0ks za 0€
zobraziť košík
 

Robotické kosačky

 
 • - 5 %

  Husqvarna AUTOMOWER 550 robotická kosačka

  Husqvarna AUTOMOWER 550 robotická kosačka
  Robotická kosačka Automower 550 je určená pre profesionálne využitie kosenia vo flotile, pužiteľná na kosenie futbalových ihrísk a veľkých trávnatých plôch. Tento model výkonnej robotickej kosačky ponúka vzdialené ovládanie vrátane sledovania aktuálnej polohy a miesta v prípade odcudzenia prostredníctvom Husqvarna Fleet Services cez PC / tablet, rovnako ako plné ovládanie a nastavenie kosačky pomocou chytrého telefónu/tabletu. Navigácia optimalizovaná pomocou GPS a timer podľa počasia zaisťujú rovnomerné kosenie rozsiahlych trávnatých plôch, pričom kosačka automaticky prispôsobí frekvenciu kosenia aktuálnemu prírastku trávy. Kosačka zvláda všetky typy tráv a svahy so sklonom až 45 % ( 24° ) s vynikajúcimi výsledkami kosenia - aj za daždivého počasia. Diaľková detekcia objektov umožňuje vyššiu rýchlosť kosenia a výkonnosť. Celková robustnosť konštrukcie zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť. Maximálna kosená plocha 5.000 m2/24 hod., hodinový výkon 208 m2/hod., šírka kosenia 24 cm, nastaviteľná výška kosenia 2 - 6 cm, osadená výkonným Li-Ion 18V akumulátor s kapacitou 10,4 Ah, približná doba kosenia na jedno nabitie 260 min, hmotnosť 13,9 kg. Automower 550 je dodávaný v balení bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučuje sa zveriť inštaláciu a naprogramovanie robotickej kosačky Autorizovanému partnerovi s certfikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššieho štatútu AUTOMOWER EXPERT 2018, poskytujeme viac ako 15 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúceho a navádzacieho kábla pokladacím strojom do hľbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby na kľúč, záručný a pozáručný servis, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie robotických kosačiek s kontrolovaným dobíjaním akumulátora.

  Pôvodná cena: 4 440,00 €

  Akciová cena: 4 190,00 €

 • nové - 1 %

  AUTOMOWER 310 robotická kosačka AKCIA

  AUTOMOWER 310 robotická kosačka AKCIA
  Nový model robotickej kosačka Automower 310 pre rok 2018 má navyše novú funkciu Automower Connect@Home - Bluetooth s dosahom 10m, výkonná 4-kolesová robotická kosačka pre údržbu malých a stredne veľkých trávnatých plôch do rozlohy 1000 m², zvládne svahy so sklonom až 40 % ( 22 °), hodinová kapacita kosenia je 56 m²/hod., šírka záberu 22 cm. Inteligentná technológia automaticky prevedie robotickú kosačku AMW 310 cez úzke prechody. Intuitívne ovládanie cez LCD displej umožňuje osobné nastavenie požadovaného pracovného času. Automower 310 je osadený 2,1 Ah Li-Ion batériou s typickou dobou nabíjania 60 min., s priemernou dobou kosenia 70 min. na jedno nabitie. Kosačka je chránená PIN kódom a zabezpečená alarmom, senzorom zdvihnutia, farba šedá, hmotnosť 9,0 kg. Vrchné kryty v rôznych farbách sú k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo. Na požiadanie je možné AMW 310 rozšíriť o komunikačnú kartu Automower® Connect. S bezplatnou aplikáciou Automower® Connect máte svoju kosačku vždy pod kontrolou: môžete ju sledovať prostredníctvom chytrého telefónu, komunikovať s ňou a aktualizovať ju jednoduchým dotykom obrazovky kdekoľvek na svete na svojom chytrom telefóne. S kartou Automower® Connect dodávame SIMM kartu predplatenú na 10 rokov !!!. Automower 310 je v základnom balení dodávaný bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučujeme zveriť inštaláciu a programovanie Autorizovanému partnerovi s certifikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššej certifikácie " AUTOMOWER EXPERT 2018 ", poskytujeme viac ako 15 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie robotických kosačiek. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúceho a navádzacích káblov pokladacím strojom do hľbky 1 - 6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby na kľúč, záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora, dodávky kompletného príslušenstva, spotrebného materiálu, inštalačných káblov a náhradných nožov.

