0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Vytrhávač buriny (3518-20)

  Vytrhávač buriny (3518-20)
  Odstraňuje burinu bez ohýbania chrbta Presné odstraňovanie buriny, nástroj šetrný k chrbtu a k životnému prostrediu GARDENA vytrhávač buriny je ideálnym nástrojom na účinné odstraňovanie nevzhľadných burín na trávniku a v kvetinových záhonoch. Koniec koncov, namáhavé, ale pritom nutné pravidelné odburiňovanie záhonov, nepatrí medzi najobľúbenejšie záhradné práce. Tento nástroj na odstraňovanie buriny vám však umožňuje príjemne jednoducho a efektívne odstraňovať burinu bez znečisťovania životného prostredia. Patentované nože vytrhávača buriny sú blízko pri sebe a sú veľmi úzke; tento dizajn je vhodný predovšetkým na vyťahovanie púpav z trávnika. Pomocou nich ste schopní pracovať presne, čo je pre váš trávnik výhodné, pretože vytrhávač zanecháva len malé otvory. Práca s praktickým vytrhávačom buriny značky GARDENA je príjemná a šetrná k vášmu chrbtu, a to aj po dlhšiu dobu. Na spodnom konci zariadenia je praktický nášľap, ktorý uľahčuje zapichnutie do zeme. Špeciálne tvarovaná rukoväť umožňuje pohodlný pohyb pri otáčaní nástrojom. Integrovaný uvoľňovací mechanizmus uľahčuje vyhadzovanie burín. Táto metóda odstraňovania buriny funguje čisto mechanicky a bez chemikálií, vďaka nej ochránite vašu milovanú flóru a faunu a zároveň udržíte záhradu krásnu a dobre udrživanú bez púpav a ďalších burín. Na vytrhávač buriny poskytuje GARDENA záruku v trvaní 25 rokov.
  Cena: 40,29 €
   
 • Combisystem kvetinová drapka (8924-20)

  Combisystem kvetinová drapka (8924-20)
  Na kyprenie pôdy
  Cena: 9,55 €
   
 • Combisystem kvetinové hrable (8926-20)

  Combisystem kvetinové hrable (8926-20)
  Na kyprenie a prevzdušňovanie pôdy
  Cena: 10,95 €
   
 • Combisystem kvetinová lopatka 8 cm (8936-29)

  Combisystem kvetinová lopatka 8 cm (8936-29)
  Na sadenie a presádzanie
  Cena: 4,19 €
   
 • Combisystem čistič medzier (8928-20)

  Combisystem čistič medzier (8928-20)
  Na odstraňovanie trávy, machu a buriny
  Cena: 12,95 €
   
 • Combisystem malá kosa (8930-20)

  Combisystem malá kosa (8930-20)
  Na odstraňovanie vysokej trávy a buriny
  Cena: 28,79 €
   
 • Combisystem sťahovač vody 43 cm (3642-20)

  Combisystem sťahovač vody 43 cm (3642-20)
  Na odstraňovanie vody z kamenných podláh a hladkých povrchov Sťahovač vody z radu GARDENA combisystem je optimálny pre rýchle a pohodlné odstraňovanie vody z kamenných podláh alebo hladkých povrchov. Pre efektívnu prácu a optimálne výsledky čistenia má odolný lem z penovej gumy s pracovnou šírkou 43 cm. Vďaka masívnej hlavici z vysoko kvalitného plastu je sťahovač vody robustný a chránený pred poškodením. Sťahovač vody je vhodný pre všetky násady GARDENA combisystem, kedy GARDENA v závislosti od výšky postavy odporúča násadu s dĺžkou 130 alebo 150 cm. Záruka 25 rokov.
  Cena: 19,09 €
   
 • Štartovacia súprava - ručné náradie (3085)

  Štartovacia súprava - ručné náradie (3085)
  GARDENA štartovacia sada predstavuje atraktívny vstup do sveta ručného náradia GARDENA. Sada obsahuje najčastejšie používané náradie: kvetinovú lopatku, nožnice, rukavice, vyrývač korienkov.
  Cena: 19,99 €
   
 • Combisystem čistič odkvapov (3651-20)

  Combisystem čistič odkvapov (3651-20)
  Na čistenie odkvapov GARDENA combisystem čistič odkvapov je optimálne vhodný na jednoduché čistenie odkvapov. Pevné štetiny na jednej strane a dve pevné ozubené plastové škrabky na druhej strane umožňujú efektívne čistenie. Rukoväť na manipuláciu umožňuje jednoduché použitie aj bez násady. Na čistenie odkvapov je možné tiež použiť vodu. Umožňuje to integrovaná prípojka Original GARDENA System na jednoduché pripojenie záhradnej hadice. Pre pohodlné dosiahnutie odkvapu je možné individuálne nastaviť pracovný uhol pomocou páky rýchlouzáveru. Čistič odkvapov je kompatibilný so všetkými násadami GARDENA combisystem, pričom GARDENA odporúča teleskopickú násadu pre prácu vo výške cca 5 metrov. Záruka v trvaní 25 rokov.
  Cena: 26,09 €
   
