0ks za 0€
zobraziť košík
 

Robotické kosačky

 
 • Husqvarna AUTOMOWER 550 robotická kosačka

  Husqvarna AUTOMOWER 550 robotická kosačka
  Robotická kosačka Automower 550 je určená pre profesionálne využitie kosenia vo flotile, použiteľná na kosenie futbalových ihrísk a veľkých trávnatých plôch do max. rozlohy 5.000 m2/24 hod ( 1/2 hektára/ 24 hod ). Tento model výkonnej robotickej kosačky ponúka vzdialené ovládanie vrátane sledovania aktuálnej polohy a miesta v prípade odcudzenia prostredníctvom Husqvarna Fleet Services cez PC / tablet, rovnako ako plné ovládanie a nastavenie kosačky pomocou chytrého telefónu/tabletu. Navigácia optimalizovaná pomocou GPS a timer podľa počasia zaisťujú rovnomerné kosenie rozsiahlych trávnatých plôch, pričom kosačka automaticky prispôsobí frekvenciu kosenia aktuálnemu prírastku trávy. Kosačka zvláda všetky typy tráv a svahy so sklonom až 45 % ( 24° stupňov ) s vynikajúcimi výsledkami kosenia aj za daždivého počasia. Diaľková detekcia objektov (osadené predné ultrazvukové senzory) umožňuje využiť najvyššiu rýchlosť kosenia a výkonnosť. Celková robustnosť konštrukcie zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť stroja. Model Automower 550 je vybavený LED indikátorom stavu a robustným a ľahko ovládateľným prepínačom pre funkciu START/STOP, je bez komunikačného displeja. Zjednodušuje použitie pre neskúsených užívateľov a tak minimalizuje vážny vplyv na kosačku v prípade vandalizmu. Kompletný dohľad nad stavom a ovládanie prostredníctvom chytrého telefónu, tabletu alebo notebooku. Maximálna kosená plocha 5.000 m2/24 hod, hodinový výkon 208 m2, šírka kosenia 24 cm, nastaviteľná výška kosenia 2 - 6 cm, osadená výkonným Li-Ion 18V akumulátor s kapacitou 10,4 Ah, približná doba nabitia na 100% je 75 min a kosenia na jedno nabitie 260 min, hmotnosť 13,9 kg. Kosačka je chránená PIN kódom, zabezpečená alarmom a GPS sledovaním, senzorom zdvihnutia a náklonu, funkciou miestne kosenie a timerom kosenia podľa počasia, farba šedá s výrazným oranžovým vrchným krytom. Balenie obsahuje Automower 550 + nabíjaciu stanicu + 18V prepojovací napäťový kábel a napájací transformátor + 9 ks náhradných nožov + manuál v SK jazyku. Automower 550 je v základnom balení dodávaný bez inštalačných vodičov a konektorov, inštaláciu a programovanie je nutné pri tomto modely zveriť do rúk Autorizovanému partnerovi s certifikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššej certifikácie " AUTOMOWER EXPERT ", poskytujeme viac ako 16 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúcich a navádzacích káblov pokladacím strojom do hĺbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby dodávky a inštalácie na kľúč, celoročný záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora, dodávky kompletného príslušenstva, spotrebného materiálu, inštalačných káblov a náhradných nožov.
  Cena: 4 599,00 €
 • nové - 12 %

  AUTOMOWER 310 robotická kosačka AKCIA

  AUTOMOWER 310 robotická kosačka AKCIA
  Nový model robotickej kosačky Automower 310 s Automower Connect@Home - funkcia Bluetooth s dosahom 10 m, kompaktná 4-kolesová robotická kosačka určená pre kosenie malých a stredne veľkých trávnatých plôch do max. rozlohy 1000 m² ±20 %, zvláda svahy so sklonom až 40 % ( 22 stupňov), kapacita kosenia 56 m²/hod, šírka záberu 22 cm, automatický systém nabíjania, nadstavenie výšky kosenia 2 - 6 cm, nízka hladina akustického hluku pri kosení len 60 dB, spotreba energie pri kosení 25W. Inteligentná technológia automaticky prevedie robotickú kosačku AMW 310 cez úzke prechody. Intuitívne ovládanie cez LCD displej umožňuje osobné nastavenie požadovaného pracovného času. Automower 310 je osadený 18V/ 2,1 Ah Li-Ion batériou s typickou dobou nabíjania 60 min. a s priemernou dobou kosenia 70 min. na jedno nabitie. Kosačka je chránená PIN kódom a zabezpečená alarmom, senzorom zdvihnutia, farba šedá, hmotnosť 9,0 kg. Vrchné kryty v rôznych farbách ako voliteľné príslušenstvo. Balenie obsahuje Automower 310 + nabíjaciu stanicu + 18V napäťový kábel a napájací transformátor + 9 ks náhradných nožov + manuál v SK jazyku. Ako voliteľné príslušenstvo je možné AMW 310 rozšíriť o komunikačnú kartu Automower® Connect za účelom vzdialenej správy a zvýšenia ochrany robotickej kosačky prostredníctvom smart telefónu. S bezplatnou aplikáciou Automower® Connect máte svoju kosačku vždy pod kontrolou, môžete ju sledovať prostredníctvom smart telefónu, komunikovať s ňou a aktualizovať jej stav jednoduchým dotykom obrazovky kdekoľvek na svete na svojom chytrom telefóne. S komunikačnou kartou Automower® Connect dodávame bezplatne eSIMM kartu predplateným paušálom na 10 rokov ! Automower 310 je v základnom balení dodávaný bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučuje sa zveriť inštaláciu a programovanie Autorizovanému partnerovi s certifikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššej certifikácie " AUTOMOWER EXPERT ", poskytujeme viac ako 16 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúcich a navádzacích káblov pokladacím strojom do hĺbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby dodávky a inštalácie na kľúč, celoročný záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora, dodávky kompletného príslušenstva, spotrebného materiálu, inštalačných káblov a náhradných nožov.

  Pôvodná cena: 1 829,00 €

  Akciová cena: 1 599,00 €

 • Robotická kosačka SILENO+ (4054-72)

  Robotická kosačka SILENO+ (4054-72)
  Robotická kosačka Gardena SILENO+ je určená pre bezstarostný život, viac voľného času a perfektný trávnik. Vhodná pre veľké záhrady do 1.300 m2 alebo pre záhrady s komplexnou štruktúrou. Starostlivosť o trávnik môže byť tak jednoduchá! GARDENA SILENO+ udržuje steblá trávy na presne nastavenej výške a vy si môžete vychutnať svoj voľný čas. Vďaka SensorCut systému nevytvára robotická kosačka na trávniku pruhy, ale zanecháva dokonale udržiavaný trávny koberec. Jej prevádzka je tak tichá, že je len ťažko možné počuť, že pred jej automatickým návratom do nabíjacej stanice vôbec kosila. Čas kosenia je voľne programovateľný. Preto bude robotická kosačka v prevádzke len vtedy, keď ju budete potrebovať. Vďaka integrovanému senzoru, ktorý registruje rast trávy, si sama určí, ako často bude kosiť. GARDENA SILENO+ je vďaka silnému pohonu zadných kolies schopná vyrovnať sa s nerovným terénom a dokonca so sklonom až 35 %, pokosí plochu do 1.300m2 za 24 hodín..
  Cena: 1 789,00 €
   
 • Smart robotická kosačka SILENO+, sada (19061-66)

