0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • HUSQVARNA 236, motorová píla

  HUSQVARNA 236, motorová píla
  Motorová píla Husqvarna 236 je ideálna na prerezávanie vetiev, ľahšie rezanie a hobby použitie, jednoduchá motorová píla ideálna pre každého záhradkára. Vybavená je motorom X-Torq® s nižšou spotrebou paliva a zníženou úrovňou emisií, palivovým čerpadlom a funkciou automatického vracania spínača STOP do pohotovostnej polohy pre ľahké štartovanie, píla má nízke vibrácie. Zdvihový objem 38,2 cm3, výkon 1,4 kW/1,9 k, 14" / 36 cm lišta a reťaz 3/8" delenie, Air Injection™, X-Torq®,LowVib®, hmotnosť 4,7 kg.
  Cena: 219,00 €
 • McCulloch CS 410 ELITE

  McCulloch CS 410 ELITE
  Výkonná reťazová píla, ktorá sa veľmi ľahko štartuje a ovláda. Robustná, všestranná píla s nízkou hmotnosťou, poháňaná motorom OxyPower s objemom 41 ccm s vyšším výkonom, nižšou úrovňou emisií a nižšou spotrebou paliva. Rýchle štartovanie umožňujú technológie Soft Start, palivová pumpička a integrovaný spínač sýtič / STOP. Jednoduché ovládanie a údržba vďaka napínaču reťaze bez použitia náradia a ľahko otváracím sponám na kryte valca, ktoré umožňujú rýchly prístup ku vzduchovému filtru a zapaľovacej sviečke. Užitočný kombinovaný kľúč je integrovaný v zadnej rukoväti.
  Cena: 345,00 €
   
 • McCulloch CS 42S benz. píla

  McCulloch CS 42S benz. píla
  Motorová píla poháňaná motorom OxyPower s objemom 42 cm3, s vyšším výkonom 1,5 kW, dĺžka lišty 14"/35cm, tlmenie vibrácií. Táto motorová píla je vhodná pre rôzne práce na záhrade a okolo domu. Ľahko sa štartuje a ovláda vďaka technológii Soft Start, pomocnej palivovej pumpičke a integrovanému spínaču sýtič / STOP. Viditeľná hladina paliva v nádrži cez priehľadné okienko. Kombinovaný kľúč je integrovaný v zadnej mäkkej rukoväti. Napínanie reťaze bez použitia náradia, CCS- odstredivý systém čistenia vzduchu.
  Cena: 179,00 €
   
 • McCulloch CS 35 benzínová píla

  McCulloch CS 35 benzínová píla
  Motorová píla poháňaná motorom s objemom 35 cm3, s vyšším výkonom 1,4 kW, dĺžka lišty 14"/35cm, tlmenie vibrácií. Táto motorová píla je vhodná pre rôzne práce na záhrade a okolo domu. Ľahko sa štartuje vďaka pomocnej palivovej pumpičke. Kombinovaný kľúč je integrovaný v zadnej mäkkej rukoväti. Nízka hmotnosť len 4,6 kg.
  Cena: 169,00 €
   
 • - 5 %

  Husqvarna píla 460 Rancher

  Husqvarna píla 460 Rancher
  Husqvarna 460 Rancher je robustná píla ideálna pre vlastníkov pozemkov a lesných používateľov, ktorí vyžadujú vysoko výkonnú, spoľahlivú a dobre reagujúcu pílu vhodnú pre všetky druhy rezania. Je kombináciou najlepších prvkov svojich predchodcov a novej, modernej technológie a ergonómie. Tento model je teraz vybavený motorom X-Torq® so systémom digitálne riadeného karburátora AutoTune® pre bezproblémovú prácu, má magnéziovú kľukovú skriňu, kovaný trojdielny kľukový hriadeľ, nastaviteľné olejové čerpadlo a kombinovaný sytič/vypínač STOP. Zdvihový objem 64,1 cm3, výkon 3,0 kW/4,0 k, 18"/ 45 cm lišta a pílová reťaz s .325" delením, AutoTune®, Air Injection™, X-Torq®, LowVib®, hmotnosť 6,0 kg.

