0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • HUSQVARNA 122HD60 motorový plotostrih AKCIA

  HUSQVARNA 122HD60 motorový plotostrih AKCIA
  Motorový plotostrih Husqvarna 122HD60 sa vyznačuje nízkou hlučnosťou a nízkou váhou a je preto určený pre bežné použitie. Dobre sa štartuje vďaka funkcii Smart Start®. Má nastaviteľnú zadnú rukoväť a LowVib® - efektívne antivibračné tlmiče absorbujú vibrácie, šetriace ruky užívateľa. Zdvihový objem 21,7 cm3, výkon 0,6 kW, strihacia lišta dĺžky 60 cm, max. hrúbka strihania 20mm, hmotnosť 4,9 kg.
  Cena: 369,00 €
 • HUSQVARNA 525HE4 motorový plotostrih dosah 4 m

  HUSQVARNA 525HE4 motorový plotostrih dosah 4 m
  Husqvarna 525HE4 sú nové, motorové nožnice na živé ploty na tyči osadené motorom s obsahom 25,4 ccm, 60 cm dlhou strihacou lištou s vysokorýchlostnými nožmi. Nožnice majú dosah až 4 metre, rozstup zubov 37 mm a umožňujú nastavenie až 135 ° uhla, takže sú vhodné ako pre strihanie nízkych, tak aj vysokých živých plotov. Motor slúži ako protizávažie a zaisťuje mimoriadne dobré vyváženie a pohodlné použitie plotostrihu. Intuitívne ovládanie zaručuje jednoduché štartovanie. Nožnice sú vybavené odolnou prevodovkou. Nožnice Husqvarna 525HE4 sú určené pre profesionálnych užívateľov. Strihaciu lištu možno ľahko zložiť do kompaktnej veľkosti, ktorá možňuje prepravu a skladovanie. Dĺžka strihacej lišty 60 cm, rozostup nožov 30 mm, rezná rýchlosť 4.300 rezov/min, motor o objeme 25.4 cm³ s výkonom 1 kW, hmotnosť 6,3 kg.
  Cena: 769,00 €
 • HUSQVARNA 525HE3 motorový plotostrih dosah 3 m

  HUSQVARNA 525HE3 motorový plotostrih dosah 3 m
  Husqvarna 525HE3 sú nové, motorové nožnice na tyči na živé ploty, osadené motorom s obsahom 25,4 ccm, 60 cm dlhou strihacou lištou s vysokorýchlostnými nožmi určené pre profesionálov. Nožnice majú dosah až 3 metre, rozstup zubov 37 mm a umožňujú nastavenie až 135 ° strihacieho uhla, takže sú vhodné ako pre strihanie nízkych, tak aj vysokých živých plotov. Motor slúži ako protizávažie a zaisťuje mimoriadne dobré vyváženie a pohodlné použitie plotostrihu. Intuitívne ovládanie zaručuje jednoduché štartovanie. Nožnice sú vybavené zadným krytom proti nárazom. Nožnice Husqvarna 525HE3 sú určené pre profesionálnych užívateľov. Strihaciu lištu možno ľahko zložiť do kompaktnej veľkosti, ktorá možňuje prepravu a skladovanie. Dĺžka strihacej lišty 60 cm, rozostup nožov 30 mm, rezná rýchlosť 4.300 rezov/min, motor o objeme 25.4 cm³ s výkonom 1 kW, hmotnosť 5,9 kg.
  Cena: 729,00 €
 • Husqvarna 520iHE3 akumulátorový plotostrih (bez BLi+QC)

