0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Umývacia kefa (5570-20)

  Umývacia kefa (5570-20)
  Možnosť otáčania - pre ľahké čistenie S umývacou kefou od spoločnosti GARDENA predstavuje umývanie veľa zábavy. Umývacia kefa pripojená k prívodu vody a vybavená prípojkou Original GARDENA systému má vysoko kvalitné štetiny vyrobené z PET. Môžete s ňou šetrne a efektívne čistiť chúlostivé povrchy, napríklad vozidlá, karavany atď. Stačí jednoducho jedna nákrutka vodnej násady Original GARDENA Čisté systému pripojiť k prípojke umývacej kefy. Pretože je umývacia kefa v spojke úplne otočná po 30 °, ľahko sa prispôsobí ploche určenej na čistenie. Jej pracovná šírka je 27 cm.
  Cena: 24,00 €
   
 • Kefa na drhnutie so sťahovačom vody(5566-20)

  Kefa na drhnutie so sťahovačom vody(5566-20)
  Kefa na drhnutie so sťahovačom vody od spoločnosti GARDENA pripojenú k prívodu vody je možné pomocou pripojenia Original GARDENA systému ľahko pripojiť k vodnej násade GARDENA Clean systému. Toto príslušenstvo Original GARDENA Clean systému predstavuje dva výrobky v jednom: najskôr sú pomocou tuhých štetín kefy uvoľnené nečistoty a potom je pomocou stierky odstránená voda a špina. Obzvlášť ľahko možno čistiť odolné povrchy, ako sú terasy, cestičky, pivnice, garáže alebo príjazdové cesty. Špeciálna plochá rozprašovacia tryska podporuje intenzívne čistenie a uvoľňuje nepoddajné nečistoty. Vďaka mimoriadnej šírke 43 cm je možné čistenie vykonávať veľmi rýchlo. Vďaka odolnej obrube z pórovitej gumy je stierka ideálny pre odstraňovanie zvyškovej vody, napríklad po celodennom daždi. Pre optimalizovanú práci - kefa so stierkou od spoločnosti GARDENA.
  Cena: 26,59 €
   
 • Kefa na drhnutie Comfort (5568-20)

  Kefa na drhnutie Comfort (5568-20)
  Kefa na drhnutie Comfort pre odolné podlahové plochy Kefa na drhnutie Comfort je pripojená k prívodu vody a možno ju pripojiť ku všetkým vodným násadám Original GARDENA Clean systému. Kefa na drhnutie GARDENA Comfort dokáže odstrániť aj nepoddajné nečistoty. 27 cm široké príslušenstvo Original GARDENA Clean systému s rôzne dlhými štetinami zaručuje intenzívne čistenie, obzvlášť nerovných povrchov, spojov a priehlbín. Trvalá podpora čistiaceho efektu je zabezpečená pomocou špeciálnej plochej rozprašovacie trysky a škrabky. Kefa na drhnutie Comfort je obzvlášť vhodná pre dôkladné čistenie odolných povrchov, ako sú terasy, záhradné cestičky, príjazdové cesty atď. Čistite ľahko a efektívne - s kefou na drhnutie GARDENA Comfort.
  Cena: 19,50 €