0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Husqvarna rider R 318X Novinka

  Husqvarna rider R 318X Novinka
  Husqvarna rider R 318X jeýkonný, všestranný rider s výbornou manévrovateľnosťou. Je vybavený radom užívateľsky príjemných funkcií, ako sú napr. intuitívny displej, štart jednoduchým otočením kľúča. Dva LED reflektory vám umožní pracovať aj za zhoršených svetelných podmienok. Pomocou Bluetooth môžete sledovať svoj rider v mobilnej aplikácii Husqvarna Connect. Kosiace zariadenie s veľkosťou posla výberu 94/103/112 cm nie je zahrnuté v cene základnj výbavy. Motor Briggs & Stratton Endurance Series 500 cm3, jednovalec s tlakovým mazaním 9,6 kW @ 2900 ot./min., hydrostatická prevodovka K46, kĺbové riadenie, pohon zadných kolies, voliteľné 3-oj nožové kosiace zariadenie o šírke 94/103/112 cm s výškou kosenia 25 - 75 mm, dva LED reflektory, pohodlné sedadlo vodiča, počítadlo motohodín so servisnou pripomienkou, hmotnosť 226 kg
  Cena: 5 149,00 €
 • Kosiace zariadenie Combi 122 cm R 420TsX AWD

  Kosiace zariadenie Combi 122 cm R 420TsX AWD
  Plávajúce, v predu nesené Kosiace zariadenie Combi 122 cm R 420TsX AWD umožňuje využiť 2 metódy kosenia - BioClip® a zadné vyhadzovanie ( po odstránení plechovej mulčovacej zaražky). Materiál: oceľ hrúbky 2,8 mm lisované z jedného kusu, bez zvarov a zbytočných hrán, šírka kosiaceho záberu 122 cm, nastaviteľná výška kosenia 25 - 75 mm, 3 ks kosiace oceľové nože, otočné oporné antiskalpovacie kolesá, servisná poloha. Vhodné ako voliteľné príslušenstvo pre rider R 420TsX AWD. Hmotnosť 64 kg.
  Cena: 2 059,00 €
 • Husqvarna rider RC 320Ts AWD so zberom AKCIA

  Husqvarna rider RC 320Ts AWD so zberom AKCIA
  Výkonný a všestranný, nový Husqvarna rider RC 320Ts AWD so zabudovaným zberným košom, s posiľovačom riadenia a náhonom na všetky kolesá, vhodný pre vlastníkov nehnuteľností, ktorí požadujú vynikajúcu efektivitu, ovládateľnosť a perfektné výsledky po celý rok. Kĺbové riadenie poskytuje vynikajúcu manévrovateľnosť a uľahčuje jazdu okolo prekážok ako sú stromy a kríky. Pohon všetkých kolies zaisťuje skvelý výkon a dokonalú trakciu za všetkých podmienok počas celého roka. Údržba a čistenie kosiaceho zariadenia sú jednoduché, bez použitia nástrojov, kosiace zariadenie je možné jednoducho nakloniť do unikátnej servisnej polohy 90°. Jedinečný zberný systém, ktorý zamedzuje upchatiu, presúva pokosenú trávu z vpredu umiestneného kosiaceho zariadenia priamo do 300 l. zberného koša, s hydraulickým vysýpaním zberného koša ovládané zo sedadla vodiča. Tráva je v zbernom koši automaticky zhutňovaná, tým sa významne zvyšuje jeho kapacita a predlžujú intervaly pre vysypávanie koša, čím zvládnete pokosiť väčšiu plochu za kratší čas. Vzhľadom k výnimočnej kapacite zberného koša je rider RC 320Ts AWD ideálnou voľbou pre väčšie záhrady, športové a fotbalové ihriská a rozsiahle plochy okolo väčších budov, skladov a hotelov. Motor Briggs & Stratton Endurance 7200, 656 cm3 dvojvalec s tlakovým mazaním, hydrostatická prevodovka ovládaná pedálom, posiľovač riadenia, voliteľná šírka kosiaceho zariadenia Combi 103 cm alebo 112 cm, automatické zapínanie nožov, voliteľný režim so zberom alebo bez zberu zo sedadla vodiča, servisná poloha kosiaceho zariadenia, výška kosenia 25 - 75 mm, počítadlo motohodín s pripomienkou servisného intervalu, hmotnosť 328 kg.
  Cena: 9 372,00 €
 • Kosiace zariadenie Combi 103 cm RC-series

