0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • - 7 %

  HUSQVARNA 536LiLX akku vyžínač AKCIA

  HUSQVARNA 536LiLX akku vyžínač AKCIA
  Husqvarna 536LiLX je ľahký a vysoko výkonný 36V akumulátorový vyžínač s nulovými emisiami určený nielen pre profesionálnych užívateľov, ktorí sa starajú o stromy či krajinu, podnikajú v záhradníctve alebo verejných službách. Tento akumulátorový stroj má vynikajúcu ergonómiu a vyváženosť. Je vybavený jednosmerným výkonným bezkefovým motorom s dlhou životnosťou. Vyžínacia strunová hlava Tap ´n Go umožňuje otáčanie oboma smermi. Šírka kosiaceho záberu je 40 cm, hmotnosť bez akumulátora 3,0 kg. Uvedená cena je bez 36V Li-Ion akumulátora a nabíjačky QC.

  Pôvodná cena: 325,00 €

  Akciová cena: 299,00 €

 • Akumulátorové nožnice na trávu ComfortCut (9856-20)

  Akumulátorové nožnice na trávu ComfortCut (9856-20)
  Pohodlné akumulátorové nožnice na trávu pre presný strih okrajov trávnika, šírka strihu 8 cm. Pomocou GARDENA akumulátorových nožníc na trávu ComfortCut Li možno strihať okraje trávnika pohodlne a presne. Akumulátorové nožnice na trávu sa vďaka svojej ergonomickej rukoväti veľmi dobre držia. Rukoväť možno nastaviť a prispôsobiť prirodzene pozícii ruky. Kvalitné nože sú zárukou dokonalého výsledku strihu a možno ich uvoľniť a vymeniť stlačením tlačidla bez nutnosti použitia náradia. S integrovaným lítium-iónovým akumulátorom, nenáročným na údržbu. Akumulátor možno rýchlo kedykoľvek nabiť bez pamäťového efektu. Kompletný s chráničom nožov a nabíjačkou. Nožnice možno dodatočne vybaviť teleskopickou násadou pre pohodlný strih okrajov trávnika (nie je súčasťou balenia, príslušenstvo č.v. 9859). Typ batérie Li-Ion Napätie batérie 3.6 V Kapacita batérie, Ah 3 Ah Doba nabíjania v hodinách 3.5 h Prevádzková doba 80 min
  Cena: 70,50 €
   
 • Akumulátorové nožnice na trávu a kríky ComfortCut - súprava (9857-20)

  Akumulátorové nožnice na trávu a kríky ComfortCut - súprava (9857-20)
  Kompletná súprava pre presný strih okrajov trávnika a tvarovanie buxusov a malých kríkov Pomocou GARDENA akumulátorových nožníc na trávu a kríky ComfortCut Li možno strihať okraje trávnika pohodlne a presne. Akumulátorové nožnice sú vhodné pre rôzne účely, pretože sú vybavené tiež nožom na kríky. Vďaka svojej ergonomickej rukoväti sa veľmi dobre držia. Rukoväť možno nastaviť a prispôsobiť prirodzenej pozícii ruky. Kvalitné nože sú zárukou dokonalého výsledku strihu a možno ich uvoľniť a vymeniť stlačením tlačidla bez nutnosti použitia náradia. S integrovaným lítium-iónovým akumulátorom, nenáročným na údržbu. Akumulátor možno rýchlo kedykoľvek nabiť bez pamäťového efektu. Kompletný s chráničom nožov a nabíjačkou. Nožnice možno dodatočne vybaviť teleskopickou násadou pre pohodlný strih okrajov trávnika (nie je súčasťou balenia, príslušenstvo č.v. 9859). Napätie batérie 3.6 V Kapacita batérie, Ah 3 Ah Doba nabíjania v hodinách 3.5 h Prevádzková doba 80 min
  Cena: 90,80 €
   
 • Akumulátorové nožnice na trávu ComfortCut, sada (9858-20)

  Akumulátorové nožnice na trávu ComfortCut, sada (9858-20)
  Kompletná sada s teleskopickou násadou a kolieskami - pohodlný spôsob strihania okrajov trávnika bez ohýbania Pomocou GARDENA akumulátorových nožníc na trávu a kríky ComfortCut Li možno strihať okraje trávnika pohodlne a presne; a vďaka teleskopickej násade a pripojiteľným kolieskam možno pracovať ešte pohodlnejšie a vo vzpriamenej polohe. Kvalitné nože sú zárukou dokonalého výsledku strihu a možno ich uvoľniť a vymeniť stlačením tlačidla bez nutnosti použitia náradia; týmto spôsobom je možné veľmi ľahko premeniť nožnice na trávu na nožnice na kríky. Kolieska umožňujú ľahké vedenie akumulátorových nožníc po tráve. S integrovaným lítium-iónovým akumulátorom, nenáročným na údržbu. Akumulátor možno rýchlo kedykoľvek nabiť bez pamäťového efektu. Kompletně a chráničom nožov a nabíjačkou. Typ batérie Li-Ion Napätie batérie 3.6 V Kapacita batérie, Ah 3 Ah Doba nabíjania v hodinách 3.5 h Prevádzková doba 80 min
  Cena: 100,80 €
   
