0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • nové

  Univerzálna sekera 1000A (8714-20)

  Univerzálna sekera 1000A (8714-20)
  GARDENA univerzálna sekera 1000A je vyrobená na rôzne druhy práce s malým drevom. Hlava sekery má nepriľnavý povrch, ktorý znižuje mieru trenia a uľahčuje preniknutie do dreva; geometria hlavy je prispôsobená pre prácu s drevom. Porisko vystužené vláknami PA je trvanlivé a pevné. Ťažisko v blízkosti hlavy sekery poskytuje dokonalú rovnováhu a rozloženie hmotnosti. Táto kombinácia umožňuje ľahký prienik do dreva a účinné sekanie. Funkcia kladiva pre jednoduché a účinné použitie štiepacích klinov (nesmú sa používať oceľové kliny). GARDENA poskytuje na tieto sekery záruku 10 rokov.
  Cena: 51,50 €
   
 • nové

  Univerzálna sekera 1400A (8716-48)

  Univerzálna sekera 1400A (8716-48)
  GARDENA univerzálna sekera 1400A je vyrobená pre rôzne druhy práce s drevom ako sú napr. stavebné práce alebo práce v lese. Hlava sekery má nepriľnavý povrch, ktorý znižuje mieru trenia a uľahčuje preniknutie do dreva; geometria hlavy je prispôsobená pre prácu s drevom. Ochrana poriska a dlhá životnosť aj vďaka nerezovému krytu poriska. Porisko vystužené vláknami PA je trvanlivé a pevné. Ťažisko v blízkosti hlavy sekery poskytuje dokonalú rovnováhu a rozloženie hmotnosti. Táto kombinácia umožňuje ľahký prienik do dreva a účinné sekanie. Funkcia kladiva pre jednoduché a účinné použitie štiepacích klinov (nesmú sa používať oceľové kliny). GARDENA poskytuje na tieto sekery záruku 10 rokov. Špecifikácie Dĺžka, cm 60 cm Hmotnosť, kg 1.4 kg Hmotnosť hlavy sekery 1000 g
  Cena: 58,50 €
   
 • nové

  Štiepacia sekera 1600S (8718-20)

  Štiepacia sekera 1600S (8718-20)
  Štiepacia sekera vyrobená na štiepanie palivového dreva. Hlava sekery má nepriľnavý povrch, ktorý znižuje mieru trenia a uľahčuje preniknutie do dreva; geometria hlavy je prispôsobená na použitie pre štiepanie stredných polien. Ochrana rukoväte a dlhá životnosť vďaka nerezovému krytu poriska. Ťažisko v blízkosti hlavy sekery poskytuje dokonalú rovnováhu a rozloženie hmotnosti. Kombinácia optimalizovanej hlavy sekery a ľahkého poriska sústreďuje silu do úderu, takže sekera ľahšie vniká do polien. Porisko vystužené vláknami PA je trvanlivé a pevné. Funkcia kladiva pre jednoduché a účinné použitie štiepacích klinov (nesmú sa používať oceľové kliny). GARDENA poskytuje na tieto sekery záruku 10 rokov.
  Cena: 66,29 €
   
 • nové

  Štiepacia sekera 2800S (8719-20)

  Štiepacia sekera 2800S (8719-20)
  Štiepacia sekera vyrobená na štiepanie veľkých polien. Hlava sekery má nepriľnavý povrch, ktorý znižuje mieru trenia a uľahčuje preniknutie do dreva; geometria hlavy je prispôsobená na použitie na štiepanie veľkých polien. Ochrana rukoväte a dlhá životnosť vďaka nerezovému krytu poriska. Ťažisko v blízkosti hlavy sekery poskytuje dokonalú rovnováhu a rozloženie hmotnosti. Kombinácia optimalizovanej hlavy sekery a ľahkého poriska sústreďuje silu do úderu, takže sekera ľahšie vniká do polien. Porisko vystužené vláknami PA je trvanlivé a pevné. Funkcia kladiva pre jednoduché a účinné použitie štiepacích klinov (nesmú sa používať oceľové kliny). GARDENA poskytuje na tieto sekery záruku 10 rokov.
  Cena: 73,99 €
   
 • nové

  Univerzálna sekera 900B (8713-48)

  Univerzálna sekera 900B (8713-48)
  Malá sekera pre outdoorové a trekingové aktivity 700g GARDENA univerzálna sekera 900B je malá sekera pre prípravu palivového dreva, záhradné práce a trekingové aktivity. Porisko vystužené vláknami PA je trvanlivé a pevné. Hlava sekery má nepriľnavý povrch, ktorý znižuje mieru trenia a uľahčuje preniknutie do dreva. Mäkký úchop pre ergonomickú a bezpečnú manipuláciu. Ťažisko v blízkosti hlavy sekery poskytuje dokonalú rovnováhu a rozloženie hmotnosti. Funkcia kladiva pre jednoduché a účinné použitie štiepacích klinov (nesmú sa používať oceľové kliny). GARDENA poskytuje na tieto sekery záruku 10 rokov.
  Cena: 36,50 €