  Kosiace zariadenie Combi 103 cm RC-series
  Nové, v predu nesené, plávajúce Kosiace zariadenie Combi 103 cm RC-series umožňuje využiť 2 metódy kosenia - BioClip® ( ekologické mulčovanie ) a zadné vyhadzovanie so zberom do integrovaného 300 l. koša. Materiál: lisovaná oceľ hrúbky 2,8 mm s povrchovou úpravou, šírka kosiaceho záberu 103 cm, nastaviteľná výška kosenia 25 - 75 mm, 3 ks kosiace oceľové nože, otočné oporné antiskalpovacie kolesá, výklopná servisná poloha. Vhodné pre rider RC 318T/320Ts AWD. Hmotnosť 63 kg.
  Cena: 1 266,00 €
 • Kosiace zariadenie Combi 112 cm RC-series

  Kosiace zariadenie Combi 112 cm RC-series
  Nové, v predu nesené, plávajúce Kosiace zariadenie Combi 112 cm RC-series umožňuje využiť 2 metódy kosenia - BioClip® ( ekologické mulčovanie ) a zadné vyhadzovanie so zberom do integrovaného 300 l koša. Materiál: lisovaná oceľ hrúbky 2,8 mm s povrchovou úpravou, šírka kosiaceho záberu 112 cm, nastaviteľná výška kosenia 25 - 75 mm, 3 ks kosiace oceľové nože, otočné oporné antiskalpovacie kolesá, výklopná servisná poloha. Vhodné pre rider RC 318T/320Ts AWD. Hmotnosť 69 kg.
  Cena: 1 389,00 €
 • Husqvarna rider R 316TsX AWD AKCIA

  Husqvarna rider R 316TsX AWD AKCIA
  Najvýkonnejší rider radu 300 model R 316TsX AWD je vybavený novou nízkohlukovou technológiou, ktorá umožňuje zvýšiť výkon motora a tým aj rýchlosť nožov a pojazdovú rýchlosť stroja. Výsledkom je efektívnejšia prevádzka. Husqvarna rider R 316TsX AWD je vybavený posilňovačom riadenia, pedálom ovládanou hydrostatickou prevodovkou AWD a prednými LED svetlami. Kĺbové riadenie a vpredu zavesené kosiace zariadenie umožňujú intuitívne ovládanie, výbornú terénnu dostupnosť a dokonalý prehľad o Vašej pracovnej ploche. Pohon všetkých kolies 4x4 významne zlepšuje trakciu a bezpečnosť pri práci na nerovnom, mokrom a klzkom teréne a vo svahoch, v zimnom období na snehu. Kosiace zariadenie je možné ľahko vyklopiť do servisnej polohy bez použitia náradia pre jednoduchú údržbu a rýchle čistenie. Rider umožňuje prvotriedne kosenie metódou BioClip® alebo zadné vyhadzovanie. K stroju je možné použiť kosiace zariadenie Combi s voliteľnou šírkou záberu 94, 103 alebo 112 cm. Ako príslušenstvo je možné k nemu ľahko pripojiť rotačnú kefu, cepákové žacie ústrojenstvo na vysokú trávu, snehovú radlicu alebo snehovú frézu, prívesný prepravný vozík, posýpač soli alebo hnojiva. Rider je vhodný pre vlastníkov nehnuteľností, ktorí požadujú pohodlnú jazdu, ľahkú ovládateľnosť a efektívne využitie stroja po celý rok, vrátane zimnej údržby. Základná cena je bez kosiaceho zariadenia. Motor Kawasaki FS 481V, V-Twin, 603 cm3, dvojvalec s plným tlakovým mazaním s výkonom 9,8 kW @ 3.100 ot./min., hydrostatická prevodovka KANZAKI, pohon všetkých kolies, posilovač riadenia, LED svetlomety, počítadlo motohodín, voliteľné 3-oj nožové kosiace zariadenie šírky 94/103 alebo 112 cm s výškou kosenie 25 - 75 mm, zásuvka 12V, hmotnosť 248 kg. Akciová cena v rámci Jesennej kampane Husqvarna je platná v čase od 19.8.2020 - 18.11.2020 !
  Cena: 7 929,00 €
 • Husqvarna rider R 316TX AWD Novinka