  Smart robotická kosačka SILENO+, sada (19061-66)
  GARDENA smart SILENO+. Pokosí za vás a vy si užívajte voľný čas. Starostlivosť o trávnik je tak jednoduchá! Kosačka GARDENA smart SILENO+ udržuje stonky trávy na presne nastavenej dĺžke a vy si môžete vychutnať svoj voľný čas. Vďaka systému SensorCut nespôsobuje robotická kosačka na trávniku pruhy, ale zanecháva dokonale udržiavaný trávnikový koberec. Jej chod je tak tichý, že je ťažko možné počuť, že seká trávnik pred tým, než sa celkom automaticky vráti do nabíjacej stanice. Časy kosenia je možné nastaviť pomocou aplikácie smart a odsúhlasiť s dobou zavlažovania nastavenou na riadení zavlažovania smart. Preto je robotická kosačka v prevádzke len vtedy, keď je to potrebné. Sama určí, ako často bude kosiť, a to vďaka integrovanému senzoru, ktorý monitoruje rast trávy. Kosačka SILENO+ smart je vhodná pre trávnaté plochy až do 1.300 m2 a vďaka svojmu silnému pohonu zadných kolies je schopná vyrovnať sa s nerovným terénom dokonca až so sklonom 35 percent. Vstupná brána smart zabezpečuje centrálne sieťové prepojenie. Možno ju nenápadne umiestniť do obytného priestoru a vytvoriť tak pripojenie k internetu prostredníctvom existujúceho routera. Týmto spôsobom sa chová ako centrum smart systému a umožňuje bezkáblovú sieťovú komunikáciu medzi všetkými systémovými zariadeniami GARDENA smart na záhrade a aplikáciou GARDENA smart.
  Cena: 1 969,00 €
   
 • Smart robotická kosačka SILENO city, sada (19066-32)

  Smart robotická kosačka SILENO city, sada (19066-32)
  GARDENA smart SILENO city.Starostlivosť o trávnik môže byť tak jednoduchá, dokonca aj v malých mestských záhradkách! Vďaka systému SensorCut seká robotická kosačka GARDENA smart SILENO city váš trávnik presne a spoľahlivo a tak ticho, že ju sotva počujete. Pri nízkom nabití akumulátora sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. A vy si môžete užívať voľný čas a perfektne posekaný trávnik. Robotická kosačka smart SILENO city je vhodná pre malé trávnaté plochy do rozlohy 500 m2. Zvládne stúpanie do 25 percent a dokonca bez problémov prejde úzkymi koridormi a stiesnenými pasážami. Otočné zadné koliesko poskytuje robotickej kosačke neuveriteľnú obratnosť a manévrovateľnosť - skvelá vlastnosť pre malé a úzke záhrady.Počas inštalácie vás ponukou sprevádza programovací asistent a nezáväzne vypočíta plán kosenia. Časy kosenia možno ale ľahko nastaviť pomocou aplikácie smart a upraviť ich tak, aby nekolidovali s časmi zavlažovania, nastavenými v riadení zavlažovania. Smart gateway zaisťuje centrálne pripojenie na sieť, vytvára internetové pripojenie na existujúci router. Z tohto dôvodu je jadrom celého smart systému a umožňuje bezkáblovú sieťovú komunikáciu medzi všetkými GARDENA smart systémovými výrobkami v záhrade a aplikáciou GARDENA smart.
  Cena: 1 139,00 €
   
 • Husqvarna AUTOMOWER 435X AWD robotická kosačka, novinka

  Husqvarna AUTOMOWER 435X AWD robotická kosačka, novinka
  HUSQVARNA AUTOMOWER 435X AWD je průkopníkem na trhu robotických sekaček. Tento model s pohonem všech kol snadno zvládá údržbu trávníku na ploše až 3500 m², vyhne se překážkám, překoná nerovný terén a svahy až do působivých 70 % (35°), hodinový výkon 146 m². Sekačka má atraktivní design řady X-line s LED světlomety, je vybavena detekcí vzdálených objektů a intuitivním interaktivním ovládáním s barevným displejem Automower®Access. Aplikace Automower® Connect umožňuje sledování sekačky pomocí GPS v případě jejího odcizení. Výhody HUSQVARNA AUTOMOWER 435X AWD: Pohon všech kol: modely Automower® AWD jsou vybaveny technologií, která optimalizuje ovládání jednotlivých kol tak, aby zajistily spolehlivý provoz v nejnáročnějším terénu. Sekačka je schopna zvládnout i sklon 70% (35°). Automower® AWD svým impozantním výkonem přepíše pravidla pro autonomní údržbu zelených ploch a zároveň zvyší bezpečnost pracovní obsluhy. Otočný design zadní části: modely Automower® AWD jsou konstruovány s kloubovým designem zadní části, který umožňuje skutečně vynikající manévrovatelnost pro navigaci na členitých trávnící a v průchodech. Zadní část má také otáčecí schopnost, což značně zvyšuje trakci v nerovném terénu, která je excelentní v kombinaci s AWD. Navigace s pomocí GPS: integrovaný systém GPS vytváří mapu zahrady, včetně umístění ohraničujících a naváděcích vodičů. Husqvarna Automower® následně registruje, které části zahrady již sekačka sekala a podle toho upravuje její pohyb při sečení. Tím zajistí optimální pokrytí celé travnaté plochy a excelentní výsledek sečení. Automower® Connect: aplikace Automower® Connect vám poskytne dokonalou kontrolu činnosti sekačky přímo ve vašem chytrém telefonu. Můžete uvést sekačku do chodu, zastavit ji, zaparkovat, zkontrolovat a upravit nastavení, a také přijímat varovné zprávy a sledovat polohu sekačky v případě odcizení - ať jste kdekoliv. LED světlomety: energeticky účinné LED světlomety pro lepší viditelnost a ovládání i ve tmě. Světla také začnou blikat, pokud dojde k poruše. Vynikající interakce: všechny robotické sekačky vybavené aplikací Automower® Connect jsou kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home. To znamená, že poté, co vydáte prostřednictvím inteligentního mikrofonu hlasový povel, se Husqvarna Automower® přeorientuje na vyplnění tohoto příkazu. Můžete namluvit nejčastější příkazy, např. pro spuštění, zastavení, parkování a získávání informace o aktuálním stavu sekačky, a to prostřednictvím vašeho hlasového asistenta. Dálková detekce objektů: vestavěné senzory využívající ultrazvukovou technologii napomáhají sekačce detekovat objekt, snížit rychlost jízdy a zabránit tak vážné kolizi. Vyjímečně tichý pohon: motory kol s dvoustupňovými převodovkami - to je nová technologie, která umožňuje velmi tichý pohon. Poskytuje vynikající výkon při velmi nízké hladině hluku a umožňuje noční provoz nebo sečení 24 hodin denně, aniž by sekačka rušila vaše sousedy. Zvládne svahy se sklonem do 70 %: velká kola s hrubým vzorkem poskytují vynikající trakci i na kluzkém povrchu. Sekačka zvládne posekat svahy až do sklonu 70 %. Timer podle počasí: sekačka Husqvarna Automower® umí svoji pracovní dobu přizpůsobit počasí, což znamená, že v době rychlého růstu trávy pracuje mnohem déle. Za slunečného a suchého počasí nebo ke konci sezóny seká kratší dobu - tím šetří trávník a zároveň se méně opotřebovává. Automatické zvládání průchodů: Husqvarna Automower® automaticky rozpozná úzký průchod a projede i tím nejužším. Při průjezdu úzkými místy mění dráhu, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí. Elektricky ovládané a snadné nastavení výšky sečení je přístupné z hlavního menu. Dva naváděcí vodiče: naše špičkové výrobky jsou opatřeny dvěmi naváděcími vodiči, které zkrátí čas hledání zejména v případě rozsáhlých, členitých zahrad. 5 různých startovních míst: stejná výška sečení je zajištěna i díky možnosti zahájení sečení na pěti různých místech podél patentovaného naváděcího vodiče vedoucího z nabíjecí stanice. To je užitečné zejména při sečení větších travnatých ploch. Pro velké plochy se doporučuje používat více startovních míst. Pomocí aktivní GPS navigace (jen u některých modelů) jsou vzdálená startovní místa automaticky nastavena a ruční nastavení není zapotřebí. Flexibilní umístění nabíjecí stanice: umožňuje flexibilní umístění nabíjecí stanice v zahradě, což usnadňuje instalaci a zajistí bezproblémové zajíždění sekačky do nabíjecí stanice. Kontrola nevyváženosti: pro tichý a bezporuchový provoz automaticky detekuje nevyváženost žacího systému. Nerovnováha může být způsobena chybějícími, dvěma namontovanými nebo poškozenými břity. Ochrana proti krádeži pomocí GPS: sekačky vybavené aplikacemi Automower Connect®/Husqvarna Fleet Services™ okamžitě začnou sledovat GPS polohu a zasílat oznámení vašim zařízením. Zvýší se tím bezpečnost vaší sekačky Automower® a minimalizuje riziko krádeže. Přední nárazník: pogumovaný přední nárazník chrání sekačku při kolizi se stromy, keři a dalšími předměty nacházejícími se v jejím pracovním prostoru. Vyměnitelné horní kryty: učiňte svoji sekačku jedinečnou a změňte její barvu na vaši oblíbenou. K dispozici v polárním bílém a oranžovém provedení značky Husqvarna. Spolehlivost: Husqvarna klade mimořádný důraz na spolehlivost robotických sekaček. Během 20-letého vývoje těchto sekaček se zaměřujeme zejména na dosažení maximální spolehlivosti, nejvyšší kvality a na minimálizaci nezbytné obsluhy těchto sekaček. Vynikající výsledky při sečení trávníku: díky tomu, že se sekačka Automower® Husqvarna pohybuje po trávníku náhodným způsobem, je trávník posekán dokonale a úhledně, takže vypadá jako zelený koberec. Nože ostré jako břitva sekají trávu na jemné kousíčky a ze všech směrů. Trávník je pak hustší a zdravější a zabraňuje prorůstání mechu. Unikátní systém sečení: sekačka Automower® Husqvarna zkracuje trávu jen o kousíček, ale často, což zajišťuje pěkný a zdravý trávník. Je vybavena noži ze silné uhlíkové oceli, ostrými jako břitva, které jsou připevněny k disku robustního žacího ústrojí. To umožňuje efektivní provoz a extrémně nízkou spotřebou energie. Žádné emise: Automower® je sekačka s elektrickým pohonem, proto neprodukuje žádné škodlivé emise. Ochrana proti krádeži pomocí alarmu / PIN kódu: ochrana proti krádeži různých stupňů pro vysoký stupeň zabezpečení. Pokud je sekačka ukradena, spustí se alarm s vysokým zvukem a lze jej deaktivovat pouze s jedinečným kódem sekačky. Automatické nabíjení: pokud sekačka Automower® potřebuje energii, nalezne si sama cestu k nabíjecí stanici. Nízká spotřeba energie: efektivní hospodaření s energií znamená nízkou spotřebu energie, což umožňuje sekačce Automower® pracovat za zlomek nákladů běžných u tradičních sekaček na trávu. Senzory pro zvednutí a náklon: jestliže se Automower® zvedne nad zem nebo se převrátí, sečení se automaticky přeruší. Rotující žací břity jsou navíc umístěny v dostatečné vzdálenosti od vnější hrany stroje. Když Automower® narazí na překážku, zastaví se a změní směr, aniž by došlo k jakémukoliv poškození. Odolný proti vlivům počasí: Automower® může být venku po celý den a je navržen tak, aby fungoval správně a bez dozoru bez ohledu na povětrnostní podmínky. Díky kvalitní konstrukci se osvědčil i v drsném severském podnebí. Technické parametry HUSQVARNA AUTOMOWER 435X AWD : Kapacita baterie: 5 Ah Li-Ion batéria 18 V Nabíjecí proud: 7 A Systém nabíjení: Automatický Průměrná spotřeba energie při maximálním využití: 24 kWh Spotřeba energie při sekání: 40 W Typická doba nabíjení: 30 min Průměrná doba sečení na jedno nabití: 100 min Žací ústrojí: Žací systém: 3 otočné břity ostré jako žiletka Šířka záběru: 22 cm Vybavení: Alarm: Hlasitý Informační panel: Velký LCD display Náhradní žací břity: 9 ks Typ rukojeti: Integrovaná Zámek instalace: Ano Klávesnice: Žádná Senzor pro zvednutí: Ano PIN kód: Ano GPS Sledování: Ano Senzor náklonu: Ano Časový zámek: Ano Timer: Ano Ultrazvukový senzor: Ano Dezén kol: Středně hrubý Motor a žací systém:Typ motoru žacího systému: 3-fázový bezkartáčový stejnosměrný motor Typ hnacího motoru: Vyjímečně tichý pohon, bezkartáčový stejnosměrný motor (BLDC) Produktivita: Posečená plocha za jednu hodinu: 146 m² Systém nabíjení: Automatický Maximální sklon u vodiče ohraničující smyčky: 50 % Maximální sklon uvnitř pracovní plochy: 70 % Náhodný vzorec pohybu: Nepravidelný Pracovní kapacita: 3500 m² Údaje o hladině hluku / Hmotnost: Hmotnost: 17.3 kg Hladina hluku, garantovaná: 62 dB(A) Hladina hluku, naměřená: 60 dB(A)
  Cena: 4 999,00 €
 • Husqvarna AUTOMOWER 535 AWD robotická kosačka, novinka