 • Teleskopická násada vrátane koliesok (9859-20)

  Teleskopická násada vrátane koliesok (9859-20)
  GARDENA teleskopická násada a kolieska umožňujú presný strih okrajov trávnika alebo strih pôdopokryvných rastlín vo vzpriamenej polohe bez ohýbania. Vďaka bezkáblovej zástrčke možno násadu nainštalovať na akumulátorové nožnice len niekoľkými úkonmi. Počas práce sa ergonomická rukoväť výborne drží a nástroj sa ľahko obsluhuje zhora. Násadu možno nastaviť v rozpätí od 74 do 96 cm tak, aby optimálne zodpovedala výške užívateľa a pracovnej situácii. Pripojiteľné kolieska dovoľujú ľahké vedenie akumulátorových nožníc po trávniku.
  Cena: 40,25 €
   
 • Akumulátorové nožnice na živý plet PowerCut Li-40/60 - súprava (9860-20)

  Akumulátorové nožnice na živý plet PowerCut Li-40/60 - súprava (9860-20)
  Výkonné a pohodlné akumulátorové nožnice na živý plot - pre strih veľkých živých plotov Výkonné GARDENA akumulátorové nožnice na živý plot PowerCut Li-40/60 sú navrhnuté pre bezkáblové a pohodlné strihanie veľkých živých plotov. Zaoblená rukoväť Ergoline je pohodlná pre držanie v akejkoľvek polohe strihu a je ľahko ovládateľná. Optimalizovaná geometria nožov zaisťuje efektívny, rýchly a čistý strih. Intuitívny panel s klávesmi na rukoväti zabezpečuje najvyššie prevádzkové pohodlie. Súprava obsahuje akumulátor a nabíjačku. Nožnice na živý plot sú poháňané akumulátorom GARDENA s kapacitou 40 V * a 2,6 Ah s nenáročnou údržbou. Akumulátor možno rýchlo kedykoľvek nabiť bez pamäťového efektu. *Maximálne výstupné napätie bez zaťaženia je 40 V, menovité napätie 36 V. Napätie batérie 40 V Typ batérie Li-Ion Počet batérií v cene 1 Dĺžka strihacej lišty, cm 60 cm Rozstup nožov (zubov) 24 mm
  Cena: 302,50 €
   
 • Akumulátorové nožnice na živý plet PowerCut Li-40/60, bez akku (9860-55)

  Akumulátorové nožnice na živý plet PowerCut Li-40/60, bez akku (9860-55)
  Výkonné a pohodlné akumulátorové nožnice na živý plot - na strih veľkých živých plotov Výkonné GARDENA akumulátorové nožnice na živý plot ComfortCut Li-40/60 sú konštruované na bezkáblový pohodlný strih veľkých živých plotov. Zaoblená rukoväť Ergoline sa pohodlne drží v akejkoľvek strihacej pozícii a ľahko sa ovláda. Optimálna geometria nožov zaisťuje účinný, rýchly a čistý strih. Intuitívny ovládací panel na rukoväti poskytuje maximálne pohodlie pri ovládaní. Nožnice na živý plot sú poháňané akumulátorom GARDENA System s ľahkou údržbou s kapacitou 40 V* a 2,6 Ah (akumulátor nie je súčasťou balenia). Akumulátor možno kedykoľvek rýchlo nabiť bez pamäťového efektu. *Maximálne výstupné napätie bez záťaže je 40 V, nominálne napätie je 36 V. Napätie batérie 40 V Typ batérie Li-Ion Dĺžka strihacej lišty, cm 60 cm Rozstup nožov (zubov) 24 mm
  Cena: 161,00 €
   
 • Kollieska pre akumulátorové nožnice na trávu (9861-20)

  Kollieska pre akumulátorové nožnice na trávu (9861-20)
  GARDENA kolieska pre akumulátorové nožnice na trávu umožňujú ľahké a spoľahlivé vedenie nástroja po trávniku, obzvlášť pri použití teleskopickej násady. Montáž koliesok je veľmi jednoduchá vďaka jednoduchej zástrčke.
  Cena: 9,99 €
   
 • Nože k nožniciam na trávu a kríky (9862-20)

  Nože k nožniciam na trávu a kríky (9862-20)
  GARDENA nože na trávu a malé kríky sú vhodné pre akumulátorové nožnice č.v. 9853, 9854, 9855, 9856, 9857, 9858. Nože majú šírku 8 cm a ľahko sa vymieňajú.
  Cena: 28,39 €
   
 • Nože k nožniciam na kríky (9863-20)

  Nože k nožniciam na kríky (9863-20)
  GARDENA nože na kríky sú vhodné pre akumulátorové nožnice č.v. 9853, 9854, 9855, 9856, 9857, 9858. Nože majú dĺžku 12 cm a ľahko sa vymieňajú.
  Cena: 33,39 €
   
