0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Kanister na benzín, zelený s plniacou hubicou

  Kanister na benzín, zelený s plniacou hubicou
  Špeciálne prispôsobený pre kosačky na trávu a vozidlá s katalytickým konvertorom. Pružná plniaca hubica umožňuje doplňovanie paliva z rôznych uhlov.
  Cena: 19,79 €
 • Plastické mazivo pre guľôčkové ložiská

  Plastické mazivo pre guľôčkové ložiská
  Vysoko kvalitné plastické mazivo na guľôčkové ložiská pre plotostrihy.
  Cena: 29,66 €
 • Plastické mazivo Husqvarna 35g.

  Plastické mazivo Husqvarna 35g.
  Plastické mazivo určené na mazanie ložiska kolieska lišty, náplň do mazacieho lisu, objem balenia 35g.
  Cena: 1,60 €
 • Olej na pílové reťaze Husqvarna, Vegoil

  Olej na pílové reťaze Husqvarna, Vegoil
  Rastlinný olej pre reťazové píly vyvinutý spoločnosťou Husqvarna ako vysoko účinné mazivo šetrné k životnému prostrediu. Biologicky odbúrateľný a hospodárny - spotreba až o 40% menšia ako pri bežných olejoch. Udržuje si nízku viskozitu i pri extrémne chladných teplotách a je odolný voči vode. Dá sa vyčistiť bežnými čistiacimi prostriedkami.
  Cena: 32,29 €
 • Olej na pílové reťaze Husqvarna, Vegoil

  Olej na pílové reťaze Husqvarna, Vegoil
  Rastlinný olej pre reťazové píly vyvinutý spoločnosťou Husqvarna ako vysoko účinné mazivo šetrné k životnému prostrediu. Biologicky odbúrateľný a hospodárny - spotreba až o 40% menšia ako pri bežných olejoch. Udržuje si nízku viskozitu i pri extrémne chladných teplotách a je odolný voči vode. Dá sa vyčistiť bežnými čistiacimi prostriedkami.
  Cena: 8,10 €
 • Dvojtaktný olej Oil guard, 1l s dávkovačom

  Dvojtaktný olej Oil guard, 1l s dávkovačom
  Dvojtaktný motor vyvinutý špeciálne pre rozbrusovacie píly. Vyrobený tak, aby odolal všetkým ťažkým skúškam, ktorým môže dvojtaktný motorový olej čeliť. Rovnaký ako dvojtaktný olej Husqvarna HP (High Performance).
  Cena: 10,60 €
 • Hydraulický olejový filter

  Hydraulický olejový filter
  Hydraulický olejový filter
  Cena: 70,67 €
   
 • Hydraulický olejový filter PP 345/325

  Hydraulický olejový filter PP 345/325
  Hydraulický olejový filter PP 345/325
  Cena: 45,73 €
   
 • Kanister Combi 5 + 2,2l

  Kanister Combi 5 + 2,2l
  Náš inovovaný kanister Combi umožňuje rýchlo doplniť palivo bez strát. Rozmery oboch kanistrov boli navrhnuté tak , aby zodpovedali optimálnemu pomeru paliva a reťazového oleja (5 l / 2,5 l) . Tento nový kanister Combi má zabudovanú priehradku pre často používané náradie a náhradné diely, ktoré potrebujete k práci. Schválené v súlade s odporúčaniami OSN. Oranžová farba.
  Cena: 39,99 €
 • Kanister Combi 6+2,5l

  Kanister Combi 6+2,5l
  Tento kombinovaný kanister má účinnú ochranu proti pretečeniu. Akonáhle sa nádoba naplní, plniaca hubica sa automaticky uzavrie a kanister môžme bez preliatia premiestniť. Kanistre sa dajú od seba oddeliť a vzniknutý priestor medzi nimi sa dá vyžiť pre umiestnenie pilníkov a iných nástrojov. Farba oranžová.
  Cena: 29,79 €
 • Dvojtaktný olej LS+ 0,1l

