0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Husqvarna 125BVx Fúkač / Vysávač AKCIA

  Husqvarna 125BVx Fúkač / Vysávač AKCIA
  Husqvarna 125 BVx je vysoko efektívny univerzálny motorový fúkač / vysávač, ktorý kombinuje vysokú kapacitu fúkania / vysávania s pohodlným ovládaním stroja. Vynikajúci a ideálny pre majiteľov domov a pozemkov na jednoduché upratanie lístia, pokosenej trávy z prístupového chodníka, prachu, pavučín a dokonca aj jemného štrku, hravo zvládne upratovanie akéhokoľvek znečisteného povrchu a aj odfúknutie čerstvo napadaného snehu. Veľmi dobre vyvážený a ľahko ovládateľný vďaka umiestneniu výstupu vzduchu v osi s motorovou jednotkou. Ľahké štartovanie motora vďaka technológii SmartStart®. Dodávaný s fúkacím nadstavcom s plochou ako aj okrúhlou tryskou. Sada pre vysávanie vrátane aktívneho mulčovacieho zariadenia a sacieho vaku s popruhom / objem sacieho vaku 64 l je súčasťou balenia. Zdvihový objem 28,0 cm3, výkon 0,8 kW/1,1 k, hmotnosť 4,35 kg, sada trubíc na vysávanie, sada trubíc na fúkanie, sací vak s popruhom v základnej výbave.
  Cena: 359,00 €
 • 120iB Kit aku fúkač (s BLi 20+QC 80) AKCIA

  120iB Kit aku fúkač (s BLi 20+QC 80) AKCIA
  Husqvarna 120iB je ľahký a ľahko ovládateľný akumulátorový fúkač určený pre údržbu malých a stredných záhrad. Kompaktný dizajn, pohodlná pracovná pozícia, intuitívne ovládanie, nízka hmotnosť a dokonalé vyváženie umožní pracovať efektívne a zároveň s menšou námahou. Jednoduché spúšťanie, rýchla akcelerácia a tri režimy prevádzky zaisťujú flexibilitu pri práci, kvalitný bezkomutátorový motor BLDC, fúkací výkon / rýchlosť vzduchu s okrúhlou koncovkou 46 m/s, prietok vzduchu v trubici 10,3 m³/min / 618 m³/h, hmotnosť 2,4 kg, v balení 120iB Kit vrátane Li-Ion akumulátora BLi 20 a nabíjačky QC 80 . Nízka hladina hluku umožňuje dlhšiu pracovnú dobu a prácu v oblastiach citlivých na hluk či inak obmedzených, regulácia otáčok motora umožňuje optimálnu manipuláciu. Li-Ion Akumulátor typu BLi, s 36 V technológiou je určený pre náročné a dlhodobé profesionálne použitie. Je vhodný pre všetky akumulátorové ručne nesené stroje, takže v prípade potreby môžete rýchlo prehodiť jeden a ten istý akumulátor napr. z reťazovej píly, fúkača alebo vyžínača do nožníc na živé ploty alebo kosačky a plynule pokračovať v práci.
  Cena: 318,00 €
 • Husqvarna 120iB aku fúkač (bez BLi+QC) AKCIA

  Husqvarna 120iB aku fúkač (bez BLi+QC) AKCIA
  Husqvarna 120iB je ľahký a ľahko ovládateľný akumulátorový fúkač určený pre údržbu malých a stredných záhrad. Kompaktný dizajn, pohodlná pracovná pozícia, intuitívne ovládanie, nízka hmotnosť a dokonalé vyváženie umožní pracovať efektívne a zároveň s menšou námahou. Jednoduché spúšťanie, rýchla akcelerácia a tri režimy prevádzky zaisťujú flexibilitu pri práci, kvalitný bezkomutátorový motor BLDC, fúkací výkon / rýchlosť vzduchu s okrúhlou koncovkou 46 m/s, prietok vzduchu v trubici 10,3 m³/min / 618 m³/h, hmotnosť 2,4 kg, v balení dodávané bez Li-Ion akumulátora BLi a nabíjačky QC . Nízka hladina hluku umožňuje dlhšiu pracovnú dobu a prácu v oblastiach citlivých na hluk či inak obmedzených, regulácia otáčok motora umožňuje optimálnu manipuláciu. Li-Ion Akumulátor typu BLi, s 36 V technológiou je určený pre náročné a dlhodobé profesionálne použitie. Je vhodný pre všetky akumulátorové ručne nesené stroje, takže v prípade potreby môžete rýchlo prehodiť jeden a ten istý akumulátor napr. z reťazovej píly, fúkača alebo vyžínača do nožníc na živé ploty alebo kosačky a plynule pokračovať v práci.
  Cena: 205,00 €
 • 525iB akumulátorový fúkač (bez BLi+QC) AKCIA

