0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Olej do vzduchového filtra 1 l

  Olej do vzduchového filtra 1 l
  Možno omývať mydlom a vodou. Efektívne zberá a viaže častice vo filtri, čím udržuje motor čistejší a znižuje jeho opotrebenie.
  Cena: 29,29 €
 • Plniace hrdlo na kanister na olej

  Plniace hrdlo na kanister na olej
  Plniace hrdlo na kanister na olej s vnútorným odvzdušnením, vhodné aj pre kanistre Husqvarna combi a profi kanistre.
  Cena: 7,49 €
 • Kanister na benzín oranžový s plniacou hubicou 6 l

  Kanister na benzín oranžový s plniacou hubicou 6 l
  Tento benzínový kanister s objemom 6 l má účinnú ochranu proti preplneniu. Keď sa nádrž naplní, plniaca hubica sa automaticky uzavrie a kanister možno bez preliatia zdvihnúť. Farba oranžová, objem 6 l.
  Cena: 19,79 €
 • Plastické mazivo ECO

  Plastické mazivo ECO
  Mazivo pre uhlové prevody krovinorezov. Osvedčené mazivo pre mazanie prevodov, v ktorých pôsobia axiálne sily. Nepoškodzuje životné prostredie. Biologicky odbúrateľné, 100 g.
  Cena: 6,60 €
 • Plastické mazivo 200 g.

  Plastické mazivo 200 g.
  Plastické mazivo na mazanie hriadeľa náhonu, balenie 200g.
  Cena: 9,10 €
 • Kanister na olej 2,5 l

  Kanister na olej 2,5 l
  Kanister na olej 2,5 l môže byť pripojený k 6 litrovému kanistru na benzín,dodávané bez plniacej hubice a zátky .
  Cena: 12,29 €
 • Husqvarna olej SAE 10W-50 4 l

  Husqvarna olej SAE 10W-50 4 l
  Plne syntetický olej SAE 10W-50 je špeciálne vyvinutý pre hydro-prevodovky strojov Husqvarna rider AWD. Olej SAE 10W-50 je stabilný aj pri extrémne nízkych i vysokých teplotách. Objem balenia 4l.
  Cena: 49,69 €
 • 4- taktný motorový olej 10W/40 1,4 l

  4- taktný motorový olej 10W/40 1,4 l
  Vysoko kvalitný motorový olej Husqvarna 10W/40 určený pre všetky záhradné stroje s 4-taktným motorom. Umožňuje ľahké štartovanie pri nízkych teplotách, zabezpečuje dokonalé mazanie pri všetkých prevádzkových podmienkach a nízku spotrebu oleja. Objem balenia 1,4 l.
  Cena: 11,19 €
 • Kanister na benzín zelený s plniacou hubicou 6 l

  Kanister na benzín zelený s plniacou hubicou 6 l
  Špeciálne prispôsobený pre kosačky na trávu a vozidlá s katalyzátorom. Pružná plniaca hubica umožňuje doplňovanie paliva z rôznych uhlov. Objem 6 l, farba zelená.
  Cena: 21,39 €
 • Plastické mazivo pre guľôčkové ložiská

  Plastické mazivo pre guľôčkové ložiská
  Vysoko kvalitné plastické mazivo na guľôčkové ložiská pre plotostrihy.
  Cena: 29,66 €
 • Mazivo plastické 35g.

  Mazivo plastické 35g.
  Plastické mazivo určené na mazanie ložiska kolieska lišty, náplň do mazacieho lisu, objem balenia 35g.
  Cena: 1,65 €
 • Olej Husqvarna BIO Advance 1 l

  Olej Husqvarna BIO Advance 1 l
  Rastlinný olej Husqvarna Bio Advanced na mazanie reťazí zaisťuje veľmi dobré mazanie. Jeho unikátne zloženie na báze rastlinných olejov bolo vyvinuté špeciálne pre naše reťazové píly - zaisťuje vynikajúce mazanie a funkčnosť aj vo veľmi extrémnych podmienkach. Jeho vysoká odolnosť proti okysličovaniu znamená, že vaše píla zostáva pripravená na spustenie aj po jej uskladnení, vysoko účinný a šetrný k životnému prostrediu, biologicky odbúrateľný. Balenie 1 l a 5 l.
  Cena: 8,29 €
 • Olej Husqvarna Bio Advance 5 l

