočnou oboma smermi a odolným bezkefovým BLDC motorom s dlhou životnosťou. Tento akumulátorový stroj má vynikajúcu ergonómiu a vyváženosť. Ekonomický režim savE™ znižuje otáčky motora a tým predlžuje prevádzkovú dobu stroja. Vyžínacia strunová hlava v základnom balení typu T25B Tap ´n Go umožňuje otáčanie oboma smermi. Šírka kosiaceho záberu je 40 cm, hmotnosť bez akumulátora 2,85 kg. Uvedená cena je bez 36V BLi akumulátora a nabíjačky QC. Akciová cena v rámci Jesennej kampane Husqvarna je platná v čase od 19.8.2020 - 18.11.2020 !

  Pôvodná cena: 319,00 €

  Akciová cena: 299,00 €

 • - 5 %

  HUSQVARNA 520iRX akumulátorový krovinorez (bez BLi+QC) AKCIA

  HUSQVARNA 520iRX akumulátorový krovinorez (bez BLi+QC) AKCIA
  Husqvarna 520iRX je nový, ľahký a vysoko výkonný akumulátorový krovinorez s ergonomickými riadidlami určený pre profesionálnych užívateľov, ktorí sa starajú o stromy či krajinu, podnikajú v záhradníctve alebo verejných službách ale aj pre náročných domácich užívateľov. Má vynikajúcu ergonómiu a je dokonale vyvážený. Tento vysokokvalitný stroj je vybavený jednosmerným BLDC bezkomutátorovým motorom s nulovými emisiami a dlhou životnosťou. Vyžínacia lanková hlava typu T25B Tap ´n Go umožňuje otáčanie oboma smermi. Dodávaný s pohodlným popruhom Balance 35, vyžínacou hlavou T25B a 3-oj zubým trávnym nožom Grass 255-3 v základnej výbave. Balenie neobsahuje 36V Li-Ion Husqvarna akumulátor a nabíjačku QC. Hmotnosť bez akumulátora 2,8 kg. Akciová cena v rámci Jarnej kampane Husqvarna je platná v čase od 11.3.2020 do 17.6.2020 !

  Pôvodná cena: 359,00 €

  Akciová cena: 339,00 €

 • HUSQVARNA 115iL akumulátorový vyžínač, bez BLi+QC

  HUSQVARNA 115iL akumulátorový vyžínač, bez BLi+QC
  Husqvarna 115iL je ľahký, pohodlný a ľahko ovládateľný akumulátorový vyžínač pre orezávanie okrajov trávnikov alebo malých trávnatých plôch. Má výkonný striedavý motor s nízkymi vibráciami a nulovými emisiami, tichý pre použitie v obytných zónach, bez toho aby ste rušili svoju vlastnú rodinu a susedov. Intuitívne klávesnice pre bezpečné a pohodlné spúšťanie a zastavovanie, teleskopická hriadeľ pre osobné nosenie a pohodlnou nastaviteľnou rukoväťou je zabezpečené, že je účinný, efektívny a ľahko skladovateľný. Dodávaný v balení bez akumulátora BLi80 Li-Ion 36V 4,0 Ah a nabíjačky QC80. Hmotnosť vyžínača 115iL je 3,45 kg.
  Cena: 189,90 €
 • HUSQVARNA 535iRX akumulátorový krovinorez (bez BLi+QC) Novinka

  HUSQVARNA 535iRX akumulátorový krovinorez (bez BLi+QC) Novinka
  Husqvarna 535iRX je robustný, vysoko výkonný krovinorez napájaný akumulátorom, navrhnutý pre profesionálne použitie na plný úväzok. Je ľahký a skvele vyvážený. Husqvarna 535iRX je vybavený motorom E-TORQ, ktorý v kombinácii so širokým záberom s priemerom až 45 cm poskytuje výkon porovnateľný s benzínovým krovinorezom vybavený motorom s obsahom 35 ccm. Kužeľový prevod a ďalšie dôležité komponenty sú rovnaké ako u našich benzínových výrobkov, zatiaľ čo pevná rukoväť a odpruženie motora sú vyrobené z horčíka. Stroj s batériou vnútri ponúka skutočnú flexibilitu pre vašu prácu. Alternatívne je možné stroj pripojiť aj k chrbtovej batérii. Proste podľa vašich potrieb a preferencií. Batéria Li-Ion 36 V je určená pre náročné a dlhodobé profesionálne použitie. Je vhodná pre všetky naše ručne nesené stroje, takže v prípade potreby môžete rýchlo prehodiť batériu napr. z reťazovej píly, fúkača alebo vyžínača do nožníc na živé ploty a plynule pokračovať v práci. Hladina hluku našich akumulátorových výrobkov je až o 13 dB (A) nižšia ako u benzínových strojov - čo je obrovský rozdiel. Zníženie o 3 dB (A) je zvyčajne vnímané ako polovica hladiny hluku. Vďaka tomu je práca pre vás oveľa príjemnejšia - a tiež vám to umožňuje pracovať na väčšine verejných priestranstiev. Žiadne doplňovanie paliva, menej náročná obsluha a elektronicky riadený systém pohonu zaručujú menej prestojov v práci a nízke prevádzkové náklady. Súčasťou dodávky 535iRx profi akumulátorového krovinorezu je vyžínacia hlava T35 + 3-oj zubý trávny nôž Multi 300-3 + dvojramenný popruh Balance 55. Balenie neobsahuje 36V Li-Ion Husqvarna akumulátor a nabíjačku QC. Hmotnosť bez akumulátora 4,9 kg. Obrázok je ilustračný.
  Cena: 549,00 €
 • HUSQVARNA 535iRXT akumulátorový krovinorez (bez BLi+QC) Novinka

