0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Ochranné okuliare Clear X

  Ochranné okuliare Clear X
  Ochranné okuliare s čírymi sklami, odolnými proti poškriabaniu, s predĺžiteľnými obrúčkami a sklami, ktoré možno sklopiť. Schválené podľa EN 166 a Ansi Z87+.
  Cena: 7,79 €
   
 • Ochranné okuliare Clear

  Ochranné okuliare Clear
  Ochranné okuliare s čírymi sklami, odolnými proti poškriabaniu, s predĺžiteľnými obrúčkami. Spĺňajú požiadavky EN 166, ANSI Z87+.
  Cena: 7,79 €
 • Ochranné okuliare Googgles

  Ochranné okuliare Googgles
  Vyvinuté pre osoby, ktoré nosia dioptrické okuliare. Vybavené sklami s ochranou proti zahmlievaniu. Mäkká vnútorná vrstva pre príjemnejšie nosenie. Spĺňa požiadavky EN 166.
  Cena: 11,89 €
 • Ochranné okuliare Sun

  Ochranné okuliare Sun
  Ochranné okuliare so sklami odolnými proti poškriabaniu, tmavé sfarbené, s UV ochranou pre lepšiu viditeľnosť za slnečného počasia. Obrúčky okuliarov môžu byť predĺžené a sklá naklonené. Schválené podľa EN 166, ANSI Z87+.
  Cena: 7,79 €
 • Ochranné okuliare Sun X

  Ochranné okuliare Sun X
  Ochranné okuliare so sklami odolnými proti poškriabaniu, tmavé sfarbené, s UV ochranou pre lepšiu viditeľnosť za slnečného počasia. Obrúčky okuliarov môžu byť predĺžené a sklá naklonené. Schválené podľa EN 166, ANSI Z87+.
  Cena: 7,79 €
 • Ochranné okuliare Yellow

  Ochranné okuliare Yellow
  Ochranné okuliare s ochranou proti poškriabaniu, žlté zafarbenie pre lepšiu viditeľnosť v prítmí. Obrúčky okuliarov môžu byť predĺžené a sklá naklonené. Schválené EN 166, ANSI Z87+.
  Cena: 7,79 €
 • Prilba pre abroristov, Technical

  Prilba pre abroristov, Technical
  Ľahká ochranná prilba s odvetraním pre profesionálnych arboristov, schválená pre prácu vo výškach. S unikátnym nastavením podbradného pásku s dvoma kolieskami, ktoré vycentrujú prilbu na hlave obsluhy, aby dokonale sedela a bola vyvážená. Len pre prácu vo výškach - nie je schválená pre prácu v lese na zemi!
  Cena: 127,09 €
 • Držiak štítu

  Držiak štítu
  Ponuka príslušenstva pre chrániče sluchu.
  Cena: 3,05 €
 • Držiak čiapky/štítu

  Držiak čiapky/štítu
  Ponuka príslušenstva pre chrániče sluchu.
  Cena: 9,16 €
 • Chrániče sluchu so štítom zo sieťky

  Chrániče sluchu so štítom zo sieťky
  Komfortné mušľové chrániče sluchu s konštrukciou, ktorá umožňuje 20% nastavenie prítlaku na hlavu. Sú vybavené vodoodpudivou textilnou pokrývkou hlavy spojenou s ochranným sieťovým štítom a náhlavným oblúkom. Tento komplet výborne chráni proti poveternostným podmienkam a odlietavajúcou trávou. Vďaka vysokej úrovni komfortu a vlastností je tento komplet ideálnou voľbou pri kosení alebo pri práci s krovinorezom počas dlhých pracovných dní. Vždy používajte v kombinácii s ochrannými okuliarmi. Môže byť tiež vybavený slnečným šiltom.
  Cena: 47,39 €
 • Chrániče sluchu so štítom z plexiskla