 • Náhradné nože Swing na robotickú kosačku, sada 6 ks

  Náhradné nože Swing na robotickú kosačku, sada 6 ks
  Žacie nože Swing pre robotické kosačky Husqvarna Automower® majú vďaka novému dizajnu viac ako dvojnásobnú životnosť oproti originálnym žacím nožom Long Life. Obojstranné nože Swing majú tvrdšie a ostrejšie rezné hrany na všetkých štyroch stranách, pri súčasnom zachovaní bezpečnostných noriem, sada obsahuje 6 ks náhradných obojstranných nožov Swing + 6 ks náhradných skrutiek, pre všetky typy robotických kosačiek Husqvarna.
  Cena: 22,99 €
 • Náhradné nože Long Life na robotickú kosačku, sada 45 ks

  Náhradné nože Long Life na robotickú kosačku, sada 45 ks
  Bezpečné a originálne kosiace nože/žiletky s dlhou životnosťou, sada 45 ks náhradných nožov Long Life + 45 ks náhradných skrutiek, pre všetky typy robotických kosačiek Husqvarna, Gardena, McCulloch.
  Cena: 59,99 €
 • Náhradné nože Long Life na robotickú kosačku, sada 9 ks

  Náhradné nože Long Life na robotickú kosačku, sada 9 ks
  Bezpečné a originálne kosiace nože/žiletky s dlhou životnosťou, sada 9 ks náhradných nožov Long Life + 9 ks náhradných skrutiek, pre všetky typy robotických kosačiek Husqvarna, Gardena, McCulloch.
  Cena: 19,99 €
 • Náhradné nože Swing na robotickú kosačku, sada 45 ks

  Náhradné nože Swing na robotickú kosačku, sada 45 ks
  Žacie nože Swing pre robotické kosačky Husqvarna Automower® majú vďaka novému dizajnu viac ako dvojnásobnú životnosť oproti originálnym žacím nožom Long Life. Obojstranné nože Swing majú tvrdšie a ostrejšie rezné hrany na všetkých štyroch stranách, pri súčasnom zachovaní bezpečnostných noriem, sada obsahuje 45 ks náhradných obojstranných nožov Swing + 45 ks náhradných skrutiek, pre všetky typy robotických kosačiek Husqvarna.
  Cena: 90,99 €
 • - 8 %

  115iL akumulátorový vyžínač, bez BLi+QC AKCIA

  115iL akumulátorový vyžínač, bez BLi+QC  AKCIA
  Husqvarna 115iL je ľahký, pohodlný a ľahko ovládateľný akumulátorový vyžínač pre orezávanie okrajov trávnikov alebo malých trávnatých plôch. Má výkonný striedavý motor s nízkymi vibráciami a nulovými emisiami, tichý pre použitie v obytných zónach, bez toho aby ste rušili svoju vlastnú rodinu a susedov. Intuitívne klávesnice pre bezpečné a pohodlné spúšťanie a zastavovanie, teleskopická hriadeľ pre osobné nosenie a pohodlnou nastaviteľnou rukoväťou je zabezpečené, že je účinný, efektívny a ľahko skladovateľný. Dodávaný v balení bez akumulátora BLi80 Li-Ion 36V 4,0 Ah a nabíjačky QC80. Hmotnosť vyžínača 115iL je 3,45 kg.

  Pôvodná cena: 195,00 €

  Akciová cena: 179,00 €

 • HUSQVARNA 325iLK akumulátorový vyžínač (bez BLi+QC) AKCIA

  HUSQVARNA 325iLK akumulátorový vyžínač (bez BLi+QC) AKCIA
  Husqvarna 325iLK je dokonale vyvážený, vysoko výkonný kombinovaný vyžínač s deliteľnou hriadelou napájaný akumulátorom. Jeho výkon je porovnateľný s výkonom vyžínača s benzínovým motorom s obsahom 25 ccm, čo sa týka rýchlosti, účinnosti a náročnosti práce. Vyžínač je osadený lankovou hlavou T35 M10 a je ho možno použiť s profesionálnym radom príslušenstva pre vyžínače Husqvarna, čo z neho robí mimoriadne flexibilný viacúčelový nástroj nielen pre kosenie trávy. Dodáva sa bez batérie a nabíjačky., prerezávanie, strihanie živých plotov, zarovnávanie trávnikov, ap. Možno ho použiť s vloženou alebo externou batériou 36V Li-Ion - na opasku alebo chrbtovou batériou. Tento produkt spĺňa nároky na #tichemesto. Viac na www.tichemesto.sk. Šírka kosiaceho záberu je 42 cm, bezkefový BLDC motor hmotnosť bez akumulátora 3,92 kg. Kompatibilný s nadstavcami pre benzínové vyžínače.Jednoduchá výmena nadstavca. Akciová cena v rámci Jesennej kampane Husqvarna je platná v čase od 19.8.2020 - 18.11.2020 !
  Cena: 411,00 €
 • Vysokotlakový čistič AquaClean Li-40/60 - súprava (9341-20) Novinka