  Pôvodná cena: 1 829,00 €

  Akciová cena: 1 799,00 €

 • Smart robotická kosačka SILENO+, sada (19061-66)

  Smart robotická kosačka SILENO+, sada (19061-66)
  GARDENA smart SILENO+. Pokosí za vás a vy si užívajte voľný čas. Starostlivosť o trávnik je tak jednoduchá! Kosačka GARDENA smart SILENO+ udržuje stonky trávy na presne nastavenej dĺžke a vy si môžete vychutnať svoj voľný čas. Vďaka systému SensorCut nespôsobuje robotická kosačka na trávniku pruhy, ale zanecháva dokonale udržiavaný trávnikový koberec. Jej chod je tak tichý, že je ťažko možné počuť, že seká trávnik pred tým, než sa celkom automaticky vráti do nabíjacej stanice. Časy kosenia je možné nastaviť pomocou aplikácie smart a odsúhlasiť s dobou zavlažovania nastavenou na riadení zavlažovania smart. Preto je robotická kosačka v prevádzke len vtedy, keď je to potrebné. Sama určí, ako často bude kosiť, a to vďaka integrovanému senzoru, ktorý monitoruje rast trávy. Kosačka SILENO+ smart je vhodná pre trávnaté plochy až do 1.300 m2 a vďaka svojmu silnému pohonu zadných kolies je schopná vyrovnať sa s nerovným terénom dokonca až so sklonom 35 percent. Vstupná brána smart zabezpečuje centrálne sieťové prepojenie. Možno ju nenápadne umiestniť do obytného priestoru a vytvoriť tak pripojenie k internetu prostredníctvom existujúceho routera. Týmto spôsobom sa chová ako centrum smart systému a umožňuje bezkáblovú sieťovú komunikáciu medzi všetkými systémovými zariadeniami GARDENA smart na záhrade a aplikáciou GARDENA smart.
  Cena: 1 969,00 €
   
 • Robotická kosačka SILENO+ (4054-72)

  Robotická kosačka SILENO+ (4054-72)
  Robotická kosačka Gardena SILENO+ je určená pre bezstarostný život, viac voľného času a perfektný trávnik. Vhodná pre veľké záhrady do 1.300 m2 alebo pre záhrady s komplexnou štruktúrou. Starostlivosť o trávnik môže byť tak jednoduchá! GARDENA SILENO+ udržuje steblá trávy na presne nastavenej výške a vy si môžete vychutnať svoj voľný čas. Vďaka SensorCut systému nevytvára robotická kosačka na trávniku pruhy, ale zanecháva dokonale udržiavaný trávny koberec. Jej prevádzka je tak tichá, že je len ťažko možné počuť, že pred jej automatickým návratom do nabíjacej stanice vôbec kosila. Čas kosenia je voľne programovateľný. Preto bude robotická kosačka v prevádzke len vtedy, keď ju budete potrebovať. Vďaka integrovanému senzoru, ktorý registruje rast trávy, si sama určí, ako často bude kosiť. GARDENA SILENO+ je vďaka silnému pohonu zadných kolies schopná vyrovnať sa s nerovným terénom a dokonca so sklonom až 35 %, pokosí plochu do 1.300m2 za 24 hodín..
  Cena: 1 789,00 €
   
 • Robotická kosačka SILENO city (15002-32)

  Robotická kosačka SILENO city (15002-32)
  Starostlivosť o trávnik môže byť tak jednoduchá a bez námahy aj v malých mestských záhradkách! Kosačka GARDENA SILENO city so systémom SensorCut kosí váš trávnik presne a spoľahlivo a výsledkom je čisto pokosený trávnik. Môžete si vychutnať nielen voľný čas, ale aj dokonale upravený trávnik. Kosačka SILENO city je vhodná pre malé plochy trávnikov do 500 m2. Bez problémov zvláda trávniky so sklonom 25 percent a tiež úzke koridory a tesné pasáže. Otočné zadné koleso poskytuje robotickej kosačke zvýšenú pohyblivosť a manévrovateľnosť - ideálne pre malé a úzke záhrady. Nová kosačka SILENO city pracuje a kosí trávnik za akéhokoľvek počasia a je tak tichá, že ju sotva počujete. Po dokončení sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Počas inštalácie vás programovací asistent sprevádza ponukou a nezávisle vypočíta plán kosenia. Časy kosenia možno tiež ľubovoľne naprogramovať. Vďaka tomu bude robotická kosačka v prevádzke len vtedy, keď ju budete potrebovať.
  Cena: 1 019,00 €
   
