0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Zavlažovacie hodiny (1169-20)

  Zavlažovacie hodiny (1169-20)
  Zavlažovacie hodiny od spoločnosti GARDENA sú pripojené k vodovodnému kohútiku a automaticky vypínajú zavlažovanie vašej záhrady, napríklad pomocou zavlažovačov alebo systémov s kvapkačmi, ako je Micro-Drip-System. Časy zavlažovania možno programovať v rozmedzí 5 až 120 minút. Zavlažovacie hodiny spúšťajú zavlažovanie okamžite po nastavení dĺžky závlahy a automaticky vypínajú prúdenie vody po uplynutí naprogramovaného času. Pre náhodné zavlažovanie možno tiež nastaviť na trvalý prietok vody. Pre prevádzku nie je vyžadovaná batéria.
  Cena: 31,35 €
   
 • Zavlažovací počítač FlexControl (1883-29)

  Zavlažovací počítač FlexControl (1883-29)
  GARDENA zavlažovací počítač FlexControl vám uľahčí zavlažovanie záhrady, napríklad vám pomôže pri prevádzke postrekovačov, zavlažovacích systémov, ako je GARDENA Micro-Drip-System alebo GARDENA Sprinkler-System. Zavlažovací počítač je priamo pripojený na vodovodný kohútik a spoľahlivo riadi zavlažovanie podľa naprogramovaného času a trvania. To znamená, že sa nemusíte o zavlažovanie starať - ani v každodennom živote, ani počas Vašej dovolenky. Pohodlné: odnímateľný ovládací panel pre ľahšie naprogramovanie. Prehľadné zobrazenie: jasné usporiadanie LC displeja sa zobrazia vybraté nastavenia, napríklad deň v týždni, frekvencia zavlažovania atď. Programovanie je intuitívne a veľmi jednoduché. Vyberte začiatok zavlažovania, dĺžku trvania zavlažovania a frekvenciu pomocou otočného gombíka a klávesov. Navyše: môžete si vybrať konkrétne dni, ktoré požadujete. Potom stačí programovaciu časť pripojiť späť na ovládací panel. Potom, čo ste upravili nastavenie, bude počítač riadiť zavlažovanie presne podľa Vašich predstáv. A môžete si užívať voľného času! S alkalickou batériou 9 V ​​(nie je súčasťou dodávky), bude váš zavlažovací počítač FlexControl fungovať spoľahlivo po dobu približne jedného roka. Ešte spoľahlivejšie: nízka kapacita batérie je indikovaná na displayi. Takže presne viete, kedy je nutné batériu vymeniť. Ďalšou možnosťou je pripojiť k zavlažovaciemu počítaču dažďový senzor alebo čidlo pôdnej vlhkosti. Má to jednu veľkú výhodu: keď prší alebo v prípade, že je pôda už dostatočne vlhká, naprogramované zavlažovanie sa nevykoná, a tým ušetríte cenné vodné zdroje.
  Cena: 49,99 €
   
 • Zavlažovací počítač MasterControl (1864-29)

  Zavlažovací počítač MasterControl (1864-29)
  Zavlažovací počítač MasterControl plus od spoločnosti GARDENA je pripojený k vodovodnému kohútiku a reguluje automatické zavlažovanie vašej záhrady, napríklad pomocou zavlažovačov, systémov s kvapkačmi, ako je Micro-Drip-System alebo GARDENA Sprinklersystém. Programovanie časov zavlažovania je jednoduché: prevádzkovú jednotku s rozmerným a jasným displejom možno pre jednoduché programovanie odpojiť. Rozmerný displej pomocou pokynov na obrazovke v desiatich voliteľných jazykoch vysvetľuje, ktoré programovacie kroky sa majú vykonať a v akom poradí. Pomocou veľkého, otočného gomníka možno rýchlo prekontrolovať požadované údaje. Každý deň možno vybrať až šesť nezávislých programov alebo zavlažovacích intervalov s trvaním od jednej minúty po 9 hodín a 59 minút. Dodatočná flexibilita: je tiež možné voľne voliť požadované zavlažovanie. V kombinácii s automatickým rozdeľovačom vody od spoločnosti GARDENA možno samostatne regulovať až šesť rôznych pripojených zariadení. Pre prevádzku šetriacu vodou možno pripojiť dažďový senzor alebo čidlo pôdnej vlhkosti od spoločnosti GARDENA. Je možné tiež zavlažovanie regulované výhradne pomocou čidla pôdnej vlhkosti. Pre prevádzku zavlažovacieho počítača MasterControl plus od spoločnosti GARDENA je nutná 9 V alkalická batéria (nie je súčasťou dodávky). Tým je zaistená bezpečná prevádzka po dobu približne jedného roka. Integrovaný ukazovateľ úrovne nabitia batérie informuje o nutnosti jej výmeny.
  Cena: 137,99 €
   
