0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • - 5 %

  Husqvarna rider R 112C + žacie 85 cm AKCIA

  Husqvarna rider R 112C + žacie 85 cm AKCIA
  S riderom Husqvarna R 112C si dokážete vychutnať dokonalú jazdu, budete sa ľahko pohybovať medzi kvetinovými záhonmi, kríkmi, stromami a obchádzať iné prekážky na vašom trávniku. Ak nepotrebujete kosiť väčší trávnik, potom je Husqvarna R 112C pre vás ideálnou voľbou. Jeho kompaktný design zaisťuje ľahkú manipuláciu aj v stiesnených priestoroch a úsporné skladovanie. Napriek menšej veľkosti ponúka vynikajúcu trakciu na svahoch a na mokrom teréne. Kĺbové riadenie tohto šikovného ridera umožňuje rýchle a jednoduché manévrovanie s minimálnym polomerom otáčania. Vpredu zavesené žacie ústrojenstvo s kosiacou šírkou 85 cm v základnej výbave poskytuje vynikajúci prehľad na kosenej ploche. Efektívny systém pohonu zadných kolies zaisťuje dokonalú trakciu pri kosení vo svahu. Jazda s riderom je bezpečná a pohodlná. Rider má vynikajúcu trakciu ako na rovných plochách, tak aj na svahu. K jeho stabilite prispieva nízko položené ťažisko. Motor Briggs & Stratton PowerBuilt 3115, 344 cm3, 6,4 kW @ 3000 ot./min., hydrostatická prevodovka Tuff Torq, 2-oj nožové žacie ústrojenstvo o šírke 85 cm v základnej výbave, hmotnosť 191 kg.

  Pôvodná cena: 3 035,00 €

  Akciová cena: 2 855,00 €

 • Husqvarna rider R 418 Ts AWD

  Husqvarna rider R 418 Ts AWD
  Husqvarna rider R 418 Ts AWD je vybavený pohonom 4x4 všetkých štyroch kolies (All Wheel Drive), ktorý zabezpečuje vyššiu stabilitu a vynikajúce jazdné vlastnosti na nerovnom a klzkom teréne. Ovládateľnosť ridera je neprekonateľne flexibilná aj na tých najmenších a členitých plochách bez ohľadu na obtiažnosť alebo svahovitosť terénu. Plne je vybavený z pohľadu výkonu posilňovačom riadenia a hydraulickým zdvíhaním príslušenstva, pri extrémne krátkej, kompaktnej veľkosti. Rider R 418 Ts AWD je určený pre profesionálnych zákazníkov, ktorí hľadajú univerzálnu výkonnú kosačku so sediacou obsluhou pre rozsiahle plochy pôvodne prístupné iba s kosačkou s pešou obsluhou. Podľa želania je rider R 418 Ts AWD vybavený žacím zariadením voliteľnej šírky 94, 103 alebo 112 cm. Prácu a manipuláciu s riderom uľahčujú ľahko dostupné ovládacie prvky, hydraulické zdvíhanie vpredu neseného príslušenstva, automatické zapínanie nožov, svetlomety a možnosť naklopenia žacieho ústrojenstva do servisnej polohy. K rideru možno ľahko pripojiť ďalšie príslušenstvo, ako napr. rotačnú kefu, cepákové žacie ústrojenstvo, snehovú radlicu alebo snehovú frézu pre jeho maximálne využitie v priebehu celého roka. Základná cena je bez žacieho ústrojenstva. Motor Kawasaki FS 481V V-Twin, 603 cm3, dvojvalec s plným tlakovým mazaním, výkon 10,6 kW @ 2900 ot./min., prevodovka Hydrostatická AWD KANZAKI KTM 10S, hydraulický zdvih, hmotnosť 296 kg bez žacieho ústrojenstva.
  Cena: 8 910,00 €
 • - 4 %

