0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Vyžínacia hlava T35X M10 L

  Vyžínacia hlava T35X M10 L
  Strunová hlava T35X M10 L bola exkluzívne vyvinutá spoločnosťou Husqvarna. Má poloautomatický systém vysúvania struny "Tap 'n' Go" a spodnú misku uloženú v ložisku. Tieto vlastnosti boli vyvinuté pre užívateľov s vysokými nárokmi na životnosť a minimálne prestoje pri práci. Vyžínacia struna sa automaticky odvinie, akonáhle strunovou hlavou klepnete o zem. To znamená, že používateľ vždy kontroluje vysúvanie struny a struna môže byť vysunutá v priebehu práce so strojom. Struna 2,4 mm, 2 struny, závit M10 L. Výrobok určený najmä pre vyžínanie trávy. Všetky diely vyžínacej hlavy sú samostatne vymenitelné.
  Cena: 29,99 €
 • Vyžínací nôž na trávu Grass 255-4 (1")

  Vyžínací nôž na trávu Grass 255-4 (1")
  Oceľový vyžínací nôž pre hustú, hrubú trávu, nevhodný pre drevnaté porasty. Tráva padá na kotúč a tvorí úhľadné rady. Priemer 255 mm, 4 zuby, otvor 1". Dlhá životnosť, oceľové ostrie obojstranne použiteľné.
  Cena: 20,99 €
 • Vyžínací nôž na trávu Grass 255-8 (1“)

  Vyžínací nôž na trávu Grass 255-8 (1“)
  Oceľový vyžínací nôž pre hustú, hrubú trávu, nevhodný pre drevnaté porasty. Tráva padá na kotúč a tvorí úhľadné rady. Priemer 255 mm, 8 zubov, otvor 1". Dlhá životnosť, oceľové ostrie obojstranne použiteľné.
  Cena: 22,99 €
 • Vyžínací nôž na trávu Multi 330-2 (1)"

  Vyžínací nôž na trávu Multi 330-2 (1)"
  Oceľový vyžínací nôž pre hustú, hrubú trávu a burinu, nevhodný pre drevnaté porasty. Priemer 330 mm, 2 zuby, otvor 1". Dlhá životnosť, oceľové ostrie obojstranne použiteľné.
  Cena: 14,49 €
 • Vyžínací nôž na trávu Multi 300-3 (1)"

  Vyžínací nôž na trávu Multi 300-3 (1)"
  Oceľový vyžínací nôž pre hustú, hrubú trávu, perfektný pre vyžínanie hustého mladého porastu, nevhodný pre drevnaté porasty. Priemer 300 mm, 3 zuby, otvor 1". Dlhá životnosť, oceľové ostrie obojstranne použiteľné.
  Cena: 22,99 €
 • Vyžínací nôž na trávu Multi 255-3 (1)"

  Vyžínací nôž na trávu Multi 255-3 (1)"
  Oceľový vyžínací nôž pre hustú, hrubú trávu, perfektný pre vyžínanie hustého mladého porastu, nevhodný pre drevnaté porasty. Priemer 255 mm, 3 zuby, otvor 1". Dlhá životnosť, oceľové ostrie obojstranne použiteľné.
  Cena: 20,99 €
 • Vyžínací nôž na trávu Multi 275-4 (1)"

  Vyžínací nôž na trávu Multi 275-4 (1)"
  Oceľový vyžínací nôž pre hustú, hrubú trávu, perfektný pre vyžínanie hustého mladého porastu, nevhodný pre drevnaté porasty. Priemer 275 mm, 4 zuby, otvor 1". Dlhá životnosť, oceľové ostrie obojstranne použiteľné.
  Cena: 22,99 €
 • Pílový kotúč Scarlett 22 zubov (1" ) / Ø 200 mm

  Pílový kotúč Scarlett 22 zubov (1" ) / Ø 200 mm
  Scarlett 22 zubov (1" ) / Ø 200 mm. Ostré a odolné pílové kotúče s dizajnom zubov, ktorý zaisťuje hladký rez a znižuje riziko zovretia kotúča v dreve. Ocelový pílový kotúč na drevnatý porast.
  Cena: 23,70 €
 • Vyžínacia hlava F 55

