0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • - 2 %

  Husqvarna Rider P 524 EFI

  Husqvarna Rider P 524 EFI
  Husqvarna Rider P 524 EFI je nový, kompaktný, výkonný komerčný rider s elektronickým vstrekovaním paliva pre zabezpečenie maximálneho výkonu motora, minimálneho množstva emisií výfukových plynov a veľmi nízkej spotreby paliva aj v náročných podmienkach. Štart "Key turn" znamená, že k štartu nie je potrebný sytič, stačí otočiť kľúčikom a začať pracovať. Kĺbový posilovač riadenia pomáha s tesným otočením, zatiaľ čo pohon 4x4 na všetky kolesá zabezpečuje trakciu za akýchkoľvek podmienok. Plne plávajúce žacie ústrojenstvo so servisnou polohou, ľahko prístupná páka nastavenia výšky kosenia a LED svetlomety uľahčujú a spríjeňujú obsluhe kosenie. Rider je plne kompatibilný so všetkým príslušenstvom Husqvarna P 524, čo umožňuje jeho celoročné využitie. Tento komerčný rider je ideálnou voľbou pre športové kluby a hotely, správcovské firmy spravujúce veľké obytné, firemné alebo skladové komplexy alebo starajúce sa o údržbu zelene, ktoré potrebujú univerzálny, kompaktný hospodárny rider s veľmi dobrou ovládateľnosťou a efektivitou práce. Unikátny kĺbový systém riadenia umožňujúci zadným kolesám vybočiť až do úplnej blízkosti rámu, výsledkom čoho je vynikajúca manévrovateľnosť s minimálnym polomerom otáčania na plné zatočenie. Vďaka širokej ponuke ďalšieho príslušenstva získate mimoriadne všestranný stroj, ktorý využijete po celý rok. Rider je vybavený bezpečnostným rámom proti prevráteniu (ROPS) a bezpečnostnými pásmi pre obsluhu, ktoré sú certifikované podľa piatich medzinárodných noriem, vrátane požiadaviek OSHA a SAE. Pevný rebrinový rám a otočná zadná náprava z liatej ocele. Rider P 524 EFI je dodávaný bez kosiaceho zariadenia v základnej výbave a môžete si vybrať kosiace zariadenie Combi šírky 112 cm alebo 122 cm. Motor Kawasaki FX730V EFI, 726 cm3, benzínový dvojvalec s elektronickým vstrekovaním paliva a s plne tlakovým mazaním, hydrostatická prevodovka Kanzaki KTM 23, kĺbové riadenie a pohon AWD, posilovač riadenia, hydraulické zdvíhanie kosiaceho zariadenia, výška kosenia 25 - 75 mm, rebrinový rám, max. rýchlosť 13 km/hod, hmotnosť stroja bez kosiaceho zariadenia 410 kg.

  Pôvodná cena: 12 890,00 €

  Akciová cena: 12 590,00 €

 • HUSQVARNA Rider P 525D s kabínou

  HUSQVARNA Rider P 525D s kabínou
  HUSQVARNA Rider P 525D s kabínou je veľkokapacitný univerzálny stroj série P-500 určenej pre komerčné používanie. Kĺbový rider P 525D poháňaný naftovým motorom Kubota je univerzálny stroj s celoročným využitím poskytujúci výbornú ovládateľnosť a vysokú produktivitu práce v každom teréne a na rozľahlých plochách. Prevodovka komerčného typu zaručuje dokonalú trakciu a stabilitu vo svahu. Veľmi kvalitné komponenty zaisťujú vysokú odolnosť, dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku stroja. Vďaka kompaktnej veľkosti a vysokej prepravnej rýchlosti je stroj vhodný komerčné použitie pre technickú správu miest a obcí, profesionálnu údržbu zelene alebo okolia firiem a veľkých administratívnych budov. Vyosené kosiace zariadenie je zavesené vpredu a obsluha stroja má tak perfektný výhľad na pracovnú plochu, čo uľahčuje kosenie v tesnej blízkosti plotov a múrov, pod kríkmi, lavičkami,.... Nízke ťažisko stroja v kombinácii s vysoko výkonným AWD systémom poskytuje výbornú stabilitu na svahu a na nerovných plochách. Príslušenstvo ako napr. prepravná lyžica, rotačná kefa, cepákové kosiace zariadenie, zametacia kefa, snehová fréza, nastaviteľná radlica a komfortne vybavená kabína umožňujú využívať stroj počas celého roka. Kabína je chránená proti vibráciám podvozku, tým sa podstatne znižujú vibrácie a hladina hluku. Priestranná kabína má sklenené dvere, predné okno až po strechu a sedadlo Grammer s vysokou opierkou chrbta pre zvýšenie komfortu vodiča. Stroj má komfortnú výbavu, ktorá obsahuje hydraulickú súpravu, LED reflektory, cestné svetlá, protizávažie, vykurovanie kabíny, maják, atď. Kabínu možno ľahko odmontovať, v prípade, že ju nebudete potrebovať. Ochranný rám (ROPS) je integrovaný v kabíne. Rider P 525D s kabínou je dodávaný bez kosiaceho zariadenia a môže byť vybavený kosiacim zariadením Combi pracovnej šírky 132 cm alebo 155 cm. Motor Kubota D1105, diesel 1123 cm3, trojvalec s plne tlakovým mazaním vodou chladený, výkon 18,7 kW @ 3000 ot./min., hydrostatická prevodovka Kanzaki KTM 23, kĺbové riadenie a pohon AWD, posilovač riadenia a hydraulické zdvíhanie vpredu neseného príslušenstva, servisná poloha kosiaceho zariadenia, pevný rebrinový rám, komfortne vybavená kabína, max. rýchlosť 18 km/hod, ochranný rám ROPS, hmotnosť bez kosiaceho zariadenia 907 kg
  Cena: 30 999,00 €
 • Drôtená kefa na odstraňovanie buriny P 525D