  Olej Husqvarna Bio Advance 5 l
  Rastlinný olej Husqvarna Bio Advanced na mazanie reťazí zaisťuje veľmi dobré mazanie. Jeho unikátne zloženie na báze rastlinných olejov bolo vyvinuté špeciálne pre naše reťazové píly - zaisťuje vynikajúce mazanie a funkčnosť aj vo veľmi extrémnych podmienkach. Jeho vysoká odolnosť proti okysličovaniu znamená, že vaše píla zostáva pripravená na spustenie aj po jej uskladnení, vysoko účinný a šetrný k životnému prostrediu, biologicky odbúrateľný. Balenie 1 l a 5 l.
  Cena: 32,89 €
 • 2-taktný olej Oil Guard 1 l s dávkovačom

  2-taktný olej Oil Guard 1 l s dávkovačom
  Dvojtaktný Oil Guard vyvinutý špeciálne pre rozbrusovacie píly. Vyrobený tak, aby odolal všetkým ťažkým skúškam, ktorým môže dvojtaktný motorový olej čeliť. Rovnaký ako dvojtaktný olej Husqvarna HP (High Performance). Balenie : praktické 1 l balenie s vyznačeným dávkovačom pomeru olej:benzín Natural 95
  Cena: 10,79 €
 • Hydraulický olejový filter, vložka

  Hydraulický olejový filter, vložka
  Hydraulický olejový filter, vložka filtra
  Cena: 68,67 €
   
 • Vložka hydraulického olejového filtra PP 345/325

  Vložka hydraulického olejového filtra PP 345/325
  Vložka hydraulického olejového filtra PP 345/325
  Cena: 42,73 €
   
 • Kanister Combi 5 + 2,5 l

  Kanister Combi 5 + 2,5 l
  Náš inovovaný kanister Combi 5 + 2,5 l umožňuje rýchlo doplniť palivo bez strát. Rozmery oboch kanistrov boli navrhnuté tak, aby zodpovedali optimálnemu pomeru paliva a reťazového oleja (5 l / 2,5 l) . Tento nový kanister Combi má zabudovanú priehradku pre často používané náradie a náhradné diely, ktoré potrebujete k práci. Schválené v súlade s odporúčaniami OSN. Oranžová farba. Kanister má priehľsdné okienko na kontrolu hladiny paliva, ochranu proti pretečeniu paliva, farba oranžová.
  Cena: 42,89 €
 • Kanister Combi 6+2,5 l

  Kanister Combi 6+2,5 l
  Tento kombinovaný kanister má účinnú ochranu proti pretečeniu. Akonáhle sa nádoba naplní, plniaca hubica sa automaticky uzavrie a kanister môžme bez preliatia premiestniť. Kanistre sa dajú od seba oddeliť a vzniknutý priestor medzi nimi sa dá vyžiť pre umiestnenie pilníkov a iných nástrojov. Farba oranžová.
  Cena: 32,09 €
 • 2-taktný olej LS+ 0,1l

  2-taktný olej LS+ 0,1l
  Husqvarna olej LS+ ( Low Smoke+) je zmes minerálnych a syntetických olejov vysokej kvality pre miešanie dvojtaktnej zmesi spolu s bezolovnatým benzínom Natural 95 výrobcom stanovenom pomere. Olej do dvojtaktnej zmesi Husqvarna LS+ má veľmi dobré mazacie vlastnosti a zaisťuje dokonalé mazanie aj veľmi zaťažených motorových častí, ako sú napríklad ojničné ložiská. Polosyntetický olej LS+ sa vyznačuje veľmi nízkymi výfukovými emisiami, čo je dôležité najmä pri použití u výrobkov, s ktorými sa pracuje v husto zastavaných oblastiach. Znižuje teplotu motora a tým predlžuje jeho životnosť. Zloženie zmesi použité u oleja LS+ poskytuje veľmi dobrú ochranu proti záderom, spôsobených ako chudobnou palivovou zmesou, tak aj záderom piestu súvisiacich s usadeninami karbónu. Balenie: dávka 0,1 l pre jednorázovú prípravu 5 l dvojtaktnej zmesi v pomere 1:50 s benzínom Natural 95.
  Cena: 2,25 €
 • Minerálny olej na mazanie reťaze 1 l