  Vysokotlakový čistič AquaClean Li-40/60 - súprava (9341-20) Novinka
  Na účinné čistenie vonku bez pripojenia na elektrinu a vodu GARDENA akumulátorový vysokotlakový čistič AquaClean Li-40/60 predstavuje mobilný a tichý spôsob čistenia. Nie je závislý na prípojke vody a elektrickej energie, a preto sa dá používať veľmi flexibilne. Má odnímateľnú nádrž na vodu s objemom 14 litrov. Vďaka integrovanej prípojke na hadicu GARDENA ho možno v prípade dlhšej prevádzky pripojiť na hadicu. Tlak je regulovateľný podľa potreby a pre šetrné čistenie rôznych povrchov. Prevádzka v režime Soft-Clean zaručuje maximálnu prevádzkovú dobu. Súčasťou dodávky je 15° ventilátorová tryska na odstraňovanie hrubých nečistôt a zavlažovací postrekovač na mobilné zavlažovanie v odľahlých oblastiach záhrady. GARDENA akumulátor s ľahkou údržbou s kapacitou 40 V a 2,6 Ah možno nabíjať kedykoľvek a bez pamäťového efektu; môže sa použiť aj pre iné výrobky GARDENA 40 V Heart Beat System. Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA) , db(A) 91 dB(A) Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) 80 dB(A) Vibrácie (ah), max. 2.5 m/s²
  Cena: 352,70 €
   
 • Vysokotlakový čistič AquaClean Li-40/60 bez akumulátora (9341-55) Novinka

  Vysokotlakový čistič AquaClean Li-40/60 bez akumulátora (9341-55) Novinka
  Na účinné čistenie vonku bez pripojenia na elektrinu a vodu GARDENA akumulátorový vysokotlakový čistič AquaClean Li-40/60 predstavuje mobilný a tichý spôsob čistenia. Nie je závislý na prípojke vody a elektrickej energie, a preto sa dá používať veľmi flexibilne. Má odnímateľnú nádrž na vodu s objemom 14 litrov. Vďaka integrovanej prípojke na hadicu GARDENA ho možno v prípade dlhšej prevádzky pripojiť na hadicu. Tlak je regulovateľný podľa potreby a pre šetrné čistenie rôznych povrchov. Prevádzka v režime Soft-Clean zaručuje maximálnu prevádzkovú dobu. Súčasťou dodávky je 15° ventilátorová tryska na odstraňovanie hrubých nečistôt a zavlažovací postrekovač na mobilné zavlažovanie v odľahlých oblastiach záhrady. GARDENA akumulátor s ľahkou údržbou s kapacitou 40 V a 2,6 Ah možno nabíjať kedykoľvek a bez pamäťového efektu; môže sa použiť aj pre iné výrobky GARDENA 40 V Heart Beat System (akumulátor nie je súčasťou balenia). Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA) , db(A) 91 dB(A) Hladina akustického tlaku u ucha obsluhy, db(A) 80 dB(A) Vibrácie (ah), max. 2.5 m/s²
  Cena: 201,60 €
   
 • Akumulátorové nožnice na trávu a kríky ClassicCut, sada s rúčkou (9855-20)

  Akumulátorové nožnice na trávu a kríky ClassicCut, sada s rúčkou (9855-20)
  Kompletná súprava s teleskopickou násadou a kolieskami - pohodlný spôsob strihania okrajov trávnika bez ohýbania, šírka strihu 8 cm. Pomocou GARDENA akumulátorových nožníc na trávu a kríky ClassicCut Li možno strihať okraje trávnika pohodlne a presne, vďaka teleskopickej násady a pripojiteľným kolieskam sa dá pracovať ešte pohodlnejšie v vzpriamenej polohe. Kvalitné nože sú zárukou dokonalého výsledku strihu a možno ich uvoľniť a vymeniť stlačením tlačidla bez nutnosti použitia náradia; týmto spôsobom je možné veľmi ľahko premeniť nožnice na trávu na nožnice na kríky. Kolieska umožňujú ľahké vedenie akumulátorových nožníc po tráve. S integrovaným lítium-iónovým akumulátorom, nenáročným na údržbu. Akumulátor možno rýchlo kedykoľvek nabiť bez pamäťového efektu. Kompletne s chráničom nožov a nabíjačkou. Typ batérie Li-Ion Napätie batérie 3.6 V Kapacita batérie, Ah 2.5 Ah Doba nabíjania v hodinách 3 h Prevádzková doba 50 min
  Cena: 90,80 €
   
 • Akumulátorové nožnice na trávu a kríky ClassicCut - súprava (9854-20)

  Akumulátorové nožnice na trávu a kríky ClassicCut - súprava (9854-20)
  Kompletná súprava pre presný strih okrajov trávnika a tvarovanie buxusov a malých kríkov Pomocou GARDENA akumulátorových nožníc na trávu a kríky ClassicCut Li možno strihať okraje trávnika pohodlne a presne. Akumulátorové nožnice možno používať na rôzne účely, pretože sú vybavené ako nožmi na strih trávy, tak nožmi na strih malých kríkov. Vďaka svojej ergonomickej rukoväti sa veľmi dobre držia. Kvalitné nože sú zárukou dokonalého výsledku strihu a možno ich uvoľniť a vymeniť stlačením tlačidla bez nutnosti použitia náradia. S integrovaným lítium-iónovým akumulátorom, nenáročným na údržbu. Akumulátor možno rýchlo kedykoľvek nabiť bez pamäťového efektu. Kompletný s chráničom nožov a nabíjačkou. Nožnice možno dodatočne vybaviť teleskopickou násadou pre pohodlný strih okrajov trávnika bez ohýbania (nie je súčasťou balenia, príslušenstvo č.v. 9859). Typ batérie Li-Ion Napätie batérie 3.6 V Kapacita batérie, Ah 2.5 Ah Doba nabíjania v hodinách 3 h Prevádzková doba 50 min
  Cena: 80,40 €
   