  Vyžínacia hlava F 55
  Táto strunová hlava sa ľahko používa, umožňuje ľahké a rýchle vysúvanie struny a vyžaduje minimálnu údržbu. Struna sa navíja bez nutnosti otvoriť strunovú hlavu a môže byť použitá akákoľvek struna z ponuky Husqvarna. Najefektívnejšie z pohľadu výsledkov kosenia a výmeny struny je použitie našej nakrátenej F struny, ktorá bola špeciálne pripravená pre túto strunovú hlavu. Strunová hlava je univerzálna a možno ju použiť aj pre ostatné značky a na rôznych strojoch pre rôzne typy vegetácie.
  Cena: 55,31 €
 • Vyžínacia hlava T35X M12 L

  Vyžínacia hlava T35X M12 L
  Strunová hlava T35X M12 L bola exkluzívne vyvinutá spoločnosťou Husqvarna. Má poloautomatický systém vysúvania struny "Tap 'n' Go" a spodnú misku uloženú v ložisku. Tieto vlastnosti boli vyvinuté pre užívateľov s vysokými nárokmi na životnosť a minimálne prestoje pri práci. Vyžínacia struna sa automaticky odvinie, akonáhle strunovou hlavou klepnete o zem. To znamená, že používateľ vždy kontroluje vysúvanie struny a struna môže byť vysunutá v priebehu práce so strojom. Struna 2,4 mm, 2 struny, závit M12 L. Výrobok určený najmä pre vyžínanie trávy. Všetky diely vyžínacej hlavy sú samostatne vymenitelné.
  Cena: 29,99 €
 • Vyžínacia hlava T 45x M12 L

  Vyžínacia hlava T 45x M12 L
  Strunová hlava T 45 M12 L bola exkluzívne vyvinutá spoločnosťou Husqvarna. Má poloautomatický systém vysúvania struny "Tap 'n' Go" a spodnú misku uloženú v ložisku. Tieto vlastnosti boli vyvinuté pre profesionálnych užívateľov s vysokými nárokmi na životnosť a minimálne prestoje pri práci. Vyžínacia struna sa automaticky odvinie, akonáhle strunovou hlavou klepnete o zem. To znamená, že používateľ vždy kontroluje vysúvanie struny a struna môže byť vysunutá v priebehu práce so strojom. Struna 3,0 mm, 2 struny, závit M12 L. Výrobok určený najmä pre vyžínanie hustej a hrubej trávy, nie je určená na drevnatý porast. Všetky diely vyžínacej hlavy sú samostatne vymenitelné.
  Cena: 37,99 €
 • Vyžínacia hlava T 55x M12

  Vyžínacia hlava T 55x M12
  Strunová hlava T 55x M12 bola exkluzívne vyvinutá spoločnosťou Husqvarna. Má poloautomatický systém vysúvania struny "Tap 'n' Go" a spodnú misku uloženú v kvalitnom ložisku. Tieto vlastnosti boli vyvinuté pre profesionálnych užívateľov s vysokými nárokmi na životnosť a minimálne prestoje pri práci. Vyžínacia struna sa automaticky odvinie, akonáhle strunovou hlavou klepnete o zem. To znamená, že používateľ vždy kontroluje vysúvanie struny a struna môže byť vysunutá v priebehu práce so strojom. Struna 3,0 mm, 2 struny, závit M12. Výrobok určený najmä pre vyžínanie hustej a hrubej trávy, nie je určená na drevnatý porast. Všetky diely vyžínacej hlavy sú samostatne vymenitelné.
  Cena: 49,99 €
 • Vyžínacia hlava T25 M10 L

  Vyžínacia hlava T25 M10 L
  Strunová hlava T25 M10 L bola exkluzívne vyvinutá spoločnosťou Husqvarna. Má poloautomatický systém vysúvania struny, ktorý nazývame "Tap 'n' Go". Vyžínacia struna sa automaticky odvinie, akonáhle s roztočenou strunovou hlavou klepnete o zem. To znamená, že používateľ vždy kontroluje vysúvanie struny a struna môže byť vysunutá v priebehu práce so strojom. Stroj teda nemusí byť pri vysúvaní struny vypnutý alebo uvoľnený z nosného popruhu. Struna hrúbky 2,4mm, 2 struny, závit M10 L. Výrobok určený najmä pre vyžínanie trávy. Všetky diely vyžínacej hlavy sú samostatne vymenitelné.
  Cena: 16,49 €
 • Vyžínacia hlava T35 M10 L