  Husqvarna rider R 316TX AWD Novinka
  Nový kompaktný rider radu 300 model R 316TX AWD je vybavený novou nízkohlukovou technológiou, posilňovačom riadenia, pedálom ovládanou hydrostatickou prevodovkou AWD, novým intuitívnym displejom, dvoma LED reflektormi, volantom s mäkkým povrchom, ovládacím gombíkom pre nastavenie výšky volantu a technológiou Bluetooth, pomocou ktorej môžete sledovať svoj rider v mobilnej aplikácii Husqvarna Connect. Kĺbové riadenie a vpredu zavesené kosiace zariadenie umožňujú intuitívne ovládanie, výbornú terénnu dostupnosť a dokonalý prehľad o Vašej pracovnej ploche. Pohon všetkých kolies 4x4 významne zlepšuje trakciu a bezpečnosť pri práci na nerovnom, mokrom a klzkom teréne a vo svahoch, v zimnom počasí na snehu. V predu nesené kosiace zariadenie je možné ľahko vyklopiť do servisnej polohy bez použitia náradia pre jednoduchú údržbu a rýchle čistenie. Rider umožňuje prvotriedne kosenie metódou BioClip® alebo zadné vyhadzovanie. K stroju je možné použiť kosiace zariadenie Combi s voliteľnou šírkou záberu 94,103 alebo 112 cm. Ako príslušenstvo je možné k nemu ľahko pripojiť rotačnú kefu, cepákové žacie ústrojenstvo na vysokú trávu, snehovú radlicu alebo snehovú frézu. Rider je vhodný pre vlastníkov nehnuteľností, ktorí požadujú pohodlnú jazdu, ľahkú ovládateľnosť a efektívne využitie stroja po celý rok, vrátane zimnej údržby. Základná cena je bez kosiaceho zariadenia. Motor Kawasaki FS 481V, V-Twin, 603 cm3, dvojvalec s plným tlakovým mazaním s výkonom 9,6 kW @ 2.900 ot./min., hydrostatická prevodovka KANZAKI, pohon všetkých kolies, posilovač riadenia, LED svetlomety, počítadlo motohodín, voliteľné 3-oj nožové kosiace zariadenie šírky 94/103 alebo 112 cm s výškou kosenie 25 - 75 mm, hmotnosť 238 kg
  Cena: 7 106,00 €
 • Husqvarna rider RC 318T, rider so zberným košom

