0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Ochranné okuliare Clear X

  Ochranné okuliare Clear X
  Ochranné okuliare s čírymi sklami, odolnými proti poškriabaniu, s predĺžiteľnými obrúčkami a sklami, ktoré možno sklopiť. Schválené podľa EN 166 a Ansi Z87+.
  Cena: 7,79 €
   
 • Ochranné okuliare Googgles

  Ochranné okuliare Googgles
  Vyvinuté pre osoby, ktoré nosia dioptrické okuliare. Vybavené sklami s ochranou proti zahmlievaniu. Mäkká vnútorná vrstva pre príjemnejšie nosenie. Spĺňa požiadavky EN 166.
  Cena: 11,89 €
 • Ochranné okuliare Sun

  Ochranné okuliare Sun
  Ochranné okuliare so sklami odolnými proti poškriabaniu, tmavé sfarbené, s UV ochranou pre lepšiu viditeľnosť za slnečného počasia. Obrúčky okuliarov môžu byť predĺžené a sklá naklonené. Schválené podľa EN 166, ANSI Z87+.
  Cena: 7,79 €
 • Ochranné okuliare Sun X

  Ochranné okuliare Sun X
  Ochranné okuliare so sklami odolnými proti poškriabaniu, tmavé sfarbené, s UV ochranou pre lepšiu viditeľnosť za slnečného počasia. Obrúčky okuliarov môžu byť predĺžené a sklá naklonené. Schválené podľa EN 166, ANSI Z87+.
  Cena: 7,79 €
 • Ochranné okuliare Yellow

  Ochranné okuliare Yellow
  Ochranné okuliare s ochranou proti poškriabaniu, žlté zafarbenie pre lepšiu viditeľnosť v prítmí. Obrúčky okuliarov môžu byť predĺžené a sklá naklonené. Schválené EN 166, ANSI Z87+.
  Cena: 7,79 €
 • Prilba pre abroristov, Technical

  Prilba pre abroristov, Technical
  Ľahká ochranná prilba s odvetraním pre profesionálnych arboristov, schválená pre prácu vo výškach. S unikátnym nastavením podbradného pásku s dvoma kolieskami, ktoré vycentrujú prilbu na hlave obsluhy, aby dokonale sedela a bola vyvážená. Len pre prácu vo výškach - nie je schválená pre prácu v lese na zemi!
  Cena: 127,09 €
 • Držiak štítu

  Držiak štítu
  Ponuka príslušenstva pre chrániče sluchu.
  Cena: 3,05 €
 • Držiak čiapky/štítu

  Držiak čiapky/štítu
  Ponuka príslušenstva pre chrániče sluchu.
  Cena: 9,16 €
 • - 10 %

  Chrániče sluchu so štítom zo sieťky

  Chrániče sluchu so štítom zo sieťky
  Komfortné mušľové chrániče sluchu s konštrukciou, ktorá umožňuje 20% nastavenie prítlaku na hlavu. Sú vybavené vodoodpudivou textilnou pokrývkou hlavy spojenou s ochranným sieťovým štítom a náhlavným oblúkom. Tento komplet výborne chráni proti poveternostným podmienkam a odlietavajúcou trávou. Vďaka vysokej úrovni komfortu a vlastností je tento komplet ideálnou voľbou pri kosení alebo pri práci s krovinorezom počas dlhých pracovných dní. Vždy používajte v kombinácii s ochrannými okuliarmi. Môže byť tiež vybavený slnečným šiltom.

  Pôvodná cena: 44,99 €

  Akciová cena: 40,49 €

 • - 10 %

  Chrániče sluchu so štítom z plexiskla

  Chrániče sluchu so štítom z plexiskla
  Komfortné mušľové chrániče sluchu s konštrukciou, ktorá umožňuje 20% nastavenie prítlaku na hlavu. Vybavené textilným krytom medzi ochranným štítom a náhlavným oblúkom, ktorý chráni pred odlietajúcimi kúskami pokosenej trávy a dažďom. Vďaka vysokému komfortu a úžitkovým vlastnostiam sú tieto mušľové chrániče sluchu perfektnou voľbou pre prácu s krovinorezom v priebehu dlhých pracovných smien. Vždy používajte v kombinácii s ochrannými okuliarmi. Na chránič je možné tiež pripevniť slnečný šilt.

