0ks za 0€
zobraziť košík
 

Robotické kosačky

 
 • nové

  AUTOMOWER 310 robotická kosačka

  AUTOMOWER 310 robotická kosačka
  Výkonná 4-kolesová robotická kosačka pre údržbu stredne veľkých a členitejších trávnatých plôch do rozlohy 1000 m², zvládne svahy so sklonom až 40 %/22 °, jej hodinová kapacita kosenia je 56 m²/hod., šírka záberu 22 cm. Inteligentná technológia automaticky prevedie robotickú kosačku cez úzke priechody. Intuitívne ovládanie cez LCD displej umožňuje osobné nastavenie, kedy má kosačka pracovať. Automower 310 je osadený 2,1 Ah Li-Ion batériou s typickou dobou nabíjania 60 min., s priemernou dobou kosenia 70 min. na jedno nabitie. Kosačka je chránená PIN kódom a zabezpečená alarmom, senzorom zdvihnutia, farba šedá, hmotnosť 9,0 kg. Vrchné kryty v rôznych farbách sú k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo. Na požiadanie je možné AUTOMOWER 310 rozšíriť o komunikačnú kartu Automower Connect. S aplikáciou Automower® Connect máte svoju kosačku vždy pod kontrolou: môžete ju sledovať, komunikovať s ňou a aktualizovať ju jednoduchým dotykom obrazovky, či už ste kdekoľvek na svete na svojom chytrom telefóne. S kartou dodávame súčasne simm kartu predplatenú na 48 mesiacov. Automower 310 je v základnom balení dodávaný bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučujeme zveriť inštaláciu a programovanie Autorizovanému partnerovi s certifikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššej certifikácie " AUTOMOWER EXPERT 2017 ", poskytujeme viac ako 14 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane osadenia ohraničujúceho a navádzacích káblov pokladacím strojom do hľbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby na kľúč, záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora, dodávky kompletného príslušenstva, spotrebného materiálu, inštalačných káblov a náhradných nožov.
  Cena: 1 829,00 €
 • nové - 6 %

  AUTOMOWER 315 robotická kosačka, AKCIA 2017

  AUTOMOWER 315 robotická kosačka, AKCIA 2017
  Automower 315 je nová, výkonná 4-kolesová robotická kosačka určená pre údržbu stredne veľkých a členitejších trávnatých plôch do rozlohy 1.500 m², zvládne svahy so sklonom až 40 %/22 °, jej hodinová kapacita kosenia je 68 m²/hod., šírka kosiaceho záberu 22 cm. Inteligentná technológia automaticky prevedie robotickú kosačku cez úzke prechody. Intuitívne ovládanie cez veľký LCD displej umožňuje osobné nastavenie, kedy má kosačka pracovať. Automower 315 je osadený Li-Ion batériou s kapacitou 2,1 Ah s typickou dobou nabíjania 60 min., s priemernou dobou kosenia 70 min. na jedno nabitie. Kosačka je chránená PIN kódom a zabezpečená alarmom, senzorom zdvihnutia, má funkciu miestne kosenie a timer podľa počasia, farba šedá, hmotnosť 9,0 kg. Vrchné kryty v rôznych farbách sú k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo. Na požiadanie je možné AUTOMOWER 315 od roku 2017 rozšíriť o komunikačnú kartu Automower Connect. S aplikáciou Automower® Connect máte svoju kosačku vždy pod kontrolou: môžete ju sledovať, komunikovať s ňou a aktualizovať ju jednoduchým dotykom obrazovky, či už ste kdekoľvek na svete na svojom chytrom telefóne. S kartou Connect dodávame súčasne bezplatne simm datovú kartu predplatenú na 48 mesiacov. Automower 315 je v základnom balení dodávaný bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučuje sa zveriť inštaláciu a programovanie Autorizovanému partnerovi s certifikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššej certifikácie " AUTOMOWER EXPERT 2017 ", poskytujeme viac ako 14 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane osadenia ohraničujúceho a navádzacích káblov pokladacím strojom do hľbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby na kľúč, záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora, dodávky kompletného príslušenstva, spotrebného materiálu, inštalačných káblov a náhradných nožov a ostatných originálnych náhradných dielov.