 • - 17 %

  HUSQVARNA 536LiHD60X akku plotostrih AKCIA

  HUSQVARNA 536LiHD60X akku plotostrih AKCIA
  Husqvarna 536LiHD60X sú ľahké a tiché akumulátorové nožnice na živé ploty pre profesionálne použitie s batériovým pohonom. Majú 60 cm dlhú obojstrannú strihaciu lištu. Nový patentovaný motor s nulovými emisiami a nová výkonná 36V Li-Ion batéria vám umožnia maximálne využiť váš pracovný čas. Otočná zadná rukoväť uľahčuje strihanie vo vertikálnej aj horizontálnej polohe. Ekonomický režim SAVE™ znižuje otáčky motora a tým predlžuje prevádzkovú dobu stroja. Dodávané bez 36V Li-Ion akumulátora Husqvarna BLi a nabíjačky QC v základnom balení. Hmotnosť 3,8 kg.

  Pôvodná cena: 469,00 €

  Akciová cena: 389,00 €

 • - 20 %

  115iL Kit akumulátorový vyžínač, vrátane BLi20+QC80 AKCIA

  115iL Kit akumulátorový vyžínač, vrátane BLi20+QC80  AKCIA
  Husqvarna 115iL je ľahký, pohodlný a ľahko ovládateľný akumulátorový vyžínač pre orezávanie okrajov trávnikov alebo malých trávnatých plôch. Má výkonný striedavý motor s nízkymi vibráciami a nulovými emisiami, tichý pre použitie v obytných zónach, bez toho aby ste rušili svoju vlastnú rodinu a susedov. Intuitívne klávesnice pre bezpečné a pohodlné spúšťanie a zastavovanie, teleskopická hriadeľ pre osobné nosenie a pohodlnou nastaviteľnou rukoväťou je zabezpečené, že je účinný, efektívny a ľahko skladovateľný. Husqvarna 115 iL Kit je dodávaný v balení s akumulátorom BLi80 Li-Ion 36V 4,0 Ah a nabíjačkou QC80. Hmotnosť vyžínača 115iL je 3,45 kg bez akumulátora. Foto je ilustračné.

  Pôvodná cena: 308,00 €

  Akciová cena: 245,00 €

 • - 5 %

  315iC akku vyžínač Novinka AKCIA

  315iC akku vyžínač Novinka AKCIA
  Husqvarna 315iC je tichý, ľahký a dokonale vyvážený akumulátorový vyžínač určený pre náročných užívateľov s 36V technológiou. Spĺňa vysoké nároky na výkon, ergonómiu a jednoduché ovládanie. Tento model je vybavený jednosmerným výkonným bezkefovým motorom s dlhou životnosťou. Vyžínacia strunová hlava T25B Tap´n Go umožňuje otáčanie oboma smermi. Širka kosiaceho záberu je 40 cm, hmotnosť bez akumulátora 2,85 kg. Uvedená cena je bez Li-Ion akumulátora a nabíjačky QC.

  Pôvodná cena: 239,00 €

  Akciová cena: 225,00 €

 • 520iLX akumulátorový vyžínač (bez BLi+QC) AKCIA

  520iLX akumulátorový vyžínač (bez BLi+QC) AKCIA
  Husqvarna 520iLX je nový, ľahký a vysoko výkonný 36V akumulátorový vyžínač s kruhovou rukoväťou, s nulovými emisiami určený pre profesionálne orientovaných užívateľov. Ideálny pre záhradníkov, krajinárov a požičovne záhradnej techniky. Vyznačuje sa vyžínacou hlavou otočnou oboma smermi a odolným bezkefovým BLDC motorom s dlhou životnosťou. Tento akumulátorový stroj má vynikajúcu ergonómiu a vyváženosť. Ekonomický režim savE™ znižuje otáčky motora a tým predlžuje prevádzkovú dobu stroja. Vyžínacia strunová hlava v základnom balení typu T25B Tap ´n Go umožňuje otáčanie oboma smermi. Šírka kosiaceho záberu je 40 cm, hmotnosť bez akumulátora 2,85 kg. Uvedená cena je bez 36V BLi akumulátora a nabíjačky QC.
  Cena: 329,00 €
 • - 4 %