  Chrániče sluchu so štítom z plexiskla
  Komfortné mušľové chrániče sluchu s konštrukciou, ktorá umožňuje 20% nastavenie prítlaku na hlavu. Vybavené textilným krytom medzi ochranným štítom a náhlavným oblúkom, ktorý chráni pred odlietajúcimi kúskami pokosenej trávy a dažďom. Vďaka vysokému komfortu a úžitkovým vlastnostiam sú tieto mušľové chrániče sluchu perfektnou voľbou pre prácu s krovinorezom v priebehu dlhých pracovných smien. Vždy používajte v kombinácii s ochrannými okuliarmi. Na chránič je možné tiež pripevniť slnečný šilt.
  Cena: 47,39 €
 • Zátky do uší

  Zátky do uší
  Penové zátky do uší Husqvarna majú vysoký tlmiaci účinok a sú vhodné na ochranu sluchu pri dlhej expozícii vysokej hladine hluku. Zátky do uší sú anatomicky tvarované, vyrobené z PU peny a ľahko a pohodlne sa nasadzujú.
  Cena: na vyžiadanie
 • Ochrana zátylku

  Ochrana zátylku
  Chráni zátylok pred dažďom a snehom. Vhodné pre ochranné prilby Husqvarna. Bez lemovania.
  Cena: 5,00 €
 • Zimná ochrana zátylku

  Zimná ochrana zátylku
  Zimná ochrana zátylku s fleecovým lemovaním. Chráni zátylok pred dažďom a snehom. Vhodné pre ochranné prilby Husqvarna.
  Cena: 14,89 €
 • Štít s úpravou proti zahmlievaniu

  Štít s úpravou proti zahmlievaniu
  Priehľadný štít z polykarbonátu s úpravou proti zahmlievaniu na vnútornej strane. Vonkajší povrch odolný proti poškrabaniu. Vhodný na použitie v kombinácii s prilbou Husqvarna Functional a chráničmi sluchu s náhlavným oblúkom.
  Cena: 20,34 €
 • nové

  Ochrana sluchu pre prilby Husqvarna s FM rádiom

  Ochrana sluchu pre prilby Husqvarna s FM rádiom
  Chrániče sluchu s FM rádiom sú špeciálne vyvinuté tak, aby dokonale kopírovali tvar hlavy a poskytovali absulútne pohodlie. Veľké tlačidlá na ovládanie jednoducho umožňujú preladenie stanice alebo zvýšenie hlasitosti s použitím pracovných rukavíc. Sú vybavené aj audio vstupom AUX pre MP3 prehrávač alebo vysielačku. Uchytenie na prilbu.
  Cena: 122,90 €
 • nové

  Ochranná prilba pre prácu v lese, Classic

  Ochranná prilba pre prácu v lese, Classic
  Ochranná prilba Classic je vybavená pre prácu v lese alebo na záhrade. So štandardnou plastovou náhlavnou vložkou s šesťbodovým uchytením a s možnosťou nastavenia jednou rukou. Výškové nastavenie náhlavnej vložky je možné v troch polohách podľa individuálnej potreby. Mušľové chrániče sluchu sú vyvinuté pre optimálnu ergonómiu. Kovová ochranná sieťka poskytuje dobrú ochranu a viditeľnosť. Zátylný pásik je nastaviteľný podľa tvaru vašej hlavy, čo umožňuje pohodlné nosenie. Prilba Classic je vyrobená z materiálu Polyetylén s vysokou hustotou (HDPE), schválená a certifikovaná podľa EN 397. Akciová cena v rámci Zimnej kampane Husqvarna 2021 je platná v čase od 13.01.2021 - 24.02.2021 !
  Cena: 43,19 €
 • nové

  Ochranná prilba Functional fluorescenčná

  Ochranná prilba Functional fluorescenčná
  Husqvarna ochranná prilba pre prácu v lese Functional, farba fluorescenčná je vybavená mnohými funkciami, ktoré umožňujú prispôsobiť ju individuálnym požiadavkám užívateľa. Ponúka komfort a optimálnu ergonómiu pre každodennú prácu v lese. Má 6-bodovú textilnú náhlavnú vložku pre maximálny komfort a zníženie prítlaku na hlavu. Ochranný štít UltraVision vďaka malej redukcii svetla umožňuje jasnejšie priehľad. Chrániče sluchu vynikajú optimálnou ergonómiou pre dlhodobé používanie, farba ochrannej prilby fluorescenčná. Prilba Functional je vyrobená z UV stabilizovaného materiálu Polyetylén s vysokou hustotou (HDPE), schválená a certifikovaná podľa EN 397. Akciová cena v rámci Zimnej kampane Husqvarna 2021 je platná v čase od 13.01.2021 - 24.02.2021 !
  Cena: 70,99 €
 • nové