 • nové - 7 %

  AUTOMOWER 315X robotická kosačka X-line série AKCIA

  AUTOMOWER 315X robotická kosačka X-line série AKCIA
  Husqvarna Automower 315X je novinka 2018, výkonná 4-kolesová robotická kosačka určená pre údržbu stredne veľkých a členitejších trávnatých plôch do rozlohy 1.600 m², zvládne svahy so sklonom až 40 % ( 22 ° ), jej hodinová kapacita kosenia je 68 m²/hod., šírka kosiaceho záberu 22 cm. Oproti modelu 315 má robotická kosačka 315X už od výroby maištalovanú Automower® Connect kartu spolu so SIMM kartou predplatenou na 10 rokov, GPS asistovanú navigáciu na optimalizáciu kosenia, LED svetlá, matný povrch vrchného krytu a predný gumový nárazník. Inteligentná technológia automaticky prevedie robotickú kosačku cez úzke prechody. Intuitívne ovládanie cez veľký LCD displej umožňuje osobné nastavenie a nastavenie pracovného času. Automower 315X je osadený Li-Ion batériou s kapacitou 2,1 Ah s typickou dobou nabíjania 60 min. a s priemernou dobou kosenia 70 min. na jedno nabitie. Kosačka je chránená PIN kódom a zabezpečená alarmom, senzorom zdvihnutia, má funkciu miestne kosenie a timer podľa počasia, farba šedá matná, hmotnosť 10 kg. S bezplatnou aplikáciou Automower® Connect máte svoju kosačku vždy pod kontrolou: môžete ju sledovať, komunikovať s ňou a aktualizovať jej pracovný čas jednoduchým dotykom displeja, či už ste kdekoľvek na svete prostredníctvom svojho chytrého telefónu. Automower 315X je v základnom balení dodávaný bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučuje sa zveriť inštaláciu a programovanie Autorizovanému partnerovi s certifikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššej certifikácie " AUTOMOWER EXPERT 2018 ", poskytujeme viac ako 15 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane osadenia ohraničujúceho a navádzacích káblov pokladacím strojom do hľbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby na kľúč, záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora, dodávky kompletného príslušenstva, spotrebného materiálu, inštalačných káblov a náhradných nožov a ostatných originálnych náhradných dielov.

  Pôvodná cena: 2 479,00 €

  Akciová cena: 2 290,00 €

 • Robotická kosačka Gardena R70Li (4072-72)