 • Combisystem čistič medzier 2v1 (3607-20)

  Combisystem čistič medzier 2v1 (3607-20)
  Flexibilné riešenie šetrné k prírode pre dôkladné odstraňovanie buriny na dvoroch a terasách 2 v 1 Zdá sa vám pravidelné odstraňovanie buriny z chodníkov, príjazdových ciest alebo terás zdĺhavé a únavné? Combisystem čistič medzier 2v1 značky GARDENA je šikovný nástroj pre jednoduché a nenamáhavé odstraňovanie buriny a machu. Combisystem čistič medzier 2v1 dôkladne odstraňuje burinu z medzier a spojov všetkých tvarov a veľkostí. Má pevnú a tenkú čepeľ z nerezovej ocele, ktorá je určená pre použitie v úzkych škárach, napríklad medzi tesne priliehajúcimi terasovými doskami alebo dlažobnými kockami. V širších škárach možno použiť špeciálny trojuholníkový nôž z nerezovej ocele. Oba nože umožňujú účinné a ľahké odstraňovanie machu alebo buriny. S ohľadom na vašu flóru a faunu ponúka combisystem čistič medzier 2v1 značky GARDENA mechanické riešenie šetrné k životnému prostrediu. Čistič medzier je veľmi odolný a je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Možno ho kombinovať s akoukoľvek násadou combisystem, čo znamená, že je veľmi prispôsobivý a možno ho používať po mnoho rokov. Na znamenie tejto mimoriadnej kvality ponúka GARDENA záruku v trvaní 25 rokov.
  Cena: 14,99 €
   
 • Combisystem kyprič záhonov (8922-20)

  Combisystem kyprič záhonov (8922-20)
  Na prípravu pôdy na siatie a kyprenie pôdy
  Cena: 19,95 €
   
 • Combisystem malý kultivátor (8920-20)

  Combisystem malý kultivátor (8920-20)
  Na kyprenie a prevzdušňovanie pôdy
  Cena: 10,95 €
   
 • Kvetinová lopatka úzka 6 cm

  Kvetinová lopatka úzka 6 cm
  GARDENA kvetinová lopatka so šírkou 8 cm sa optimálne hodí na sadenie a presádzanie v záhonoch, kvetinových hrantíkoch a veľkých nádobách.
  Cena: 4,19 €
   
 • Kvetinové vidle

  Kvetinové vidle
  GARDENA kvetinové vidly sú široké 7.5 cm a sú optimálne vhodné pre presádzanie v kvetinových hrantíkoch a nádobách.
  Cena: 4,19 €
   
 • Kolík na sadenie kvetinových cibuliek (3412-20)

  Kolík na sadenie kvetinových cibuliek (3412-20)
  Na pohodlné sadenie kvetinových cibuliek GARDENA kolík na sadenie je optimálne vhodný na nenamáhavé sadenie kvetinových cibuliek. Praktická mierka uľahčuje stanovenie správnej hĺbky sadenia. Automatické uvoľnenie na rukoväti. Povlak Duroplast zaručuje dlhú životnosť výrobku. GARDENA poskytuje na tento výrobok záruku v trvaní 25 rokov.
  Cena: 12,89 €
   
 • Kolík na sadenie (3487-20)

  Kolík na sadenie (3487-20)
  Kolík na sadenie od spoločnosti GARDENA je optimálny pre ľahké vysadzovanie sadeníc. Masívny kovový hrot z koróziivzdorného tlakovo liateho zinku prenikne až 19,5 cm hlboko do zeme a vytvorí otvor pre rastlinu. Ergonomicky tvarovaná rukoväť dobre sedí v ruke a uľahčuje prácu. Záruka 25 rokov.
  Cena: 10,69 €
   
 • Vyrývač korienikov (8932-20)

  Vyrývač korienikov (8932-20)
  GARDENA vyrývač korienikov na odstraňovanie buriny.
  Cena: 9,95 €
   
 • Combisystem predlžovacia násada pre drobné náradie 78 cm Al (8900-20)