  Ochranná prilba pre prácu v lese, Technical

  Ochranná prilba pre prácu v lese, Technical
  Nová konštrukcia pevnej a ľahkej Husqvarna ochrannej prilby nielen pre prácu v lese Technical s ochranou sluchu. Farba prilby Technical je fluorescenčná oranžová, vysokokvalitný materiál UV stabilizovaný ABS plast. Ochranná prilba Technical môže byť nastavená v rôznych smeroch, aby vyhovovala vašim špecifickým potrebám užívateľa. Nový, inovovaný systém ventilácie zaisťuje príjemnú teplotu pre vašu hlavu. Ochranný štít prilby Techical bol upravený tak, aby lepšie chránil vašu tvár a najmä umožňoval dokonalý výhľad, keď je sklopený nadol alebo nahor. Chrániče sluchu s FM rádiom sú k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo, v prilbe je integrovaná štrbina pre nasadenie náhlavnej lampy. Ochranné schopnosti prilby sa znižujú, ak je prilba vystavená UV žiareniu. Prilba Technical je vybavená indikátorom UV žiarenia, ktorý ukazuje jeho aktuálnu intenzitu a upozorňuje, kedy je doporučené prilbu vymeniť. Prilba Technical získala prestížne ocenenie Reddot Design Award 2015 - Best of the best, nízka hmotnosť 0,69 kg.
  Cena: 97,99 €
 • Ochranná prilba Functional, oranžová

  Ochranná prilba Functional, oranžová
  Husqvarna ochranná prilba pre prácu v lese Functional, farba oranžová je vybavená mnohými funkciami, ktoré umožňujú prispôsobiť ju individuálnym požiadavkám užívateľa. Ponúka komfort a optimálnu ergonómiu pre každodennú prácu v lese. Má 6-bodovú textilnú náhlavnú vložku pre maximálny komfort a zníženie prítlaku na hlavu. Ochranný štít UltraVision vďaka malej redukcii svetla umožňuje jasnejšie priehľad. Chrániče sluchu vynikajú optimálnou ergonómiou pre dlhodobé používanie, farba ochrannej prilby oranžová. Prilba Functional je vyrobená z UV stabilizovaného materiálu Polyetylén s vysokou hustotou (HDPE), schválená a certifikovaná podľa EN 397. Akciová cena v rámci Zimnej kampane Husqvarna 2021 je platná v čase od 13.01.2021 - 24.02.2021 !
  Cena: 70,99 €
 • Príslušenstvo pre prilbu

  Príslušenstvo pre prilbu
  Ponuka príslušenstva pre vašu ochrannú prilbu.
  Cena: 3,05 €
 • Protislnečná clona pre ochranný štít

  Protislnečná clona pre ochranný štít
  Protislnečná clona pre ochranný štít.
  Cena: 4,00 €
 • Ochranný priehľadný štít Ultra Vision

  Ochranný priehľadný štít Ultra Vision
  Zníženie intenzity svetla prechádzajúceho ochranným štítom predstavuje iba 20% po celej ploche sieťky v porovnaní so štandardným štítom, u ktorého redukcia činí 30%. Tento nový tvar štítu tiež zabraňuje, aby voda uľpievala na sieťke, a lepšie odoláva deformáciám. Vhodný pre použitie v kombinácii s prilbami Classic, Functional, prilbou pre arboristov Technical a chráničmi sluchu.
  Cena: 18,49 €
 • Ochranná sieťka nylonová

  Ochranná sieťka nylonová
  Ochranná sieťka nylonová, vhodná k prilbe pre prácu v lese Functional. Možno ju použiť aj v kombinácii s chráničmi sluchu.
  Cena: 10,39 €
 • Ochranná sieťka kovová