  Dvojtaktný olej LS+ 0,1l
  Husqvarna olej LS+ ( Low Smoke+) je zmes minerálnych a syntetických olejov pre miešanie dvojtaktnej zmesi spolu s bezolovnatým benzínom Natural 95 výrobcom stanovenom pomere. Olej do dvojtaktnej zmesi Husqvarna LS+ má veľmi dobré mazacie vlastnosti a zaisťuje dokonalé mazanie aj veľmi zaťažených motorových častí, ako sú napríklad ojničné ložiská. Polosyntetický olej Low Smoke+ sa vyznačuje veľmi nízkymi výfukovými emisiami, čo je dôležité najmä pri použití u výrobkov, s ktorými sa pracuje v husto zastavaných oblastiach. Znižuje teplotu motora a tým predlžuje jeho životnosť. Zloženie zmesi použité u oleja Low Smoke+ poskytuje veľmi dobrú ochranu proti záderom, spôsobeným ako chudobnou palivovou zmesou, tak aj záderom piestu súvisiacich s usadeninami karbónu. Balenie 0,1 l pre jednorázovú prípravu 5l dvojtaktnej zmesi v pomere 1:50 s benzínom Natural 95.
  Cena: 2,20 €
 • Minerálny olej na mazanie lišty a reťaze Husqvarna 1l

  Minerálny olej na mazanie lišty a reťaze Husqvarna 1l
  Minerálny olej na mazanie lišty a reťaze s adhezívnym činiteľom pre vysoko výkonné reťazové píly. Veľmi nízke opotrebenie reťaze a drážky vodiacej lišty je garantované vďaka aditívam, ktoré zlepšujú mazanie. Viskozita oleja umožňuje univerzálne použitie v lete, rovnako ako v zime aj pri extrémnych teplotách. Balenie 1l.
  Cena: 3,40 €
 • Minerálny olej na mazanie lišty a reťaze Husqvarna 5l

  Minerálny olej na mazanie lišty a reťaze Husqvarna 5l
  Minerálny olej na mazanie lišty a reťaze s adhezívnym činiteľom pre vysoko výkonné reťazové píly. Veľmi nízke opotrebenie reťaze a drážky vodiacej lišty je garantované vďaka aditívam, ktoré zlepšujú mazanie. Viskozita oleja umožňuje univerzálne použitie v lete, rovnako ako v zime aj pri extrémnych teplotách. Balenie 5l.
  Cena: 15,00 €
 • Minerálny olej na mazanie lišty a reťaze Husqvarna 20l

  Minerálny olej na mazanie lišty a reťaze Husqvarna 20l
  Minerálny olej na mazanie lišty a reťaze s adhezívnym činiteľom pre vysoko výkonné reťazové píly. Veľmi nízke opotrebenie reťaze a drážky vodiacej lišty je garantované vďaka aditívam, ktoré zlepšujú mazanie. Viskozita oleja umožňuje univerzálne použitie v lete, rovnako ako v zime aj pri extrémnych teplotách. Balenie kanister 20l.
  Cena: 58,50 €
 • Olejová hubica

  Olejová hubica
  Príslušenstvo pre kanister, pre kanister combi 5+2,5l.
  Cena: 9,36 €
 • Palivová hubica

  Palivová hubica
  Príslušenstvo pre kanister, pre kanister combi 5+2,5l.
  Cena: 9,36 €
 • Palivová hubica

  Palivová hubica
  Príslušenstvo pre kanister, pre 15l kanister na benzín.
  Cena: 10,59 €
 • Motorový olej 4T 10W/40, 0,08l

  Motorový olej 4T 10W/40, 0,08l
  Vysoko kvalitný motorový olej pre všetky záhradné stroje s 4-taktnými motormi, špeciálne pre 4-taktné krovinorezy. Umožňuje ľahké štartovanie pri nízkych teplotách, dokonalé mazanie za všetkých prevádzkových podmienok a nízku spotrebu oleja. Objem balenia 0,08l.
  Cena: 3,69 €
 • Dvojtaktný olej XP BioSynthetic, 1l s odmerkou

  Dvojtaktný olej XP BioSynthetic, 1l s odmerkou
  Nový plne syntetický a biologicky odbúrateľný (64 % ACC OESD301B ) dvojtaktný olej XP Synthetic značky Husqvarna je vhodný pre vysoké zaťaženie pri vysokých otáčkach motora. Zaisťuje vynikajúce mazanie, nízku dymivosť a udržuje motor čistejší, s menej usadeninami na pieste a v kľukovej skrini v porovnaní s konkurenčnými olejmi. Olej je vhodný pre všetky stroje vyrobené spoločnosťou Husqvarna, najmä pre motory s objemom valcov nad 55 cm³. Olej je vhodný pre všetky stroje vyrobené spoločnosťou Husqvarna. Balenie 1l s praktickým dávkovačom.
  Cena: 19,90 €
 • Univerzálne plastické mazivo 225g.

  Univerzálne plastické mazivo 225g.
  Univerzálne plastické mazivo pre uhlové prevody krovinorezu. Osvedčené mazivo pre mazanie prevodov, v ktorých pôsobia axiálne sily. Balenie 225 g.
  Cena: 4,40 €