  Husqvarna AUTOMOWER 535 AWD robotická kosačka, novinka
  Inovativní, vysoce výkonná robotická sekačka HUSQVARNA AUTOMOWER 535 AWD s pohonem všech kol určená pro profesionální použití. Zvládne údržbu trávníku s rozlohou až 3500 m², sečení kolem překážek v náročném terénu a ve svazích se sklonem až 70 %. Sekačka je vybavena špičkovým ovládáním pro jednoduchou a efektivní interakci, detekcí objektů pomocí ultrazvukové technologie a dálkovým ovládáním. Sekačku lze monitorovat pomocí aplikace Husqvarna Fleet Services™. Výhody HUSQVARNA AUTOMOWER 535 AWD: Komerční uživatelské rozhraní: model vybavený LED indikátorem stavu a robustním a snadno ovladatelným přepínačem pro funkci START / STOP. Zjednodušuje použití pro nezkušené uživatele a minimalizuje závažný dopad na sekačku v případě vandalismu. Kompletní dohled z chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku. Navigace s pomocí GPS: integrovaný systém GPS vytváří mapu zahrady, včetně umístění ohraničujících a naváděcích vodičů. Husqvarna Automower® následně registruje, které části zahrady již sekačka sekala a podle toho upravuje její pohyb při sečení. Tím zajistí optimální pokrytí celé travnaté plochy a excelentní výsledek sečení. Funkce Automower® Connect: vám poskytuje dokonalou kontrolu činnosti sekačky přímo ve vašem chytrém telefonu. Můžete uvést sekačku do chodu, zastavit ji, zaparkovat, zkontrolovat a upravit nastavení, a také přijímat varovné zprávy a sledovat polohu sekačky v případě odcizení - ať jste kdekoliv. Dálková detekce objektů: vestavěné senzory využívající ultrazvukovou technologii napomáhají sekačce detekovat objekt, snížit rychlost jízdy a zabránit tak vážné kolizi. Kartáčky na čištění kol: odolné vyměnitelné kartáče z polyvinylchloridu pro odstranění ústřižků trávy a listí z kol a zajištění jejich trakce. Parkovací tlačítko na nabíjecí stanici: chcete-li, aby se sekačka sama vrátila do nabíjecí stanice, stačí stisknout tlačítko PARK na nabíjecí stanici. Užitečná funkce zejména při sečení větších ploch, např. fotbalového nebo golfového hřiště. Vyjímečně tichý pohon: motory kol s dvoustupňovými převodovkami - to je nová technologie, která umožňuje velmi tichý pohon. Poskytuje vynikající výkon při velmi nízké hladině hluku a umožňuje noční provoz nebo sečení 24 hodin denně, aniž by sekačka rušila vaše sousedy. Timer podle počasí: sekačka Husqvarna Automower® umí svoji pracovní dobu přizpůsobit počasí, což znamená, že v době rychlého růstu trávy pracuje mnohem déle. Za slunečného a suchého počasí nebo ke konci sezóny seká kratší dobu - tím šetří trávník a zároveň se méně opotřebovává. Automatické zvládání průchodů: Husqvarna Automower® automaticky rozpozná úzký průchod a projede i tím nejužším. Při průjezdu úzkými místy mění dráhu, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí. Elektricky ovládané a snadné nastavení výšky sečení je přístupné z hlavního menu. Tři naváděcí vodiče zkracují čas hledání nabíjecí stanice, i když je instalace provedena na opravdu rozlehlé, členité zahradě nebo pozemku, který je rozdělený na více pracovních ploch. 5 různých startovních míst: stejná výška sečení je zajištěna i díky možnosti zahájení sečení na pěti různých místech podél patentovaného naváděcího vodiče vedoucího z nabíjecí stanice. To je užitečné zejména při sečení větších travnatých ploch. Pro velké plochy se doporučuje používat více startovních míst. Pomocí aktivní GPS navigace (jen u některých modelů) jsou vzdálená startovní místa automaticky nastavena a ruční nastavení není zapotřebí. Flexibilní umístění nabíjecí stanice: umožňuje flexibilní umístění nabíjecí stanice v zahradě, což usnadňuje instalaci a zajistí bezproblémové zajíždění sekačky do nabíjecí stanice. Kontrola nevyváženosti: pro tichý a bezporuchový provoz automaticky detekuje nevyváženost žacího systému. Nerovnováha může být způsobena chybějícími, dvěma namontovanými nebo poškozenými břity. Ochrana proti krádeži pomocí GPS: sekačky vybavené aplikacemi Automower Connect®/Husqvarna Fleet Services™ okamžitě začnou sledovat GPS polohu a zasílat oznámení vašim zařízením. Zvýší se tím bezpečnost vaší sekačky Automower® a minimalizuje riziko krádeže. Přední nárazník: pogumovaný přední nárazník chrání sekačku při kolizi se stromy, keři a dalšími předměty nacházejícími se v jejím pracovním prostoru. Spolehlivost: Husqvarna klade mimořádný důraz na spolehlivost robotických sekaček. Během 20-letého vývoje těchto sekaček se zaměřujeme zejména na dosažení maximální spolehlivosti, nejvyšší kvality a na minimálizaci nezbytné obsluhy těchto sekaček. Vynikající výsledky při sečení trávníku: díky tomu, že se sekačka Automower® Husqvarna pohybuje po trávníku náhodným způsobem, je trávník posekán dokonale a úhledně, takže vypadá jako zelený koberec. Nože ostré jako břitva sekají trávu na jemné kousíčky a ze všech směrů. Trávník je pak hustší a zdravější a zabraňuje prorůstání mechu. Unikátní systém sečení: sekačka Automower® Husqvarna zkracuje trávu jen o kousíček, ale často, což zajišťuje pěkný a zdravý trávník. Je vybavena noži ze silné uhlíkové oceli, ostrými jako břitva, které jsou připevněny k disku robustního žacího ústrojí. To umožňuje efektivní provoz a extrémně nízkou spotřebou energie. Ochrana proti krádeži různých stupňů pro vysoký stupeň zabezpečení. Pokud je sekačka ukradena, spustí se alarm s vysokým zvukem a lze jej deaktivovat pouze s jedinečným kódem sekačky. Automatické nabíjení: pokud sekačka Automower® potřebuje energii, nalezne si sama cestu k nabíjecí stanici. Nízká spotřeba energie: efektivní hospodaření s energií znamená nízkou spotřebu energie, což umožňuje sekačce Automower® pracovat za zlomek nákladů běžných u tradičních sekaček na trávu. Senzory pro zvednutí a náklon: jestliže se Automower® zvedne nad zem nebo se převrátí, sečení se automaticky přeruší. Rotující žací břity jsou navíc umístěny v dostatečné vzdálenosti od vnější hrany stroje. Když Automower® narazí na překážku, zastaví se a změní směr, aniž by došlo k jakémukoliv poškození. Odolný proti vlivům počasí: Auotomower® může být venku po celý den a je navržen tak, aby fungoval správně a bez dozoru bez ohledu na povětrnostní podmínky. Díky kvalitní konstrukci se osvědčil i v drsném severském podnebí. Technické parametry HUSQVARNA AUTOMOWER 535 AWD: Baterie: Typická doba nabíjení: 30 min Průměrná doba sečení na jedno nabití: 100 min Průměrná spotřeba energie při maximálním využití: 24 kWh Spotřeba energie při sekání: 40 W Žací systém: Žací systém: 3 otočné břity ostré jako žiletka Šířka záběru: 22 cm Výška sečení, max.: 70 mm Výška sečení, min.: 30 mm Výkonnost: Pracovní kapacita: 3500 m² Systém nabíjení: automatický Vybavení: Klávesnice: Žádná Informační panel: Ne Timer: Ano Alarm: Hlasitý PIN kód: Ano Zámek instalace: Ano Časový zámek: Ano GPS Sledování: Ano Senzor pro zvednutí: Ano Senzor náklonu: Ano Ultrazvukový senzor: Ne Typ rukojeti: Integrovaná Dezén kol: Středně hrubý Náhradní žací břity: 9 ks Údaje o hladině zvuku a hluku: Hladina hluku, garantovaná: 62 dB(A)
  Cena: 5 189,00 €
 • Robotická kosačka SILENO life 750 (15101-32)

