0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Umývacia kefa (5570-20)

  Umývacia kefa (5570-20)
  Možnosť otáčania - pre ľahké čistenie S umývacou kefou od spoločnosti GARDENA predstavuje umývanie veľa zábavy. Umývacia kefa pripojená k prívodu vody a vybavená prípojkou Original GARDENA systému má vysoko kvalitné štetiny vyrobené z PET. Môžete s ňou šetrne a efektívne čistiť chúlostivé povrchy, napríklad vozidlá, karavany atď. Stačí jednoducho jedna nákrutka vodnej násady Original GARDENA Čisté systému pripojiť k prípojke umývacej kefy. Pretože je umývacia kefa v spojke úplne otočná po 30 °, ľahko sa prispôsobí ploche určenej na čistenie. Jej pracovná šírka je 27 cm.
  Cena: 27,19 €
   
 • Kefa na drhnutie so sťahovačom vody(5566-20)

  Kefa na drhnutie so sťahovačom vody(5566-20)
  Kefa na drhnutie so sťahovačom vody od spoločnosti GARDENA pripojenú k prívodu vody je možné pomocou pripojenia Original GARDENA systému ľahko pripojiť k vodnej násade GARDENA Clean systému. Toto príslušenstvo Original GARDENA Clean systému predstavuje dva výrobky v jednom: najskôr sú pomocou tuhých štetín kefy uvoľnené nečistoty a potom je pomocou stierky odstránená voda a špina. Obzvlášť ľahko možno čistiť odolné povrchy, ako sú terasy, cestičky, pivnice, garáže alebo príjazdové cesty. Špeciálna plochá rozprašovacia tryska podporuje intenzívne čistenie a uvoľňuje nepoddajné nečistoty. Vďaka mimoriadnej šírke 43 cm je možné čistenie vykonávať veľmi rýchlo. Vďaka odolnej obrube z pórovitej gumy je stierka ideálny pre odstraňovanie zvyškovej vody, napríklad po celodennom daždi. Pre optimalizovanú práci - kefa so stierkou od spoločnosti GARDENA.
  Cena: 26,59 €
   
 • Kefa na drhnutie Comfort (5568-20)

  Kefa na drhnutie Comfort (5568-20)
  Kefa na drhnutie Comfort pre odolné podlahové plochy Kefa na drhnutie Comfort je pripojená k prívodu vody a možno ju pripojiť ku všetkým vodným násadám Original GARDENA Clean systému. Kefa na drhnutie GARDENA Comfort dokáže odstrániť aj nepoddajné nečistoty. 27 cm široké príslušenstvo Original GARDENA Clean systému s rôzne dlhými štetinami zaručuje intenzívne čistenie, obzvlášť nerovných povrchov, spojov a priehlbín. Trvalá podpora čistiaceho efektu je zabezpečená pomocou špeciálnej plochej rozprašovacie trysky a škrabky. Kefa na drhnutie Comfort je obzvlášť vhodná pre dôkladné čistenie odolných povrchov, ako sú terasy, záhradné cestičky, príjazdové cesty atď. Čistite ľahko a efektívne - s kefou na drhnutie GARDENA Comfort.
  Cena: 23,79 €
   
 • Cl - Čistič okien so stierkou (5564-20)

  Cl - Čistič okien so stierkou (5564-20)
  Univerzálna čistiaca textília z mikrovlákien Čistič okien so stierkou od spoločnosti GARDENA je pripojený k prívodu vody a je vybavený prípojkou Original GARDENA systému. S čističom okien so stierkou od spoločnosti GARDENA získate dva produkty v jednom. Pomocou textílie z mikrovlákien navlhčíte sklenený povrch a pomocou stierky vodu zo skla zotriete. Tým je umožnené dôkladné a účinné čistenie ľubovoľného skleneného povrchu. Čistič okien so stierkou od spoločnosti GARDENA je možné pripojiť ku všetkým vodným násadám Original GARDENA Clean systému (č.v. 5552-20, 5550-20, 5554-20). V závislosti od situácie je možné čistič okien použiť ako ručný nástroj alebo je možné ho pripojiť k vodnej násade. Vysoko kvalitná textília z mikrovlákien zaručuje intenzívne čistenie. Možno ju ľahko sňať a prať v práčke pri 60 °. Čistič okien od spoločnosti GARDENA má otočnú prípojku, ktorú možno otáčať o 360 °. Vďaka tomu je tento produkt veľmi flexibilný a ľahko použiteľný v ľubovoľnom pracovnom prostredí. Je možné taktiež namontovať otočný kĺb, takže možno ľahko pripojiť stierku. Stierka je vyrobená z vysoko kvalitnej a odolnej gumy. Získate tak čisté okná bez šmúh. Čistič okien od spoločnosti GARDENA má pracovnú šírku 31 cm. Ďalšiu podporu pri čistení získate vďaka čističu skla od spoločnosti GARDENA (č.v. 5730-20).
  Cena: 31,29 €