  Robotická kosačka Gardena R70Li (4072-72)
  Inovatívna GARDENA robotická kosačka R70Li vykoná kosenie za vás: sama pokosí trávu a pritom si môžete užívať voľného času alebo robiť iné veci. Vďaka voľnému a prirodzenému pohybu kosí kosačka R70Li trávnaté plochy až do maximálnej veľkosti 700 m² - a to efektívne, spoľahlivo a bez vyjazdených koľají. A vždy s vynikajúcim výsledkom – o trávnik je skvele postarané. V prípade potreby sa robotická kosačka sama dobije v nabíjacej stanici. Ohraničujúci vodič, ktorého inštalácia je veľmi jednoduchá, vymedzuje kosačke R70Li plochu, ktorú má kosiť. Opakovane jezdí po trávniku a odstrihuje kúsky trávy ostrými čepeľami; odrezky trávy zostávajú ležať na trávniku ako prírodné hnojivo (princíp mulčovania). Ližiny zaišťujú lepšiu ochranu nožov v drsných podmienkach. Výšku kosenia 2 až 5 cm je možné ľahko nastaviť pomocou otočného gombíka. S hmotnosťou osem kilogramov zvládnu robustné robotické kosačky stúpanie až 25%. Programovanie je neuveriteľne jednoduché a rýchle. Na veľkom ovládacom paneli s displayom je možné nastaviť rôzne časy alebo dni kosenia. Zobrazovaná ponuka je jednoduchá a intuitívna. Po naprogramovaní sa R70Li spustí sama v určenú dobu, aj keď prší. Výkonný a lithium-iontový akumulátor 18 V /1.6 Ah s ľahkou údržbou údržbou zaisťuje spoľahlivú a energeticky úspornú prevádzku. R70Li taktiež pracuje veľmi ticho a bez emisií. Vysoko citlivé senzory nárazu a ohraničujúci vodič pomáhajú sekačke R70Li vyhnúť sa rôznym prekážkam v záhrade. Senzor naddvihnutia a prevrátenia a veľký priestor medzi plášťom kosačky a nožmi zaručujú vyššiu bezpečnosť pre ľudí a zvieratá. Napríklad, ak sa kosačka naddvihne, nože sa okamžite zastavia, a tým zabránia zraneniu. Robotickú kosačku je možné taktiež kedykoľvek zastaviť, k tomu určené veľké tlačidlo je ľahko prístupné. R70Li je flexibilná, a preto je vhodná pre takmer akýkoľvek typ záhrady. Na kosenie druhej oblasti má 2 diaľkové štartovacie body, ktoré umožňujú kosenie i v zložitých trávnatých štruktúrach. Robotická kosačka je dodávaná s nabíjacou stanicou, napájacím káblom, ohraničujúcim vodičom, skobami, náhradnými nožmi, svorkami a konektormi.
  Cena: 1 039,00 €
   
 • - 18 %

  AUTOMOWER 440 výkonná robotická kosačka AKCIA

  AUTOMOWER 440 výkonná robotická kosačka AKCIA
  Robotická kosačka Husqvarna Automower 440 je vhodná pre trávnaté plochy až do rozlohy 4.000 m², zvládne prudké svahy so sklonom do 45 %. Automower 440 dokáže pokosiť až 167 m2/hod ak má záhrada tvar ideálneho obdĺžnika bez prekážok. Inteligentná technológia prispôsobí frekvenciu kosenia tempu rastu trávnika a spoľahlivo prevedie kosačku aj úzkymi priechodmi na trávniku. Intuitívne ovládanie na užívateľsky príjemnom displeji umožňuje osobné nastavenia a naprogramovanie kosačky. Polárna biela farba a kolesá do ťažkého terénu sú k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo. Automower 440 možno za príplatok rozšíriť o Automower® Connect, ktorá Vám umožní po inštalácii bezplatnej aplikácie ( pre iOS alebo Android ) do telefónu dokonalú kontrolu nad robotickou kosačkou. Prostredníctvom inteligentného telefónu budete môcť kedykoľvek a kdekoľvek na diaľku spustiť, zastaviť a zaparkovať kosačku, prezerať si a meniť nastavenia kosačky, prijímať chybové upozornenia a sledovať jej polohu pomocou GPS na google mape. S kartou Automower® Connect je dodávaná bezplatne SIMM karta s predplateným paušálom na 10 rokov. Automower 440 je dodávaný v balení bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučuje sa dať inštalovať kosačku Autorizovanému partnerovi s certfikáciou " Automower EXPERT". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššej certifikácie " AUTOMOWER EXPERT 2018 ", poskytujeme viac ako 15 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie robotických kosačiek. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúceho a navádzacích káblov pokladacím strojom do hľbky 1 - 6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby na kľúč, záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora, dodávky kompletného príslušenstva, spotrebného materiálu, inštalačných káblov a náhradných nožov.