 • Zavlažovací počítač MultiControl duo (1874-29)

  Zavlažovací počítač MultiControl duo (1874-29)
  S GARDENA zavlažovacím počítačom MultiControl duo plus môžete zavlažovať dve rôzne oblasti záhrady. Napríklad trávnik za domom a záhon v predzáhradke. Obidva výstupy možno individuálne naprogramovať. To znamená, že: môžete individuálne zvoliť začiatok zavlažovania, dĺžku zavlažovania a početnosť. Na každom výstupe môžu byť naprogramované až tri zavlažovacie cykly za deň v trvaní až 3 h 59 min. Praktický ovládací panel zavlažovacieho počítača možno odňať pre jednoduché programovanie. Funkcie je možné zvoliť stlačením tlačidla. Vďaka intuitívnemu ovládaniu a zobrazeniu všetkých údajov krok za krokom je programovanie veľmi jednoduché. A vďaka veľkému displeju sú všetky informácie jasne viditeľné. Pre úsporu vody možno na každý výstup pripojiť buď GARDENA dažďový senzor alebo čidlo pôdnej vlhkosti. Ich inteligentná funkcia preruší alebo zabráni automatické zavlažovanie, ak je pôda dostatočne vlhká alebo keď začne pršať. Obidva výstupy je možné ovládať aj výhradne pomocou senzora. S nočným programom sa zavlažovanie začne automaticky, akonáhle pripojené čidlo pôdnej vlhkosti zaznamená sucho. Zavlažovací počítač je vhodný pre vodovodné kohútiky so závitom 26,5 mm (G ¾) - a 33,3 mm (G1), prevádzkový tlak 0,5 až 12 barov. Životnosť zavlažovacieho počítača s jednou 9 V ​​alkalickou batériou je cca 1 rok. Ukazovateľ stavu nabitia batérie sa na displeji zobrazí, keď je potreba batériu vymeniť. Batéria nie je súčasťou balenia.
  Cena: 129,90 €
   
 • Smart senzor, zavlažovací počítač - súprava (19102-20)

  Smart senzor, zavlažovací počítač - súprava (19102-20)
  Zavlažovanie podľa potrieb pomocou aplikácie GARDENA smart GARDENA smart senzor, zavlažovací počítač - súprava, pozostávajúci zo smart zavlažovacieho počítača, smart vstupnej brány a smart senzoru, automaticky riadi prívod vody do vašej záhrady, a tým zaisťuje flexibilný manažment vody v súlade s požiadavkami rastlín. Súprava je ideálne vhodná pre automatické zavlažovanie pomocou systému GARDENA Micro-Drip alebo GARDENA Sprinklersystem. Nastavenie zavlažovania : Zavlažovacie cykly za deň 6, Dĺžka zavlažovania 0 h 1 min - 10 h 0 min, Frekvencia zavlažovania až 6 zavlažovaní denne, voľba ľubovoľného dňa v týždni Zásobovanie energiou 2 x AA 1,5 V alkalická batéria (LR6, nie sú súčasťou balenia) Prevádzkový tlak, min. 0.5 bar Prevádzkový tlak, max. 12 bar Závit 26,5 mm (G3/3), 33,3 mm (G1)
  Cena: 498,00 €
   
 • Smart zavlažovací počítač, riadenie - súprava (19103-20)

  Smart zavlažovací počítač, riadenie - súprava  (19103-20)
  Účinné riadenie vody pomocou aplikácie GARDENA smart GARDENA smart súprava pre riadenie zavlažovania, skladajúca sa zo smart zavlažovacieho počítača a smart vstupnej brány, automaticky riadi prísun vody do vašej záhrady, a tým umožňuje flexibilné zavlažovanie vašich rastlín podľa ich potrieb. Súprava je ideálna pre automatické zavlažovanie pomocou systému GARDENA Micro-Drip alebo GARDENA Sprinklersystem. Smart zavlažovací počítač spoľahlivo riadi zavlažovanie vašich rastlín každý deň, dokonca i keď nie ste doma. Osvedčená a vyskúšaná technika ventilov zaručuje silné prepojenie medzi zavlažovacím počítačom, zdrojom vody a koncovým výrobkom. Jednoduchým stlačením tlačítka na zavlažovacom počítači a získate prehľad o sile signálu, nabití batérie a stave aktívneho zavlažovania pomocou LED, ktoré sú umiestnené priamo na zariadení. Ak je nutná okamžitá závlaha, môžete ju spustiť priamo opätovným stlačením tlačítka. Vďaka integrovanému tepelnému čidlu vysiela smart zavlažovací počítač automaticky upozornenie do aplikácie GARDENA smart predtým než teplota príliš poklesne. Potom je potrebné odstaviť zavlažovací systém z prevádzky a uskladniť zariadenie v nezamŕzajúcich priestoroch. Riadenie zavlažovania : Zásobovanie energiou 3 x AA 1,5 V alkalická batéria (LR6, nie je súčasťou balenia) Prevádzkový tlak, min. 0.5 bar Prevádzkový tlak, max. 12 bar Závit 26,5 mm (G3/3), 33,3 mm (G1) Zavlažovacie cykly za deň 6 Dĺžka zavlažovania 0 h 1 min - 10 h 0 min Frekvencia zavlažovania až 6 zavlažovaní denne, voľba ľubovoľného dňa v týždni Senzor : Zásobovanie energiou 3 x AA 1,5 V alkalická batéria (LR6, nie je súčasťou balenia)
  Cena: 221,00 €
   