  Vyžínacia hlava T35 M10 L
  Strunová hlava T35 M10 L bola exkluzívne vyvinutá spoločnosťou Husqvarna. Má poloautomatický systém vysúvania struny, ktorý nazývame "Tap 'n' Go". Vyžínacia struna sa automaticky odvinie, akonáhle s roztočenou strunovou hlavou klepnete o zem. To znamená, že používateľ vždy kontroluje vysúvanie struny a struna môže byť vysunutá v priebehu práce so strojom. Stroj teda nemusí byť pri vysúvaní struny vypnutý alebo uvoľnený z nosného popruhu. 2 struny 2,4 mm, závit M10 L. Výrobok určený najmä pre vyžínanie trávy. Všetky diely vyžínacej hlavy sú samostatne vymenitelné.
  Cena: 17,49 €
 • Vyžínacia hlava T35 M12 L

  Vyžínacia hlava T35 M12 L
  Strunová hlava T35 M12 L bola exkluzívne vyvinutá spoločnosťou Husqvarna. Má poloautomatický systém vysúvania struny, ktorý nazývame "Tap 'n' Go". Vyžínacia struna sa automaticky odvinie, akonáhle s roztočenou strunovou hlavou klepnete o zem. To znamená, že používateľ vždy kontroluje vysúvanie struny a struna môže byť vysunutá v priebehu práce so strojom. Stroj teda nemusí byť pri vysúvaní struny vypnutý alebo uvoľnený z nosného popruhu. 2 struny 2,4 mm, závit M12 L. Výrobok určený najmä pre vyžínanie trávy. Všetky diely vyžínacej hlavy sú samostatne vymenitelné.
  Cena: 17,49 €
 • Vyžínacia hlava Super Auto II

  Vyžínacia hlava Super Auto II
  Vyžínacia hlava Super Auto II je hlava s plne automatickým posuvom vyžínacej struny. Struna sa vysunie automaticky, akonáhle je príliš krátka. Dĺžka struny sa upravuje samočinne. Struna 2,4 mm, 2 struny, 25,4 mm bez závitu . Tráva môže byť kosená veľmi nízko pri zemi vďaka špeciálnej konštrukcii vyžínacej hlavy. Každý diel samostatne vymanitelný.
  Cena: 45,99 €
 • Vyžínacia hlava S 35, M10 L

  Vyžínacia hlava S 35, M10 L
  Vyžínacia hlava S 35, M10 L s ručným posuvom struny na vyžínanie trávy. Vyžínacia struna je vysúvaná užívateľom po stlačení tlačidla pre ručný posuv a po potiahnutí za strunu. Struna hrúbky 2,4 mm, 2 struny, závit M10 L. Všetky diely hlavy samostatne vymeniteľné.
  Cena: 18,49 €
 • Vyžínacia hlava Trimmy S II, M12

  Vyžínacia hlava Trimmy S II, M12
  Vyžínacia hlava Trimmy S II, M 12 s ručným posuvom struny. Vyžínacia struna je vysúvaná a donastavená užívateľom po stlačení tlačidla pre ručný posuv a po potiahnutí za vyžínaciu strunu. Umožňuje doplňovanie struny bez nutnosti otvoriť vyžínaciu hlavu. Určená pre vyžínanie hustej a hrubej trávy, nie je určená pre drevnatý porast. Spodná miska s gulôčkovými ložiskami, 2 struny hrúbky 2,4mm, závit M12. Všetky diely vyžínacej hlavy sú samostatne vymenitelné.
  Cena: 60,99 €
 • Vyžínacia hlava F 35

  Vyžínacia hlava F 35
  Táto strunová hlava sa ľahko používa, umožňuje ľahké a rýchle vysúvanie struny a vyžaduje minimálnu údržbu. Struna sa navíja bez nutnosti otvoriť strunovú hlavu a môže byť použitá akákoľvek struna z ponuky Husqvarna. Najefektívnejšie z pohľadu výsledkov kosenia a výmeny struny je použitie našej nakrátenej F struny, ktorá bola špeciálne pripravená pre túto strunovú hlavu. Strunová hlava je univerzálna a možno ju použiť aj pre ostatné značky a na rôznych strojoch pre rôzne typy vegetácie.
  Cena: 37,51 €
 • Vyžínacia hlava T25B M10