  Pôvodná cena: 44,99 €

  Akciová cena: 40,49 €

 • Chrániče sluchu so štítom Gardener

  Chrániče sluchu so štítom Gardener
  Chrániče sluchu so štítom, Gardener sú vhodné na použitie pri práci s trávnym vyžínačom. Zvlášť široký náhlavný oblúk pre bezpečné a pohodlné nosenie a menší prítlak na hlavu. Chrániče sluchu sú vyrobené z ABS (Akrylonitril-Butadién-Styrén (ABS) ) plastu odolného voči nárazom a priehľadný ochranný štít z polykarbonátu.
  Cena: 27,00 €
 • Zátky do uší

  Zátky do uší
  Penové zátky do uší Husqvarna majú vysoký tlmiaci účinok a sú vhodné na ochranu sluchu pri dlhej expozícii vysokej hladine hluku. Zátky do uší sú anatomicky tvarované, vyrobené z PU peny a ľahko a pohodlne sa nasadzujú.
  Cena: na vyžiadanie
 • nové

  Ochrana sluchu pre prilby Husqvarna s FM rádiom

  Ochrana sluchu pre prilby Husqvarna s FM rádiom
  Chrániče sluchu s FM rádiom sú špeciálne vyvinuté tak, aby dokonale kopírovali tvar hlavy a poskytovali absulútne pohodlie. Veľké tlačidlá na ovládanie jednoducho umožňujú preladenie stanice alebo zvýšenie hlasitosti s použitím pracovných rukavíc. Sú vybavené aj audio vstupom AUX pre MP3 prehrávač alebo vysielačku. Uchytenie na prilbu.
  Cena: 122,90 €
 • nové

  Ochranná prilba pre prácu v lese Classic

  Ochranná prilba pre prácu v lese Classic
  Husqvarna ochranná prilba Classic je vybavená pre prácu v lese alebo na záhrade. So štandardnou plastovou náhlavnou vložkou s šesťbodovým uchytením a s možnosťou nastavenia jednou rukou. Výškové nastavenie náhlavnej vložky je možné v troch polohách podľa individuálnej potreby. Mušľové chrániče sluchu sú vyvinuté pre optimálnu ergonómiu. Kovová ochranná sieťka poskytuje dobrú ochranu a viditeľnosť.
  Cena: 38,69 €
 • nové

  Ochranná prilba Functional fluorescenčná

  Ochranná prilba Functional fluorescenčná
  Husqvarna ochranná prilba pre prácu v lese Functional, farba fluorescenčná je vybavená mnohými funkciami, ktoré umožňujú prispôsobiť ju individuálnym požiadavkám užívateľa. Ponúka komfort a optimálnu ergonómiu pre každodennú prácu v lese. Má 6-bodovú textilnú náhlavnú vložku pre maximálny komfort a zníženie prítlaku na hlavu. Ochranný štít UltraVision vďaka malej redukcii svetla umožňuje jasnejšie priehľad. Chrániče sluchu vynikajú optimálnou ergonómiou pre dlhodobé používanie, farba ochrannej prilby fluorescenčná.
  Cena: 68,00 €
 • nové

  Ochranná prilba Technical

  Ochranná prilba Technical
  Nová konštrukcia pevnej a ľahkej Husqvarna ochrannej prilby pre prácu v lese Technical s ochranou sluchu. Farba prilby Technical je fluorescenčná oranžová, vysokokvalitný materiál UV stabilizovaný ABS plast. Ochranná prilba Technical môže byť nastavená v rôznych smeroch, aby vyhovovala vašim špecifickým potrebám užívateľa. Nový, inovovaný systém ventilácie zaisťuje príjemnú teplotu pre vašu hlavu. Ochranný štít prilby Techical bol upravený tak, aby lepšie chránil vašu tvár a najmä umožňoval dokonalý výhľad, keď je sklopený nadol alebo nahor. Chrániče sluchu s FM rádiom sú k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo, v prilbe je integrovaná štrbina pre nasadenie náhlavnej lampy. Prilba Technical získala prestížne ocenenie Reddot Design Award 2015 - Best of the best, nízka hmotnosť 0,69 kg.
  Cena: 93,90 €
 • Ochranná prilba Functional, oranžová

  Ochranná prilba Functional, oranžová
  Husqvarna ochranná prilba pre prácu v lese Functional, farba oranžová, je vybavená mnohými funkciami, ktoré umožňujú prispôsobiť ju individuálnym požiadavkám užívateľa. Ponúka komfort a optimálnu ergonómiu pre každodennú prácu v lese. Má 6-bodovú textilnú náhlavnú vložku pre maximálny komfort a zníženie prítlaku na hlavu. Ochranný štít UltraVision vďaka malej redukcii svetla umožňuje jasnejšie priehľad. Chrániče sluchu vynikajú optimálnou ergonómiou pre dlhodobé používanie, farba oranžová. .
  Cena: 68,00 €
 • Príslušenstvo pre prilbu

  Príslušenstvo pre prilbu
  Ponuka príslušenstva pre vašu ochrannú prilbu.
  Cena: 3,05 €
 • Protislnečná clona pre ochranný štít

  Protislnečná clona pre ochranný štít
  Protislnečná clona pre ochranný štít.
  Cena: 4,00 €
 • Štít s úpravou proti zahmlievaniu

  Štít s úpravou proti zahmlievaniu
  Priehľadný štít z polykarbonátu s úpravou proti zahmlievaniu na vnútornej strane. Vonkajší povrch odolný proti poškrabaniu. Vhodný na použitie v kombinácii s prilbou Husqvarna Functional a chráničmi sluchu s náhlavným oblúkom.
  Cena: 20,34 €
 • Štít z plexiskla