  Robotická kosačka SILENO life 750 (15101-32)
  Robotická kosačka GARDENA SILENO city 750 je určená na kosenie trávnatej plochy do 750 m² ±20 %. Starostlivosť o trávnik môže byť tak jednoduchá a bez námahy aj v malých mestských záhradkách! Kosačka GARDENA SILENO life so systémom SensorCut kosí váš trávnik presne a spoľahlivo a výsledkom je čisto pokosený trávnik. Môžete si vychutnať nielen voľný čas, ale aj dokonale upravený trávnik. Bez problémov zvláda trávniky so sklonom 25 percent a tiež úzke koridory a tesné pasáže. Otočné zadné koleso poskytuje robotickej kosačke zvýšenú pohyblivosť a manévrovateľnosť - ideálne pre malé a úzke záhrady. Nová kosačka SILENO city pracuje a kosí trávnik za akéhokoľvek počasia a je tak tichá, že ju sotva počujete. Po dokončení sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Počas inštalácie vás programovací asistent sprevádza ponukou a nezávisle vypočíta plán kosenia. Časy kosenia možno tiež ľubovoľne naprogramovať. Vďaka tomu bude robotická kosačka v prevádzke len vtedy, keď ju budete potrebovať. Šírka záberu 22 cm, výška kosenia 20 - 50 mm, 3 kosiace tenké nože, max sklon plochy 30%, automatické nabíjanie, stredne veľký LCD displej, PIN kód, alarm, 60 min nabíjacia doba, 65 min práca pri kosení, 200 m ohraničujúceho vodiča + 300 ks plastových skôb v balení, 58 dB hlučnosť, spotreba 4 kW.
  Cena: 1 075,00 €
   