  HUSQVARNA rider R 422 Ts AWD AKCIA

  HUSQVARNA rider R 422 Ts AWD AKCIA
  Husqvarna rider R 422 Ts AWD je vysokovýkonný rider vybavený pohonom 4x4 všetkých štyroch kolies (All Wheel Drive), ktorý zabezpečuje vyššiu stabilitu a vynikajúce jazdné vlastnosti na nerovnom a klzkom teréne. Ovládateľnosť ridera je neprekonateľne flexibilná aj na tých najmenších a členitých plochách bez ohľadu na obtiažnosť alebo svahovitosť terénu. Plne je vybavený z pohľadu výkonu posilňovačom riadenia a hydraulickým zdvíhaním príslušenstva, pri extrémne krátkej a kompaktnej veľkosti. Rider R 422 Ts AWD je určený pre profesionálnych zákazníkov, ktorí hľadajú univerzálny výkonný multifunkčný stroj so sediacou obsluhou. Podľa želania je rider R 422 Ts AWD vybavený žacím zariadením voliteľnej šírky 94, 103, 112 alebo 122 cm. Prácu a manipuláciu s riderom uľahčujú ľahko dostupné ovládacie prvky, hydraulické zdvíhanie vpredu neseného príslušenstva, automatické zapínanie nožov, svetlomety a možnosť naklopenia žacieho ústrojenstva do servisnej polohy. K rideru možno ľahko pripojiť ďalšie príslušenstvo, ako napr. rotačnú kefu, cepákové žacie ústrojenstvo, snehovú radlicu alebo snehovú frézu pre jeho maximálne využitie v priebehu celého roka. Základná cena je bez žacieho ústrojenstva. Motor Briggs & Stratton Endurance 7220 Twin, 656 cm3, dvojvalec s plným tlakovým mazaním, výkon 12,6 kW @ 3900 ot./min., Hydrostatická prevodovka AWD KANZAKI K66, hydraulický zdvih vpredu neseného príslušenstva, hmotnosť 330 kg bez žacieho ústrojenstva.

  Pôvodná cena: 10 120,00 €

  Akciová cena: 9 690,00 €

 • - 0 %

  Husqvarna rider R 316 TXs AWD

  Husqvarna rider R 316 TXs AWD
  Najvýkonnejší rider radu 300 je vybavený novou nízkohlukovou technológiou, ktorá umožňuje zvýšiť výkon motora, tým aj rýchlosť nožov a pojazdovú rýchlosť. Výsledkom je efektívnejšia prevádzka. Rider R 316TXs AWD je vybavený posilňovačom riadenia, pedálom ovládanou hydrostatickou prevodovkou AWD a prednými svetlami. Kĺbové riadenie a vpredu zavesené žacie ústrojenstvo umožňujú intuitívne ovládanie, výbornú terénnu dostupnosť a dokonalý prehľad o vašej pracovnej ploche. Pohon všetkých kolies 4x4 významne zlepšuje trakciu a bezpečnosť pri práci na nerovnom, mokrom a klzkom teréne a na svahoch. Žacie ústrojenstvo je možné ľahko sklopiť do servisnej polohy bez použitia náradia pre jednoduchú údržbu a rýchle čistenie. Rider umožňuje prvotriedne kosenie metódou BioClip® alebo zadné vyhadzovanie. K stroju je možné použiť žacie ústrojenstvo Combi s voliteľnou šírkou kosiaceho záberu 94, 103 alebo 112 cm. Ako príslušenstvo je možné k nemu ľahko pripojiť rotačnú kefu, cepákové žacie ústrojenstvo na vysokú trávu, snehovú radlicu alebo snehovú frézu. Rider je vhodný pre vlastníkov nehnuteľností, ktorí požadujú pohodlnú jazdu, ľahkú ovládateľnosť a efektívne využitie stroja po celý rok, vrátane zimnej údržby. Základná cena je bez žacieho ústrojenstva. Motor Kawasaki FS481V, V-Twin, 603 cm3, dvojvalec s plným tlakovým mazaním, výkon 9,8 kW @ 3100 ot./min., hydrostatická prevodovka AWD KANZAKI, 3-oj nožové žacie ústrojenstvo voliteľnej šírky 94/103/112 cm, hmotnosť 267 kg, cena bez žacieho zariadenia.

  Pôvodná cena: 7 260,00 €

  Akciová cena: 7 200,00 €

 • - 0 %

  Husqvarna rider R 320 AWD

  Husqvarna rider R 320 AWD
  Univerzálny rider R 320 AWD s pohonom všetkých kolies s možnosťou použitia žacieho ústrojenstva Combi so záberom 94, 103 alebo 112 cm umožňuje prvotriedne kosenie metódou BioClip® alebo zadné vyhadzovanie. Vhodný pre majitelia pozemkov, ktorí očakávajú vynikajúcu efektivitu, manévrovateľnosť a perfektné výsledky v priebehu celého roka. Kĺbové riadenie stroja a vpredu zavesené žacie ústrojenstvo umožňujú intuitívne ovládanie, výbornú terénnu dostupnosť a dokonalý prehľad o vašej pracovnej ploche. Pohon všetkých kolies 4x4 významne zlepšuje trakciu a bezpečnosť pri práci na nerovnom, mokrom a klzkom teréne a na svahoch. V krátkosti - tento rider vám poskytne dokonalý zážitok z jazdy. Ako príslušenstvo je možné k nemu ľahko pripojiť rotačnú kefu, cepákové žacie ústrojenstvo, snehovú radlicu či snehovú frézu pre maximálne využitie stroja po celý rok. Vlastnosti ako pedálom ovládaná hydrostatická prevodovka, ľahko prístupné ovládacie prvky a servisná poloha žacieho ústrojenstva znamenajú, že je ovládanie a servis tohto profesionálneho stroja potešením. Základná cena je bez žacieho ústrojenstva. Motor Briggs & Stratton Endurance Series 4195, 500 cm3, jednovalec s tlakovým mazaním 10,6 kW @ 2900 ot./min., hydrostatická prevodovka AWD KANZAKI, voliteľné 3-oj nožové žacie ústrojenstvo o šírke 94/103/112 cm, hmotnosť 253 kg bez žacieho zariadenia.