  Husqvarna 520iHD60 aku plotostrih ( bez BLi+QC) AKCIA

  Husqvarna 520iHD60 aku plotostrih ( bez BLi+QC) AKCIA
  Husqvarna 520iHD60 sú ľahké a tiché akumulátorové nožnice na živé ploty/plotostrih pre profesionálne použitie s akumulátorovým pohonom. Majú 60 cm dlhú obojstrannú strihaciu kovovú lištu. Nový patentovaný motor s nulovými emisiami a nový výkonný 36V Li-Ion akumulátor vám umožnia maximálne využiť pracovný čas. Otočná zadná rukoväť uľahčuje strihanie vo vertikálnej aj horizontálnej polohe. Rýchlosť 4.000 kmitov za minútu zabezpečuje skvelé výsledky strihania. Ekonomický režim SAVE™ znižuje otáčky motora a tým predlžuje prevádzkovú dobu stroja. Dodávané bez 36V Li-Ion akumulátora Husqvarna BLi a nabíjačky QC v základnom balení. Hmotnosť 3,8 kg. Naše výrobky s akumulátorovým pohonom vykazujú až o 13 dB (A) nižšiu hladinu hluku ako výrobky s benzínovým pohonom - čo je obrovský rozdiel. Pritom zníženie hladiny hluku o 3 dB (A) je zvyčajne vnímané ako zníženie hluku na polovicu. Práca sa tak pre vás stane príjemnejšia - a tiež - vám umožní pracovať na väčšine verejných miest. Batéria Li-Ion 36 V poskytuje rovnako vysoký výkon, spoľahlivú prevádzku a dlhú životnosť ako benzínový motor - avšak bez priamych emisií. Na jedno nabitie s ňou vykonáte toľko práce ako na jednu nádrž benzínu. Batéria Li-Ion 36V je určená pre náročné a dlhodobé profesionálne použitie. Je vhodná pre všetky naše ručne nesené stroje, takže v prípade potreby môžete rýchlo prehodiť batériu napr. z reťazovej píly, fúkača alebo vyžínača do nožníc na živé ploty a plynule pokračovať v práci. Akciová cena v rámci Jesennej kampane Husqvarna je platná v čase od 19.8.2020 - 18.11.2020 !

  Pôvodná cena: 459,00 €

  Akciová cena: 439,00 €

 • Akumulátorový vyžínač Set PowerCut Li-40/30 (9827-20)

  Akumulátorový vyžínač Set PowerCut Li-40/30 (9827-20)
  Výkonné a pohodlné kosenie s pohonom z akumulátora - pre náročné úlohy Vysokú trávu a bujnú vegetáciu možno ľahko odstrániť pomocou výkonného GARDENA akumulátorového vyžínača PowerCut Li-40/30. Ergonomicky tvarovaná rukoväť a prídavná rukoväť podporujú uvoľnenú vzpriamenú pozíciu a súčasne umožňujú bezpečnú navigáciu nástroja. Výklopné ramienko na ochranu rastlín chráni susedné rastliny pred poškodením. Intuitívny panel s klávesami na rukoväti zabezpečuje najvyššie prevádzkové pohodlie. Sada obsahuje akumulátor a nabíjačku. Delená hriadeľ uľahčuje transport trimmera a prispieva úspornému skladovaniu. Trimmer je poháňaný GARDENA akumulátorom s kapacitou 40 V * a 2,6 Ah, ktorý je nenáročný na údržbu. Akumulátor možno rýchlo kedykoľvek nabiť bez pamäťového efektu. *Maximálne výstupné napätie bez záťaže je 40 V, menovité napätie 36 V. Počet batérií v cene 1 Šírka záberu, cm 30 cm
  Cena: 297,50 €
   
 • Akumulátorový vyžínač PowerCut Li-40/30 bez akku (9827-55)

  Akumulátorový vyžínač PowerCut Li-40/30 bez akku (9827-55)
  Vysokú trávu a divoký porast ľahko pokosí výkonný GARDENA akumulátorový trimmer PowerCut Li-40/30. Ergonomicky tvarovaná rukoväť a prídavná rukoväť podporujú uvoľnenú vzpriamenú pozíciu používateľa a súčasne uľahčujú bezpečnú navigáciu nástroja. Pri kosení v blízkosti kvetín možno vyklopiť ochranný kryt, ktorý chráni rastliny pred poškozením. Intuitivny ovládací panel na rukoväti zaisťuje maximálne ovládacie pohodlie. Delená rúrka uľahčuje transport a umožňuje priestorovo úsporné skladovanie. Vyžínač je poháňaný akumulátorom GARDENA System s jednoduchou údržbou, s kapacitou 40 V* a 2,6 Ah (akumulátor nie je súčasťou balenia). Akumulátor možno kedykoľvek veľmi rýchlo nabiť bez pamäťového efektu. *Maximálne výstupné napätie bez záťaže je 40 V, nominálne napätie je 36 V. Šírka záberu, cm 30 cm
  Cena: 156,80 €
   
 • Elektrické nožnice na živý plot EasyCut 420/45 (9830-20)

  Elektrické nožnice na živý plot EasyCut 420/45 (9830-20)
  Jednoduchá manipulácia a veľmi nízka hmotnosť - skvelé na strihanie malých živých plotov Tieto veľmi ľahké a šikovné elektrické nožnice na živý plot EasyCut 420/45 sú vhodné na strihanie malých živých plotov. Kompaktný design zaisťuje dobrú vyváženosť. Toto náradie je možné veľmi optimálne viesť vďaka špeciálnej ergonomickej rukoväti, obzvlášť pri strihu živého plota zo strany. Optimalizovaná geometria nožov umožňuje účinný, rýchly a čistý strih výhonkov a tenkých konárov. Dĺžka strihacej lišty, cm 45 cm Rozstup nožov (zubov) 18 mm Menovitý výkon, W 420 W
  Cena: 66,65 €
   
 • Elektrické nožnice na živý plot EasyCut 450/50 (9831-20)