  Pôvodná cena: 2 135,00 €

  Akciová cena: 1 999,00 €

 • - 24 %

  AUTOMOWER 105 AKCIA 2017

  AUTOMOWER 105 AKCIA 2017
  Kompaktná trojkolesová robotická kosačka pre efektívne kosenie rovných trávnatých plôch. Robotická kosačka, model Automower 105 je vhodná pre menšiu trávnatú plochu s max. rozlohou do 600 m², jej rýchlosť kosenia je 43 m²/hod a zvláda svahy so sklonom do 25 %/14 stupňov. Je vybavená Li-Ion akumulátorom s kapacitou 2,1 Ah s typickou dobou nabíjania 50 min. a priemerným časom kosenia na jedno nabitie 70 min, hmotnosť 6,7 kg. Ľahko sa ovláda a umožňuje osobné nastavenie, chránená je PIN kódom a zabezpečená alarmom. Bežne je vo farbe šedej, farebné prevedenie polárna biela dodáme ako voliteľné príslušenstvo. Automower 105 je v balení bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučujeme zveriť inštaláciu a programovanie Autorizovanému partnerovi s certifikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššej certifikácie " AUTOMOWER EXPERT 2017 ", poskytujeme viac ako 14 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane osadenia ohraničujúceho a navádzacích káblov pokladacím strojom do hĺbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby na kľúč, záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora, dodávky kompletného príslušenstva, spotrebného materiálu, inštalačných káblov a náhradných nožov.

  Pôvodná cena: 1 385,00 €

  Akciová cena: 1 050,00 €

 • nové - 6 %

  AUTOMOWER 420 robotická kosačka AKCIA 2017

  AUTOMOWER 420 robotická kosačka  AKCIA 2017
  Robotická kosačka Husqvarna Automower 420 je vhodná pre trávnaté plochy až do rozlohy 2.200 m², zvládne prudké svahy so sklonom až 45 %. Automower 420 dokáže pokosiť 92 m2/hod ak má záhrada tvar ideálneho obdĺžnika bez prekážok. Inteligentná technológia prispôsobí frekvenciu kosenia tempu rastu trávnika a spoľahlivo prevedie kosačku aj úzkymi priechodmi na trávniku. Intuitívne ovládanie na užívateľsky príjemnom displeji umožňuje osobné nastavenia a naprogramovanie kosačky. Polárna biela farba a kolesá do ťažkého terénu sú k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo. Automower 420 možno za príplatok rozšíriť o Automower Connect kartu, ktorá Vám umožní po inštalácii bezplatnej aplikácie ( pre iOS alebo Android ) do telefónu dokonalú kontrolu nad robotickou kosačkou. Prostredníctvom inteligentného telefónu budete môcť kedykoľvek a kdekoľvek na diaľku spustiť, zastaviť a zaparkovať kosačku, prezerať si a meniť nastavenia kosačky, prijímať chybové upozornenia a sledovať jej polohu pomocou GPS na google mape. S kartou Automower Connect je dodávaná bezplatne sim karta s predplateným paušálom na 2 roky. Aplikácia je bezplatne k dispozícii pre systémy iOS a Android. Automower 420 je dodávaný v balení bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučuje sa inštalovať kosačku prostredníctvom Autorizovaného partnera s certfikáciou " Automower EXPERT". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššieho štatútu AUTOMOWER EXPERT 2017, poskytujeme viac ako 14 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúceho a navádzacieho kábla pokladacím strojom do hľbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby na kľúč, záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane ponuky posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora.

  Pôvodná cena: 2 509,00 €

  Akciová cena: 2 350,00 €

 • - 9 %

  AUTOMOWER 430X, GPS navigácia, AKCIA 2017

  AUTOMOWER 430X, GPS navigácia, AKCIA 2017
  Vysokovýkonná robotická kosačka Husqvarna Automower 430X s veľkorysým inteligentným riešením, vybavená je GPS asistovanou navigáciou pre efektívne kosenie tvarovo aj inak náročných trávnatých plôch. Vhodná pre väčšie plochy až do rozlohy 3.200 m², zvládne prudké svahy so sklonom až 45 %. Automower 430X dokáže pokosiť až 133 m2/hod ak má záhrada tvar ideálneho obdĺžnika bez prekážok. Inteligentná technológia prispôsobí frekvenciu kosenia tempu rastu trávnika a spoľahlivo prevedie kosačku aj úzkymi priechodmi na trávniku. Intuitívne ovládanie na veľkom, užívateľsky príjemnom displeji umožňuje osobné nastavenia a naprogramovanie kosačky. Polárna biela farba a svetlomety sú k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo. Automower 430X možno za príplatok rozšíriť o Automower Connect kartu, ktorá Vám umožní po inštalácii bezplatnej aplikácie ( pre iOS alebo Android ) do telefónu dokonalú kontrolu nad robotickou kosačkou. Prostredníctvom inteligentného telefónu budete môcť kedykoľvek a kdekoľvek na diaľku spustiť, zastaviť a zaparkovať kosačku, prezerať si a meniť nastavenia kosačky, prijímať chybové upozornenia a sledovať jej polohu pomocou GPS na google mape. S kartou Automower Connect je dodávaná bezplatne sim karta s predplateným paušálom na 2 roky. Aplikácia je bezplatne k dispozícii pre systémy iOS a Android. Automower 430X je dodávaný v balení bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučuje sa inštalovať kosačku prostredníctvom Autorizovaného partnera s certfikáciou " Automower EXPERT". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššieho štatútu AUTOMOWER EXPERT 2017, poskytujeme viac ako 14 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúceho a navádzacieho kábla pokladacím strojom do hľbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby na kľúč, záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora.

