0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Plastické mazivo ECO

  Plastické mazivo ECO
  Mazivo pre uhlové prevody krovinorezov. Osvedčené mazivo pre mazanie prevodov, v ktorých pôsobia axiálne sily. Nepoškodzuje životné prostredie. Biologicky odbúrateľné, 100 g.
  Cena: 6,99 €
 • Kanister na benzín oranžový s plniacou hubicou 6 l

  Kanister na benzín oranžový s plniacou hubicou 6 l
  Tento benzínový kanister s objemom 6 l má účinnú ochranu proti preplneniu. Keď sa nádrž naplní, plniaca hubica sa automaticky uzavrie a kanister možno bez preliatia zdvihnúť. Farba oranžová, objem 6 l.
  Cena: 19,79 €
 • Plniace hrdlo na kanister na olej

  Plniace hrdlo na kanister na olej
  Plniace hrdlo na kanister na olej s vnútorným odvzdušnením, vhodné aj pre kanistre Husqvarna combi a profi kanistre.
  Cena: 7,49 €
 • Mazivo plastické 35g.

  Mazivo plastické 35g.
  Plastické mazivo určené na mazanie ložiska kolieska lišty, náplň do mazacieho lisu, objem balenia 35g.
  Cena: 1,99 €
 • Olej Husqvarna Bio Advance 5 l

  Olej Husqvarna Bio Advance 5 l
  Rastlinný olej Husqvarna Bio Advanced na mazanie reťazí zaisťuje veľmi dobré mazanie. Jeho unikátne zloženie na báze rastlinných olejov bolo vyvinuté špeciálne pre naše reťazové píly - zaisťuje vynikajúce mazanie a funkčnosť aj vo veľmi extrémnych podmienkach. Jeho vysoká odolnosť proti okysličovaniu znamená, že vaše píla zostáva pripravená na spustenie aj po jej uskladnení, vysoko účinný a šetrný k životnému prostrediu, biologicky odbúrateľný. Balenie 1 l a 5 l.
  Cena: 32,89 €
 • Minerálny olej na mazanie reťaze 1 l

  Minerálny olej na mazanie reťaze 1 l
  Minerálny olej na mazanie lišty a reťaze s adhezívnym činiteľom pre vysoko výkonné reťazové píly. Veľmi nízke opotrebenie reťaze a drážky vodiacej lišty je garantované vďaka aditívam, ktoré zlepšujú mazanie. Viskozita oleja umožňuje univerzálne použitie v lete, rovnako ako v zime aj pri extrémnych teplotách. Balenie 1l.
  Cena: 4,90 €
 • 2-taktný olej LS+ 0,1l

  2-taktný olej LS+ 0,1l
  Husqvarna olej LS+ ( Low Smoke+) je zmes minerálnych a syntetických olejov vysokej kvality pre miešanie dvojtaktnej zmesi spolu s bezolovnatým benzínom Natural 95 výrobcom stanovenom pomere. Olej do dvojtaktnej zmesi Husqvarna LS+ má veľmi dobré mazacie vlastnosti a zaisťuje dokonalé mazanie aj veľmi zaťažených motorových častí, ako sú napríklad ojničné ložiská. Polosyntetický olej LS+ sa vyznačuje veľmi nízkymi výfukovými emisiami, čo je dôležité najmä pri použití u výrobkov, s ktorými sa pracuje v husto zastavaných oblastiach. Znižuje teplotu motora a tým predlžuje jeho životnosť. Zloženie zmesi použité u oleja LS+ poskytuje veľmi dobrú ochranu proti záderom, spôsobených ako chudobnou palivovou zmesou, tak aj záderom piestu súvisiacich s usadeninami karbónu. Balenie: dávka 0,1 l pre jednorázovú prípravu 5 l dvojtaktnej zmesi v pomere 1:50 s benzínom Natural 95.
  Cena: 2,90 €
 • Kanister Combi 6+2,5 l

  Kanister Combi 6+2,5 l
  Tento kombinovaný kanister má účinnú ochranu proti pretečeniu. Akonáhle sa nádoba naplní, plniaca hubica sa automaticky uzavrie a kanister môžme bez preliatia premiestniť. Kanistre sa dajú od seba oddeliť a vzniknutý priestor medzi nimi sa dá vyžiť pre umiestnenie pilníkov a iných nástrojov. Farba oranžová.
  Cena: 33,90 €
 • Olejová hubica na zimu

  Olejová hubica na zimu
  Pre kanister combi 5+2,5l. Pri nízkych teplotách reťazový olej hustne, preto sa v zime pre optimálny prietok oleja odporúča používať plne otvorenú plniacu hadicu bez funkcie Autostop.
  Cena: 5,05 €
 • Olejová hubica

  Olejová hubica
  Príslušenstvo pre kanister, pre kanister combi 5+2,5l.
  Cena: 9,36 €
 • Palivová hubica

  Palivová hubica
  Príslušenstvo pre kanister, pre kanister combi 5+2,5l.
  Cena: 9,36 €
 • Palivová hubica

  Palivová hubica
  Príslušenstvo pre kanister, pre 15l kanister na benzín.
  Cena: 10,59 €
 • 2-taktný olej XP BioSynthetic 1 l s odmerkou

  2-taktný olej XP BioSynthetic 1 l s odmerkou
  Nový plne syntetický dvojtaktný olej XP BioSynthetic značky Husqvarna je vhodný pre vysoké zaťaženie pri vysokých otáčkach motora. Obsahuje úplne novú zmes aditív bez obsahu popola, ktorá zaisťuje vynikajúce mazanie, nízku dymivosť a udržuje motor čistejší, s menšími usadeninami na stenách piestu a v kľukovej skrini v porovnaní s konkurenčnými olejmi. Je biologicky odbúrateľný (64% podľa OESD301B). Olej je vhodný pre všetky stroje vyrobené spoločnosťou Husqvarna. Balenie: obal s obsahom 1 l s praktickým dávkovačom
  Cena: 20,90 €
 • Plniace hrdlo pre 15 l kanister na benzín

  Plniace hrdlo pre 15 l kanister na benzín
  Palivová plniaca hubica s optimálnym prietokom a funkciou Autostop pre použitie s 15 l alebo 25 l kanistrom.
  Cena: 12,49 €