  Elektrické nožnice na živý plot EasyCut 450/50 (9831-20)
  Jednoduchá manipulácia a veľmi nízka hmotnosť - skvelé na strihanie malých a stredne veľkých živých plotov Tieto veľmi ľahké a šikovné elektrické nožnice na živý plot sú vhodné na strihanie malých a stredne veľkých živých plotov. Kompaktný design zaisťuje dobrú vyváženosť. Toto náradie je možné veľmi optimálne viesť vďaka špeciálnej ergonomickej rukoväti, obzvlášť pri strihu živého plota zo strany. Optimalizovaná geometria nožov umožňuje účinný, rýchly a čistý strih výhonkov a tenkých konárov. Dĺžka strihacej lišty, cm 50 cm Rozstup nožov (zubov) 18 mm Menovitý výkon, W 450 W
  Cena: 86,60 €
   
 • Elektrické nožnice na živý plot ComfortCut 550/50 (9833-20)

  Elektrické nožnice na živý plot ComfortCut 550/50 (9833-20)
  Pohodlné vedenie a dobré vyváženie - skvelé na strih stredne veľkých živých plotov Výkonné nožnice na živý plot ComfortCut 550/50 sú vhodné najmä pre pohodlné strihanie stredne veľkých živých plotov. Vďaka svojej vyváženej hmotnosti poskytujú nožnice na živý plot optimálnu ovládateľnosť aj pri dlhšie trvajúcej práci. Oblá rukoväť Ergoline sa v každej strihacej pozícii dobre drží, a to najmä pri strihaní živého plotu zboku. Spúšťacie tlačidlo možno ľahko ovládať v ľubovoľnej polohe. Presné, laserom rezané nože umožňujú efektívny, rýchly a čistý strih vetvičiek a výhonkov. Dĺžka strihacej lišty, cm 50 cm Rozstup nožov (zubov) 27 mm Menovitý výkon, W 550 W
  Cena: 138,00 €
   
 • Elektrické nožnice na živý plot ComfortCut 600/55 (9834-20)

  Elektrické nožnice na živý plot ComfortCut 600/55 (9834-20)
  Pohodlné vedenie a dobré vyváženie - skvelé na strih stredne veľkých a veľkých živých plotov. Tieto výkonné nožnice na živý plot sú vhodné najmä pre pohodlné strihanie stredne veľkých a veľkých živých plotov. Vďaka svojej vyváženej hmotnosti poskytujú nožnice na živý plot optimálnu ovládateľnosť aj pri dlhšie trvajúcej práci. Oblá rukoväť Ergoline sa v každej strihacej pozícii dobre drží, a to najmä pri strihaní živého plotu zboku. Spúšťacie tlačidlo možno ľahko ovládať v ľubovoľnej polohe. Presné, laserom rezané nože umožňujú efektívny, rýchly a čistý strih vetvičiek a výhonkov. Dĺžka strihacej lišty, cm 55 cm Rozstup nožov (zubov) 27 mm Menovitý výkon, W 600 W
  Cena: 158,30 €
   
 • Akumulátorové nožnice na živý plot EasyCut Li (9836-20)

  Akumulátorové nožnice na živý plot EasyCut Li (9836-20)
  Ľahké akumulátorové nožnice na živý plot pre ľahký strih malých živých plotov Šikovné a ľahké akumulátorové nožnice na živý plot EasyCut Li sú určené predovšetkým pre strih malých až stredne veľkých živých plotov. Kompaktný dizajn zabezpečuje skvelú rovnováhu. Nožnice na živý plot sa dajú príjemne viesť pomocou ergonomicky tvarovanej rukoväte. Optimálna geometria nožov umožňuje účinný, rýchly a čistý strih vetvičiek a výhonkov. S integrovaným lítium-iónovým akumulátorom nenáročným na údržbu. Akumulátor možno kedykoľvek rýchlo nabiť bez pamäťového oefektu. Kompletný set s akumulátorom a s nabíjačkou. Dĺžka strihacej lišty, cm 40 cm Rozstup nožov (zubov) 16 mm Napätie batérie 14.4 V Typ batérie Li-Ion
  Cena: 110,70 €
   
 • Náhradný akumulátor BLi-40/100 (9842-20)

  Náhradný akumulátor BLi-40/100 (9842-20)
  Výkonný a spoľahlivý zdroj energie s lítium-iónovými akumulátorovými článkami s jednoduchou údržbou. Akumulátorový systém možno kedykoľvek rýchlo dobiť bez pamäťového efektu. LED indikuje úroveň nabitia akumulátora. Výkon 40 V /2,6 Ah. Kompatibilný so zariadeniami GARDENA HeartBeat System 40 V. Maximálny výstupný výkon bez záťaže je 40 V, nominálny výkon 36 V.
  Cena: 161,00 €
   
 • Náhradný akumulátor BLi-40/160 (9843-20)

  Náhradný akumulátor BLi-40/160 (9843-20)
  Výkonný a spoľahlivý zdroj energie s lítium-iónovými akumulátorovými článkami s jednoduchou údržbou. Akumulátorový systém možno kedykoľvek rýchlo dobiť bez pamäťového efektu. LED indikuje úroveň nabitia akumulátora. Výkon 40 V /4,2 Ah. Kompatibilný so zariadeniami GARDENA HeartBeat System 40 V. Maximálny výstupný výkon bez záťaže je 40 V, nominálny výkon 36 V.
  Cena: 181,30 €
   