 • Husqvarna AUTOMOWER 550 + Bonus Bezpečne s HSQ 2019

  Husqvarna AUTOMOWER 550 + Bonus Bezpečne s HSQ 2019
  Ako Bonus v Akcii Bezpečne s Husqvarnou 2019 získate ku Automoweru Husqvarna 550 ZDARMA: jeden ks batériového výrobku Husqvarna viď. zoznam Bezpečne s HSQ 2019 + 36V Li-Ion akumulátor BLi 200 5,2 Ah + nabíjačku QC 330 v celkovej hodnote cca 800,- € ako darček. Robotická kosačka Automower 550 je určená pre profesionálne využitie kosenia vo flotile, použiteľná na kosenie futbalových ihrísk a veľkých trávnatých plôch do max. rozlohy 5.000 m2/24 hod ( 1/2 hektára/ 24 hod ). Tento model výkonnej robotickej kosačky ponúka vzdialené ovládanie vrátane sledovania aktuálnej polohy a miesta v prípade odcudzenia prostredníctvom Husqvarna Fleet Services cez PC / tablet, rovnako ako plné ovládanie a nastavenie kosačky pomocou chytrého telefónu/tabletu. Navigácia optimalizovaná pomocou GPS a timer podľa počasia zaisťujú rovnomerné kosenie rozsiahlych trávnatých plôch, pričom kosačka automaticky prispôsobí frekvenciu kosenia aktuálnemu prírastku trávy. Kosačka zvláda všetky typy tráv a svahy so sklonom až 45 % ( 24° stupňov ) s vynikajúcimi výsledkami kosenia aj za daždivého počasia. Diaľková detekcia objektov (osadené predné ultrazvukové senzory) umožňuje využiť najvyššiu rýchlosť kosenia a výkonnosť. Celková robustnosť konštrukcie zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivosť stroja. Model Automower 550 je vybavený LED indikátorom stavu a robustným a ľahko ovládateľným prepínačom pre funkciu START/STOP, je bez komunikačného displeja. Zjednodušuje použitie pre neskúsených užívateľov a tak minimalizuje vážny vplyv na kosačku v prípade vandalizmu. Kompletný dohľad nad stavom a ovládanie prostredníctvom chytrého telefónu, tabletu alebo notebooku. Maximálna kosená plocha 5.000 m2/24 hod, hodinový výkon 208 m2, šírka kosenia 24 cm, nastaviteľná výška kosenia 2 - 6 cm, osadená výkonným Li-Ion 18V akumulátor s kapacitou 10,4 Ah, približná doba nabitia na 100% je 75 min a kosenia na jedno nabitie 260 min, hmotnosť 13,9 kg. Kosačka je chránená PIN kódom, zabezpečená alarmom a GPS sledovaním, senzorom zdvihnutia a náklonu, funkciou miestne kosenie a timerom kosenia podľa počasia, farba šedá s výrazným oranžovým vrchným krytom. Balenie obsahuje Automower 550 + nabíjaciu stanicu + 18V prepojovací napäťový kábel a napájací transformátor + 9 ks náhradných nožov + manuál v SK jazyku. Automower 550 je v základnom balení dodávaný bez inštalačných vodičov a konektorov, inštaláciu a programovanie je nutné pri tomto modely zveriť do rúk Autorizovanému partnerovi s certifikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššej certifikácie " AUTOMOWER EXPERT ", poskytujeme viac ako 16 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúcich a navádzacích káblov pokladacím strojom do hĺbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby dodávky a inštalácie na kľúč, celoročný záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora, dodávky kompletného príslušenstva, spotrebného materiálu, inštalačných káblov a náhradných nožov.
  Cena: 4 599,00 €
 • Robotická kosačka SILENO city 500 (15002-32)

  Robotická kosačka SILENO city 500 (15002-32)
  Robotická kosačka GARDENA SILENO city 500 je určená na kosenie maléj plochy trávnikov do 500 m² ±20 %.Starostlivosť o trávnik môže byť tak jednoduchá a bez námahy aj v malých mestských záhradkách! Kosačka GARDENA SILENO city so systémom SensorCut kosí váš trávnik presne a spoľahlivo a výsledkom je čisto pokosený trávnik. Môžete si vychutnať nielen voľný čas, ale aj dokonale upravený trávnik. Bez problémov zvláda trávniky so sklonom 25 percent a tiež úzke koridory a tesné pasáže. Otočné zadné koleso poskytuje robotickej kosačke zvýšenú pohyblivosť a manévrovateľnosť - ideálne pre malé a úzke záhrady. Nová kosačka SILENO city pracuje a kosí trávnik za akéhokoľvek počasia a je tak tichá, že ju sotva počujete. Po dokončení sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Počas inštalácie vás programovací asistent sprevádza ponukou a nezávisle vypočíta plán kosenia. Časy kosenia možno tiež ľubovoľne naprogramovať. Vďaka tomu bude robotická kosačka v prevádzke len vtedy, keď ju budete potrebovať. Šírka záberu 16 cm, výška kosenia 20 - 50 mm, 3 kosiace tenké nože, max sklon plochy 25%, automatické nabíjanie, LCD displej, PIN kód, bez alarmu, 60 min nabíjacia doba, 65 min práca pri kosení, 150 m ohraničujúceho vodiča + 200 ks plastových skôb v balení, 58 dB hlučnosť, spotreba 4 kW.
  Cena: 1 018,00 €
   
 • Robotická kosačka GARDENA SILENO city 250 (15001-32)

  Robotická kosačka GARDENA SILENO city 250 (15001-32)
  Robotická kosačka GARDENA SILENO city je určená na kosenie maléj plochy do 250 m² ±20 %. Starostlivosť o trávnik môže byť tak jednoduchá a bez námahy aj v malých mestských záhradkách! Kosačka GARDENA SILENO city so systémom SensorCut kosí váš trávnik presne a spoľahlivo a výsledkom je čisto pokosený trávnik. Môžete si vychutnať nielen voľný čas, ale aj dokonale upravený trávnik. Bez problémov zvláda úzke koridory a tesné pasáže. Otočné zadné koleso poskytuje robotickej kosačke zvýšenú pohyblivosť a manévrovateľnosť - ideálna pre malé a úzke záhrady. Nová kosačka SILENO city pracuje a kosí trávnik za akéhokoľvek počasia a je tak tichá, že ju sotva počujete. Po dokončení sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Počas inštalácie vás programovací asistent sprevádza ponukou a nezávisle vypočíta plán kosenia. Časy kosenia možno tiež ľubovoľne naprogramovať. Vďaka tomu bude robotická kosačka v prevádzke len vtedy, keď ju budete potrebovať. Šírka záberu 16 cm, výška kosenia 20 - 50 mm, 3 kosiace tenké nože, max sklon plochy 25%, automatické nabíjanie, LCD displae, PIN kód, bez alarmu, 60 min nabíjacia doba, 65 min práca pri kosení, 150 m ohraničujúceho vodiča + 200 ks plastových skôb v balení, 58 dB hlučnosť, spotreba 2 kW.
  Cena: 818,00 €
   
 • nové - 11 %

  AUTOMOWER 315 robotická kosačka AKCIA

  AUTOMOWER 315 robotická kosačka AKCIA
  Nový model robotickej kosačky Automower 315 s Automower Connect@Home - funkcia Bluetooth s dosahom 10 m, AMW 315 je kompaktná štvorkolesová robotická kosačka ideálna pre kosenie malých a stredne veľkých trávnatých plôch do max. rozlohy 1.500 m² ±20 %, zvláda svahy so sklonom až 40 % ( 22 stupňov), kapacita kosenia 68 m²/hod, šírka záberu 22 cm, automatický systém nabíjania, nastavenie výšky kosenia 2 - 6 cm, nízka hladina akustického hluku pri kosení len 60 dB, spotreba energie pri kosení 25W. Chytré technológie prispôsobia dĺžku a rozsah kosenia podľa prírastku trávy, umožnia kosenie v určitej časti s vysokou trávou a navedú kosačku úzkymi priechodmi. Intuitívny systém ponuky na veľkom, užívateľsky prívetivom displeji umožní vlastné nastavenie podľa vašich požiadaviek, kedy má kosačka kosiť. Automower 315 je osadený 18V/ 2,1 Ah Li-Ion batériou s typickou dobou nabíjania 60 min. a s priemernou dobou kosenia 70 min. na jedno nabitie. Kosačka je chránená PIN kódom a zabezpečená alarmom, senzorom zdvihnutia, vybavená je funkciou miestne kosenie a timerom kosenia podľa počasia, farba šedá, hmotnosť 9,2 kg. Vrchné kryty v rôznych farbách ako voliteľné príslušenstvo. Balenie obsahuje Automower 315 + nabíjaciu stanicu + 18V napäťový kábel a napájací transformátor + 9 ks náhradných nožov + manuál v SK jazyku. Ako voliteľné príslušenstvo je možné AMW 315 rozšíriť o komunikačnú kartu Automower® Connect za účelom vzdialenej správy a zvýšenia ochrany robotickej kosačky prostredníctvom smart telefónu. S bezplatnou aplikáciou Automower® Connect máte svoju kosačku vždy pod kontrolou, môžete ju sledovať prostredníctvom smart telefónu, komunikovať s ňou a aktualizovať jej stav jednoduchým dotykom obrazovky kdekoľvek na svete na svojom chytrom telefóne. S komunikačnou kartou Automower® Connect dodávame bezplatne eSIMM kartu predplateným paušálom na 10 rokov ! Automower 315 je v základnom balení dodávaný bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučuje sa zveriť inštaláciu a programovanie Autorizovanému partnerovi s certifikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššej certifikácie " AUTOMOWER EXPERT ", poskytujeme viac ako 16 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúcich a navádzacích káblov pokladacím strojom do hĺbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby dodávky a inštalácie na kľúč, celoročný záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora, dodávky kompletného príslušenstva, spotrebného materiálu, inštalačných káblov a náhradných nožov.

