0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • - 1 %

  HUSQVARNA rider P525D

  HUSQVARNA rider P525D
  Husqvarna rider P525D je kompaktný a veľkokapacitný univerzálny stroj série P-500 určenej pre komerčné používanie. Kĺbový rider P525D poháňaný naftovým motorom Kubota je univerzálny stroj s celoročným využitím poskytujúci výbornú ovládateľnosť a produktivitu pri práci ako v členitom a úzkom teréne, tak aj na rozľahlých plochách. Prevodovka komerčného typu zaručuje dokonalú trakciu a stabilitu vo svahu. Veľmi kvalitné komponenty zaisťujú vysokú odolnosť, dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku stroja. Vďaka kompaktnej veľkosti a vysokej prepravnej rýchlosti je stroj vhodný ako pre stacionárne, tak aj mobilné použitie pre technickú správu miest a obcí, profesionálnu údržbu zelene alebo okolia firiem a administratívnych budov. Žacie ústrojenstvo je zavesené vpredu a obsluha stroja má tak perfektný výhľad na pracovnú plochu, čo uľahčuje kosenie v blízkosti plotov a múrov, pod kríkmi, lavičkami, atp. Príslušenstvo, ako napr. prepravná lyžica, rotačná kefa, nastaviteľná radlica a kabína umožňujú využívať stroj v priebehu celého roka. P 525D je dodávaný bez žacieho ústrojenstva a môže byť vybavený žacím ústrojenstvom Combi pracovnej šírky 132 cm alebo 155 cm. Motor Kubota D1105, diesel 1123 cm3, trojvalec s plne tlakovým mazaním, výkon 18,7 kW @ 3000 ot./min., hydrostatická prevodovka Kanzaki KTM 23, kĺbové riadenie a pohon AWD, posilňovač riadenia a hydraulické zdvíhanie žacieho ústrojenstva, rebrinový rám, max. rýchlosť 185 km/hod, ochranný rám ROPS, hmotnosť bez žacieho ústrojenstva 675 kg, dodávané v základnej cene bez žacieho ústrojenstva. .

  Pôvodná cena: 20 390,00 €

  Akciová cena: 19 990,00 €

 • Husqvarna Rider P524

  Husqvarna Rider P524
  Husqvarna rider P524 je kompaktný a výkonný univerzálny kosiaci stroj série P-500 určenej pre komerčné používanie. Kĺbový rider P 524 je vybavený vpredu zaveseným žacím ústrojenstvom a pohonom všetkých štyroch kolies, určený pre celoročnú prevádzku pri údržbe členitých a úzkych plôch. Vhodný pre športové kluby a hotely, firmy spravujúce obytné komplexy alebo firmy starajúce sa o zeleň, ktoré potrebujú univerzálny, kompaktný stroj s veľmi dobrou ovládateľnosťou a celoročným využitím. Vďaka vpredu zavesenému žaciemu ústrojenstvu má obsluha stroja perfektný výhľad na pracovnú plochu, čo uľahčuje kosenie v blízkosti plotov a múrov, pod kríkmi a lavičkami. Veľmi kvalitné komponenty zaisťujú vysokú odolnosť, dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku stroja. Príslušenstvo, ako cepákové žacie ústrojenstvo určené na kosbu vysokej trávy, rotačná čistiaca kefa, uhlovo nastaviteľná radlica a snehová fréza, umožňujú využívať stroj v priebehu celého roka. Rider P 524 je dodávaný bez žacieho ústrojenstva a môže byť vybavený žacím ústrojenstvom Combi voliteľnej šírky 112 alebo 122 cm. Motor Kawasaki FX691V, 726 cm3, dvojvalec s plne tlakovým mazaním, hydrostatická prevodovka Kanzaki KTM 23, kĺbové riadenie a pohon AWD, posilňovač riadenia a hydraulické zdvíhanie žacieho ústrojenstva, rebrinový rám, max. rýchlosť 13 km/hod, hmotnosť bez žacieho ústrojenstva 385 kg, dodávané v základnej cene bez žacieho ústrojenstva.
  Cena: 12 650,00 €
 • - 1 %

  HUSQVARNA rider P525D s kabínou

  HUSQVARNA rider P525D s kabínou
  Husqvarna rider P525D s kabínou je kompaktný a veľkokapacitný univerzálny stroj série P-500 určenej pre komerčné používanie. Kĺbový rider Husqvarna P 525D s kabínou v plnej výbave v základnej výbave, poháňaný naftovým motorom Kubota je univerzálny stroj s celoročným využitím poskytujúci výbornú ovládateľnosť a produktivitu pri práci ako v členitom a úzkom teréne, tak aj na rozľahlých plochách. Prevodovka komerčného typu zaručuje dokonalú trakciu a stabilitu vo svahu. Veľmi kvalitné komponenty zaisťujú vysokú odolnosť, dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku stroja. Vďaka kompaktnej veľkosti a vysokej prepravnej rýchlosti je stroj vhodný ako pre stacionárne, tak aj mobilné použitie pre technickú správu miest a obcí, profesionálnu údržbu zelene alebo okolia firiem a administratívnych budov. Žacie ústrojenstvo je zavesené vpredu a obsluha stroja má tak perfektný výhľad na pracovnú plochu, čo uľahčuje kosenie v blízkosti plotov a múrov, pod kríkmi, lavičkami, atp. Príslušenstvo, ako napr. prepravná lyžica, rotačná kefa, nastaviteľná radlica a kabína umožňujú využívať stroj v priebehu celého roka. P525D s kabínou je dodávaný bez žacieho ústrojenstva a môže byť vybavený žacím ústrojenstvom Combi 132 cm alebo 155 cm. Motor Kubota D1105, diesel 1123 cm3, trojvalec s plne tlakovým mazaním, výkon 18,7 kW @ 3000 ot./min., hydrostatická prevodovka Kanzaki KTM 23, kĺbové riadenie a pohon AWD, posilňovač riadenia a hydraulické zdvíhanie žacieho ústrojenstva, rebrinový rám, max. rýchlosť 185 km/hod, ochranný rám ROPS, hmotnosť bez žacieho ústrojenstva 907 kg, dodávané v základnej cene bez žacieho ústrojenstva.

  Pôvodná cena: 32 650,00 €

  Akciová cena: 31 999,00 €

 • Kefa na odstraňovanie buriny

  Kefa na odstraňovanie buriny
  Určené pre odstraňovanie buriny a nečistôt z medzier pozdĺž obrubníkov alebo chodníkov. Vhodný pre: P 520D, P 525D
  Cena: 7 290,00 €