0ks za 0€
zobraziť košík
 

Záhradné nožnice

 • Univerzálne záhradné nožnice Classic(8759-20)

  Univerzálne záhradné nožnice Classic(8759-20)
  Univerzálne záhradné nožnice GARDENA Classic majú univerzálne použitie. Či sa jedná o zber plodov alebo strihanie tenkých vetvičiek, motúzov alebo drôtov, viacúčelové záhradnícke nožnice splnia svoju úlohu. Nože sklonenej strihacej hlavy sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Dolný nôž je špeciálne pílkovito brúsený a má integrovaný odrezávač drôtu. Vďaka ergonomicky tvarovaným rukovätiam s dvoma uchopovacími pozíciami sedia tieto záhradnícke nožnice optimálne v ruke. Pomocou bezpečnostného zámku s jednoručnou obsluhou možno nožnice ľahko zaistiť a bezpečne skladovať. Tieto univerzálne nožnice Comfort odstrihnú konáre s priemerom až 12 mm. Záručná lehota 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.
  Cena: 17,99 €
   
 • Záhradné nožnice Comfort (8785-37)

  Záhradné nožnice Comfort (8785-37)
  Záhradné nožnice GARDENA Comfort sa výborne hodia pre strihanie kvetín, mladých výhonkov a čerstvého dreva. Ich krátkou hlavou dosiahnete aj do úzkych a ťažko prístupných miest. Nože sklonené strihacej hlavy majú nepriľnavý povlak a sú presne brúsené. Pohodlné rukoväte s mäkkými prvkami pohodlne a ergonomicky sedia v ruke. Dve rôzne uchopovacie pozície bez problémov umožňujú silné strihanie i rýchle odstrihovanie. Tieto záhradné nožnice majú tiež žliabok pre odvod miazgy. Pomocou bezpečnostného zámku s jednoručnou obsluhou možno nožnice ľahko zaistiť a bezpečne skladovať. Tieto záhradné nožnice Comfort odstrihnú konáre s priemerom až 20 mm. Záruka 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.
  Cena: 18,90 €
   
 • Záhradné nožnice Premium BP 50(8702-20)

  Záhradné nožnice Premium BP 50(8702-20)
  Presný strih, špičkové spracovanie Záhradné nožnice GARDENA Premium BP 50 sú vysoko kvalitné záhradnícke nožnice pre milovníkov dôkladných strihacích nástrojov. Zvlášť pevné hliníkové rukoväte pohodlne a ergonomicky sedia v ruke. Presne brúsený horný nôž je vyrobený z nerezovej ocele a kovaný dolný nôž možno znovu nabrúsiť. Dve uchopovacie pozície profilovaných rukovätí umožňujú silné strihanie i rýchle odstrihovanie. Tieto záhradné nožnice majú žliabok pre odvod miazgy a odrezávač drôtu. Pomocou bezpečnostného zámku s jednoručnou obsluhou možno nožnice ľahko zabezpečiť a bezpečne skladovať. Záručná lehota je 25 rokov. Vymeniteľné nože týchto vysoko pevných, profesionálnych záhradných nožníc umožňujú obzvlášť presný strih kvetov, vetvičiek a konárov. Tieto záhradné nožnice majú nastaviteľné napätie nožov a sklonenú strihaciu hlavu. Maximálny priemer strihaných konárov je 24 mm. Maximálny priemer strihaného materiálu 24 mm Typ strihu Dva brity Horné ostrie Nerezová oceľ Spodný brit Možno preostriť Nože Precízny výbrus
  Cena: 60,50 €
   
 • Nákovkové záhradné nožnice Comfort (8787-20)

  Nákovkové záhradné nožnice Comfort (8787-20)
  Nákovkové záhradné nožnice GARDENA Comfortsú vďaka ergonomicky tvarovaným rukovätiam optimálne vhodné pre strihanie starších drevnatých konárov a vetvičiek. Nože sklonenej strihacej hlavy majú nepriľnavý povlak a sú presne brúsené. Horný nôž s nepriľnavým povlakom zaisťuje čistý strih. Pohodlné rukoväte s mäkkými prvkami majú dve uchopovacie pozície, ktoré umožňujú silné strihanie i rýchle odstrihovanie. Pomocou bezpečnostného zámku s jednoručné obsluhou možno nožnice ľahko zaistiť a bezpečne skladovať. Tieto nákovkové záhradné nožnice Comfort odstrihnú konáre s priemerom až 20 mm. Záruka 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.
  Cena: 20,99 €
   
 • Ráčnové nožnice SmartCut Comfort (8798-20)