  Combisystem predlžovacia násada pre drobné náradie 78 cm Al (8900-20)
  Pre príjemnú prácu - bez ohýbania chrbta Pomocou 78 cm dlhej predlžovacej násady pre drobné náradie z radu GARDENA combisystem je možné predĺžiť všetky drobné nástroje combisystem a umožniť tak príjemnú prácu vo vzpriamenej polohe. Vďaka skrutke na predložovacej násade je zaručené pevné spojenie medzi násadou a nástrojom bez pretáčania. Stačí z drobného náradia uvoľniť rukoväť, zasunúť nástroj do predlžovacej násady a pevne dotiahnuť. Vďaka použitiu vysoko kvalitného hliníka je predlžovacia násada mimoriadne ľahká a povrchová úprava šetrná k pokožce zaisťuje, že padne dobre do ruky. Integrované očko pre zavesenie umožňuje pohodlné ukladanie. Záruke 25 rokov. Na predĺženie všetkých druhov drobného náradia combisystem Dĺžka, cm 78 cm Materiály Hliník
  Cena: 11,00 €
   
 • Combisystem malá motyčka v tvare srdca (8910-20)

  Combisystem malá motyčka v tvare srdca (8910-20)
  Malá motyčka z radu GARDENA combisystem má pracovnú šírku 6 cm a je optimálna pre prevzdušňovanie pôdy a pletie. Špeciálne tvarovaná rukoväť dobre sedí v ruke a uľahčuje prácu. Praktická funkcia: rukoväť je možné ľahko odobrať a nahradiť ľubovoľnou násadou combisystem - pre príjemnú prácu bez ohýbania. List v tvare srdca a dva zuby sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele a sú potiahnuté duroplastom. Na kyprenie, prevzdušňovanie pôdy a pletie.
  Cena: 10,90 €
   
 • Combisystem malá motyčka s rovným listom (8914-20)

  Combisystem malá motyčka s rovným listom (8914-20)
  Malá motyčka z radu GARDENA combisystem má pracovnú šírku 65 cm a je optimálna na kyprenie, prevzdušňovanie pôdy a pletie. Špeciálne tvarovaná rukoväť dobre sedí v ruke a uľahčuje prácu. Praktická funkcia: rukoväť je možné ľahko odobrať a nahradiť ľubovoľnou násadou combisystem - pre príjemnú prácu bez ohýbania. Rovný list a tri zuby sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele a sú potiahnuté duroplastom. Na kyprenie, prevzdušňovanie pôdy a pletie.
  Cena: 11,45 €
   
 • Combisystem malé hrable (8918-20)

  Combisystem malé hrable (8918-20)
  Malé hrable z radu GARDENA combisystem majú šírku 12 cm a sú optimálne na zhrabávanie lístia, buriny a pokosenej trávy na trávnikoch. Špeciálne tvarovaná rukoväť dobre sedí v ruke a uľahčuje prácu. Praktická funkcia: rukoväť je možné ľahko odobrať a nahradiť ľubovoľnou násadou combisystem - pre príjemnú prácu bez ohýbania. Ručné hrable sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele a sú potiahnuté duroplastom. Záruka 25 rokov. Na zhrabávanie lístia, buriny a trávnych odrezkov.
  Cena: 10,90 €
   
 • Combisystem čistič terás 3v1 (3608-20)

  Combisystem čistič terás 3v1 (3608-20)
  Odstraňovanie buriny a machu šetrné k prírode pomocou praktického riešenia 3v1 Zdá sa vám odstraňovanie buriny a machu vo vašej záhrade, v predzáhradke alebo na príjazdovej ceste ku garáži veľmi únavné a vyčerpávajúce? Nie ste sami, to isté si myslí aj mnoho ďalších vášnivých hobby záhradkárov. GARDENA predstavuje combisystem čistič terás 3v1 - inovatívny, jednoduchý a všestranný nástroj na odstraňovanie buriny, ktorý je zároveň šetrný k flóre aj faune na vašej záhrade. Jeden nástroj ponúka tri funkcie: tenký, ale pevný nôž z nerezovej ocele umožňuje presné a dôkladné použitie najmä v úzkych škárach, napríklad medzi tesne priliehajúcimi dlažobnými kockami na terase alebo v záhrade. Ale burinu a mach možno samozrejme nájsť aj v širších medzerách - a to sú miesta, kde nájde uplatnenie trojuholníkový ohnutý nôž z nerezovej ocele. Treťou funkciou combisystem čističa terás 3v1 je kovová kefa. Táto je špeciálne navrhnutá na odstraňovanie machu a zametanie vytiahnutých rastlinných zvyškov. Tento spôsob čisto mechanického odstraňovania buriny je nielen dobre navrhnutý, ale tiež zvlášť šetrný k životnému prostrediu. Combisystem čistič terás 3v1 možno kombinovať s akoukoľvek samostatne dostupnou násadou combisystem značky GARDENA. Ak sa po dlhých rokoch používania tenký nerezový nôž alebo trojuholníkový nôž z nerezovej ocele opotrebuje, možno ich ľahko vymeniť. Vysoká kvalita a dlhá životnosť je podporená zárukou výrobcu GARDENA v trvaní 25 rokov.
  Cena: 22,19 €