  525iB akumulátorový fúkač (bez BLi+QC) AKCIA
  Najvýkonejší akumulátorový fúkač Husqvarna 525iB je dobre vyvážený a účinný profesionálny akumulátorový fúkač s ktorým sa pohodlne pracuje. Nízka hladina hluku stroja umožňuje pracovať na ktoromkoľvek verejnom priestranstve a to aj v oblastiach s obmedzenou hladinou hluku. Stroj sa spúšťa prakticky okamžite jednoduchým poklepom na klávesnici. Pomocou tempomatu (možnosť nastavenia otáčok) možno ľahko nastaviť intenzitu fúkania lístia a nečistôt. Fúkač má tiež režim zvýšenia výkonu, ktorý možno v prípade potreby ešte navýšiť. Bezkontaktný jednosmerný motor BLDC s vysokým pomerom točivého momentu k hmotnosti pre zvýšenie účinnosti, zníženie hluku a dlhšiu životnosť. Najlepší výkon na trhu akumulátorových fúkačov vďaka inovatívnemu riešeniu ventilátora elektromotora. Nosný popruh súčasťou balenia, dodávane bez 36V Li-Ion akumulátora BLi a nabíjačky QC, hmotnosť 2,4 kg. Rýchlosť vzduchu 48 m/s, prietok vzduchu v trubici 11.6 m³/min. Akciová cena v rámci Jesennej kampane Husqvarna je platná v čase od 19.8.2020 - 18.11.2020 !
  Cena: 411,00 €
 • Husqvarna 320iB aku fúkač Novinka AKCIA

  Husqvarna 320iB aku fúkač Novinka AKCIA
  Husqvarna 320iB je ľahký, jednoducho ovládateľný a tichý akumulátorový fúkač. Stroj sa spúšťa prakticky okamžite jednoduchým poklepom na klávesnicu. Pomocou tempomatu (možnosť nastavenia otáčok) možno ľahko nastaviť intenzitu fúkania lístia a nečistôt. Fúkač má tiež režim zvýšenia výkonu, ktorý možno v prípade potreby ešte navýšiť. Vynikajúca ergonómia vďaka výnimočnej vyváženosti výrobku, pohodlnej rukoväti a intuitívnemu ovládaniu s nízkou hmotnosťou, menej komponentov a ľahký elektromotor v porovnaní s benzínovými strojmi. Nízka hladina hluku umožňuje dlhšiu pracovnú dobu a prácu v oblastiach citlivých na hluk či inak obmedzených, regulácia otáčok motora umožňuje optimálnu manipuláciu. Akumulátor BLi Li-Ion 36V je určený pre náročné a dlhodobé profesionálne použitie. Je vhodný pre všetky aku ručne nesené stroje, takže v prípade potreby môžete rýchlo prehodiť jeden a ten istý akumulátor napr. z reťazovej píly, fúkača alebo vyžínača do nožníc na živé ploty alebo kosačky a plynule pokračovať v práci. Prietok vzduchu v trubici 10,8 m³/min, rýchlosť vzduchu 46 m/s, v balení dodávaný bez Li-Ion akumulátora BLi a bez nabíjačky QC, hmotnosť 2,4 kg. Akciová cena v rámci Letnej kampane Husqvarna je platná v čase od 1.7.2020 do 5.8.2020 !
  Cena: 318,00 €
 • McCulloch Power Li-NK Li 40GB

  McCulloch Power Li-NK Li 40GB
  Akumulátorový fúkač Power Li-NK Li 40GB používa systém kompatibilných batérií, keď sa jedna batéria hodí pre všetky stroje Power Li-NK. Variabilná rýchlosť umožňuje presné nastavenie prietoku vzduchu. Tempomat umožňuje pohodlné používanie, čo oceníte najmä pri dlho trvajúcej práci.
  Cena: 195,00 €
   