  Husqvarna 520iHE3 akumulátorový plotostrih (bez BLi+QC)
  Nové akumulátorové nožnice na živý plot Husqvarna 520iHE3 v sebe kombinujú výkon benzínového stroja s nulovými emisiami, majú mimoriadne tichú prevádzku. S dosahom až 3,5 metra, vysokou rýchlosťou strihania a odolnosťou poskytujú vysokú produktivitu a výsledky - sú však dostatočne tiché a bez emisií, teda sú ideálne pre použitie v obytných oblastiach, hoteloch, nemocniciach, škôl a iných prostrediach citlivých na hluk. Meniteľné nastavenie uhla strihu a pohodlná ergonomická rukoväť činí model 520iHE3 ideálnym akumulátorovým strojom pre všetky operácie. Pracovná rýchlosť 4.000 kmitov za minútu zabezpečuje skvelé výsledky strihania. Strihaciu lištu možno ľahko zložiť do kompaktnej veľkosti, ktorá možňuje prepravu a skladovanie. Kompatibilné so všetkými Husqvarna BLi akumulátormi, 36 V technológia, bezkefový BLDC motor, dodávané v balení bez akumulátora BLi a nabíjačky QC, dĺžka strihacej lišty 55 cm. Hmotnosť 4,15 kg. Naše výrobky s akumulátorovým pohonom vykazujú až o 13 dB (A) nižšiu hladinu hluku ako výrobky s benzínovým pohonom - čo je obrovský rozdiel. Pritom zníženie hladiny hluku o 3 dB (A) je zvyčajne vnímané ako zníženie hluku na polovicu. Práca sa tak pre vás stane príjemnejšia - a tiež - vám umožní pracovať na väčšine verejných miest. Batéria Li-Ion 36V je určená pre náročné a dlhodobé profesionálne použitie. Je vhodná pre všetky naše ručne nesené stroje, takže v prípade potreby môžete rýchlo prehodiť batériu napr. z reťazovej píly, fúkača alebo vyžínača do nožníc na živé ploty a plynule pokračovať v práci.
  Cena: 399,00 €
 • HUSQVARNA 522HDR75X motorové nožnice na živý plot Novinka AKCIA

  HUSQVARNA 522HDR75X motorové nožnice na živý plot Novinka AKCIA
  Husqvarna 522HDR75X sú nové motorové profesionálne nožnice na živý plot s obojstrannou strihacou lištou s dĺžkou 75 cm, osadené motorom s objemom 21,7 ccm s vysokým krútiacim momentom, ideálne pre strihanie tvrdších konárov. Viacúčelová rukoväť, pôsobivá nízka hmotnosť v kombinácii so štíhlym, vyváženým dizajnom a nízkymi vibráciami zaisťujú vynikajúcu ovládateľnosť, kým vysokokapacitné a vysokorýchlostné strihacie nože profesionálnej kvality, otvorený kryt kotúča a pôsobivý výkon umožňujú vynikajúci strihací výkon. Ostré a robustné strihacie nože sú predurčené pre vysokú produktivitu a dlhú pracovnú životnosť. Zdvihový objem 21,7 cm3, výkon 0,6 kW, strihacia lišta dĺžky 75 cm, max. hrúbka strihania 30,5 mm, rýchlosť strihania 3200 kmitov/min, hmotnosť 5,2 kg.
  Cena: 699,00 €
 • 522HD60X motorový plotostrih Novinka AKCIA

  522HD60X motorový plotostrih Novinka AKCIA
  Husqvarna 522HD60X je nový motorový profesionálny plotostrih určený na pravidelnú údržbu s nízkou hlučnosťou a nízkou váhou. Strihacie lišty z tvrdenej ocele s optimalizovanými uhlom ostria a vysoká rýchlosť strihacích nožov zvyšujú produktivitu strihania. Prevodové súčiastky boli vyvinuté pre dlhú životnosť v náročných podmienkach. Dvojstupňový vzduchový filter z dvoch materiálov znižuje náklady na servis a opotrebenie motora. Štartovanie studeného motora je ľahšie vďaka intuitívnemu ovládaniu sýtiča, ktorý je ľahko dosiahnuteľný a jednoducho použiteľný. Zadná rukoväť je nastaviteľná/otočná a tým uľahčuje strihanie živých plotov po stranách a na vrchu. Dobre sa štartuje vďaka funkcii Smart Start® a efektívne antivibračné tlmiče absorbujú vibrácie, šetria ruky obsluhy. Ostré a robustné strihacie nože určené pre vysokú produktivitu a dlhú pracovnú životnosť. Zdvihový objem 21,7 cm3, výkon 0,6 kW, strihacia lišta dĺžky 60 cm, max. hrúbka strihania 30 mm, rýchlosť strihania 4400 kmitov/min, hmotnosť 4,9 kg.
  Cena: 649,00 €
 • - 3 %

  HUSQVARNA 325HE3 motorový plotostrih AKCIA

  HUSQVARNA 325HE3 motorový plotostrih AKCIA
  Husqvarna 325HE3 sú veľmi flexibilné, profesionálne motorové nožnice na živý plot s nastaviteľnou strihacou lištou s výnimočným dosahom až 1,74 m. Motor slúži ako protizávažie a robí stroj výnimočne vyváženým a pohodlným k práci. Tieto nožnice majú nastaviteľný uholo strihacej lištyv rozpätí 45 - 85° sú vhodné pre nízke a aj vysoké živé ploty, takže môžete pracovať bez rebríka alebo pojazdnej plošiny. Intuitívne ovládacie prvky uľahčujú štartovanie. Husqvarna 325HE3 motorové nožnice na živý plot sú vybavené motorom X-Torq®. Dĺžka strihacej lišty 55 cm, rozostup nožov 29mm, rezná rýchlosť 4.300 rezov/min, motor o objeme 25.4 cm³ s výkonom 1 kW, hmotnosť 6,35 kg.