  Husqvarna rider RC 318T, rider so zberným košom
  Výkonný a všestranný, nový Husqvarna rider RC 318T so zberom je ideálny pre vlastníkov nehnuteľností, ktorí požadujú vynikajúcu efektivitu práce, ovládateľnosť a perfektné výsledky po celý rok. Kĺbové riadenie poskytuje vynikajúcu manévrovateľnosť a uľahčuje jazdu okolo prekážok ako sú stromy a kríky. Údržba a čistenie kosiaceho ústrojenstva sú jednoduché, bez použitia nástrojov, v predu nesené kosiace zariadenie je možné jednoducho nakloniť do unikátnej servisnej polohy 90°. Jedinečný zberný systém, ktorý zamedzuje upchatiu, presúva pokosenú trávu z vpredu umiestneného kosiaceho zariadenia priamo do zberného koša s kapacitou 300 litrov, hydraulické vysýpanie zberného koša je ovládané zo sedadla vodiča. Tráva je v zbernom koši automaticky zhutňovaná, tým sa významne zvyšuje jeho kapacita a predlžuje interval pre vysypávanie koša, čím zvládnete pokosiť väčšiu plochu za kratší čas. Vzhľadom k výnimočnej kapacite zberného koša je rider RC 318T so zberom ideálnou voľbou pre väčšie záhrady, športové a fotbalové ihriská a rozsiahle plochy okolo väčších budov, skladových areálov a hotelov. Motor Briggs & Stratton Endurance 7200, 656 cm3, dvojvalec s tlakovým mazaním, hydrostatická prevodovka ovládaná pedálom, voliteľná šírka kosiaceho zariadenia Combi 103 cm alebo 112 cm, automatické zapínanie nožov, voliteľný režim so zberom alebo bez zberu priamo zo sedadlo, servisná poloha kosiaceho zariadenia, výška kosenia 25 - 75 mm, počítadlo motohodín s pripomienkou servisného intervalu, hmotnosť 326 kg.
  Cena: 7 312,00 €
 • Cepákové kosiace zariadenie RC 320Ts AWD

  Cepákové kosiace zariadenie RC 320Ts AWD
  Cepákové kosiace zariadenie pre RC 320TsAWD je robustné, spoľahlivé Cepákové kosiace zariadenie na kosenie nerovného terénu s prerastenou trávou a nízkym drevnatým náletom. Pracovná šírka je 90 cm, osadene 104 ks kosiacimi Y kladivkami, nastavenie výšky kosenia v piatich krokoch. Vhodné pre rider RC 320Ts AWD. Hmotnosť 69 kg.
  Cena: 1 729,00 €
 • Cepákové kosiace zariadenie R422/P524/EFI ( 2008-)

  Cepákové kosiace zariadenie R422/P524/EFI ( 2008-)
  Cepákové kosiace zariadenie pre rider R 418TsAWD/422TsAWD/P524/EFI ( 2008-). Robustné, spoľahlivé cepákové kosiace zariadenie pre použitie na plochách s prerastenou trávou a nízkou drevnatou burinou. Vybavené odolným kužeľovým prevodom pre maximálnu životnosť stroja. Môže byť osadené s osou s voľne zavesenými cepovými nožmi ako príslušenstvo. Pracovná šírka je 100 cm, nastavenie výšky v piatich krokoch. Cepákové kosiace zariadenie (2012-) - pre PR/PF/R 400-series/P 524 - upravené pre montáž na P524 s novým univerzálnym závesným mechanizmom, nastaviteľnou dĺžkou remeňa (náhrada za 9665547-01 po vypredaniu zásob). Hmotnosť 97 kg.
  Cena: 2 265,00 €
 • Cepákové kosiace zariadenie 15T/300-series

  Cepákové kosiace zariadenie 15T/300-series
  Cepákové kosiace zariadenie 15T/300-series je robustné, spoľahlivé Cepákové kosiace zariadenie na kosenie nerovného terénu s prerastenou trávou a nízkym drevnatým náletom. Pracovná šírka je 90 cm, osadene 104 ks kosiacimi Y kladivkami, nastavenie výšky kosenia v piatich krokoch. Vhodné pre rider R 18/15T/TS/300-series s AWD. Hmotnosť 69 kg.
  Cena: 1 899,00 €
 • Husqvarna rider R 420TsX AWD AKCIA