  Pôvodná cena: 5 440,00 €

  Akciová cena: 5 399,00 €

 • - 6 %

  Husqvarna rider R 316Ts AWD AKCIA

  Husqvarna rider R 316Ts AWD AKCIA
  Výkonný, profesionálny a všestranný rider Husqvarna R 316Ts AWD s dvojvalcovým motorom a náhonom 4x4 vhodný pre vlastníkov nehnuteľností, ktorí požadujú vynikajúcu efektivitu, ovládateľnosť a perfektné výsledky po celý rok. Možno k nemu pripojiť žacie ústrojenstvo Combi so záberom podľa výberu 94, 103 alebo 112 cm, umožňuje prvotriedne kosenie s použitím 2 metód: BioClip® a zadné vyhadzovanie. Kĺbové riadenie stroja a vpredu zavesené žacie ústrojenstvo uľahčujú manévrovanie, zlepšujú terénnu dostupnosť a poskytujú dostatočne veľký prehľad o vašej pracovnej ploche. All-Wheel-Drive (AWD), náhon na všetky kolesá podstatne zvyšuje a zabezpečuje priechodnosť na nerovnom, mokrom a klzkom teréne a na svahoch. Vďaka pedálom ovládané hydrostatickej prevodovke vám tento rider R 316Ts AWD poskytne jedinečný zážitok z jazdy. Prácu a manipuláciu uľahčujú ľahko dostupné ovládacie prvky, automatické zapínanie nožov, svetlomety a možnosť naklopenia žacieho zariadenia do servisnej polohy. K rideru možno ľahko pripojiť ďalšie príslušenstvo ako napr. rotačnú kefu, cepákové žacie ústrojenstvo na kosenie vysokej trávy, snehovú radlicu alebo snehovú frézu pre maximálne využitie v priebehu celého roka. Základná cena je uvedená bez žacieho ústrojenstva. Motor dvojvalec Kawasaki FS481V, V-Twin, 603 cm3 s plným tlakovým mazaním, výkon 9,6 kW @ 2900 ot./min., hydrostatická prevodovka AWD KANZAKI, voliteľné 3-oj nožové žacie ústrojenstvo šírky 94/103/112 cm, hmotnosť 262 kg, cena bez žacieho zariadenia.

  Pôvodná cena: 6 970,00 €

  Akciová cena: 6 550,00 €

 • - 5 %

  Husqvarna rider R 216 AKCIA

  Husqvarna rider R 216 AKCIA
  Výkonný rider Husqvarna R 216 s voliteľným žacím ústrojenstvom Combi so záberom 94 alebo 103 cm, umožňuje prvotriedne kosenie s použitím 2 metód: BioClip® a zadné vyhadzovanie. Vhodný pre majiteľov domov a vlastníkov pôdy, ktorí vyžadujú vysokú účinnosť, jednoduché ovládanie, vynikajúcu obratnosť a príjemné zvezenie. Kĺbové riadenie a vpredu zavesené žacie ústrojenstvo uľahčujú manévrovanie, zlepšujú terénnu dostupnosť a poskytujú dostatočne veľký prehľad o vašej pracovnej ploche. Kosenie s riderom sa stane vaším koníčkom aj vďaka pedálom ovládanej hydrostatickej prevodovke, ľahko dostupným ovládacím prvkom a automatickému zapínaniu nožov. Žacie ústrojenstvo možno ľahko nakloniť do servisnej polohy pre jednoduché čistenie a údržbu žacích nožov po ukončení kosenia. S týmto riderom môžete dokázať oveľa viac, než len pokosiť trávu. Vďaka príslušenstvu ako je snehová radlica, prívesný vozík, odmachovač a rozmetadlo soli a hnojiva, vám tento stroj pomôže udržiavať vašu záhradu a prístupovú cestu po celý rok v poriadku. Základná cena je bez žacieho ústrojenstva, žacie ústrojenstvo je voliteľné v šírkach 94 a 103 cm. Motor Briggs & Stratton Intek 4145, 500 cm3, tlakové mazanie, výkon 9,6 kW @ 2900 ot./min., hydrostatická prevodovka, voliteľné 3-oj nožové žacie ústrojenstvo o šírke 94/103 cm za príplatok, hmotnosť 198 kg bez žacieho ústrojenstva.

