0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Turbotrimmer EasyCut 400(8846-29)

  Turbotrimmer EasyCut 400(8846-29)
  Elektrický turbotrimmer EasyCut 400 od spoločnosti GARDENA je ľahká a praktická kosačka, ktorá sa dokonale hodí na dlhšie okraje trávnikov a zle prístupné miesta. Mimoriadne veľký spínač umožňuje nenáročnú obsluhu. Mimoriadne dlhá a nastaviteľná prídavná rukoväť umožňuje ľahké vedenie. Rukoväť je otočná, takže s príslušným nastavením je možné bez problémov kosiť previsnuté okraje. Teleskopická násada môže byť pre pohodlnejšiu prácu prispôsobená výške postavy. Nastavenie sklonu rukoväte na hlavici turbotrimmeru uľahčuje prácu na ťažko prístupných miestach, napríklad pod lavičkami. Ak je kosenie vykonávané v blízkosti záhonov, možno pre ochranu kvetov rozložiť chránič rastlín. Kontrolované predlžovanie struny pomocou poklepovej automatiky. Výmena kazety so strunou je veľmi ľahká. Dodatočnú ochranu poskytuje kryt cievky struny. Bezpečnostný snímač zaisťuje ochranu pred nechceným zapnutím. Odľahčenie kábla v ťahu umožňuje jeho spoľahlivé vedenie. Pre nasadenie krytu nie je potrebné žiadne náradie. Pre ľahké vedenie elektrického turbotrimmeru sa odporúčajú prídavné kolieska (kat. č 5310-20). S výkonom motora 400 W je priemer kosenia 250 mm. Struna je 1,6 mm silná a má dĺžku 6 m.
  Cena: 59,99 €
   
 • Turbotrimmer SmallCut 300(8845-29)

  Turbotrimmer SmallCut 300(8845-29)
  Ľahký a ľahko použiteľný elektrický turbotrimmer SmallCut 300 od spoločnosti GARDENA sa dokonale hodí pre nenáročné kosanie na záhrade. Vďaka obojručnému modelu možno krovinorez ľahko viesť. Bezpečnostný snímač zabezpečuje ochranu pred nechceným zapnutím. Vybranie pre kábel zabezpečuje jeho spoľahlivé vedenie. Turbotrimmer je vybavený plne automatickým predlžovaním struny. Dodatočnú ochranu poskytuje kryt cievky struny. Výmena kazety sa strunou je veľmi jednoduchá. Pre nasadenie krytu nie je potreba žiadne náradie. Pri nákupe elektrického turbotrimmeru je súčasťou dodávky náhrdná kazeta so strunou. S výkonom motora 300 W je priemer kosenia 230 mm. Struna je 1,5 mm silná a má dĺžku 10 m.
  Cena: 36,99 €
   
 • Turbotrimmer ComfortCut 450 (8847-29)

  Turbotrimmer ComfortCut 450 (8847-29)
  Elektrický turbotrimmer ComfortCut 450 od spoločnosti GARDENA je ľahká a praktická kosačka, ktorá sa dokonale hodí na dlhšie okraje trávnikov, zle prístupné miesta a previsnuté okraje. Vďaka mimoriadne veľkému spínaču možno turbotrimmer ľahko obsluhovať. Mimoriadne dlhá a nastaviteľná prídavná rukoväť umožňuje ľahké vedenie. Teleskopická násada môže byť pre pohodlnejšiu prácu prispôsobená výške postavy. Nastavenie sklonu rukoväte na hlavici elektrického turbotrimmeru uľahčuje prácu na ťažko prístupných miestach, napríklad pod lavičkami. Vďaka 90 ° výseku je umožnené ľahké sekanie previsnutých okrajov. Ešte jednoduchšieho vedenia možno dosiahnuť prostredníctvom prídavných koliesok, ktoré je možné v prípade potreby sklopiť. Ak je kosenie vykonávané v blízkosti záhonov, možno pre ochranu kvetov rozložiť chránič rastlín. Predlžovanie struny pomocou poklepovej automatiky. Výmena kazety sa strunou je veľmi jednoduchá. Dodatočnú ochranu poskytuje kryt cievky struny. Integrovaný bezpečnostný snímač chráni turbotrimmer pred nechceným zapnutím. Odľahčenie kábla v ťahu umožňuje jeho spoľahlivé vedenie. Pre nasadenie krytu nie je potrebné žiadne náradie. S výkonom motora 450 W je priemer kosenia 250 mm. Struna je 1,6 mm silná a má dĺžku 6 m.
  Cena: 82,00 €
   
 • Turbotrimmer PowerCut 500(8848-29)

  Turbotrimmer PowerCut 500(8848-29)
  Bez ohľadu na to, či budú kosené dlhé okraje trávnika, malé plochy, ťažko prístupné miesta alebo prevísajúce okraje - výkonný a ľahko použiteľný elektrický turbotrimmer PowerCut 500 od spoločnosti GARDENA je na to ideálny. Vďaka mimoriadne veľkému spínaču možno krovinorez ľahko obsluhovať. Mimoriadne dlhá a nastaviteľná prídavná rukoväť umožňuje ľahké vedenie. Teleskopická násada môže byť pre pohodlnejšiu prácu prispôsobená výške postavy. Nastavenie sklonu rukoväte uľahčuje prácu na ťažko prístupných miestach, napríklad pod lavičkami. Vďaka 90 ° výseku je umožnené ľahké sekanie previsnutých okrajov. Ešte jednoduchšieho vedenia možno dosiahnuť prostredníctvom prídavných koliesok, ktoré je možné v prípade potreby sklopiť. Ak je kosenie vykonávané v blízkosti záhonov, možno pre ochranu kvetov rozložiť chránič rastlín. Predlžovanie struny pomocou poklepovej automatiky. Výmena kazety sa strunou je veľmi jednoduchá. Dodatočnú ochranu poskytuje kryt cívky struny. Integrovaný bezpečnostný snímač chráni turbotrimmer pred nechceným zapnutím. Odľahčenie kábla v ťahu umožňuje jeho spoľahlivé vedenie. Pre nasadenie krytu nie je potrebné žiadne náradie. S výkonom motora 500 W je priemer kosenia 270 mm. Struna je 1,6 mm silná a má dĺžku 6 m.
  Cena: 97,00 €