  Pôvodná cena: 3 190,00 €

  Akciová cena: 2 590,00 €

 • nové - 8 %

  AUTOMOWER 450X robotická kosačka X-line série AKCIA

  AUTOMOWER 450X robotická kosačka X-line série AKCIA
  Husqvarna Automower 450X, séria X-line náš najlepší a najvýkonnejší model z radu robotických kosačiek Husqvarna na trhu. Táto inteligentná kosačka si hravo poradí s veľkými a zložito členitými trávnatými plochami, aj s mnohonásobnými úzkymi priechodmi, prekážkami, nerovným terénom a svahmi až do 45 %. Ultrazvukové snímače, GPS asistovaná navigácia na optimalizáciu kosenia a celý rad funkcií, vrátane Automower® Connect karty predstavujú inteligentné riešenie, ktoré udrží váš trávnik trvale zelený, zdravý a dokonale pokosený. Základné parametre: kosiaci výkon až 5.000 m² +/-20% / 24 hodín, kapacita kosenia 208 m2/hod, Li-ion akumulátor 18V/ 10,4 Ah, priemerný čas kosenia na je 260 min. na jedno nabitie, šírka záberu 24 cm, hlučnosť pri kosení namerané: 58 dB(A), hmotnosť robotickej kosačky AMW 450X 13,9 kg. Husqvarna kladie mimoriadny dôraz na spoľahlivosť robotických kosačiek. Počas 20-ročného vývoja týchto kosačiek sa zameriavame najmä na dosiahnutie maximálnej spoľahlivosti, najvyššej kvality a na minimalizáciu nevyhnutnej obsluhy týchto kosačiek. S aplikáciou Automower® Connect máte svoju kosačku vždy pod kontrolou: môžete ju sledovať, komunikovať s ňou a aktualizovať ju jednoduchým dotykom obrazovky, či už ste kdekoľvek na svete na svojom chytrom telefóne. S kartou dodávame súčasne SIMM kartu predplatenú na 10 rokov. Automower 450X je dodávaný bez inštalačných vodičov a konektorov v balení, doporučuje sa zveriť inštaláciu robotickej kosačky Autorizovanému partnerovi s certfikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššieho štatútu AUTOMOWER EXPERT 2018, poskytujeme viac ako 15 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúceho a navádzacieho kábla pokladacím strojom do hľbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby na kľúč, záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora.

  Pôvodná cena: 4 250,00 €

  Akciová cena: 3 900,00 €

 • - 8 %

  AUTOMOWER 430X robotická kosačka X-line série AKCIA

  AUTOMOWER 430X robotická kosačka X-line série AKCIA
  AUTOMOWER 430X je model z radu X-line od svetového lídra v oblasti robotického kosenia. Nová robotická kosačka Automower 430X je dostatočne inteligentná, aby zvládla pokosiť veľké a členité trávnaté plochy - s niekoľkými úzkymi priechodmi, prekážkami, ťažkým terénom a svahmy so sklonom do 45 %. Navigácia pomocou GPS a rad funkcií vrátane aplikácie Automower® Connect v základnej výbave pomáhajú inteligentným spôsobom udržiavať váš trávnik zelený, zdravý a perfektne pokosený. S aplikáciou Automower® Connect budete so svojou kosačkou stále v spojení: môžete sledovať jej prácu, komunikovať s ňou a mať k dispozícii aktuálne informácie na svojom inteligentnom telefóne, nech ste kdekoľvek na svete. Vhodná je pre stredne veľké a väčšie plochy až do rozlohy 3.200 m², zvládne prudké svahy so sklonom až 45 % ( 24 ° ). Automower 430X dokáže pokosiť 133 m2/hod ak má záhrada tvar ideálneho obdĺžnika bez prekážok. Inteligentná technológia prispôsobí frekvenciu kosenia tempu rastu trávnika a spoľahlivo prevedie kosačku aj úzkymi priechodmi na trávniku. Intuitívne ovládanie na veľkom, užívateľsky príjemnom displeji umožňuje osobné nastavenia a naprogramovanie kosačky. Farba vrchného krytu polárna biela je k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo. Automower® Connect karta Vám umožní po bezplatnej aplikácie ( pre iOS alebo Android ) do telefónu dokonalú kontrolu nad Vašou robotickou kosačkou. Prostredníctvom inteligentného telefónu budete môcť kedykoľvek a kdekoľvek na diaľku spustiť, zastaviť alebo zaparkovať kosačku v nabíjacej stanici, prezerať si a meniť nastavenia a časy kosenia, prijímať chybové upozornenia a sledovať jej polohu pomocou GPS na google mapách. S kartou Automower® Connect je dodávaná bezplatne SIMM karta s predplateným paušálom na 10 rokov. Led svetlá a matný povrch horného krytu v základnej výbave. Automower 430X je dodávaný v balení bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučuje sa zveriť inštaláciu a programovanie robotickej kosačky Autorizovanému partnerovi s certifikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššieho štatútu " AUTOMOWER EXPERT 2018 ", poskytujeme viac ako 15 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek vrátane inštalácie ohraničujúceho a navádzacích káblov špeciálnym pokladacím strojom do hĺbky 1 - 6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby na kľúč, záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora.