  Pôvodná cena: 2 135,00 €

  Akciová cena: 1 899,00 €

 • - 28 %

  AUTOMOWER 105 robotická kosačka AKCIA

  AUTOMOWER 105 robotická kosačka AKCIA
  Kompaktná trojkolesová robotická kosačka pre efektívne kosenie malých a rovných trávnatých plôch. Robotická kosačka Automower 105 je vhodná pre menšiu trávnatú plochu s max. rozlohou do 600 m² ±20 %, kapacita kosenia je 43 m²/hod a zvláda nižšie svahy do max. sklonu 25 % (14 stupňov). Je vybavená Li-Ion batériou s kapacitou 18V/ 2,1 Ah s typickou dobou nabíjania 50 min. a priemerným časom kosenia na jedno nabitie 65 min, automatickým systémom nabíjania, šírka záberu 17 cm, nadstavenie výšky kosenia 2 - 5 cm, nízka hladina akustického hluku pri kosení 61 dB, spotreba pri kosení 20W, hmotnosť 6,7 kg. Ľahko sa ovláda prostredníctvom klávesnice LCD displeja, umožňuje osobné nastavenie, nastavenie času kosenia, chránená je PIN kódom a zabezpečená alarmom. Dodávaná je vo farbe šedej, farebné prevedenie polárna biela Vám dodáme ako voliteľné príslušenstvo. Balenie obsahuje Automower 105 + nabíjaciu stanicu + 18V napäťový kábel a napájací transformátor + 9 ks náhradných nožov + manuál v SK jazyku. Jedine tento model robotickej kosačky sa nedá rozšíriť o komunikačnú kartu Automower Connect za účelom vzdialenej správy a zvýšenia ochrany robotickej kosačky prostredníctvom smart telefónu. Automower 105 je v balení dodávaný bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučuje sa zveriť inštaláciu a programovanie Autorizovanému partnerovi s certifikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššej certifikácie " AUTOMOWER EXPERT ", poskytujeme viac ako 16 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúcich a navádzacích káblov pokladacím strojom do hĺbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby dodávky a inštalácie na kľúč, celoročný záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora, dodávky kompletného príslušenstva, spotrebného materiálu, inštalačných káblov a náhradných nožov.

  Pôvodná cena: 1 385,00 €

  Akciová cena: 985,00 €

 • nové - 4 %

  AUTOMOWER 420 robotická kosačka AKCIA

  AUTOMOWER 420 robotická kosačka AKCIA
  Husqvarna Automower 420 je oblúbená a dobre vybavená automatická kosačka s funkciou Automower Connect@Home - Bluetooth s dosahom 10m. Automower 420 je vhodný pre kosenie veľkých a členitých trávnatých plôch až do rozlohy 2.200 m² ±20 %, zvláda svahy so sklonom až 45 % ( 24 stupňov), kapacita kosenia 92 m²/hod, šírka záberu 24 cm, automatický systém nabíjania, elektrické nastavenie výšky kosenia 2 - 6 cm, nízka hladina akustického hluku pri kosení len 58 dB, spotreba energie pri kosení 30 W. Automower 420 je vybavený pevným a vyváženým telom telom, dvomi navádzacími vodičmi, ktoré skrátia čas hľadania NS pri rozľahlých a členitých záhradách a motormi kolies s dvojstupňovými prevodovkami - nová, veľmi tichá technológia poskytujúca vynikajúci výkon, umožňuje nočnú prevádzku alebo kosenie 24 hodín denne. Inteligentná technológia prispôsobí frekvenciu kosenia tempu rastu trávnika a spoľahlivo prevedie kosačku aj úzkymi priechodmi na členitom trávniku. Intuitívne ovládanie na užívateľsky príjemnom veľkom LCD displeji umožňuje osobné nastavenia a naprogramovanie kosačky. Farba Polárna biela a kolesá do ťažkého terénu sú k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo. Automower 420 je osadený 18V/ 3,2 Ah Li-Ion batériou s typickou dobou nabíjania 55 min. a s priemernou dobou kosenia 105 min. na jedno nabitie. Kosačka je chránená PIN kódom a zabezpečená alarmom, senzorom zdvihnutia a náklonu, vybavená je funkciou miestne kosenie a timerom kosenia podľa počasia, farba šedá, hmotnosť 11,5 kg. Balenie obsahuje Automower 420 + nabíjaciu stanicu + 18V napäťový kábel a napájací transformátor + 9 ks náhradných nožov + manuál v SK jazyku. Ako voliteľné príslušenstvo je možné AMW 420 rozšíriť o komunikačnú kartu Automower® Connect za účelom vzdialenej správy a zvýšenia ochrany robotickej kosačky prostredníctvom smart telefónu. S bezplatnou aplikáciou Automower® Connect máte svoju kosačku vždy pod kontrolou, môžete ju sledovať, komunikovať s ňou a aktualizovať jej stav jednoduchým dotykom obrazovky kdekoľvek na svete na svojom chytrom telefóne. S komunikačnou kartou Automower® Connect dodávame bezplatne eSIMM kartu predplateným paušálom na 10 rokov ! Automower 420 je v základnom balení dodávaný bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučuje sa zveriť inštaláciu a programovanie Autorizovanému partnerovi s certifikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššej certifikácie " AUTOMOWER EXPERT ", poskytujeme viac ako 16 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúcich a navádzacích káblov pokladacím strojom do hĺbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby dodávky a inštalácie na kľúč, celoročný záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora, dodávky kompletného príslušenstva, spotrebného materiálu, inštalačných káblov a náhradných nožov.

  Pôvodná cena: 2 499,00 €

  Akciová cena: 2 399,00 €

 • - 5 %

  AUTOMOWER 430X robotická kosačka X-line série AKCIA

  AUTOMOWER 430X robotická kosačka X-line série AKCIA
  AUTOMOWER 430X je moderný, skvele vybavený model série X-line patriaci medzi najlepšie robotické kosačky na trhu. Automower 430X je inteligentná robotická kosačka, ktorá si hravo poradí s veľkými a zložito členitými trávnatými plochami až do rozlohy 3.200 m² ±20 % s mnohonásobnými úzkymi priechodmi, prekážkami, nerovným terénom a svahmi so sklonom až 45 % ( 24 stupňov), kapacita kosenia 133 m²/hod, šírka záberu 24 cm, automatický systém nabíjania, elektrické nastavenie výšky kosenia 2 - 6 cm, nízka hladina akustického hluku pri kosení len 58 dB, spotreba energie pri kosení 30 W. Automower 430X prémiový rad X-line je vybavený aplikáciou Automower® Connect vrátane sledovania kosačky pomocou GPS v prípade odcudzenia, GPS asistovanou navigáciou a X-line dizajnom s LED svetlometmi, predným nárazníkom a špeciálnym farebným krytom kolies. Navigácia pomocou GPS a rad funkcií vrátane aplikácie Automower® Connect v základnej výbave pomáhajú inteligentným spôsobom udržiavať váš trávnik v najlepšej kondícii a vždy perfektne pokosený. Všetky robotické kosačky vybavené aplikáciou Automower® Connect sú kompatibilné s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Home. S bezplatnou aplikáciou Automower® Connect máte svoju kosačku vždy pod kontrolou, môžete ju sledovať prostredníctvom smart telefónu, komunikovať s ňou a aktualizovať jej stav jednoduchým dotykom obrazovky kdekoľvek na svete na svojom chytrom telefóne. S komunikačnou kartou Automower® Connect dodávame bezplatne eSIMM kartu predplateným paušálom na 10 rokov ! Automower 430X je vybavený pevným a vyváženým telom, dvomi navádzacími vodičmi, ktoré skrátia čas hľadania NS pri rozľahlých a členitých záhradách a motormi kolies s dvojstupňovými prevodovkami - nová, veľmi tichá technológia poskytujúca vynikajúci výkon, umožňuje nočnú prevádzku alebo kosenie 24 hodín denne. Inteligentná technológia prispôsobí frekvenciu kosenia tempu rastu trávnika a spoľahlivo prevedie kosačku aj úzkymi priechodmi na členitom trávniku. Intuitívne ovládanie na užívateľsky príjemnom veľkom LCD displeji umožňuje osobné nastavenia a naprogramovanie kosačky. Farba Polárna biela a kolesá do ťažkého terénu sú k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo. Automower 430X je osadený 18V/ 5,2 Ah Li-Ion batériou s typickou dobou nabíjania 65 min. a s priemernou dobou kosenia 135 min. na jedno nabitie. Kosačka je chránená PIN kódom, zabezpečená alarmom a GPS sledovaním, senzorom zdvihnutia a náklonu, funkciou miestne kosenie a timerom kosenia podľa počasia, farba šedá, hmotnosť 13,2 kg. Balenie obsahuje Automower 430X + nabíjaciu stanicu + 18V napäťový kábel a napájací transformátor + 9 ks náhradných nožov + manuál v SK jazyku. Automower 430X je v základnom balení dodávaný bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučuje sa zveriť inštaláciu a programovanie Autorizovanému partnerovi s certifikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššej certifikácie " AUTOMOWER EXPERT ", poskytujeme viac ako 16 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúcich a navádzacích káblov pokladacím strojom do hĺbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby dodávky a inštalácie na kľúč, celoročný záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora, dodávky kompletného príslušenstva, spotrebného materiálu, inštalačných káblov a náhradných nožov.