  Ráčnové nožnice SmartCut Comfort (8798-20)
  Jednoduché a nenáročné strihanie vďaka ráčnovému mechanizmu Pomocou zvlášť pohodlných a výkonných ráčnových nožníc GARDENA Comfort SmartCut lmožno veľmi ľahko a ergonomicky strihať hrubšie konáre a vetvičky. Ráčnový mechanizmus môžete aktivovať v závislosti od priemeru vetvy (PowerPlus) - aj silnejšie konáre tak odstrihnete rovnako ľahko a pohodlne. To umožňuje ráčnový mechanizmus s tromi krokmi. Nože nožníc sú presne brúsené. Horný nôž má okrem toho nepriľnavý povlak. Pohodlný hliníkový úchyt s mäkkými prvkami obzvlášť dobre sedí v ruke. Pomocou bezpečnostného zámku s jednoručnou obsluhou možno nožnice ľahko zabezpečiť a bezpečne skladovať. Ráčnové nožnice SmartCut Comfort odstrihnú konáre o priemere až 22 mm. Záruka 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu. Maximálny priemer strihaného materiálu 25 mm Typ strihu Nákovka Horné ostrie S antiadhezívnym povlakom Spodný brit S antiadhezívnym povlakom Nože Precízny výbrus
  Cena: 52,45 €
   
 • Záhradné nožnice Comfort (8792-37)

  Záhradné nožnice Comfort (8792-37)
  Tieto zvlášť pohodlné a ergonomické záhradné nožnice GARDENA Comfort majú veľmi úzku hlavu, pomocou ktorej možno mimoriadne presne strihať popínavé rastliny, kvetiny, mladé výhonky a čerstvé drevo. Vďaka roztvoreniu rukovätí s premennou veľkosťou je možné vykonať individuálne nastavenie nožníc podľa veľkosti ruky. Pohodlné rukoväte s mäkkými prvkami sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníka, dokonale sedia v ruke, sú obzvlášť pevné a majú obzvlášť dlhú životnosť. Nože nožníc sú presne brúsené a majú nepriľnavý povlak. Tieto záhradné nožnice majú žliabok pre odvod miazgy a odrezávač drôtu. Dve uchopovacie pozície umožňujú silné strihanie i rýchle odstrihovanie. Pomocou bezpečnostného zámku s jednoručnou obsluhou možno nožnice ľahko zabezpečiť jednou rukou a bezpečne skladovať. Maximálny priemer strihaných konárov je 22 mm. Záruka 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.
  Cena: 39,90 €
   
 • Záhradné nožnice s krátkou hlavou Comfort (8788-37)

  Záhradné nožnice s krátkou hlavou Comfort (8788-37)
  Záhradné nožnice GARDENA Comfort s krátkou hlavou sa výborne hodia pre strihanie kvetín, mladých výhonkov a čerstvého dreva. Ich skrátenou hlavou dosiahnete aj do úzkych a ťažko prístupných miest. Nože sklonenej strihacej hlavy majú nepriľnavý povlak a sú presne brúsené. Vďaka roztvoreniu rukovätí s premennou veľkosťou je možné vykonať individuálne nastavenie podľa veľkosti ruky, a záhradnícke nožnice tak pohodlne a ergonomicky sedia v ruke. Pohodlné rukoväte s mäkkými prvkami majú dve uchopovacie pozície, ktoré umožňujú silné strihanie aj rýchle odstrihovanie. Tieto záhradné nožnice majú tiež žliabok pre odvod miazgy. Pomocou bezpečnostného zámku s jednoručnou obsluhou možno nožnice ľahko zaistiť a bezpečne skladovať. Tieto záhradné nožnice Comfort s krátkou hlavou odstrihnú konáre s priemerom až 22 mm. Záruka 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.
  Cena: 26,90 €
   
 • Nákovkové záhradné nožnice Classic(8755-30)

  Nákovkové záhradné nožnice Classic(8755-30)
  Nákovkové záhradné nožnice GARDENA Classic sú obzvlášť vhodné pre strihanie starších drevnatých konárov a vetvičiek. Horný nôž sklonenej strihacej hlavy má nepriľnavý povlak a je presne brúsený. Vďaka ergonomicky tvarovaným rukovätiam sedia tieto záhradnícke nožnice optimálne v ruke. Dve uchopovacie pozície umožňujú silné strihanie i rýchle odstrihovanie. Pomocou bezpečnostného zámku s jednoručnou obsluhou možno nožnice ľahko zaistiť a bezpečne skladovať. Tieto záhradnícke nožnice Classic odstrihnú konáre s priemerom až 18 mm. Záruka 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.
  Cena: 10,00 €
   
