0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Opasok na náradie kompletný

  Opasok na náradie kompletný
  Husqvarna opasok na náradie profi, balený v profilovanej krabici s obsahom: opasok na náradie, dve púzdra na náradie, zadné púzdro na náradie, zdvíhací hák, manipulačné kliešte a meracie pásmo 15 m.
  Cena: 167,50 €
 • Púzdro univerzálne

  Púzdro univerzálne
  Univerzálne púzdro pre lekárničku prvej pomoci, GPS navigáciu, power banku a ďalšie menšie predmety, voliteľné príslušenstvo na opasky Flexi.
  Cena: 27,59 €
 • Púzdro na brúsne nástroje

  Púzdro na brúsne nástroje
  Držiak pre jeden okrúhly a jeden plochý pilník a iné náradie. Držiak účinne zabraňuje rozbitiu alebo strate nástrojov, voliteľné príslušenstvo na opasky Flexi.
  Cena: 27,59 €
 • Držiak kriedy s navijakom

  Držiak kriedy s navijakom
  Robustný držiak pre kriedy s priemerom 12 mm, v kombinácii s pružinovým kovovým navijakom. Tento držiak je špeciálny vďaka svojej automatickej rolovacej funkcii. Možno ho pripevniť k opasku alebo popruhu. Dĺžka: 150 mm, voliteľné príslušenstvo na opasky Flexi.
  Cena: 27,59 €
 • Púzdro na značkovací sprej

  Púzdro na značkovací sprej
  Puzdro na sprej môže zabezpečiť, aby bol bezpečne udržiavaný na svojom mieste, voliteľné príslušenstvo na opasky Flexi.
  Cena: 8,89 €
 • Háčik univerzálny

  Háčik univerzálny
  Viacúčelový háčik pre prepravu rôznych nástrojov, nádob na vodu alebo iného vybavenia, voliteľné príslušenstvo na opasky Flexi.
  Cena: 8,89 €
 • Háčik na sekeru / lopatku

  Háčik na sekeru / lopatku
  Viacúčelový držiak pre nosenie náradia, ako sú sekera, zatĺkacia lopatka, atp, voliteľné príslušenstvo na opasky Flexi.
  Cena: 8,89 €
 • Držiak na meracie pásmo

  Držiak na meracie pásmo
  Držiak, ktorý drží pásmo bezpečne na svojom mieste, voliteľné príslušenstvo na opasky Flexi.
  Cena: 8,89 €
 • Púzdro na stínacie kliny

  Púzdro na stínacie kliny
  Vrecká pre viac klinov, individuálne uložených, ktoré držia na svojom mieste, voliteľné príslušenstvo na opasky Flexi.
  Cena: 29,60 €
 • Púzdro Combi s vreckom na klin

  Púzdro Combi s vreckom na klin
  Kombinované puzdro na manipulačné kliešte alebo zdvíhací hák, s vreckom na klin, voliteľné príslušenstvo na opasky Flexi.
  Cena: 29,62 €
 • Púzdro Combi

  Púzdro Combi
  Kombinované puzdro pre manipulačne kliešte alebo zdvíhací hák a očko pre zavesenie meracieho pásma, voliteľné príslušenstvo na opasky Flexi.
  Cena: 27,59 €
 • Popruhy na pasok Flexi

  Popruhy na pasok Flexi
  Husqvarna popruhy na opasok Flexi, vďaka polstrovanému ramennému popruhu sa záťaž rovnomerne rozloží na ramená, voliteľné príslušenstvo na opasky Flexi.
  Cena: 29,50 €
 • Opasok na náradie Flexi so sponou

  Opasok na náradie Flexi so sponou
  Husqvarna opasok na náradie Flexi so sponou je flexibilný a ergonomický opasok na náradie s vynikajúcim rozložením hmotnosti a sponou, ktorý možno jednoducho prispôsobiť či rozopnúť jednou rukou s jedinečný dizajnom, plynule nastaviteľnou veľkosť opasku a závesným systémom pre zavesenie všetkých vreciek, voliteľné príslušenstvo.
  Cena: 73,59 €
 • Opasok na náradie Flexi s vreckami na kliny

  Opasok na náradie Flexi s vreckami na kliny
  Husqvarna opasok na náradie Flexi s vreckami na kliny je nový, flexibilný a ergonomický opasok na náradie s vynikajúcim rozložením hmotnosti, s popruhmi a sponou, ktorú možno jednoducho prispôsobiť či rozopnúť jednou rukou, je špeciálne navrhnutý pre prácu v lese. Intuitívne a jednoduché prispôsobenie podľa vašich potrieb pomocou prídavných držiakov, vreciek a popruhu.Jedinečný systém pre zavesenie všetkých vreciek. Systém uľahčuje výmenu puzdra. Púzdro s vreckami pre prenášanie viac klinov na výrub. Obsah súpravy Flexi s vreckami na kliny: opasok na náradie, popruh, vrecko na kliny, Kombi puzdro s vreckami na kliny, držiak na náradie, univerzálne vrecko pre lekárničku, držiak pilníkov.
  Cena: 205,00 €
 • Opasok na náradie Flexi Kombi

  Opasok na náradie Flexi Kombi
  Husqvarna opasok na náradie Flexi Kombi je nový, flexibilný a ergonomický opasok na náradie s vynikajúcim rozložením hmotnosti, s popruhmi a sponou, ktorú možno jednoducho prispôsobiť či rozopnúť jednou rukou, je špeciálne navrhnutý pre prácu v lese. Intuitívne a jednoduché prispôsobenie podľa vašich potrieb pomocou prídavných držiakov, vreciek a popruhu. Obsah súpravy Flexi Kombi: opasok na náradie, popruh, Kombi puzdro, Kombi puzdro s vreckom na kliny, držiak na náradie, univerzálne vrecko pre lekárničku, držiak pilníkov.
  Cena: 199,00 €
 • Opasok na náradie široký

  Opasok na náradie široký
  Extra široký opasok na náradie pre spevnenie chrbáta. Môže byť na ňom zavesené veľké množstvo náradia a príslušenstva. Dodávaný spoločne so sadou skrutiek.
  Cena: 27,89 €