  Štít z plexiskla
  Štít z plexiskla vhodný pre použitie v kombinácii s ochrannou prilbou Functional a chráničmi sluchu.
  Cena: 8,99 €
 • Ochranná sieťka kovová

  Ochranná sieťka kovová
  Ochranná sieťka kovová, vhodná k prilbe pre prácu v lese Functional. Možno ju použiť aj v kombinácii s chráničmi sluchu.
  Cena: 8,49 €
 • Ochranná sieťka nylonová

  Ochranná sieťka nylonová
  Ochranná sieťka nylonová, vhodná k prilbe pre prácu v lese Functional. Možno ju použiť aj v kombinácii s chráničmi sluchu.
  Cena: 10,39 €
 • Ochranný priehľadný štít Ultra Vision

  Ochranný priehľadný štít Ultra Vision
  Zníženie intenzity svetla prechádzajúceho ochranným štítom predstavuje iba 20% po celej ploche sieťky v porovnaní so štandardným štítom, u ktorého redukcia činí 30%. Tento nový tvar štítu tiež zabraňuje, aby voda uľpievala na sieťke, a lepšie odoláva deformáciám. Vhodný pre použitie v kombinácii s prilbami Classic, Functional, prilbou pre arboristov Technical a chráničmi sluchu.
  Cena: 18,49 €
 • nové

  Ochrana sluchu pre prilby Husqvarna s FM rádiom + BT

  Ochrana sluchu pre prilby Husqvarna s FM rádiom + BT
  Chrániče sluchu pre prilbu, BT & FM, X-COM R, ako profesionál sa musíte zamerať na to, čo robíte, ale zároveň nikdy nestratíte svoje spojenie so svetom. Nová technológia Husqvarna X-COM R s technológiou Bluetooth umožňuje bezproblémovo prijímať telefónne hovory. Komfort a flexibilitu doplnia užívateľsky príjemné ovládacie prvky. Budete vždy vo spojení a v bezpečí. Upevnenie na prilbu.
  Cena: 248,90 €
 • Pásik na bradu

  Pásik na bradu
  Pásik na bradu pre určený pre doplnkové uchytenie prilby Tecnical a Functional pod bradou, spĺňa normu EN397.
  Cena: 6,39 €
 • Lampa- čelovka pre prilbu

  Lampa- čelovka pre prilbu
  Lampa- čelovka pre prilbu, ompaktná a ľahká konštrukcia, ktorá nezasahuje do ochranného krytu. Optimalizovaný adaptér pre pripevnenie na prilbu. Dve možnosti nabíjania - 230 V alebo cez USB. Veľké tlačidlo pre jednoduché zapnutie / vypnutie pri práci v rukaviciach. Určené pre záchranárske jednotky.
  Cena: 349,00 €
 • Ochranný priehľadný štít ULTRA VISION

  Ochranný priehľadný štít ULTRA VISION
  Ochranný priehľadný štít ULTRA VISION, zníženie intenzity svetla prechádzajúceho ochranným štítom predstavuje iba 20% po celej ploche sieťky v porovnaní so štandardným štítom, u ktorého redukcia činí 30%. Tento nový tvar štítu tiež zabraňuje, aby voda ostávala na sieťke, lepšie odoláva deformáciám. Vhodný pre použitie v kombinácii s prilbami Classic, Functional, prilbou pre arboristov Technical a chráničmi sluchu.
  Cena: 19,19 €
 • Držiak štítu

  Držiak štítu
  Príslušenstvo pre ochrannú prilbu Functional. Držiak štítu na ochrannú prilbu.
  Cena: 9,39 €
 • Protislnečná clona pre ochranný štít

  Protislnečná clona pre ochranný štít
  Príslušenstvo pre ochrannú prilbu Functional. Náhradná protislnečná clona pre ochranný štít.
  Cena: 3,09 €
 • Potný pásik

  Potný pásik
  Príslušenstvo pre ochrannú prilbu Functional. Náhradný potný pásik pre náhlavnú vložku. Potný pásik by mal byť pravidelne vymieňaný pre optimálne hygienické pohodlie.
  Cena: 1,09 €
 • Náhlavná vložka

  Náhlavná vložka
  Príslušenstvo pre ochrannú prilbu Functional. Vymeniteľná náhlavná vložka, kompletná.
  Cena: 12,29 €
 • nové

  Ochrana sluchu pre prilby Husqvarna s FM rádiom + BT

  Ochrana sluchu pre prilby Husqvarna s FM rádiom + BT
  Chrániče sluchu pre prilbu, BT & FM, X-COM R, ako profesionál sa musíte zamerať na to, čo robíte, ale zároveň nikdy nestratíte svoje spojenie so svetom. Nová technológia Husqvarna X-COM R s technológiou Bluetooth umožňuje bezproblémovo prijímať telefónne hovory. Komfort a flexibilitu doplnia užívateľsky príjemné ovládacie prvky. Budete vždy vo spojení a v bezpečí. Prevedenie s náhlavovým oblúkom.
  Cena: 248,90 €