 • - 2 %

  Záhradné nožnice Classic (8754-30)

  Záhradné nožnice Classic (8754-30)
  Presne brúsené, ergonomické rukoväte Záhradné nožnice GARDENA Classic predstavujú klasický nástroj medzi záhradníckymi nožnicami - majú všetko, čím sa vyznačujú dobré záhradnícke nožnice. Majú veľkú strihaciu silu, sú moderné a ergonomické. Najlepšie sa hodia pre strihanie kvetín a mladých výhonkov. Nože sklonenej strihacej hlavy majú nepriľnavý povlak a sú presne brúsené. Vďaka ergonomicky tvarovaným rukovätiam sedia tieto záhradnícke nožnice optimálne v ruke. Dve uchopovacie pozície umožňujú silné strihanie i rýchle odstrihovanie. Tieto záhradnícke nožnice majú žliabok pre odvod miazgy a odrezávač drôtu. Pomocou bezpečnostného zámku s jednoručnou obsluhou možno nožnice ľahko zaistiť a bezpečne skladovať. Tieto záhradnícke nožnice Classic odstrihnú konáre s priemerom až 18 mm.

  Pôvodná cena: 9,95 €

  Akciová cena: 9,70 €

   
 • Nožnice na vinnú révu Classic (max. priemer strihaného konára 20 mm)(8757-20)

  Nožnice na vinnú révu Classic (max. priemer strihaného konára 20 mm)(8757-20)
  GARDENA nožnice na vínnu révu Classic majú extra úzku, sklonenú strihaciu hlavu, čím umožňujú presný strih vínnej révy a výhonkov. Horný nôž nožníc je s antiadhezívnym povlakom a spodný nôž je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Nožnice sú precízne brúsené, majú žliabok pre odvod miazgy a sú vybavené aj odrezávačom drôtu. Vďaka ergonomicky tvarovaným rukovätiam sa nožnice optimálne držia v ruke. Dve pozície úchopu umožňujú buď silný alebo rýchly strih. S jednoručným uzáverom, nožnice možno ľahko uzamknúť a bezpečne skladovať. Nožnice Comfort strihajú konáre s maximálnym priemerom 20 mm. Záruka 25 rokov zaručuje maximálnu kvalitu.
  Cena: 14,00 €
   
 • Ostrič nožov a sekier (8712-20)

  Ostrič nožov a sekier (8712-20)
  Ostrič nožov a sekier pre najbežnejšie používané nože GARDENA ostrič nožov a sekier je univerzálna pomôcka na ostrenie nožov, ostria a sekier. Proces brúsenia je účinný a spoľahlivý, vodiaca drážka je konštruovaná na ostrenie v oboch smeroch. Ergonomicky tvarovaná pevná rukoväť a nepriľnavý povrch zaisťuje jednoduchú manipuláciu a bezpečnosť používateľa počas brúsenia. Brúsne kotúče s diamantovým povlakom a dve drážky slúžia na jednoduchú, pohodlnú a flexibilnú prácu pri brúsení širokej palety veľkých a malých nástrojov. Skvelý pomocník na rýchle navrátenie pôvodnej ostrosti nožom a sekerám. Záruka v trvaní 25 rokov.
  Cena: 12,90 €
   
 • Schnipp Schnapp nožnice (8704-20)

  Schnipp Schnapp nožnice (8704-20)
  Viacúčelové nožnice, nehrdzavejúce nože Praktické viacúčelové nožnice GARDENA SchnippSchnapp sa príjemne používajú. Výborne sa hodia na použitie v kuchyni a na záhrade. Tieto nožnice sú ideálne pre strihanie kvetín, byliniek, povrázkov, kvetinárskeho drôtu, lepenky a plastu. Špeciálne brúsené čepele z nerezovej ocele sú odolné proti korózii. Praktické: nožnice GARDENA SchnippSchnapp je možné umývať v umývačke riadu. Ergonomický dizajn a úchytky s mäkkými prvkami umožňujú pohodlnú manipuláciu. Tieto nožnice s celkovou dĺžkou 180 mm sú vhodné ako pre ľavákov, tak pre pravákov. Záruka 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.
  Cena: 18,50 €
   
 • Hliníkové záhradné nožnice B/L (8906-20)