  Ochranná sieťka kovová
  Ochranná sieťka kovová, vhodná k prilbe pre prácu v lese Functional. Možno ju použiť aj v kombinácii s chráničmi sluchu.
  Cena: 8,49 €
 • Štít z plexiskla

  Štít z plexiskla
  Štít z plexiskla vhodný pre použitie v kombinácii s ochrannou prilbou Functional a chráničmi sluchu.
  Cena: 8,99 €
 • nové

  Ochrana sluchu pre prilby Husqvarna s FM rádiom + BT

  Ochrana sluchu pre prilby Husqvarna s FM rádiom + BT
  Chrániče sluchu pre prilbu, BT & FM, X-COM R, ako profesionál sa musíte zamerať na to, čo robíte, ale zároveň nikdy nestratíte svoje spojenie so svetom. Nová technológia Husqvarna X-COM R s technológiou Bluetooth umožňuje bezproblémovo prijímať telefónne hovory. Komfort a flexibilitu doplnia užívateľsky príjemné ovládacie prvky. Budete vždy vo spojení a v bezpečí. Upevnenie na prilbu.
  Cena: 248,90 €
 • Pásik na bradu

  Pásik na bradu
  Pásik na bradu pre určený pre doplnkové uchytenie prilby Tecnical a Functional pod bradou, spĺňa normu EN397.
  Cena: 6,39 €
 • Lampa- čelovka pre prilbu

  Lampa- čelovka pre prilbu
  Lampa- čelovka pre prilbu, ompaktná a ľahká konštrukcia, ktorá nezasahuje do ochranného krytu. Optimalizovaný adaptér pre pripevnenie na prilbu. Dve možnosti nabíjania - 230 V alebo cez USB. Veľké tlačidlo pre jednoduché zapnutie / vypnutie pri práci v rukaviciach. Určené pre záchranárske jednotky.
  Cena: 349,00 €
 • Ochranný priehľadný štít ULTRA VISION

  Ochranný priehľadný štít ULTRA VISION
  Ochranný priehľadný štít ULTRA VISION, zníženie intenzity svetla prechádzajúceho ochranným štítom predstavuje iba 20% po celej ploche sieťky v porovnaní so štandardným štítom, u ktorého redukcia činí 30%. Tento nový tvar štítu tiež zabraňuje, aby voda ostávala na sieťke, lepšie odoláva deformáciám. Vhodný pre použitie v kombinácii s prilbami Classic, Functional, prilbou pre arboristov Technical a chráničmi sluchu.
  Cena: 19,19 €
 • Držiak štítu

  Držiak štítu
  Príslušenstvo pre ochrannú prilbu Functional. Držiak štítu na ochrannú prilbu.
  Cena: 9,39 €
 • Protislnečná clona pre ochranný štít

  Protislnečná clona pre ochranný štít
  Príslušenstvo pre ochrannú prilbu Functional. Náhradná protislnečná clona pre ochranný štít.
  Cena: 3,09 €
 • Potný pásik

  Potný pásik
  Príslušenstvo pre ochrannú prilbu Functional. Náhradný potný pásik pre náhlavnú vložku. Potný pásik by mal byť pravidelne vymieňaný pre optimálne hygienické pohodlie.
  Cena: 1,09 €
 • Náhlavná vložka

  Náhlavná vložka
  Príslušenstvo pre ochrannú prilbu Functional. Vymeniteľná náhlavná vložka, kompletná.
  Cena: 12,29 €
 • nové

  Ochrana sluchu pre prilby Husqvarna s FM rádiom + BT

  Ochrana sluchu pre prilby Husqvarna s FM rádiom + BT
  Chrániče sluchu pre prilbu, BT & FM, X-COM R, ako profesionál sa musíte zamerať na to, čo robíte, ale zároveň nikdy nestratíte svoje spojenie so svetom. Nová technológia Husqvarna X-COM R s technológiou Bluetooth umožňuje bezproblémovo prijímať telefónne hovory. Komfort a flexibilitu doplnia užívateľsky príjemné ovládacie prvky. Budete vždy vo spojení a v bezpečí. Prevedenie s náhlavovým oblúkom.
  Cena: 248,90 €