  Pôvodná cena: 3 180,00 €

  Akciová cena: 2 920,00 €

 • nové - 4 %

  AUTOMOWER 420 robotická kosačka AKCIA

  AUTOMOWER 420 robotická kosačka AKCIA
  Robotická kosačka Husqvarna Automower 420 m. 2018 ma navyše Automower Connect@Home - Bluetooth s dosahom 10m, je vhodná pre trávnaté plochy až do rozlohy 2.200 m², zvládne prudké svahy so sklonom až 45 %. Automower 420 dokáže pokosiť 92 m2/hod ak má záhrada tvar ideálneho obdĺžnika bez prekážok. Inteligentná technológia prispôsobí frekvenciu kosenia tempu rastu trávnika a spoľahlivo prevedie kosačku aj úzkymi priechodmi na trávniku. Intuitívne ovládanie na užívateľsky príjemnom displeji umožňuje osobné nastavenia a naprogramovanie kosačky. Polárna biela farba a kolesá do ťažkého terénu sú k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo. Automower 420 možno za príplatok rozšíriť o Automower® Connect kartu, ktorá Vám umožní po inštalácii bezplatnej aplikácie ( pre iOS alebo Android ) do chytrého telefónu dokonalú kontrolu nad robotickou kosačkou. Prostredníctvom inteligentného telefónu budete môcť kedykoľvek a kdekoľvek na diaľku spustiť, zastaviť a zaparkovať kosačku, prezerať si a meniť nastavenia kosačky, prijímať chybové upozornenia a sledovať jej polohu pomocou GPS na google mape. S kartou Automower® Connect je dodávaná bezplatne SIMM karta s predplateným paušálom na 10 rokov. Aplikácia je bezplatne k dispozícii pre systémy iOS a Android. Automower 420 je dodávaný v balení bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučuje sa inštalovať kosačku prostredníctvom Autorizovaného partnera s certfikáciou " Automower EXPERT". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššej certifikácie " AUTOMOWER EXPERT 2018 ", poskytujeme viac ako 15 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie robotických kosačiek. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúceho a navádzacích káblov pokladacím strojom do hľbky 1 - 6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby na kľúč, záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora, dodávky kompletného príslušenstva, spotrebného materiálu, inštalačných káblov a náhradných nožov.

  Pôvodná cena: 2 509,00 €

  Akciová cena: 2 390,00 €

 • - 29 %

  AUTOMOWER 105 robotická kosačka AKCIA

  AUTOMOWER 105 robotická kosačka AKCIA
  Kompaktná trojkolesová robotická kosačka pre efektívne kosenie rovných trávnatých plôch. Robotická kosačka, model Automower 105 je vhodná pre menšiu trávnatú plochu s max. rozlohou do 600 m², jej rýchlosť kosenia je 43 m²/hod a zvláda svahy o max. sklone 25 %/14 stupňov. Je vybavená Li-Ion akumulátorom s kapacitou 2,1 Ah s typickou dobou nabíjania 50 min. a priemerným časom kosenia na jedno nabitie 70 min, hmotnosť 6,7 kg. Ľahko sa ovláda a umožňuje osobné nastavenie, chránená je PIN kódom a zabezpečená alarmom. Bežne je vo farbe šedej, farebné prevedenie polárna biela dodáme ako voliteľné príslušenstvo. Automower 105 je v balení dodávaný bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučujeme zveriť inštaláciu a programovanie Autorizovanému partnerovi s certifikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššej certifikácie " AUTOMOWER EXPERT 2018 ", poskytujeme viac ako 15 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúceho a navádzacích káblov pokladacím strojom do hĺbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby na kľúč, záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora, dodávky kompletného príslušenstva, spotrebného materiálu, inštalačných káblov a náhradných nožov.