  Hliníkové záhradné nožnice B/L (8906-20)
  Spodný nôž vyrobený z nerezovej ocele, s pevnými hliníkovými rukoväťami, vymeniteľným nožom, nastaviteľný kĺb. GARDENA záhradné nožnice Comfort s presne brúsenými nožmi sú vhodné pre pohodlné strihanie čerstvých konárov. Extra úzka strihacia hlava umožňuje veľmi presný strih. Ergonomicky tvarované hliníkové rukoväte s mäkkými prvkami na hornej a spodnej rukoväti prispievajú maximálnemu pohodliu pri strihaní. Nožnice majú praktický jednoručný uzáver na bezpečné skladovanie. Maximálny priemer strihaného materiálu 25 mm Typ strihu Dva brity Spodný brit Nerezová oceľ
  Cena: 38,25 €
   
 • Záhradné nožnice B/S-XL (8905-20)

  Záhradné nožnice B/S-XL (8905-20)
  Spodný nôž vyrobený z nerezovej ocele, rukoväte vystužené sklenenými vláknami, variabilná šírka otvorenia rukovätí, integrovaná pružina. GARDENA záhradné nožnice Comfort s horným nožom s nepriľnavým povlakom a spodným nožom vyrobeným z nehrdzavejúcej ocele sú optimálne vhodné pre strih kvetín, mladých výhonkov a čerstvého dreva. Extra úzka strihacia hlava umožňuje veľmi presný strih. Neobmedzené nastavenie šírky otvorenia rukovätí a ergonomicky tvarované rukoväte prispievajú maximálnemu pohodliu pri strihaní. Pružina je integrovaná do nožníc, takže ju nemožno stratiť a je tiež chránená pred nečistotami. Nožnice majú praktický jednoručný uzáver na bezpečné skladovanie. Maximálny priemer strihaného materiálu 24 mm Typ strihu Dva brity Spodný brit Nerezová oceľ
  Cena: 31,25 €
   
 • Záhradné nožnice B/M (8904-20)

  Záhradné nožnice B/M (8904-20)
  Spodný nôž vyrobený z nerezovej ocele, rukoväte vystužené sklenenými vláknami, integrovaná pružina. GARDENA záhradné nožnice Comfort s horným nožom s nepriľnavým povlakom a spodným nožom vyrobeným z nehrdzavejúcej ocele sú optimálne vhodné pre strih kvetín, mladých výhonkov a čerstvého dreva. Extra úzka strihacia hlava umožňuje veľmi presný strih. Neobmedzené nastavenie šírky otvorenia rukovätí a ergonomicky tvarované rukoväte prispievajú maximálnemu pohodliu pri strihaní. Pružina je integrovaná do nožníc, takže ju nemožno stratiť a je tiež chránená pred nečistotami. Nožnice majú praktický jednoručný uzáver na bezpečné skladovanie. Maximálny priemer strihaného materiálu 24 mm Typ strihu Dva brity Spodný brit Nerezová oceľ
  Cena: 26,65 €
   
 • Záhradné nožnice A/M (8903-20)

  Záhradné nožnice A/M (8903-20)
  Pevná nákovka, rukoväte vystužené sklenenými vláknam, integrovaná pružina. GARDENA nákovkové záhradné nožnice Comfort s horným nožom s nepriľnavým povlakom sa skvele hodia na strihanie starších, drevnatých konárov a výhonkov. Pružina je integrovaná do nožníc, takže ju nemožno stratiť a je tiež chránená pred nečistotami. Ergonomicky tvarované rukoväte s mäkkými prvkami na hornej rukoväti uľahčujú strihanie. Nožnice majú praktický jednoručný uzáver na bezpečné skladovanie. Maximálny priemer strihaného materiálu 23 mm Typ strihu Nákovka
  Cena: 24,65 €
   
 • Záhradné nožnice B/S-M (8857-20)

  Záhradné nožnice B/S-M (8857-20)
  Spodný nôž z nehrdzavejúcej ocele, rukoväte vystužené sklenenými vláknami, dve šírky otvorenia rukovätí GARDENA záhradné nožnice Classic s horným nožom s nepriľnavým povlakom a spodným nožom vyrobeným z nehrdzavejúcej ocele sú optimálne vhodné pre strih kvetín, mladých výhonkov a vetvičiek. Ergonomicky tvarované rukoväte nastaviteľné na 2 polohy otvorenia a prídavné mäkké prvky na hornej rukoväti zaisťujú pri strihaní maximálne pohodlie. Nožnice majú praktický jednoručný uzáver na bezpečné skladovanie. Maximálny priemer strihaného materiálu 22 mm Typ strihu Dva brity Spodný brit Nerezová oceľ Nože Precízny výbrus
  Cena: 16,00 €
   