  Pôvodná cena: 3 189,00 €

  Akciová cena: 2 999,00 €

 • AUTOMOWER 450X robotická kosačka X-line série AKCIA

  AUTOMOWER 450X robotická kosačka X-line série AKCIA
  Husqvarna Automower 450X, špičkový model radu X-line od svetového lídra v oblasti robotického kosenia. Táto inteligentná kosačka Automower 450X si hravo poradí s veľkými a zložito členitými trávnatými plochami až do rozlohy 5.000 m² ±20 % s mnohonásobnými úzkymi priechodmi, prekážkami, nerovným terénom a svahmi až do 45 % (24 stupňov), kapacita kosenia 208 m²/hod, šírka záberu 24 cm, automatický systém nabíjania, elektrické nastavenie výšky kosenia 2 - 6 cm, Li-ion akumulátor 18V/ 10,4 Ah s dobou nabíjania 75 min a s priemerným časom kosenia 260 min. na jedno nabitie, nízka hladina akustického hluku pri kosení len 59 dB, spotreba energie pri kosení 35 W. Ultrazvukové snímače v základnej výbave na diaľkovú detekciu objektov umožňujú vysokú rýchlosť kosenia, GPS asistovaná navigácia na optimalizáciu kosenia a celý rad funkcií, vrátane Automower® Connect karty predstavujú inteligentné riešenia, ktoré udržia váš trávnik v najlepšj kondícii, trvale zelený, zdravý a dokonale pokosený. Všetky robotické kosačky vybavené aplikáciou Automower® Connect sú kompatibilné s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Home. S bezplatnou aplikáciou Automower® Connect máte svoju kosačku vždy pod kontrolou, môžete ju sledovať prostredníctvom smart telefónu, komunikovať s ňou a aktualizovať jej stav jednoduchým dotykom obrazovky kdekoľvek na svete na svojom chytrom telefóne. S komunikačnou kartou Automower® Connect dodávame bezplatne eSIMM kartu predplateným paušálom na 10 rokov ! Automower 450X je vybavený pevným a vyváženým telom, až tromi navádzacími vodičmi, ktoré skrátia čas hľadania NS pri rozľahlých a členitých záhradách, motormi kolies s dvojstupňovými tichými prevodovkami s vynikajúcim výkonom na kosenie 24 hodín denne. Inteligentná technológia prispôsobí frekvenciu kosenia tempu rastu trávnika a spoľahlivo prevedie kosačku aj úzkymi priechodmi na členitom trávniku. Intuitívne ovládanie na užívateľsky príjemnom veľkom LCD displeji umožňuje osobné nastavenia a naprogramovanie kosačky. Kosačka je chránená PIN kódom, zabezpečená alarmom a GPS sledovaním, senzorom zdvihnutia a náklonu, funkciou miestne kosenie a timerom kosenia podľa počasia, farba šedá, hmotnosť 13,9 kg. Balenie obsahuje Automower 450X + nabíjaciu stanicu + 18V napäťový kábel a napájací transformátor + 9 ks náhradných nožov + manuál v SK jazyku. Automower 450X je v základnom balení dodávaný bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučuje sa zveriť inštaláciu a programovanie Autorizovanému partnerovi s certifikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššej certifikácie " AUTOMOWER EXPERT ", poskytujeme viac ako 16 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúcich a navádzacích káblov pokladacím strojom do hĺbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby dodávky a inštalácie na kľúč, celoročný záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora, dodávky kompletného príslušenstva, spotrebného materiálu, inštalačných káblov a náhradných nožov.
  Cena: 4 399,00 €
 • - 12 %

  AUTOMOWER 440 výkonná robotická kosačka AKCIA

  AUTOMOWER 440 výkonná robotická kosačka AKCIA
  Husqvarna Automower 440 je výkonná robotická kosačka vhodná pre kosenie veľkých a členitých trávnatých plôch až do rozlohy 4.000 m² ±20 %, zvláda svahy so sklonom až 45 % ( 24 stupňov), kapacita kosenia 167 m²/hod, šírka záberu 24 cm, automatický systém nabíjania, elektrické nastavenie výšky kosenia 2 - 6 cm, nízka hladina akustického hluku pri kosení len 59 dB, spotreba energie pri kosení 35 W. Automower 440 je vybavený pevným a vyváženým telom telom, dvomi navádzacími vodičmi, osadený 18V/ 3,2 Ah Li-Ion batériou s typickou dobou nabíjania 75 min. a s priemernou dobou kosenia 260 min. na jedno nabitie. Kosačka je chránená PIN kódom a zabezpečená alarmom, senzorom zdvihnutia a náklonu, vybavená je funkciou miestne kosenie a timerom kosenia podľa počasia, farba šedá, hmotnosť 12,9 kg. Balenie obsahuje Automower 440 + nabíjaciu stanicu + 18V napäťový kábel a napájací transformátor + 9 ks náhradných nožov + manuál v SK jazyku. Ako voliteľné príslušenstvo je možné AMW 440 rozšíriť o komunikačnú kartu Automower® Connect za účelom vzdialenej správy a zvýšenia ochrany robotickej kosačky prostredníctvom smart telefónu. S bezplatnou aplikáciou Automower® Connect máte svoju kosačku vždy pod kontrolou, môžete ju sledovať, komunikovať s ňou a aktualizovať jej stav jednoduchým dotykom obrazovky kdekoľvek na svete na svojom chytrom telefóne. S komunikačnou kartou Automower® Connect dodávame bezplatne eSIMM kartu predplateným paušálom na 10 rokov ! Automower 440 je v základnom balení dodávaný bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučuje sa zveriť inštaláciu a programovanie Autorizovanému partnerovi s certifikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššej certifikácie " AUTOMOWER EXPERT ", poskytujeme viac ako 16 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúcich a navádzacích káblov pokladacím strojom do hĺbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby dodávky a inštalácie na kľúč, celoročný záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora, dodávky kompletného príslušenstva, spotrebného materiálu, inštalačných káblov a náhradných nožov.