  Pôvodná cena: 599,00 €

  Akciová cena: 569,00 €

 • - 4 %

  Husqvarna píla 455e Rancher AKCIA

  Husqvarna píla 455e Rancher AKCIA
  Husqvarna 455 e-series Rancher II je nová píla II. generácie, ideálna pre vlastníkov pozemkov a občasných lesných používateľov, ktorí vyžadujú vysoko výkonnú, spoľahlivú a dobre reagujúcu pílu vhodnú pre všetky druhy rezania. Je kombináciou najlepších prvkov svojich predchodcov a novej, modernej technológie a ergonómie. Tento model je teraz vybavený motorom X-Torq® so systémom digitálne riadeného karburátora AutoTune® pre bezproblémovú prácu. Píla je vybavená napínaním reťaze bez použitia náradia pre rýchle a ľahké nastavenie reťaze, má magnéziovú kľukovú skriňu, kovaný trojdielny kľukový hriadeľ, nastaviteľné olejové čerpadlo. Zdvihový objem 55,5 cm3, výkon 2,6 kW/3,5 k, 15"/ 38 cm lišta a pílová reťaz s .325" delením, AutoTune®, Air Injection™, X-Torq®, LowVib®, hmotnosť 6,0 kg.

  Pôvodná cena: 579,00 €

  Akciová cena: 555,00 €

 • Husqvarna reťazová píla 450e AKCIA

  Husqvarna reťazová píla 450e AKCIA
  Husqvarna 450e-series je nová, výkonná univerzálna farmárska motorová reťazová píla druhej generácie pre všestranné použitie pre ľudí, ktorí ocenia jej profesionálnu kvalitu. Ľahko sa štartuje aj pri pomalšom zatiahnutí za štartovaciu šnúru, má nové výklopné praktické viečka nádrží. Motor X-Torq® s vysokým výkonom 2,4 kW znamená nižšiu spotrebu paliva a zníženú úroveň emisií. Vďaka funkcii automatického vrátenia spínača z polohy STOP do pohotovostnej polohy, napínaniu reťaze bez použitia náradia a viditeľnej hladiny palivovej zmesi v nádrži je obsluha píly jednoduchšia. Aby bolo vždy zabezpečené ľahké štartovanie, píla je píla vybavená systémom Smart Start® a palivovou pumpičkou. Je vhodná na prípravu veľkého množstva palivového dreva. Zdvihový objem 50,2 cm3, výkon 2,4 kW/3,2 k, 15"/ 38 cm lišta a pílová reťaz s .325" delením, Air Injection™, X-Torq®, LowVib® , hmotnosť 5,1 kg.
  Cena: 505,00 €
 • - 9 %

  Husqvarna píla 450 15" AKCIA

  Husqvarna píla 450 15" AKCIA
  Husqvarna 450 je nová, výkonná farmárska motorová reťazová píla druhej generácie pre všestranné použitie pre ľudí, ktorí ocenia profesionálnu kvalitu. Ľahko sa štartuje aj pri pomalšom zatiahnutí za štartovaciu šnúru, má nové výklopné viečka nádrží. Motor X-Torq® s výkonom 2,4 kW znamená nižšiu spotrebu paliva a zníženú úroveň emisií. Vďaka funkcii automatického vrátenia spínača z polohy STOP do pohotovostnej polohy a viditeľnej hladiny palivovej zmesi v nádrži je obsluha píly jednoduchšia. Aby bolo vždy zabezpečené ľahké štartovanie,píla je vybavená systémom Smart Start® a palivovou pumpičkou. Je ideálna na prípravu palivového dreva. Zdvihový objem 50,2 cm3, výkon 2,4 kW/3,2 k, 15"/ 38 cm lišta a pílová reťaz s .325" delením, Air Injection™, X-Torq®, LowVib® , hmotnosť 4,9 kg.