  Minerálny olej na mazanie reťaze 1 l
  Minerálny olej na mazanie lišty a reťaze s adhezívnym činiteľom pre vysoko výkonné reťazové píly. Veľmi nízke opotrebenie reťaze a drážky vodiacej lišty je garantované vďaka aditívam, ktoré zlepšujú mazanie. Viskozita oleja umožňuje univerzálne použitie v lete, rovnako ako v zime aj pri extrémnych teplotách. Balenie 1l.
  Cena: 3,60 €
 • Minerálny olej na mazanie reťaze 5 l

  Minerálny olej na mazanie reťaze 5 l
  Minerálny olej na mazanie lišty a reťaze s adhezívnym činiteľom pre vysoko výkonné reťazové píly. Veľmi nízke opotrebenie reťaze a drážky vodiacej lišty je garantované vďaka aditívam, ktoré zlepšujú mazanie. Viskozita oleja umožňuje univerzálne použitie v lete, rovnako ako v zime aj pri extrémnych teplotách. Balenie 5l.
  Cena: 15,49 €
 • Minerálny olej na mazanie reťaze 20 l

  Minerálny olej na mazanie reťaze 20 l
  Minerálny olej na mazanie lišty a reťaze s adhezívnym činiteľom pre vysoko výkonné reťazové píly. Veľmi nízke opotrebenie reťaze a drážky vodiacej lišty je garantované vďaka aditívam, ktoré zlepšujú mazanie. Viskozita oleja umožňuje univerzálne použitie v lete, rovnako ako v zime aj pri extrémnych teplotách. Balenie kanister 20l.
  Cena: 59,79 €
 • Olejová hubica

  Olejová hubica
  Príslušenstvo pre kanister, pre kanister combi 5+2,5l.
  Cena: 9,36 €
 • Palivová hubica

  Palivová hubica
  Príslušenstvo pre kanister, pre kanister combi 5+2,5l.
  Cena: 9,36 €
 • Palivová hubica

  Palivová hubica
  Príslušenstvo pre kanister, pre 15l kanister na benzín.
  Cena: 10,59 €
 • 2-taktný olej XP BioSynthetic 1 l s odmerkou

  2-taktný olej XP BioSynthetic 1 l s odmerkou
  Nový plne syntetický dvojtaktný olej XP BioSynthetic značky Husqvarna je vhodný pre vysoké zaťaženie pri vysokých otáčkach motora. Obsahuje úplne novú zmes aditív bez obsahu popola, ktorá zaisťuje vynikajúce mazanie, nízku dymivosť a udržuje motor čistejší, s menšími usadeninami na stenách piestu a v kľukovej skrini v porovnaní s konkurenčnými olejmi. Je biologicky odbúrateľný (64% podľa OESD301B). Olej je vhodný pre všetky stroje vyrobené spoločnosťou Husqvarna. Balenie: obal s obsahom 1 l s praktickým dávkovačom
  Cena: 20,19 €
 • Univerzálne plastické mazivo 225 g.

  Univerzálne plastické mazivo 225 g.
  Univerzálne plastické mazivo pre uhlové prevody krovinorezu. Osvedčené mazivo pre mazanie prevodov, v ktorých pôsobia axiálne sily. Balenie 225 g.
  Cena: 4,80 €
   
 • 4-taktný motorový olej Husqvarna SAE 30 1,4 l

  4-taktný motorový olej Husqvarna SAE 30 1,4 l
  Vysoko kvalitný olej Husqvarna SAE 30 určený pre 4-taktné motory a kosačky na trávu. Vynikajúca ochrana motora. Balenie 1,4 l.
  Cena: 9,39 €
 • 4-taktný motorový olej Husqvarna SAE 30 0,6 l

  4-taktný motorový olej Husqvarna SAE 30 0,6 l
  Vysoko kvalitný olej Husqvarna SAE 30 určený pre 4-taktné motory a kosačky na trávu. Vynikajúca ochrana motora. Balenie 0,6 l.
  Cena: 5,09 €
 • Olejová hubica na zimu

  Olejová hubica na zimu
  Pre kanister combi 5+2,5l. Pri nízkych teplotách reťazový olej hustne, preto sa v zime pre optimálny prietok oleja odporúča používať plne otvorenú plniacu hadicu bez funkcie Autostop.
  Cena: 5,05 €