0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • NatureLine rýľ (17000-20)

  NatureLine rýľ (17000-20)
  GARDENA rýľ NatureLine je nové, pevné náradie na rytie, kopanie, kyprenie a prehadzovanie pôdy. Tvarovaná násada z vysoko kvalitného jaseňového dreva (certifikované FSC®) s rukoväťou v tvare písmena D sa veľmi dobre drží a zaručuje ergonomický pracovný postoj. Ostrý list je vyrobený z kvalitnej kalenej ocele. Extra veľké nášľapy so špeciálnym profilom zabraňujú skĺzavaniu nohy pri rýľovaní a slúžia na optimálny prenos sily na rýľ. Na tento výrobok je poskytovaná záruka v trvaní 10 rokov.
  Cena: 35,20 €
   
 • NatureLine špicatý rýľ (17001-20)

  NatureLine špicatý rýľ (17001-20)
  GARDENA špicatý rýľ NatureLine je pevné náradie na rytie, kopanie, kyprenie a prehadzovanie predovšetkým ťažkej a tvrdej pôdy. Tvarovaná násada z vysoko kvalitného jaseňového dreva (certifikované FSC®) s rukoväťou v tvare písmena D sa veľmi dobre drží a zaručuje ergonomický pracovný postoj. Ostrý list je vyrobený z kvalitnej kalenej ocele. Extra veľké nášľapy so špeciálnym profilom zabraňujú skĺzavaniu nohy pri rýľovaní a slúžia na optimálny prenos sily na rýľ. Na tento výrobok je poskytovaná záruka v trvaní 10 rokov.
  Cena: 35,20 €
   
 • Kompostové vidly Terraline™(3782-20)

  Kompostové vidly Terraline™(3782-20)
  GARDENA kompostové vidly Terraline ™ sú ideálne na kyprenie a prehadzovanie kompostového materiálu. Extra široká a ergonomicky tvarovaná rukoväť v tvare D s prvkami z mäkčeného plastu je veľmi pohodlná pre držanie oboma rukami. Tvar rukoväte je tiež ideálny: profil rukoväte v tvare kvapky zaisťuje, že sa rukoväť dobre drží a zabraňuje nežiaducemu skĺzavaniu. Izolačná plastová objímka chráni pred chladom a umožňuje príjemnú a nekĺzavú manipuláciu. Päť hrotov z kalenej ocele s vysoko kvalitnou povrchovou úpravou. Celková dĺžka kompostových vidlíc je 135 cm. Vysoká kvalita znamená dlhú životnosť. To je dôvod, prečo GARDENA ponúka 10-ročnú záruku!
  Cena: 37,00 €
   
 • Rycie vidly Terraline™ s rukoväťou v tvare T(3781-20)

  Rycie vidly Terraline™ s rukoväťou v tvare T(3781-20)
  GARDENA rycie vidly Terraline ™ sú cenným pomocníkom pri výsadbe a rytí, ktoré šetrí korene, pri kopaní a kyprení pôdy. Extra široká a ergonomicky tvarovaná rukoväť v tvare T s prvkami z mäkčeného plastu je veľmi pohodlná pre držanie oboma rukami. Presádzanie a okopávanie rastlín je oveľa jednoduchšie. Extra veľké stúpadlá so širokým okrajom umožňujú dobré pôsobenie sily a znižujú riziko zranenia pri neúmyselnom skĺznutí. Ďalším plusom rycích vidlí Terraline ™ je tlmič Softec ™, ktorý je veľmi šetrný ku kĺbom a bol prihlásený na patentovanie. Spätný náraz pri rytí je redukovaný, napr. ak narazíte na kameň alebo na silné korene. Tvar rukoväte je tiež ideálny: profil rukoväte v tvare kvapky zaisťuje, že sa rukoväť dobre drží a zabraňuje nežiaducemu skĺzavaniu. Izolačná plastová objímka chráni pred chladom a umožňuje príjemnú, protišmykovú manipuláciu. Štyri pevné špicaté hroty sú z kalenej ocele s vysoko kvalitnou povrchovou úpravou. Celková dĺžka rycích vidlí je 117 cm. Vysoká kvalita znamená dlhú životnosť. To je dôvod, prečo GARDENA ponúka 10-ročnú záruku!
  Cena: 40,00 €
   
 • Univerzálna lopata Terraline™(3786-20)

  Univerzálna lopata Terraline™(3786-20)
  GARDENA univerzálna lopata Terraline ™ je nevyhnutná všade tam, kde je potrebné presunúť zeminu, piesok, sneh, štrk alebo iné sypké materiály. Extra široká a ergonomicky tvarovaná rukoväť v tvare D s prvkami z mäkčeného plastu je veľmi pohodlná pre držanie oboma rukami. Zdvihnutý okraj lopaty umožňuje pohodlnú prepravu materiálu. Tvar rukoväte je tiež ideálny: profil rukoväte v tvare kvapky zaisťuje, že sa rukoväť dobre drží a zabraňuje nežiaducemu skĺzavaniu. Izolačná plastová objímka na rukoväti chráni pred chladom a umožňuje príjemnú a nekĺzavú manipuláciu. List lopaty je vyrobený z masívnej, kalenej ocele s vysoko kvalitnou povrchovou úpravou. Celková dĺžka lopaty je 135 cm. Vysoká kvalita znamená dlhú životnosť. To je dôvod, prečo GARDENA ponúka 10-ročnú záruku!
  Cena: 36,99 €
   
 • NatureLine rycie vidly (17002-20)

  NatureLine rycie vidly (17002-20)
  Rýľovanie a presádzanie bez poškodenia koreňov. GARDENA rycie vidly NatureLine sú pevné náradie na rytie bez poškodenia koreňov a na kopanie a kyprenie pôdy predovšetkým na záhonoch s rastlinami. Tvarovaná násada z vysoko kvalitného jaseňového dreva (certifikované FSC®) s rukoväťou v tvare písmena D sa veľmi dobre drží a zaručuje ergonomický pracovný postoj. Pevné dlhé hroty sú vyrobené z kvalitnej kalenej ocele. Na tento výrobok je poskytovaná záruka v trvaní 10 rokov.
  Cena: 35,20 €
   
 • ClassicLine rýľ (17050-20)

  ClassicLine rýľ (17050-20)
  GARDENA rýľ ClassicLine je nové náradie na rytie, kopanie, kyprenie a prehadzovanie pôdy. Ostrý list je vyrobený z kvalitnej kalenej ocele. Extra veľké nášľapy so špeciálnym profilom zabraňujú skĺzavaniu nohy pri rýľovaní a slúžia na optimálny prenos sily na rýľ.
  Cena: 17,55 €
   
 • ClassicLine špicatý rýľ (17041-20)

  ClassicLine špicatý rýľ (17041-20)
  GARDENA špicatý rýľ ClassicLine je nové náradie na rytie, kopanie, kyprenie a prehadzovanie pôdy. Ostrý list je vyrobený z kvalitnej kalenej ocele. Extra veľké nášľapy so špeciálnym profilom zabraňujú skĺzavaniu nohy pri rýľovaní a slúžia na optimálny prenos sily na rýľ.
  Cena: 17,55 €
   
 • Classic Line rýľ špicatý (17051-20)

  Classic Line rýľ špicatý (17051-20)
  Na rýľovanie, prevzdušňovanie a prehadzovanie pôdy. GARDENA ClassicLine špicatý rýľ zaisťuje príjemnú prácu pri rýľovaní, prevzdušňovaní a prehadzovaní pôdy.
  Cena: 17,55 €