  Vyžínacia hlava T25B M10
  Strunová hlava T25B M10 bola exkluzívne vyvinutá spoločnosťou Husqvarna pre akumulátorové vyžínače. Má poloautomatický systém vysúvania struny, ktorý nazývame "Tap 'n' Go". Vyžínacia struna sa automaticky odvinie, akonáhle s roztočenou strunovou hlavou klepnete o zem. To znamená, že používateľ vždy kontroluje vysúvanie struny a struna môže byť vysunutá v priebehu práce so strojom. Stroj teda nemusí byť pri vysúvaní struny vypnutý alebo uvoľnený z nosného popruhu. Struna hrúbky 2,0mm, 2 struny, závit M 10. Výrobok určený najmä pre vyžínanie trávy. Všetky diely vyžínacej hlavy sú samostatne vymenitelné.
  Cena: 16,49 €
 • Vyžínacia hlava T25B M8

  Vyžínacia hlava T25B M8
  Strunová hlava T25B M8 bola exkluzívne vyvinutá spoločnosťou Husqvarna pre akumulátorové vyžínače série 1. Má poloautomatický systém vysúvania struny, ktorý nazývame "Tap 'n' Go". Vyžínacia struna sa automaticky odvinie, akonáhle s roztočenou strunovou hlavou klepnete o zem. To znamená, že používateľ vždy kontroluje vysúvanie struny a struna môže byť vysunutá v priebehu práce so strojom. Stroj teda nemusí byť pri vysúvaní struny vypnutý alebo uvoľnený z nosného popruhu. Struna hrúbky 2,0mm, 2 struny, závit M 8. Výrobok určený najmä pre vyžínanie trávy. Všetky diely vyžínacej hlavy sú samostatne vymenitelné.
  Cena: 16,49 €
 • Li-40CGR Nabíjačka

  Li-40CGR Nabíjačka
  McCulloch nabíjacia stanica Li-40CGR je vhodná nabíjačka na nabitie nových modelov akumulátorov McCulloch. Je kompatibilná pre modely Li-404 A a Li-402 A.
  Cena: 58,90 €
   
 • Li-404A Batéria 4 Ah

  Li-404A Batéria 4 Ah
  Batéria Li-ion McCulloch zaisťuje dlhú výdrž a špičkový výkon akumulátorových strojov McCulloch, ktoré používajú tento typ batérie. Batéria je určená pre prácu vo všetkých klimatických podmienkach.
  Cena: 169,00 €
   
 • Náhradný nôž TriCut

   Náhradný nôž TriCut
  Náhradný plastový nôž TriCut priemer 255 mm, 8 cm dlhý
  Cena: 2,00 €
 • Strunová hlava TriCut, M12

   Strunová hlava TriCut, M12
  Vyžínacia hlava TriCut, M12 L určená pre vyžínanie hrubej a hustej trávy v kamenistom teréne pomocou 3 otočných plastových nožov. Veľmi dobre viditeľné a vymeniteľné nože z plastu, bezpečné pre použitie okolo stromov a kríkov. 3 plastové samostatne vymeniteľné nože, kosiaci záber 300 mm, závit M12 L.
  Cena: 49,99 €
 • Vyžínacia hlava T24 C

  Vyžínacia hlava T24 C
  Strunová hlava T24 C pre Colibri. Má poloautomatický systém vysúvania struny, ktorý nazývame "Tap 'n' Go". Vyžínacia struna sa automaticky odvinie, akonáhle strunovou hlavou klepnete o zem.
  Cena: 34,19 €
 • Vyžínacia hlava S 35, M12 L

  Vyžínacia hlava S 35, M12 L
  Vyžínacia hlava S 35, M12 L s ručným posuvom struny na vyžínanie trávy. Vyžínacia struna je vysúvaná užívateľom po stlačení tlačidla pre ručný posuv a po potiahnutí za strunu. Struna hrúbky 2,4 mm, 2 struny, závit M12 L. Všetky diely hlavy samostatne vymeniteľné.
  Cena: 18,49 €
 • Vyžínacia hlava E 35 B

  Vyžínacia hlava E 35 B
  Strunová hlava E 35 B je nává vyžínacia hlava exkluzívne vyvinutá spoločnosťou Husqvarna pre automatické vysúvanie struny z rukoväte. Má plnoautomatický systém vysúvania struny ovládaný priamo z rukoväte. Stroj teda nemusí byť pri vysúvaní struny vypnutý alebo uvoľnený z nosného popruhu. Nová vyžínacia hlava E 35 B má 2 struny 2,4 mm a je vhodná pre nový model akumulátorového krovinorezu Husqvarna 535i RxT.
  Cena: 26,99 €