  HUSQVARNA 535iRXT akumulátorový krovinorez (bez BLi+QC) Novinka
  Husqvarna 535iRXT je robustný, vysoko výkonný krovinorez napájaný akumulátorom, navrhnutý pre profesionálne použitie na plný úväzok. Je ľahký a skvele vyvážený. 535iRXT je vybavený motorom E-TORQ, ktorý v kombinácii so širokým záberom s priemerom až 45 cm poskytuje výkon porovnateľný s benzínovým krovinorezom vybavený motorom s obsahom 35 ccm. Kužeľový prevod a ďalšie dôležité komponenty sú rovnaké ako u našich benzínových výrobkov, zatiaľ čo pevná rukoväť a odpruženie motora sú vyrobené z horčíka. Integrovaná konektivita umožňuje ľahko sledovať štatistiky využitia, servisnú históriu a posledné známe umiestnenie v aplikácii Husqvarna Fleet Services™ na počítači alebo v mobile. Súčasťou dodávky sú trávny nôž a nová vyžínacia hlava ErgoFeed™ s elektronickým povolovaním vyžínacej struny. Stroj s batériou vnútri ponúka skutočnú flexibilitu pre vašu prácu. Alternatívne je možné stroj pripojiť aj k chrbtovej batérii. Tento akumulátorový výrobok spoločnosti Husqvarna spĺňa klasifikáciu IPX4 pre odolnosť proti striekajúcej vode. Vďaka tejto vlastnosti sa jedná o odolný a spoľahlivý výrobok, ktorý môže byť použitý po celý rok za každého počasia. Hladina hluku našich akumulátorových výrobkov je až o 13 dB (A) nižšia ako u benzínových strojov - čo je obrovský rozdiel. Zníženie o 3 dB (A) je zvyčajne vnímané ako polovica hladiny hluku. Vďaka tomu je práca pre vás oveľa príjemnejšia - a tiež vám to umožňuje pracovať na väčšine verejných priestranstiev. Súčasťou dodávky 535iRxT profi akumulátorového krovinorezu je vyžínacia hlava E35B + 3-oj zubý trávny nôž Multi 300-3 + nový dvojramenný popruh Balance XB. Balenie neobsahuje 36V Li-Ion Husqvarna akumulátor a nabíjačku QC. Hmotnosť bez akumulátora 4,9 kg. Obrázok je ilustračný.
  Cena: 649,00 €
 • - 5 %

  HUSQVARNA 325iLK akumulátorový vyžínač (bez BLi+QC) AKCIA

  HUSQVARNA 325iLK akumulátorový vyžínač (bez BLi+QC) AKCIA
  Husqvarna 325iLK je dokonale vyvážený, vysoko výkonný kombinovaný vyžínač s deliteľnou hriadelou napájaný akumulátorom. Jeho výkon je porovnateľný s výkonom vyžínača s benzínovým motorom s obsahom 25 ccm, čo sa týka rýchlosti, účinnosti a náročnosti práce. Vyžínač je osadený lankovou hlavou T35 M10 a je ho možno použiť s profesionálnym radom príslušenstva pre vyžínače Husqvarna, čo z neho robí mimoriadne flexibilný viacúčelový nástroj nielen pre kosenie trávy. Dodáva sa bez batérie a nabíjačky., prerezávanie, strihanie živých plotov, zarovnávanie trávnikov, ap. Možno ho použiť s vloženou alebo externou batériou 36V Li-Ion - na opasku alebo chrbtovou batériou. Tento produkt spĺňa nároky na #tichemesto. Viac na www.tichemesto.sk. Šírka kosiaceho záberu je 42 cm, bezkefový BLDC motor hmotnosť bez akumulátora 3,92 kg. Kompatibilný s nadstavcami pre benzínové vyžínače.Jednoduchá výmena nadstavca. Akciová cena v rámci Jesennej kampane Husqvarna je platná v čase od 19.8.2020 - 18.11.2020 !

  Pôvodná cena: 399,00 €

  Akciová cena: 379,00 €