  Pôvodná cena: 485,00 €

  Akciová cena: 439,00 €

 • - 4 %

  Husqvarna píla 445 e-series AKCIA

  Husqvarna píla 445 e-series AKCIA
  Husqvarna 445 e-series je výkonná farmárska píla druhej generácie pre všestranné použitie pre ľudí, ktorí ocenia profesionálne kvality takejto píly. Ľahko sa štartuje aj pri pomalšom zatiahnutí za štartovaciu šnúru, má užšie telo a nové výklopné viečka nádrží. Motor X-Torq® s výkonom 2,1 kW znamená nižšiu spotrebu paliva a zníženú úroveň emisií. Vďaka napínaniu reťaze bez použitia náradia, funkcii automatického vrátenia spínača z polohy STOP do pohotovostnej polohy a viditeľnej hladine palivovej zmesi v nádrži je obsluha píly jednoduchšia. Aby bolo vždy zabezpečené ľahké štartovanie, je píla vybavená systémom Smart Start® a palivovou pumpičkou. Píla je vhodná pre majiteľov pozemkov a na prípravu palivového dreva. Zdvihový objem 45,7 cm3, výkon 2,1 kW/2,8 k, 15"/ 38 cm lišta a pílová reťaz s .325" delením, Air Injection™, X-Torq®, LowVib® , hmotnosť 5,1 kg.

  Pôvodná cena: 449,00 €

  Akciová cena: 429,00 €

 • - 4 %

  Husqvarna 445 reťazová mot. píla AKCIA

  Husqvarna 445 reťazová mot. píla AKCIA
  Husqvarna 445 II je výkonná farmárska reťazová motorová píla druhej generácie pre všestranné použitie pre ľudí, ktorí ocenia profesionálne kvality takejto píly. Ľahko sa štartuje aj pri pomalšom zatiahnutí za štartovaciu šnúru, má nové praktické výklopné viečka nádrží. Motor X-Torq® s výkonom 2,1 kW znamená nižšiu spotrebu paliva a zníženú úroveň emisií. Vďaka funkcii automatického vrátenia spínača z polohy STOP do pohotovostnej polohy a viditeľnej hladiny palivovej zmesi v nádrži je obsluha píly jednoduchšia. Aby bolo vždy zabezpečené ľahké štartovanie, táto motorová píla je vybavená systémom Smart Start® a palivovou pumpičkou. Je vhodná na prípravu väčšieho množstva palivového dreva. Zdvihový objem 45,7 cm3, výkon 2,1 kW/2,8 k, 15"/ 38 cm lišta a pílová reťaz s .325" delením, Air Injection™, X-Torq®, LowVib® , hmotnosť 4,9 kg.

  Pôvodná cena: 429,00 €

  Akciová cena: 409,00 €

 • - 9 %

  Husqvarna 135 motorová píla AKCIA

  Husqvarna 135 motorová píla AKCIA
  Nová, ľahká, výkonná píla Husqvarna 135 je ľahko ovládateľná motorová píla pre bežné použitie s nízkymi vibráciami. Vybavená je moderným motorom X-Torq® s nižšou spotrebou paliva a zníženou úrovňou emisií, palivovým čerpadlom a funkciou automatického vracania spínača STOP do pohotovostnej polohy pre ľahké štartovanie. Odstredivý systém čistenia vzduchu Air Injection™ pre zníženie opotrebenia a dlhší operačný čas medzi čisteniami vzduchového filtra. Na boku umiestnený napínač reťaze slúži na rýchle a jednoduché nastavenie reťaze. Zdvihový objem 40,9 cm3, výkon 1,4 kW/1,9 k. 14" / 36 cm lišta a reťaz 3/8" delenie, Air Injection™, X-Torq®,LowVib®, hmotnosť 4,4 kg.

  Pôvodná cena: 275,00 €

  Akciová cena: 249,00 €

 • - 9 %

  Husqvarna reťazová píla 435 AKCIA

  Husqvarna reťazová píla 435 AKCIA
  Husqvarna 435 je nová, ľahká a výkonná motorová reťazová píla druhej generácie pre všestranné použitie. Obľúbená a ideálna pre ľudí, ktorí hľadajú motorovú pílu s neobyčajne ľahkým štartom a jednoduchou obsluhou. Ľahko sa štartuje aj pri pomalšom zatiahnutí za štartovaciu šnúru, vo výbave má palivovú pumpičku a praktické výklopné viečka nádrží. Motor X-Torq® zaručuje nižšiu spotrebu paliva a znížené emisie. Vybavená je STOP vypínačom s automatickým návratom do pohotovostnej polohy pre ľahšie štartovanie. Je vhodná pre majiteľov pozemkov a na prípravu palivového dreva menších priemerov a menšieho množstva. Zdvihový objem 40,9 cm3, výkon 1,6 kW/2,2 k, 15"/ 38 cm lišta a pílová reťaz s .325" delením, Air Injection™, X-Torq®,LowVib®, hmotnosť 4,2 kg.