  Pôvodná cena: 3 190,00 €

  Akciová cena: 2 790,00 €

 • Robotická kosačka Gardena R70Li (4072-72)

  Robotická kosačka Gardena R70Li (4072-72)
  Inovatívna GARDENA robotická kosačka R70Li vykoná kosenie za vás: sama pokosí trávu a pritom si môžete užívať voľného času alebo robiť iné veci. Vďaka voľnému a prirodzenému pohybu kosí kosačka R70Li trávnaté plochy až do maximálnej veľkosti 700 m² - a to efektívne, spoľahlivo a bez vyjazdených koľají. A vždy s vynikajúcim výsledkom – o trávnik je skvele postarané. V prípade potreby sa robotická kosačka sama dobije v nabíjacej stanici. Ohraničujúci vodič, ktorého inštalácia je veľmi jednoduchá, vymedzuje kosačke R70Li plochu, ktorú má kosiť. Opakovane jezdí po trávniku a odstrihuje kúsky trávy ostrými čepeľami; odrezky trávy zostávajú ležať na trávniku ako prírodné hnojivo (princíp mulčovania). Ližiny zaišťujú lepšiu ochranu nožov v drsných podmienkach. Výšku kosenia 2 až 5 cm je možné ľahko nastaviť pomocou otočného gombíka. S hmotnosťou osem kilogramov zvládnu robustné robotické kosačky stúpanie až 25%. Programovanie je neuveriteľne jednoduché a rýchle. Na veľkom ovládacom paneli s displayom je možné nastaviť rôzne časy alebo dni kosenia. Zobrazovaná ponuka je jednoduchá a intuitívna. Po naprogramovaní sa R70Li spustí sama v určenú dobu, aj keď prší. Výkonný a lithium-iontový akumulátor 18 V /1.6 Ah s ľahkou údržbou údržbou zaisťuje spoľahlivú a energeticky úspornú prevádzku. R70Li taktiež pracuje veľmi ticho a bez emisií. Vysoko citlivé senzory nárazu a ohraničujúci vodič pomáhajú sekačke R70Li vyhnúť sa rôznym prekážkam v záhrade. Senzor naddvihnutia a prevrátenia a veľký priestor medzi plášťom kosačky a nožmi zaručujú vyššiu bezpečnosť pre ľudí a zvieratá. Napríklad, ak sa kosačka naddvihne, nože sa okamžite zastavia, a tým zabránia zraneniu. Robotickú kosačku je možné taktiež kedykoľvek zastaviť, k tomu určené veľké tlačidlo je ľahko prístupné. R70Li je flexibilná, a preto je vhodná pre takmer akýkoľvek typ záhrady. Na kosenie druhej oblasti má 2 diaľkové štartovacie body, ktoré umožňujú kosenie i v zložitých trávnatých štruktúrach. Robotická kosačka je dodávaná s nabíjacou stanicou, napájacím káblom, ohraničujúcim vodičom, skobami, náhradnými nožmi, svorkami a konektormi.
  Cena: 1 039,00 €
   
 • nové - 3 %

  AUTOMOWER 315X robotická kosačka X-line série

  AUTOMOWER 315X robotická kosačka X-line série
  Husqvarna Automower® 315X je prémiový model robotickej kosačky Husqvarna série X-line. Perfektne pokosí členité trávnaté plochy až do rozlohy 1.600 m² ±20 %, prejde úzkymi priechodmi a pokosí svahy až do sklonu 40% ( 22 stupňov) a to aj náročnom teréne. Prémiový rad X-line je vybavený aplikáciou Automower® Connect vrátane sledovania kosačky pomocou GPS v prípade odcudzenia, GPS asistovanou navigáciou a X-line dizajnom s LED svetlometmi, predným nárazníkom a špeciálnym farebným krytom kolies. S aplikáciou Automower® Connect máte svoju kosačku vždy pod kontrolou, môžete ju sledovať, komunikovať s ňou a aktualizovať jej stav jednoduchým dotykom obrazovky vášho smart telefónu, či už ste kdekoľvek na svete. Husqvarna Automower 315X je nová, výkonná štvorkolesová robotická kosačka s kapacitou kosenia 73 m²/hod, šírka kosiaceho záberu 22 cm. Oproti modelu 315 má robotická kosačka 315X od výroby naištalovanú Automower® Connect kartu spolu s eSIMM datovou kartou predplatenou na 10 rokov, GPS asistovanú navigáciu na optimalizáciu kosenia, LED svetlá, matný povrch vrchného krytu a predný gumový nárazník. Intuitívne ovládanie cez veľký LCD displej umožňuje osobné nastavenie a nastavenie pracovného času. Automower 315X je osadený Li-Ion batériou s kapacitou 18V/ 2,1 Ah s typickou dobou nabíjania 60 min. a s priemernou dobou kosenia 70 min. na jedno nabitie. Kosačka je chránená PIN kódom a zabezpečená alarmom, senzorom zdvihnutia, má funkciu miestne kosenie a timer kosenia podľa počasia, farba šedá matná, hmotnosť 10 kg. Balenie obsahuje Automower 315X + nabíjaciu stanicu + 18V napäťový kábel a napájací transformátor + 9 ks náhradných nožov + manuál v SK jazyku. Všetky robotické kosačky vybavené aplikáciou Automower® Connect sú kompatibilné s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Home. Ak vydáte prostredníctvom inteligentného mikrofónu hlasový povel, Husqvarna Automower® sa preorientuje na vyplnenie tohto príkazu. Môžete nahovoriť najčastejšie príkazy, napr. pre spustenie, zastavenie, parkovanie a získavanie informácie o aktuálnom stave kosačky, a to prostredníctvom vášho hlasového asistenta. Automower 315X je v základnom balení dodávaný bez inštalačných vodičov a konektorov, doporučuje sa zveriť inštaláciu a programovanie Autorizovanému partnerovi s certifikáciou " Automower EXPERT ". Naša spoločnosť European Peripherals je držiteľom najvyššej certifikácie " AUTOMOWER EXPERT ", poskytujeme viac ako 16 rokov odbornú, certifikovanú inštaláciu a programovanie. Ponúkame profesionálnu inštaláciu a programovanie robotických kosačiek Husqvarna Automower vrátane inštalácie ohraničujúcich a navádzacích káblov pokladacím strojom do hĺbky 1-6 cm pod trávnik bez jeho poškodenia, komplexné služby dodávky a inštalácie na kľúč, celoročný záručný a pozáručný servis robotických kosačiek, vrátane posezónnej údržby a zimného uskladnenie s kontrolovaným nabíjaním akumulátora, dodávky kompletného príslušenstva, spotrebného materiálu, inštalačných káblov a náhradných nožov.

  Pôvodná cena: 2 479,00 €

  Akciová cena: 2 399,00 €

 • Robotická kosačka SILENO+ 1600 (4055-72)

  Robotická kosačka SILENO+ 1600 (4055-72)
  Robotická kosačka pre ľahký život, viac voľného času a perfektný trávnik. Pre veľmi veľké záhrady alebo záhrady s členitou štruktúrou. Starostlivosť o trávnik môže byť tak jednoduchá! Robotická kosačka GARDENA SILENO+ udržuje steblá trávy v presnej výške a vy si môžete užívať svoj voľný čas. Vďaka systému SensorCut nevytvára robotická kosačka na trávniku pruhy, ale zanecháva perfektne udržiavaný trávnatý koberec. Jej chod je tak tichý, že ju sotva začujete; keď je stav nabitia akumulátora nízky, automaticky sa vráti do nabíjacej stanice. Časy kosenia možno voľne naprogramovať. Preto robotická kosačka kosí len vtedy, keď si to prajete. Pomocou integrovaného senzora, ktorý zaznamenáva rast trávy si sama určí, ako často bude kosiť. Vďaka výkonnému pohonu zadného kolieska zvládne robotická kosačka GARDENA SILENO+ pokosiť aj trávnik na nerovnom povrchu a poradí si so stúpaním až do 35 percent. Hranice pracovnej oblasti 1600 m² ±20 % Systém nabíjania Automatický Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy 35 % Informačný panel LCD displej s nastavovacím menu Timer (časový spínač) Áno Typ rukoväte Integrovaná Napájanie a nabíjanie Typ batérie Li-Ion Typická doba nabíjania 60 min Priemerny čas kosenia na jedno nabitie 65 min Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití 10 kWh Motor a kosiaci systém Systém kosenia 3 pivoting razor blades Výška kosenia, min – max 20 – 60 mm Šírka záberu, cm 22 cm Údaje o hluku Hladina akustického výkonu garantovaná, db(A) 60 dB(A) Bezpečnostné funkcie Alarm Áno PIN kód Áno Senzor zdvihnutia Áno Senzor náklonu Áno Príslušenstvo na inštaláciu Ohraničujúci vodič 250 m Skoby 400 ks Náhradné žacie nože 9 ks
  Cena: 1 949,00 €