  Pôvodná cena: 3 070,00 €

  Akciová cena: 2 790,00 €

 • nové - 3 %

  AUTOMOWER 450X, GPS AKCIA

  AUTOMOWER 450X, GPS AKCIA
  Husqvarna Automower 450X - náš najlepší a najvýkonnejší model z radu robotických kosačiek na trhu. Táto inteligentná kosačka si hravo poradí s veľkými a zložito členitými trávnatými plochami, napríklad s mnohonásobnými úzkymi priechodmi, prekážkami, nerovným terénom a svahmi až do 45 %. Navigácia s pomocou GPS a celý rad funkcií, vrátane Automower® Connect karty, predstavujú inteligentné riešenie, ktoré udrží váš trávnik zelený, zdravý a dokonale posekaný. Základné parametre: kosiaci výkon až 5000 m² +/-20% / 24 hodín, Li-ion akumulátor s kapacitou 18V/ 10,4 Ah, hlučnosť pri kosení namerané: 58 dB(A), garantované: 59 dB(A), hmotnosť robotickej kosačky AMW 450X len13,9 kg. Husqvarna kladie mimoriadny dôraz na spoľahlivosť robotických kosačiek. Počas 20-ročného vývoja týchto kosačiek sa zameriavame najmä na dosiahnutie maximálnej spoľahlivosti, najvyššej kvality a na minimalizáciu nevyhnutnej obsluhy týchto kosačiek. S aplikáciou Automower® Connect máte svoju kosačku vždy pod kontrolou: môžete ju sledovať, komunikovať s ňou a aktualizovať ju jednoduchým dotykom obrazovky, či už ste kdekoľvek na svete na svojom chytrom telefóne. S kartou dodávame súčasne simm kartu predplatenú na 48 mesiacov. Automower 450X je dodávaný bez inštalačných vodičov a konektorov v balení, doporučuje sa inštalovať kosačku prostredníctvom Autorizovaného partnera s certfikáciou " Automower EXPERT 2015/2016". Naša spoločnosť European Peripherals dosiahla najvyšší štatút AUTOMOWER EXPERT 2017, poskytujeme už viac ako 14 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu, programovanie a profesionálnu inštaláciu ohraničujúceho a navádzacieho kábla špeciálnym pokladacím strojom 10-60 mm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby na kľúč vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s pravidelným nabíjaním akumulátora.

  Pôvodná cena: 4 250,00 €

  Akciová cena: 4 090,00 €

 • - 7 %

  AUTOMOWER 440 robotická kosačka NOVINKA 2017

  AUTOMOWER 440 robotická kosačka  NOVINKA 2017
  Robotická kosačka Husqvarna Automower 440 je vhodná pre trávnaté plochy až do rozlohy 4.000 m², zvládne prudké svahy so sklonom až 45 %. Automower 440 dokáže pokosiť až 167 m2/hod ak má záhrada tvar ideálneho obdĺžnika bez prekážok. Inteligentná technológia prispôsobí frekvenciu kosenia tempu rastu trávnika a spoľahlivo prevedie kosačku aj úzkymi priechodmi na trávniku. Intuitívne ovládanie na užívateľsky príjemnom displeji umožňuje osobné nastavenia a naprogramovanie kosačky. Polárna biela farba a kolesá do ťažkého terénu sú k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo. Automower 440 možno za príplatok rozšíriť o Automower Connect kartu, ktorá Vám umožní po inštalácii bezplatnej aplikácie ( pre iOS alebo Android ) do telefónu dokonalú kontrolu nad robotickou kosačkou. Prostredníctvom inteligentného telefónu budete môcť kedykoľvek a kdekoľvek na diaľku spustiť, zastaviť a zaparkovať kosačku, prezerať si a meniť nastavenia kosačky, prijímať chybové upozornenia a sledovať jej polohu pomocou GPS na google mape. S kartou Automower Connect je dodávaná bezplatne sim karta s predplateným paušálom na 2 roky. Aplikácia je bezplatne k dispozícii pre systémy iOS a Android. Automower 440 je dodávaný v balení bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučuje sa inštalovať kosačku prostredníctvom Autorizovaného partnera s certfikáciou " Automower EXPERT". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššieho štatútu AUTOMOWER EXPERT 2017, poskytujeme viac ako 14 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúceho a navádzacieho kábla pokladacím strojom do hľbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby na kľúč, záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane ponuky posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora.