  Pôvodná cena: 385,00 €

  Akciová cena: 349,00 €

 • - 9 %

  HUSQVARNA 440 reťazová píla AKCIA

  HUSQVARNA 440 reťazová píla AKCIA
  Husqvarna 440 je ľahká, univerzálna farmárska motorová reťazová píla druhej generácie pre všestranné použitie. Ľahko sa štartuje aj pri pomalšom zatiahnutí za štartovaciu šnúru, má nové výklopná viečka nádrží. Motor X-Torq® s výkonom 1,8 kW znamená nižšiu spotrebu paliva a zníženú úroveň emisií. Vďaka funkcii automatického vrátenia spínača z polohy STOP do pohotovostnej polohy a viditeľnej hladine palivovej zmesy v nádrži je obsluha píly jednoduchšia. Motorová píla Husqvarna 440 je vybavená palivovou pumpičkou. Je vhodná na rezanie dreva strednej hrúbky a prípravu palivového dreva. Zdvihový objem 40,9 cm3, výkon 1,8 kW/2,4 k, 15"/ 38 cm lišta a pílová reťaz s .325" delením, Air Injection™, X-Torq®, LowVib®, hmotnosť 4,4 kg.

  Pôvodná cena: 425,00 €

  Akciová cena: 385,00 €

 • - 5 %

  Husqvarna 120i Aku píla KIT AKCIA

  Husqvarna 120i Aku píla KIT AKCIA
  Nová, ľahká, výkonná akumulátorová píla Husqvarna 120i, píla pre bežné použitie s nízkymi vibráciami. Ideálna akumulátorová bezemisná píla do každej záhrady. Cena vrátane akumulátora BLi20 a nabíjačky. Balenie obsahuje 12" 30 cm lištu a pílovú reťaz s delením 3/8" 1,1 mm Mini

  Pôvodná cena: 335,00 €

  Akciová cena: 315,00 €

 • HUSQVARNA T 525

  HUSQVARNA T 525
  Najľahší reťazová píla T 525 značky Husqvarna pre starostlivosť o stromy s vysokým výkonom, vhodná pre príležitostnú, ale aj profesionálnu starostlivosť o stromy. Vybavená výkonným benzínovým motorom X-Torq® s nízkymi emisiami. Špičková píla s profesionálnym výkonom a jednoduchým ovládaním pre bezpečné odvetvovanie a orezávanie.
  Cena: 505,00 €
 • - 9 %

  HUSQVARNA 120 Mark II reťazová píla AKCIA

  HUSQVARNA 120 Mark II reťazová píla AKCIA
  Motorová píla Husqvarna 120 Mark II je nová ľahko ovládateľná všestranná reťazová píla pre neprofesionálne použitie. Vďaka dostatočnému reznému výkonu je píla vhodná pre rezanie palivového dreva, výrub stromov menších priemerov a odvetvovanie. Vybavená motorom X-Torq® s nízkou úrovňou emisií a systémom Air Injection ™, ktorý udržuje vzduchový filter čistý. Nízka miera spätného nárazu zvyšuje bezpečnosť pri práci s reťazovou pílou. Zdvihový objem 38,2 cm3, výkon 1,5 kW, 14" / 36 cm lišta a reťaz 3/8" mini delenie, Air Injection™, X-Torq®, hmotnosť 4,85 kg.

  Pôvodná cena: 165,00 €

  Akciová cena: 149,00 €

Benzínové reťazové píly

Husqvarna má jednu z najširších reťazových píl na svete. Tieto píly sú vyrobené pre všetky potreby a podmienky na celom svete. Pre profesionálov, rovnako ako pre náročných zákazníkov – veľké i menšie reťazové píly vhodné pre pílenie a odvetvovanie a píly pre prerezávanie stromov.