  Husqvarna rider R 420TsX AWD AKCIA
  Husqvarna rider R 420TsX AWD je kompaktný, vysoko výkonný rider s pohonom všetkých kolies, výkonným dvojvalcovým motorom Kawasaki s posilňovačom riadenia, navrhnutý pre údržbu väčších, členitých a nerovných trávnatých plôch. Rider je vybavený užívateľsky príjemnými funkciami ako sú ľahko dostupné ovládacie prvky, štart jednoduchým otočením kľúča, možnosť nastavenia výšky volantu a má zabudovanú priehradku pre osobné veci. Unikátne rýchloupínacie zariadenie XChange umožňuje rýchlu výmenu vpredu neseného príslušenstva bez použitia nástrojov. Dva LED reflektory vám umožnia pracovať aj za zhoršených svetelných podmienok. Pomocou Bluetooth môžete sledovať svoj rider v mobilnej aplikácii Husqvarna Connect. Rider R 420TsX AWD je skvelou voľbou pre majiteľov súkromných nehnuteľností, športových zariadení a hotelov s veľkými areálmi, ktoré vyžadujú celoročnú údržbu. Dodáva sa bez kosiaceho zariadenia, ktorého záber je voliteľný s kosiacim záberom 103, 112 a 122 cm. K rideru máme možnosť ľahko pripojiť ďalšie príslušenstvo, ako napr. rotačnú kefu, cepákové žacie ústrojenstvo, snehovú radlicu alebo snehovú frézu, prívesný vozík, posýpací vozík pre jeho maximálne celoročné využiti. Motor Kawasaki FS651V V-Twin OHV, dvojvalec s plným tlakovým mazaním a odstredivým olejovým filtrom, objem 726 cm3, výkon 22 HP @3600 ot/min, hydrostatická prevodovka KANZAKI K664, kĺbové riadenie, pohon všetkých kolies, posilovač riadenia, hydraulické zdvíhanie v predu neseného kosiaceho zariadenia, hmotnosť 319 kg.
  Cena: 10 812,00 €
 • Žacie ústrojenstvo Combi 94 cm R 215/16/216T AWD

  Žacie ústrojenstvo Combi 94 cm R 215/16/216T AWD
  Voliteľné Kosiace zariadenie Combi 94 cm, umožňuje využiť 2 metódy kosenia - BioClip® a zadné vyhadzovanie. Vyrobené lisovaním z ocele hrúbky 2,8 mm, šírka kosiaceho záberu 94 cm, výklopná servisná poloha, nastaviteľná výška kosenia 25 - 75 mm, 3 ks kosiace oceľové nože. Vhodné pre rider R 215 / R 216 / R 216T AWD, R 214T AWD. Hmotnosť 35 kg.
  Cena: 1 183,00 €
 • Žacie ústrojenstvo Combi 103 cm R 215/216/216T AWD

  Žacie ústrojenstvo Combi 103 cm R 215/216/216T AWD
  Voliteľné Kosiace zariadenie Combi 103 cm, umožňuje využiť 2 metódy kosenia - BioClip® a zadné vyhadzovanie. Vyrobené lisovaním z ocele hrúbky 2,8 mm, šírka kosiaceho záberu 103 cm, oporné antiskalpovacie kolesá, výklopná servisná poloha, nastaviteľná výška kosenia 25 - 75 mm, 3 ks kosiace oceľové nože. Vhodné pre rider R 215 / R 216 / R 216T AWD, R 214T AWD. Hmotnosť 43 kg.
  Cena: 1 235,00 €
 • Kosiace zariadenie Combi 103 cm R 300-series

  Kosiace zariadenie Combi 103 cm R 300-series
  V predu nesené, plávajúce Kosiace zariadenie Combi 103 cm R 300-series umožňuje využiť 2 metódy kosenia - BioClip® a zadné vyhadzovanie( po odstránení plechovej mulčovacej zaražky na kosiacom zariadení). Materiál: lisovaná oceľ hrúbky 2,8 mm s povrchovou úpravou, šírka kosiaceho záberu 103 cm, nastaviteľná výška kosenia 25 - 75 mm, 3 ks kosiace oceľové nože, otočné oporné antiskalpovacie kolesá, výklopná servisná poloha. Vhodné pre rider R 16/18/15T/316Ts/316TX/316TsX/320X/AWD. Hmotnosť 49 kg.
  Cena: 1 420,00 €
 • Kosiace zariadenie Combi 94 cm R 300-series