  Pôvodná cena: 3 190,00 €

  Akciová cena: 2 950,00 €

 • Robotická kosačka Gardena R70Li (4072-72)

  Robotická kosačka Gardena R70Li (4072-72)
  Inovatívna GARDENA robotická kosačka R70Li vykoná kosenie za vás: sama pokosí trávu a pritom si môžete užívať voľného času alebo robiť iné veci. Vďaka voľnému a prirodzenému pohybu kosí kosačka R70Li trávnaté plochy až do maximálnej veľkosti 700 m² - a to efektívne, spoľahlivo a bez vyjazdených koľají. A vždy s vynikajúcim výsledkom – o trávnik je skvele postarané. V prípade potreby sa robotická kosačka sama dobije v nabíjacej stanici. Ohraničujúci vodič, ktorého inštalácia je veľmi jednoduchá, vymedzuje kosačke R70Li plochu, ktorú má kosiť. Opakovane jezdí po trávniku a odstrihuje kúsky trávy ostrými čepeľami; odrezky trávy zostávajú ležať na trávniku ako prírodné hnojivo (princíp mulčovania). Ližiny zaišťujú lepšiu ochranu nožov v drsných podmienkach. Výšku kosenia 2 až 5 cm je možné ľahko nastaviť pomocou otočného gombíka. S hmotnosťou osem kilogramov zvládnu robustné robotické kosačky stúpanie až 25%. Programovanie je neuveriteľne jednoduché a rýchle. Na veľkom ovládacom paneli s displayom je možné nastaviť rôzne časy alebo dni kosenia. Zobrazovaná ponuka je jednoduchá a intuitívna. Po naprogramovaní sa R70Li spustí sama v určenú dobu, aj keď prší. Výkonný a lithium-iontový akumulátor 18 V /1.6 Ah s ľahkou údržbou údržbou zaisťuje spoľahlivú a energeticky úspornú prevádzku. R70Li taktiež pracuje veľmi ticho a bez emisií. Vysoko citlivé senzory nárazu a ohraničujúci vodič pomáhajú sekačke R70Li vyhnúť sa rôznym prekážkam v záhrade. Senzor naddvihnutia a prevrátenia a veľký priestor medzi plášťom kosačky a nožmi zaručujú vyššiu bezpečnosť pre ľudí a zvieratá. Napríklad, ak sa kosačka naddvihne, nože sa okamžite zastavia, a tým zabránia zraneniu. Robotickú kosačku je možné taktiež kedykoľvek zastaviť, k tomu určené veľké tlačidlo je ľahko prístupné. R70Li je flexibilná, a preto je vhodná pre takmer akýkoľvek typ záhrady. Na kosenie druhej oblasti má 2 diaľkové štartovacie body, ktoré umožňujú kosenie i v zložitých trávnatých štruktúrach. Robotická kosačka je dodávaná s nabíjacou stanicou, napájacím káblom, ohraničujúcim vodičom, skobami, náhradnými nožmi, svorkami a konektormi.
  Cena: 1 039,00 €
   
 • Robotická kosačka SILENO+ (4054-32)

  Robotická kosačka SILENO+ (4054-32)
  Starostlivosť o trávnik môže byť tak jednoduchá! GARDENA SILENO+ udržuje steblá trávy na presne nastavenej výške a vy si môžete vychutnať svoj voľný čas. Vďaka SensorCut systému nevytvára robotická kosačka na trávniku pruhy, ale zanecháva dokonale udržiavaný trávny koberec. Jej prevádzka je tak tichá, že je len ťažko možné počuť, že pred jej automatickým návratom do nabíjacej stanice vôbec kosila. Čas kosenia je voľne programovateľný. Preto bude robotická kosačka v prevádzke len vtedy, keď ju budete potrebovať. Vďaka integrovanému senzoru, ktorý registruje rast trávy, si sama určí, ako často bude kosiť. GARDENA SILENO+ je vhodná pre trávnaté plochy až do 1300 m2 a vďaka silnému pohonu zadných kolies je schopná vyrovnať sa s nerovným terénom a dokonca so sklonom až 35 percent.
  Cena: 1 765,00 €