 • Husqvarna 525 Bx motorový fúkač AKCIA

  Husqvarna 525 Bx motorový fúkač AKCIA
  Husqvarna 525Bx je výkonný a dobre vyvážený motorový fúkač určený nielen pre profesionálne použitie. Patentovaná technológia motora X-Torq® v kombinácii s jedinečným ventilátorom a konštrukciou krytu prináša vysokú fúkaciu kapacitu a zároveň jednoduché ovládanie a úsporu paliva. Antivibračný systém Low Vib výrazne znižuje námahu, a to aj pri dlhých zmenách. Intuitívne ovládanie a regulácia otáčok prispievajú k účinnému a pohodlnému ovládaniu za všetkých okolností. Rýchlosť prúdenia vzduchu 86 m/s 13m3/min, nastaviteľná dĺžka fúkacej trubice pre zabezpečenie najvyššej výkonnosti. Zdvihový objem 25,4 cm3, výkon 0,85 kW, hmotnosť 4,3 kg.
  Cena: 411,00 €
 • - 6 %

  Husqvarna 536LiB akku fúkač AKCIA

  Husqvarna 536LiB akku fúkač AKCIA
  Výkonný akumulátorový fúkač Husqvarna 536LiB pre profesionálne použitie, ktorý možno okamžite používať jednoduchým kliknutím na ovládací panel. Je skvele vyvážený a práca s ním je neobyčajne pohodlná. Nízka hladina hluku a nulové emisie stroja vám umožní pracovať na väčšine verejných miestach. Regulácia otáčok motora zaisťuje účinné odstraňovanie lístia a nečistôt. Fúkač je vybavený režimom zvýšeného výkonu, ktorý vám v prípade potreby pridá viac výkonu. Typ akumulátora Bli Li-Ion 36V, prietok vzduchu v trubici 11,6 m³/min, rýchlosť vzduchu 48 m/s, hmotnosť 2,4 kg. Dodávaný bez akumulátora a nabíjačky.

  Pôvodná cena: 399,00 €

  Akciová cena: 375,00 €

 • - 7 %

  Husqvarna 436LiB akku fúkač, bez akku a nabíjačky

  Husqvarna 436LiB akku fúkač, bez akku a nabíjačky
  Ľahký, moderný a bezúdržbový, jednoducho ovládateľný a tichý akumulátorový fúkač, ktorý okamžite naštartujete jednoduchým kliknutím na ovládací panel. Regulácia otáčok motora zaisťuje pohodlné odstraňovanie lístia a nečistôt. Fúkač je vybavený režimom zvýšeného výkonu, ktorý vám v prípade potreby pridá trochu viac sily. 36 V, Li-Ion akumulátor BLi 150, 12,5 m³/min / 441,43 kubické stopy za minútu, 10,8 m³/min / 381,4 kubické stopy za minútu. V cene nie je zahrnutý akumulátor a nabíjačka .

  Pôvodná cena: 379,00 €

  Akciová cena: 349,00 €

 • Husqvarna 125B Fúkač Novinka AKCIA

  Husqvarna 125B Fúkač Novinka  AKCIA
  Husqvarna 125 B je nový, vysoko efektívny univerzálny motorový fúkač, ktorý kombinuje vysokú kapacitu fúkania s pohodlným ovládaním stroja. Vynikajúci a ideálny pre majiteľov domov a pozemkov na jednoduché upratanie lístia, pokosenej trávy z prístupového chodníka, prachu, pavučín a dokonca aj jemného štrku. Hravo zvládne upratovanie akéhokoľvek znečisteného povrchu, dokonca zvládne aj odfúknutie čerstvo napadaného snehu. Veľmi dobre vyvážený a ľahko ovládateľný vďaka umiestneniu výstupu vzduchu v osi s motorovou jednotkou. Ľahké štartovanie motora vďaka technológii SmartStart®. Dodávaný s fúkacím nadstavcom s plochou trubicou. Zdvihový objem 28,0 cm3, výkon 0,8 kW/1,1 k, prietok vzduchu 12,03 m3/min.,hmotnosť 4,26 kg, plochá trubica v základnej výbave.
  Cena: 298,00 €