 • Záhradné nožnice A/S (8855-20)

  Záhradné nožnice A/S (8855-20)
  Pevná nákovka, rukoväte vystužené sklenenými vláknami. GARDENA nákovkové záhradné nožnice Classic s horným nožom s nepriľnavým povlakom sa skvele hodia na strihanie starších, drevnatých konárov a výhonkov. Ergonomicky tvarované rukoväte s prídavnými mäkkými prvkami na hornej rukoväti zaisťujú pri strihaní maximálne pohodlie. Nožnice majú praktický jednoručný uzáver na bezpečné skladovanie. Maximálny priemer strihaného materiálu 18 mm Typ strihu Nákovka Spodný brit Presné brúsené
  Cena: 14,15 €
   
 • Záhradné nožnice B/S (8854-20)

  Záhradné nožnice B/S (8854-20)
  Spodný nôž z nehrdzavejúcej ocele, rukoväte vystužené sklenenými vláknami. GARDENA záhradné nožnice Classic s horným nožom s nepriľnavým povlakom a spodným nožom vyrobeným z nehrdzavejúcej ocele sú optimálne vhodné pre strih kvetín a mladých výhonkov. Ergonomicky tvarované rukoväte s prídavnými mäkkými prvkami na hornej rukoväti zaisťujú pri strihaní maximálne pohodlie. Nožnice majú praktický jednoručný uzáver na bezpečné skladovanie. Maximálny priemer strihaného materiálu 20 mm Typ strihu Dva brity Spodný brit Nerezová oceľ Nože Precízny výbrus
  Cena: 14,15 €
   
 • Záhradné nožnice Comfort (8792-37) NOVINKA

  Záhradné nožnice Comfort (8792-37) NOVINKA
  Tieto zvlášť pohodlné a ergonomické záhradné nožnice GARDENA Comfort majú veľmi úzku hlavu, pomocou ktorej možno mimoriadne presne strihať popínavé rastliny, kvetiny, mladé výhonky a čerstvé drevo. Vďaka roztvoreniu rukovätí s premennou veľkosťou je možné vykonať individuálne nastavenie nožníc podľa veľkosti ruky. Pohodlné rukoväte s mäkkými prvkami sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníka, dokonale sedia v ruke, sú obzvlášť pevné a majú obzvlášť dlhú životnosť. Nože nožníc sú presne brúsené a majú nepriľnavý povlak. Tieto záhradné nožnice majú žliabok pre odvod miazgy a odrezávač drôtu. Dve uchopovacie pozície umožňujú silné strihanie i rýchle odstrihovanie. Pomocou bezpečnostného zámku s jednoručnou obsluhou možno nožnice ľahko zabezpečiť jednou rukou a bezpečne skladovať. Maximálny priemer strihaných konárov je 22 mm. Záruka 25 rokov garantuje najvyššiu kvalitu.
  Cena: 39,90 €
   
 • Ráčnové nožnice na konáre SmartCut Comfort (8773-20)

  Ráčnové nožnice na konáre SmartCut Comfort (8773-20)
  Výkonné a ľahko použiteľné vďaka ráčnovému mechanizmu Ráčnové nožnice na konáre GARDENA Comfort SmartCut sú vysoko výkonné a ľahko použiteľné nákovkové nožnice na konáre, ktoré sa ľahko vyrovnajú s premenlivými strihacími podmienkami. Inovatívne ráčnová technológia, na ktorú bola podaná patentová prihláška, umožňuje nenáročné strihanie v štyroch krokoch ešte silnejších konárov a tvrdého dreva. Ráčnový mechanizmus sa aktivuje automaticky, akonáhle nie je priame strihanie dostatočne účinné - starostlivosti o dreviny je tak jednoduchá a rýchla. Pomocou ráčnových nožníc na konáre Comfort SmartCut čisto a presne odstrihnete konáre s priemerom až 45 mm. Takýto výkon zaisťuje vysoko kvalitná hliníková nákovka a presne brúsený horný nôž s nepriľnavým povlakom. Manipulácia je tiež výborná. Oválne rukoväte s nízkou hmotnosťou zaručujú vysokú stabilitu. Ergonomické úchyty s mäkkými prvky umožňujú pevné držanie a pohodlnú prácu. A ešte ďalšia vec milovníkov záhrad rozradostní: záruka 25 rokov. Maximálny priemer strihaného materiálu 45 mm Typ strihu Nákovka Nože S nepriľnavým povlakom proti rastlinných zvyškov
  Cena: 83,95 €