  Pôvodná cena: 1 385,00 €

  Akciová cena: 979,00 €

 • nové - 8 %

  AUTOMOWER 315 robotická kosačka AKCIA

  AUTOMOWER 315 robotická kosačka AKCIA
  Automower 315 m. 2018 má navyše novú funkciu Connect@Home - Bluetooth s dosahom 10m. AMW 315 je nová, výkonná 4-kolesová robotická kosačka určená pre údržbu stredne veľkých a členitejších trávnatých plôch do rozlohy 1.500 m², zvládne svahy so sklonom až 40 % ( 22 ° ), hodinová kapacita kosenia je 68 m²/hod., šírka kosiaceho záberu 22 cm. Inteligentná technológia automaticky prevedie robotickú kosačku cez úzke prechody. Intuitívne ovládanie cez veľký LCD displej, ktorý umožňuje osobné nastavenia a nastavenie požadovaného pracovného času. Automower 315 je osadený Li-Ion batériou s kapacitou 2,1 Ah s typickou dobou nabíjania 60 min., s priemernou dobou kosenia 70 min. na jedno nabitie. Kosačka je chránená PIN kódom a zabezpečená alarmom, senzorom zdvihnutia, vybavená je funkciou miestne kosenie a timerom podľa počasia, farba šedá, hmotnosť 9,2 kg. Vrchné kryty v rôznych farbách sú k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo. Na požiadanie je možné AUTOMOWER 315 rozšíriť o komunikačnú kartu Automower® Connect. S bezplatnou aplikáciou Automower® Connect máte svoju kosačku vždy pod kontrolou: môžete ju sledovať, komunikovať s ňou a aktualizovať ju jednoduchým dotykom obrazovky chytrého telefónu kdekoľvek na svete. S kartou Automower® Connect dodávame súčasne bezplatne datovú kartu SIMM predplatenú na 10 rokov ! Automower 315 je dodávaný v balení bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučuje sa zveriť inštaláciu a programovanie robotickej kosačky Autorizovanému partnerovi s certifikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššej certifikácie " AUTOMOWER EXPERT 2018 ", poskytujeme viac ako 15 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie robotických kosačiek. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúceho a navádzacích káblov pokladacím strojom do hľbky 1 - 6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby na kľúč, záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora, dodávky kompletného príslušenstva, spotrebného materiálu, inštalačných káblov a náhradných nožov.

  Pôvodná cena: 2 135,00 €

  Akciová cena: 1 960,00 €

 • Smart robotická kosačka SILENO city, sada (19066-32)

  Smart robotická kosačka SILENO city, sada (19066-32)
  GARDENA smart SILENO city.Starostlivosť o trávnik môže byť tak jednoduchá, dokonca aj v malých mestských záhradkách! Vďaka systému SensorCut seká robotická kosačka GARDENA smart SILENO city váš trávnik presne a spoľahlivo a tak ticho, že ju sotva počujete. Pri nízkom nabití akumulátora sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. A vy si môžete užívať voľný čas a perfektne posekaný trávnik. Robotická kosačka smart SILENO city je vhodná pre malé trávnaté plochy do rozlohy 500 m2. Zvládne stúpanie do 25 percent a dokonca bez problémov prejde úzkymi koridormi a stiesnenými pasážami. Otočné zadné koliesko poskytuje robotickej kosačke neuveriteľnú obratnosť a manévrovateľnosť - skvelá vlastnosť pre malé a úzke záhrady.Počas inštalácie vás ponukou sprevádza programovací asistent a nezáväzne vypočíta plán kosenia. Časy kosenia možno ale ľahko nastaviť pomocou aplikácie smart a upraviť ich tak, aby nekolidovali s časmi zavlažovania, nastavenými v riadení zavlažovania. Smart gateway zaisťuje centrálne pripojenie na sieť, vytvára internetové pripojenie na existujúci router. Z tohto dôvodu je jadrom celého smart systému a umožňuje bezkáblovú sieťovú komunikáciu medzi všetkými GARDENA smart systémovými výrobkami v záhrade a aplikáciou GARDENA smart.
  Cena: 1 139,00 €