  Kosiace zariadenie Combi 94 cm R 300-series
  Plávajúce, v predu nesené Kosiace zariadenie Combi 94 cm R 300-series umožňuje využiť 2 metódy kosenia - BioClip® a zadné vyhadzovanie ( po odstránení plechovej mulčovacej zaražky na kosiacom zariadení). Materiál: lisovaná oceľ hrúbky 2,8 mm s povrchovou úpravou, výklopná servisná poloha, šírka kosiaceho záberu 94 cm, nastaviteľná výška kosenia 25 - 75 mm, 3 ks kosiace oceľové nože, otočné oporné antiskalpovacie kolesá. Vhodné pre rider R 16/18/15T/316Ts/316TX/316TsX/320X/AWD. Hmotnosť 44 kg.
  Cena: 1 269,00 €
 • Kosiace zariadenie Combi 103 cm R 420TsX AWD R 400 series

  Kosiace zariadenie Combi 103 cm R 420TsX AWD R 400 series
  Plávajúce, v predu nesené Kosiace zariadenie Combi 103 cm R 420TsX AWD umožňuje využiť 2 metódy kosenia - BioClip® a zadné vyhadzovanie ( po odstránení plechovej mulčovacej zaražky). Materiál: oceľ hrúbky 2,8 mm lisované z jedného kusu, bez zvarov a zbytočných hrán, šírka kosiaceho záberu 103 cm, nastaviteľná výška kosenia 25 - 75 mm, 3 ks kosiace oceľové nože, otočné oporné antiskalpovacie kolesá, servisná poloha. Vhodné ako voliteľné príslušenstvo pre rider R 420TsX AWD. Hmotnosť 49 kg.
  Cena: 1 749,00 €
 • Kosiace zariadenie Combi 112 cm R 300-series

  Kosiace zariadenie Combi 112 cm R 300-series
  V predu nesené, plávajúce Kosiace zariadenie Combi 112 cm R 300-series umožňuje využiť 2 metódy kosenia - BioClip® a zadné vyhadzovanie ( po odstránení plechovej mulčovacej zaražky na kosiacom zariadení). Materiál: lisovaná oceľ hrúbky 2,8 mm s povrchovou úpravou, šírka kosiaceho záberu 112 cm, nastaviteľná výška kosenia 25 - 75 mm, 3 ks kosiace oceľové nože, otočné oporné antiskalpovacie kolesá, výklopná servisná poloha. Vhodné pre rider R 16/18/15T/316Ts/316TX/316TsX/320X/AWD. Hmotnosť 52 kg.
  Cena: 1 595,00 €
 • Kosiace zariadenie Combi 112 cm R 420TsX AWD

  Kosiace zariadenie Combi 112 cm R 420TsX AWD
  Plávajúce, v predu nesené Kosiace zariadenie Combi 112 cm R 420TsX AWD umožňuje využiť 2 metódy kosenia - BioClip® a zadné vyhadzovanie ( po odstránení plechovej mulčovacej zaražky). Materiál: oceľ hrúbky 2,8 mm lisované z jedného kusu, bez zvarov a zbytočných hrán, šírka kosiaceho záberu 112 cm, nastaviteľná výška kosenia 25 - 75 mm, 3 ks kosiace oceľové nože, otočné oporné antiskalpovacie kolesá, servisná poloha. Vhodné ako voliteľné príslušenstvo pre rider R 420TsX AWD. Hmotnosť 55 kg.
  Cena: 1 853,00 €
 • Cepákové kosiace zariadenie R 420TsX AWD

  Cepákové kosiace zariadenie R 420TsX AWD
  Cepákové kosiace zariadenie pre rider R 420TsAWD. Robustné, spoľahlivé cepákové žacie ústrojenstvo pre použitie na plochách s prerastenou trávou a nízkou drevnatou burinou. Vybavené odolným kužeľovým prevodom pre maximálnu životnosť stroja. Môže byť osadené s osou s voľne zavesenými cepovými nožmi ako príslušenstvo. Pracovná šírka je 100 cm, nastavenie výšky v piatich krokoch. Hmotnosť 97 kg.
  Cena: 2 265,00 €