  Pôvodná cena: 805,00 €

  Akciová cena: 780,00 €

 • - 14 %

  Husqvarna 536LiHE3 akku plotostrih AKCIA

  Husqvarna 536LiHE3 akku plotostrih AKCIA
  Akumulátorové nožnice na živý plot Husqvarna 536LiHE3 v sebe kombinujú výkon benzínového stroja s nulovými emisiami a mimoriadne tichou prevádzkou. S dosahom až 3,5 metra, vysokou rýchlosťou strihania a odolnosťou poskytujú vysokú produktivitu a výsledky - sú však dostatočne tiché a bez emisií, teda sú ideálne pre použitie v obytných oblastiach, hoteloch, nemocniciach a iných prostrediach citlivých na hluk. Nastavenie uhla strihu a pohodlná rukoväť činí model 536LiHE3 ideálnym pre všetky operácie. Kompatibilné so všetkými batériami a nabíjačkami Husqvarna BLi, 36 V technológia, bezkefový BLDC motor, dodávané bez akku a nabíjačky, dĺžka strihacej lišty 55 cm. Hmotnosť 4,15 kg.

  Pôvodná cena: 455,00 €

  Akciová cena: 389,00 €

 • McCulloch SuperLite 4528 benzínový plotostrih

  McCulloch SuperLite 4528 benzínový plotostrih
  Ľahko ovládateľný plotostrih s nízkou hmotnosťou, vhodný pre použitie v záhradách pri rodinných domoch. Ľahko sa štartuje vďaka funkcii Soft Start a palivovej pumpičke. Výkonný motor a účinný anti-vibračný systém. Vysoká strihacia rýchlosť, väčšie medzery medzi zubami a dva protibežné 45 cm dlhé strihacie nože poskytujú vysoký výkon. Strihacie nože sú opatrené integrovaným ochranným krytom.
  Cena: 225,00 €
   
 • Husqvarna 520iHT4 akumulátorový plotostrih (bez BLi+QC) Novinka

  Husqvarna 520iHT4 akumulátorový plotostrih (bez BLi+QC) Novinka
  Husqvarna 520iHT4 sú nové, vysoko výkonné teleskopické nožnice na živé ploty s dosahom až 4,5 m, určené pre profesionálne použitie. Vďaka teleskopickej rúre s nastaviteľnou dĺžkou a diaľkovému nastaveniu uhla strihacej lišty efektívne strihajú široké, vysoké a nízke živé ploty. Tieto nožnice v sebe kombinujú špičkový výkon s nulovými priamymi emisiami, nízkou hmotnosťou, nízkymi hladinami vibrácií a extrémne tichou prevádzkou, takže ich môžete používať v prostredí citlivom na hluk. Strihaciu lištu možno jednoducho sklopiť pre ľahšiu prepravu a skladovanie. Zadný ochranný kryt chráni integrovanú batériu proti nárazu, opotrebovaniu a poškodeniu. Nožnice sú kompatibilné so všetkými batériami a nabíjačkami Husqvarna BLI. Spĺňajú kritériá klasifikácie IPX4 pre odolnosť voči poveternostným vplyvom. Rýchlosť 4.000 kmitov za minútu zabezpečuje skvelé výsledky strihania. Naše výrobky s akumulátorovým pohonom vykazujú až o 13 dB (A) nižšiu hladinu hluku ako výrobky s benzínovým pohonom - čo je obrovský rozdiel. Pritom zníženie hladiny hluku o 3 dB (A) je zvyčajne vnímané ako zníženie hluku na polovicu. Práca sa tak pre vás stane príjemnejšia - a tiež - vám umožní pracovať na väčšine verejných miest. Kompatibilné so všetkými Husqvarna BLi akumulátormi, 36 V technológia, bezkefový BLDC motor, dodávané v balení bez akumulátora BLi a nabíjačky QC, dĺžka strihacej lišty 55 cm. Hmotnosť 5,3 kg.
  Cena: 519,00 €