  Pôvodná cena: 3 600,00 €

  Akciová cena: 3 385,00 €

 • - 6 %

  Husqvarna rider R 216T AWD AKCIA

  Husqvarna rider R 216T AWD AKCIA
  Výkonný nový typ ridera Husqvarna R 216T AWD s náhonom 4x4, voliteľným žacím ústrojenstvom Combi so záberom 94 alebo 103 cm umožňuje prvotriedne kosenie s použitím 2 metód: BioClip® a zadné vyhadzovanie. Vhodný pre majiteľov domov a vlastníkov pôdy, ktorí vyžadujú vysokú efektivitu, jednoduché ovládanie, vynikajúcu manévrovateľnosť a príjemné zvezenie. Kosenie s riderom sa stane vaším koníčkom aj vďaka pedálom ovládanej hydrostatickej prevodovke, ľahko dostupným ovládacím prvkom a automatickému zapínaniu nožov. Kĺbové riadenie a vpredu zavesené žacie ústrojenstvo uľahčujú manévrovanie, zlepšujú terénnu dostupnosť a poskytujú dostatočne veľký prehľad o vašej pracovnej ploche. All-Wheel-Drive (AWD), 4x4 náhon na všetky kolesá podstatne zvyšuje a zabezpečuje priechodnosť na nerovnom, mokrom a klzkom teréne a na svahoch po celý rok. Žacie ústrojenstvo možno ľahko nakloniť do servisnej polohy pre ľahké čistenie a údržbu po ukončení kosenia. S týmto riderom môžete dokázať oveľa viac, než len pokosiť trávu. Vďaka príslušenstvu ako je snehová radlica, vozík, odmachovač a rozmetadlo, vám tento rider pomôže udržiavať vašu záhradu a okolie po celý rok. Základná cena je bez žacieho ústrojenstva. Motor Briggs & Stratton Intek V-Twin, 656 cm3, 2-oj valec s tlakovým mazaním, výkon 9,9 kW @ 3.100 ot./min., hydrostatická prevodovka AWD Tuff Torq, voliteľné 3-oj nožové žacie ústrojenstvo o šírke 94/103 cm, hmotnosť 226 kg, cena bez žacieho ústrojenstva.

  Pôvodná cena: 5 099,00 €

  Akciová cena: 4 790,00 €

 • - 5 %

  Husqvarna rider R 213C + žacie 94 cm AKCIA

  Husqvarna rider R 213C + žacie 94 cm AKCIA
  Výkonný rider Husqvarna R 213C je osadený žacím ústrojenstvom Combi so záberom 94 cm v základnej výbave, umožňuje prvotriedne kosenie s použitím 2 metód: BioClip® a zadné vyhadzovanie. Vhodný pre majiteľov domov a vlastníkov pôdy, ktorí vyžadujú vysokú účinnosť, jednoduché ovládanie, vynikajúcu obratnosť a príjemné zvezenie. Kĺbové riadenie stroja a vpredu zavesené žacie ústrojenstvo uľahčujú manévrovanie, zlepšujú terénnu dostupnosť a poskytujú dostatočne veľký prehľad o vašej pracovnej ploche. Kosenie s riderom sa stane vaším koníčkom aj vďaka pedálom ovládanej hydrostatickej prevodovke, ľahko dostupným ovládacím prvkom a automatickému zapínaniu nožov. Žacie ústrojenstvo možno jednoducho nakloniť do servisnej polohy pre ľahké čistenie a údržbu po ukončení kosenia. S týmto riderom môžete dokázať oveľa viac, než len pokosiť trávu. Vďaka príslušenstvu ako je snehová radlica, prívesný vozík, odmachovač a rozmetadlo, vám tento rider pomôže udržiavať vašu záhradu a okolie po celý rok, v zime s ním odpracete sneh. Motor Briggs & Stratton Intek 3125, 344 cm3, tlakové mazanie, výkon 6,7 kW @ 3000 ot./min., hydrostatická prevodovka, 3-oj nožové žacie ústrojenstvo s kosiacím záberom 94 cm v základnej výbave, servisná poloha žacieho zariadenia, hmotnosť 229 kg.

