0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • - 4 %

  Husqvarna 530BT chrbtový fúkač AKCIA

  Husqvarna 530BT chrbtový fúkač AKCIA
  Husqvarna 530BT je jedinečný odľahčený komerčný chrbtový fúkač. Je skvelou kombináciou vlastností, ako sú veľmi nízka hmotnosť, ľahké ovládanie a pôsobivý výkon. Je vybavený novým typom motora X-Torq®, nosným popruhom a ovládacími prvkami, ktoré sú ergonomicky navrhnuté pre vysoký výkon a jednoduché používanie. Fúkač je dodávaný so širokým ramenným popruhom v základnej výbave. Zdvihový objem 29,5 cm3, výkon 0,95 kW, hmotnosť 6,7 kg.

  Pôvodná cena: 499,00 €

  Akciová cena: 475,00 €

 • Husqvarna 350Bt chrbtový fúkač AKCIA

  Husqvarna 350Bt chrbtový fúkač AKCIA
  Husqvarna 350Bt je motorový fúkač určený pre komerčné použitie, vybavený stredne silným motorom X-Torq® s objemom 50 cm3. Konštrukcia motora X-Torq® znižuje množstvo výfukových plynov až o 75% a spotrebu paliva až o 20%. Palivová pumpička určená pre ľahké štartovanie. Vyrovnávacia rukoväť uľahčuje ovládanie fúkača tým, že bráni pretiahnutiu ramena smerom nadol. Nastaviteľné rukoväte zabezpečujú skvelý komfort a antivibračné tlmiče medzi motorom a rámom efektívne redukujú vibrácie. Výkonný a ľahko štartovateľný motor radu X-Torq® v kombinácií s konštrukciou ventilátora zabezpečuje vysoký prietok a vysokú rýchlosť vzduchu. Rukoväť môže byť nastavená pod ľubovoľným uhlom, je vybavená gumenými vložkami pre pevné, pohodlné uchytenie. Pohodlné, kvalitné polstrované popruhy s bederným pásom v základnej výbave pre zníženie záťaže. Prietok vzduchu v trubici 14 m3/min, rýchlosť vzduchu 84,7 m/s. Zdvihový objem 50,2 cm3, výkon 1,6 kW, hmotnosť 10,2 kg. Akciová cena v rámci Jesennej kampane Husqvarna je platná v čase od 19.8.2020 - 18.11.2020 !
  Cena: 586,00 €
 • 550iBTX akumulátorový chrbtový fúkač (bez BLi+QC)

  550iBTX akumulátorový chrbtový fúkač (bez BLi+QC)
  Husqvarna 550iBTX je nový, výkonný, dobre vyvážený, ergonomický profesionálny akumulátorový chrbtový fúkač s pôsobivou fúkacou silou 21 N - fúkacia sila 21 N posúva akumulátorový fúkač na vyššiu úroveň z hľadiska výkonu, jeho výkon je porovnateľný s výkonom benzínového chrbtového fúkača s motorom s objemom 50 ccm. Je kompatibilný aj s chrbtovou batériou BLi. Špičkový výkon, nízke vibrácie a nízka hladina hluku, kvalitné polstrované popruhy umožňujú prácu vo verejných priestoroch, a to aj v oblastiach s obmedzenou hladinou hluku. Fúkač je odolný voči poveternostným vplyvom v súlade s IPX4 (ochrana proti striekajúcej vode vo všetkých uhloch). Je vybavený tempomatom (možnosť nastavenia otáčok) a režimom maximálneho výkonu, intuitívnou klávesnicou s indikátorom stavu batérie a režimov fúkania priamo na rukoväti. Prietok vzduchu v trubici 12,8 m3/min, rýchlosť vzduchu 54,7 m/s, prietok vzduchu v trubici pri maximálnom výkonu (boost) 15.6 m³/min, hmotnosť stroja 6,3 kg, v balení dodávaný bez akumulátora BLi a nabíjačky.
  Cena: 596,00 €
 • 340iBT akumulátorový chrbtový fúkač Novinka (bez BLi+QC)

  340iBT akumulátorový chrbtový fúkač Novinka (bez BLi+QC)
  Husqvarna 340iBT je nový, výkonný akumulátorový fúkač s bezkomutátorovým BLDC motorom s veľmi nízkou hladinou hluku a vibráciami pre poloprofesionálne použitie. Tento skvele vyvážený chrbtový fúkač poskytuje vysokú fúkaciu silu 17 N, intuitívne užívateľské rozhranie, dva sloty pre BLI akumulátor pre maximálnu dobu použitia a automatický prepínač, ktorý zabezpečí, aby ste nemuseli prerušiť prácu kvôli vybitému akumulátoru, vysoká rýchlosť vzduchu 52 m/s, prietok vzduchu v trubici 11,5 m³/min, prietok vzduchu v trubici pri maximálnom výkonu (boost) 13.7 m³/min, polstrované popruhy, v balení dodávaný bez Li-Ion akumulátora BLi a nabíjačky QC, hmotnosť 6,0 kg.
  Cena: 462,00 €
 • Husqvarna 580 BTS chrbtový fúkač AKCIA

  Husqvarna 580 BTS chrbtový fúkač AKCIA
  Husqvarna 580 BTS je výkonný, robustný, profesionálny chrbtový fúkač určený pre náročné úlohy. Inovatívna konštrukcia ventilátora spolu s výkonným motorom X-Torq® zaisťujú veľký prietok vzduchu s vysokou rýchlosťou. Vzduchový filter špičkovej kvality zaručuje dlhú prevádzku a bezproblémové použitie. Technológia LowVib® s antivibračnými tlmičmi medzi motorom a rámom efektívne redukujú vibrácie. Nastaviteľná ergonomická rukoväť s komfortným ovládaním motora pre maximálny výkon fúkania. Prietok vzduchu v trubici 25,7 m3/min, rýchlosť vzduchu 92,2 m/s. Fúkač je dodávaný so širokým dvojramenným popruhom v základnej výbave. Zdvihový objem 75,6 cm3, výkon 3,1 kW/4,2 k, hmotnosť 11,8 kg.
  Cena: 823,00 €