0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • - 6 %

  Husqvarna 125 BVX Fúkač / Vysávač AKCIA

  Husqvarna 125 BVX Fúkač / Vysávač AKCIA
  Husqvarna 125 BVx je vysoko efektívny univerzálny motorový fúkač / vysávač, ktorý kombinuje vysokú kapacitu fúkania / vysávania s pohodlným ovládaním stroja. Vynikajúci pre majiteľov domov a pozemkov na jednoduché upratanie lístia, pokosenej trávy, prachu, pavučín a dokonca aj jemného štrku, hravo zvládne upratovanie akéhokoľvek znečisteného povrchu. Veľmi dobre vyvážený a ľahko ovládateľný, vďaka umiestneniu výstupu vzduchu v osi s motorovou jednotkou. Ľahké štartovanie motora vďaka technológii SmartStart®. Dodávaný s fúkacím nadstavcom s plochou a okrúhlou tryskou. Sada pre vysávanie, vrátane aktívneho mulčovacieho zariadenia a sacieho vaku s popruh / objem sacieho vaku 64 l je súčasťou dodávky. Zdvihový objem 28,0 cm3, výkon 0,8 kW/1,1 k, sada trubíc na vysávanie, sada trubíc na fúkanie, sací vak s popruhom v základnej výbave.

  Pôvodná cena: 379,00 €

  Akciová cena: 355,00 €

 • - 7 %

  Husqvarna 436LiB akku fúkač, bez akku a nabíjačky

  Husqvarna 436LiB akku fúkač, bez akku a nabíjačky
  Ľahký, moderný a bezúdržbový, jednoducho ovládateľný a tichý akumulátorový fúkač, ktorý okamžite naštartujete jednoduchým kliknutím na ovládací panel. Regulácia otáčok motora zaisťuje pohodlné odstraňovanie lístia a nečistôt. Fúkač je vybavený režimom zvýšeného výkonu, ktorý vám v prípade potreby pridá trochu viac sily. 36 V, Li-Ion akumulátor BLi 150, 12,5 m³/min / 441,43 kubické stopy za minútu, 10,8 m³/min / 381,4 kubické stopy za minútu. V cene nie je zahrnutý akumulátor a nabíjačka .

  Pôvodná cena: 379,00 €

  Akciová cena: 349,00 €

 • - 6 %

  Husqvarna 536LiB akku fúkač AKCIA

  Husqvarna 536LiB akku fúkač AKCIA
  Výkonný akumulátorový fúkač Husqvarna 536LiB pre profesionálne použitie, ktorý možno okamžite používať jednoduchým kliknutím na ovládací panel. Je skvele vyvážený a práca s ním je neobyčajne pohodlná. Nízka hladina hluku a nulové emisie stroja vám umožní pracovať na väčšine verejných miestach. Regulácia otáčok motora zaisťuje účinné odstraňovanie lístia a nečistôt. Fúkač je vybavený režimom zvýšeného výkonu, ktorý vám v prípade potreby pridá viac výkonu. Typ akumulátora Bli Li-Ion 36V, prietok vzduchu v trubici 11,6 m³/min, rýchlosť vzduchu 48 m/s, hmotnosť 2,4 kg. Dodávaný bez akumulátora a nabíjačky.

  Pôvodná cena: 399,00 €

  Akciová cena: 375,00 €

 • - 6 %

  Husqvarna 525BX motorový fúkač AKCIA

  Husqvarna 525BX motorový fúkač AKCIA
  Husqvarna 525BX je výkonný a dobre vyvážený ručný motorový fúkač určený nielen pre profesionálne použitie. Patentovaná technológia motora X-torq v kombinácii s jedinečným ventilátorom a konštrukciou krytu prináša vysokú fúkaciu kapacitu a zároveň jednoduché ovládanie. Antivibračný systém Low Vib výrazne znižuje námahu, a to aj pri dlhých zmenách. Intuitívne ovládanie a regulácia otáčok prispievajú k účinnému a pohodlnému ovládaniu za všetkých okolností. Zdvihový objem 25,4 cm3, výkon 0,85 kW, hmotnosť 4,3 kg.

  Pôvodná cena: 385,00 €

  Akciová cena: 359,00 €

 • McCulloch Power Li-NK Li 40GB

  McCulloch Power Li-NK Li 40GB
  Akumulátorový fúkač Power Li-NK Li 40GB používa systém kompatibilných batérií, keď sa jedna batéria hodí pre všetky stroje Power Li-NK. Variabilná rýchlosť umožňuje presné nastavenie prietoku vzduchu. Tempomat umožňuje pohodlné používanie, čo oceníte najmä pri dlho trvajúcej práci.
  Cena: 195,00 €