  Pôvodná cena: 4 190,00 €

  Akciová cena: 3 939,00 €

 • - 0 %

  Husqvarna rider R 115C, žacie 95 cm v cene

  Husqvarna rider R 115C, žacie 95 cm v cene
  Husqvarna rider R 115C je kompaktný, užívateľský príjemný rider so žacím ústrojenstvom Combi 95 cm v základnej výbave, vhodný pre majiteľov nehnuteľností, ktorí požadujú efektívny a viacúčelový stroj so sediacou obsluhou, ktorý zvládne kosenie okolo prekážok ako sú stromy, kríky alebo záhony s kvetmi. Kĺbové riadenie a vpredu zavesené žacie ústrojenstvo umožňujú intuitívne ovládanie, výbornú terénnu dostupnosť pri kosení a skvelý výhľad na pracovnú plochu. Vďaka pedálom ovládanej hydrostatickej prevodovke, ľahko dostupným ovládacím prvkom a automatickému zapínaniu nožov bude pre vás práca s riderom R 115C ozajstným potešením. S týmto strojom však môžete dokázať oveľa viac, než len pokosiť trávu. Vďaka príslušenstvu ako je snehová radlica, prívesný vozík, odmachovač a rozmetadlo vám tento rider pomôže udržiavať vašu záhradu a prístupovú cestu po celý rok upravenú. Motor Briggs & Stratton PowerBuilt AVS 4115, 500 cm3, výkon 9,5 kW @ 3000 ot./min., hydrostatická prevodovka, 2-oj nožové žacie ústrojenstvo s kosiacim záberom 95 cm v základnej výbave, nový design, hmotnosť 219 kg.

  Pôvodná cena: 3 545,00 €

  Akciová cena: 3 520,00 €

 • - 0 %

  Husqvarna Rider R 214T AWD

  Husqvarna Rider R 214T AWD
  Výkonný, poloprofesionálny a všestranný rider Husqvarna R 214 T AWD Rider je osobitné vydanie a výborne sa hodí pre majiteľov domov, ktorí chcú perfektný výsledok aj v zložitých oblastiach ich záhrady alebo rozsiahlej trávnatej plochy. Na najpredávanejšie vydanie R 214 T AWD sme pridali All Wheel Drive, náhon 4x4 pre extra trakciu a všestrannosť za všetkých podmienok. Kĺbové riadenie dáva veľkú manévrovateľnosť a predné zavesené žacie ústrojenstvo umožňuje jednoduchú údržbu a čistenie. Spolu s výkonným a efektívnym motorom zaisťuje bezproblémové kosenie na mnoho rokov dopredu. Možné si vybrať kosiace zariadenie Combi 94 cm alebo 103 cm, cena bez kosiaceho zariadenia. Motor Briggs & Stratton Intek 7200 Twin, dvojvalec s výkonom 12,8 kW/3.100 ot./min., hydrostaická prevodovka, hmotnosť 226 kg bez kosiaceho zariadenia.

  Pôvodná cena: 4 790,00 €

  Akciová cena: 4 750,00 €

 • - 6 %

  Rider Akumulátorový Husqvarna

  Rider Akumulátorový Husqvarna
  Akumulátorový rider Husqvarna je prvou kosačkou so sediacou obsluhou so značkou Husqvarna, ktorá je poháňaná batériami. Žiadne - nulové emisie, veľmi nízka hlučnosť a až 90 minút prevádzkovej doby, ktorá závisí od stavu trávnatej plochy. Rider je perfektnou voľbou pre rezidenčné záhrady - s výkonným riderom Husqvarna ľahko a komfortne pokosíte záhradu a navyše nebudete rušiť svojich susedov. Akumulátorový rider má oveľa nižšie nároky na údržbu v porovnaní s benzínovým strojom. Žiadne palivo, žiadny olej a žiadna výmena remeňov. Unikátny kĺbový systém riadenia umožňujúci zadným kolesám vybočiť až do úplnej blízkosti rámu. Výsledkom je vynikajúca manévrovateľnosť s minimálnym polomerom otáčania na plné zatočenie. Žacie ústrojenstvo pripevnené vpredu umožňuje vynikajúci prístup do rohov a pod kroviny, lavičky v parku, a pod. Kosiace žacie ústrojenstvo je dvojnožové so záberom 85 cm, dodávané v základnej výbave v cene s nastavitelnou výškou kosenia 25 - 70 mm, kapacita trakčnej batérie 125 Ah, nabíjačka v balení, hmotnosť 241 kg.

  Pôvodná cena: 4 499,00 €

  Akciová cena: 4 229,00 €