 • Rýchlonabíjačka QC40 (9845-20)

  Rýchlonabíjačka QC40 (9845-20)
  Kompaktnú rýchlu nabíjačku možno použiť pre všetky akumulátory BLI-40/100 a BLI-40/160. LED indikuje úroveň nabitia akumulátora. Doba nabíjania činí u akumulátora Bli-40/100 približne 90 minút a u akumulátora 40/160 cca 140 minút.
  Cena: 70,55 €
   
 • Akumulátorové nožnice na trávu AccuCut Li (9850-20)

  Akumulátorové nožnice na trávu AccuCut Li (9850-20)
  Ľahké, ručné akumulátorové nožnice na trávu AccuCut Li bez prívodnej šnúry, s výkonným lítium-iontovým akumulátorom, záber 8 cm. Vďaka týmto nožniciam budú okraje trávnika perfektne zastrihnuté. Ergonomická násada umožňuje ľahkú manipuláciu a vedenie tohto akumulátorového náradia, s ktorým sa veľmi ľahko manipuluje. Veľké blokovacie tlačidlo a spínač na rukoväti významne prispieva bezpečnému používaniu. Typ batérie Li-Ion, zabudovaný, nabíjačka v balení Napätie batérie 3.6 V Kapacita batérie, Ah 1.5 Ah Doba nabíjania v hodinách 3.5 h Prevádzková doba max. 40 min
  Cena: 49,40 €
   
 • Akumulátorové nožnice na trávu ClassicCut (9853-20)

  Akumulátorové nožnice na trávu ClassicCut (9853-20)
  Ľahké akumulátorové nožnice na trávu pre presný strih okrajov trávnika, šírka záberu 8 cm. Pomocou GARDENA akumulátorových nožníc na trávu ClassicCut Li možno strihať okraje trávnika pohodlne a presne. Akumulátorové nožnice na trávu sa vďaka svojej ergonomickej rukoväti držia veľmi dobre. Kvalitné nože sú zárukou dokonalého výsledku strihu a možno ich uvoľniť a vymeniť stlačením tlačidla bez nutnosti použitia náradia. Týmto spôsobom možno nožnice na trávu jednoducho premeniť na nožnice na kríky. S integrovaným lítium-iónovým akumulátorom, nenáročným na údržbu. Akumulátor možno rýchlo kedykoľvek nabiť bez pamäťového efektu. Kompletný s chráničom nožov a nabíjačkou. Nožnice možno dodatočne vybaviť teleskopickou násadou pre pohodlný strih okrajov trávnika (nie je súčasťou balenia, príslušenstvo č.v. 9859). Typ batérie Li-Ion Napätie batérie 3.6 V Kapacita batérie, Ah 2.5 Ah Doba nabíjania v hodinách 3 h Prevádzková doba 50 min
  Cena: 60,50 €
   
 • Husqvarna 520iHD70 aku nožnice na živé ploty ( bez BLi+QC) Novinka

  Husqvarna 520iHD70 aku nožnice na živé ploty ( bez BLi+QC) Novinka
  Husqvarna 520iHD70 sú ľahké, tiché a výkonné akumulátorové nožnice na živé ploty/ plotostrih pre profesionálne použitie s akumulátorovým pohonom. Majú 70 cm dlhú obojstrannú strihaciu kovovú lištu. Nový patentovaný motor s nulovými emisiami a nový výkonný 36V Li-Ion akumulátor vám umožnia maximálne využiť pracovný čas. Otočná zadná rukoväť uľahčuje nadstavenie strihania vo vertikálnej aj horizontálnej polohe. Rýchlosť 4.000 kmitov za minútu zabezpečuje skvelé výsledky strihania nožov s rozostupom 32 mm. Nehlučná prevádzka, nakoľko naše výrobky s akumulátorovým pohonom vykazujú až o 13 dB (A) nižšiu hladinu hluku ako výrobky s benzínovým pohonom - čo je obrovský rozdiel. Pritom zníženie hladiny hluku o 3 dB (A) je zvyčajne vnímané ako zníženie hluku na polovicu. Práca sa tak pre vás stane príjemnejšia - a tiež - vám umožní pracovať na väčšine verejných miest. Žiadne doplňovanie paliva, menej náročná obsluha a elektronicky riadený systém pohonu zaručujú menej prestojov v práci a nízke prevádzkové náklady. Ekonomický režim SAVE™ znižuje otáčky motora a tým predlžuje prevádzkovú dobu stroja. Rovnaký výkon ako benzínový motor, nakoľko batéria Li-Ion 36 V poskytuje rovnako vysoký výkon, spoľahlivú prevádzku a dlhú životnosť ako benzínový motor - avšak bez priamych emisií. Na jedno nabitie s ňou vykonáte toľko práce ako na jednu nádrž benzínu. Dodávané bez 36V Li-Ion akumulátora BLi a nabíjačky QC v základnom balení. Hmotnosť 3,9 kg.
  Cena: 519,00 €