  Drôtená kefa na odstraňovanie buriny P 525D
  Drôtená kefa na odstraňovanie buriny P 525D je určené pre odstraňovanie buriny a nečistôt z medzier pozdĺž obrubníkov alebo chodníkov. Vhodná pre komunálny rider P 520D, P 525D a P 525 s kabínou.
  Cena: 7 699,00 €
 • Rider P 524 EFI

  Rider P 524 EFI
  Husqvarna Rider P 524 EFI je nový, kompaktný, výkonný komerčný rider s elektronickým vstrekovaním paliva pre zabezpečenie maximálneho výkonu motora, minimálneho množstva emisií výfukových plynov a nízkej spotreby paliva aj v náročných podmienkach. Štart "Key turn" znamená, že k štartu nie je potrebný sytič, stačí otočiť kľúčikom a začať pracovať. Kĺbový posilovač riadenia pomáha s tesným otočením, zatiaľ čo pohon 4x4 na všetky kolesá zabezpečuje trakciu za akýchkoľvek podmienok. Plne plávajúce kosiace zariadenie so servisnou polohou, ľahko prístupná páka nastavenia výšky kosenia a LED svetlomety uľahčujú a spríjemňujú obsluhe kosenie. Rider je plne kompatibilný so všetkým príslušenstvom Husqvarna P 524 čo umožňuje jeho celoročné využitie. Tento komerčný rider je ideálnou voľbou pre športové kluby a hotely, správcovské firmy spravujúce veľké obytné, firemné alebo skladové komplexy starajúce sa o údržbu zelene, ktoré potrebujú univerzálny, kompaktný hospodárny rider s veľmi dobrou ovládateľnosťou a efektivitou práce. Unikátny kĺbový systém riadenia umožňujúci zadným kolesám vybočiť až do úplnej blízkosti rámu, výsledkom čoho je vynikajúca manévrovateľnosť s minimálnym polomerom otáčania na plné zatočenie. Vďaka širokej ponuke ďalšieho príslušenstva získate mimoriadne všestranný stroj, ktorý využijete po celý rok. Rider je vybavený bezpečnostným rámom proti prevráteniu (ROPS) a bezpečnostnými pásmi pre obsluhu, ktoré sú certifikované podľa piatich medzinárodných noriem, vrátane požiadaviek OSHA a SAE. Pevný rebrinový rám a otočná zadná náprava z liatej ocele. Rider P 524 EFI je dodávaný bez kosiaceho zariadenia v základnej výbave a môžete si vybrať kosiace zariadenie Combi šírky 112 cm alebo 122 cm. Motor Kawasaki FX730V EFI, 726 cm3, benzínový dvojvalec s elektronickým vstrekovaním paliva a s plne tlakovým mazaním, hydrostatická prevodovka Kanzaki KTM 23, kĺbové riadenie a pohon AWD, posilovač riadenia, hydraulické zdvíhanie v predu neseného kosiaceho zariadenia, výška kosenia 25 - 75 mm, pevný rebrinový rám, max. rýchlosť 13 km/hod, hmotnosť stroja bez kosiaceho zariadenia 410 kg.
  Cena: 13 099,00 €
 • Rider P 525D

  Rider P 525D
  HUSQVARNA Rider P 525D je nový, veľkokapacitný univerzálny stroj série P-500 určenej pre komerčné používanie. Kĺbový rider P 525D poháňaný naftovým motorom Kubota je univerzálny stroj s celoročným využitím poskytujúci výbornú ovládateľnosť a vysokú produktivitu práce v každom teréne a na rozľahlých plochách. Prevodovka komerčného typu zaručuje dokonalú trakciu a stabilitu vo svahu. Veľmi kvalitné komponenty zaisťujú vysokú odolnosť, dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku stroja. Vďaka kompaktnej veľkosti a vysokej prepravnej rýchlosti je stroj vhodný komerčné použitie pre technickú správu miest a obcí, profesionálnu údržbu zelene alebo okolia firiem a veľkých administratívnych budov. Vyosené kosiace zariadenie je v predu zavesené a obsluha stroja má tak perfektný výhľad na pracovnú plochu, čo uľahčuje kosenie v tesnej blízkosti plotov a múrov, pod kríkmi, lavičkami,... . Nízke ťažisko stroja v kombinácii s vysoko výkonným AWD systémom poskytuje výbornú stabilitu na svahu a na nerovných plochách. Príslušenstvo ako napr. prepravná lyžica, rotačná kefa, cepákové kosiace zariadenie, zametacia kefa, snehová fréza, nastaviteľná otočná radlica a komfortne vybavená kabína umožňujú využívať stroj počas celého roka. Rider P 525D je dodávaný bez kosiaceho zariadenia a môže byť vybavený kosiacim zariadením Combi pracovnej šírky 132 cm alebo 155 cm. Motor Kubota D1105, diesel 1123 cm3, trojvalec s plne tlakovým mazaním vodou chladený, výkon 18,7 kW @ 3000 ot./min., hydrostatická prevodovka Kanzaki KTM 23, kĺbové riadenie a pohon AWD, posilovač riadenia a hydraulické zdvíhanie vpredu neseného príslušenstva, servisná poloha kosiaceho zariadenia, rebrinový rám, max. rýchlosť 18 km/hod, ochranný rám ROPS, hmotnosť bez kosiaceho zariadenia 675 kg
  Cena: 20 399,00 €