 • Smart riadenie zavlažovania - súprava (19108-20)

  Smart riadenie zavlažovania - súprava (19108-20)
  Smart riadenie zavlažovania pre až šesť zavlažovaných oblastí GARDENA smart riadenie zavlažovania umožňuje flexibilné riadenie až šesť samostatných zavlažovaných oblastí pomocou aplikácie systému smart, napríklad v systéme GARDENA Micro-Drip alebo Sprinkler. Systém dovoľuje individuálne intervaly zavlažovania pre ideálne zavlažovanie oblastí s rastlinami s rozdielnou potrebou vody. V spojení so GARDENA smart senzorom (nie je súčasťou balenia) sa zabráni zbytočnému zavlažovaniu jednotlivých oblastí, čo zaručuje optimálne hospodárenie s vodou. Smart brána zaisťuje centrálne sieťové prepojenie prostredníctvom pripojenia na internet za použitia existujúceho routera. Týmto spôsobom funguje ako jadro smart systému umožňujúce bezdrôtovú sieťovú komunikáciu medzi všetkými zariadeniami GARDENA smart system v záhrade a aplikáciou GARDENA smart. Spoľahlivé a pohodlné smart riadenie zavlažovania GARDENA zavlaží celú záhradu. Možno pripojiť až 6 zavlažovacích ventilov 24 V, a to znamená, že je schopné riadiť zavlažovanie až u šiestich samostatných zavlažovaných oblastí. Použitím voľnej GARDENA smart aplikácie pre iOS, Android a Web máte svoju záhradu neustále pod kontrolou, nech ste kdekoľvek. GARDENA smart riadenie zavlažovania možno riadiť pomocou smart aplikácie. Každej zavlažovanej oblasti možno priradiť samostatný zavlažovací program. Dni zavlažovania a cykly možno vybrať individuálne a tiež nastavenie dĺžky zavlažovania je flexibilné podľa potreby. Smart gateway umožňuje bezkáblovú sieťovú komunikáciu medzi všetkými prístrojmi GARDENA smart system a aplikáciou GARDENA smart. Stabilné a bezpečné prepojenie prebieha pomocou špeciálnej výkonnej rádiovej technológie. Dve integrované vysoko výkonné antény zaisťujú stabilné a bezpečné prepojenie aj v rozsiahlych oblastiach.
  Cena: 298,00 €
   
 • Smart riadenie zavlažovania, senzor - súprava (19109-20)

  Smart riadenie zavlažovania, senzor - súprava  (19109-20)
  Smart riadenie zavlažovania až šiestich zavlažovaných oblastí GARDENA smart riadenie zavlažovania umožňuje flexibilné riadenie až šiestich samostatných zavlažovaných oblastí pomocou aplikácie systému smart, napríklad v systéme GARDENA Micro-Drip alebo Sprinkler. Systém dovoľuje individuálne intervaly zavlažovania pre ideálne zavlažovanie oblastí s rastlinami s rozdielnou potrebou zavlažovania. V spojení s GARDENA smart senzorom (nie je súčasťou balenia) sa zabráni zbytočnému zavlažovaniu jednotlivých oblastí, čo zaručuje optimálne hospodárenie s vodou. Smart brána zaisťuje centrálne sieťové prepojenie prostredníctvom pripojenia na internet za použitia existujúceho routera. Týmto spôsobom funguje ako jadro inteligentného systému umožňujúce bezdrôtovú sieťovú komunikáciu medzi všetkými zariadeniami GARDENA smart system v záhrade a aplikáciou GARDENA smart. GARDENA smart riadenie zavlažovania je vďaka triede ochrany IP X4 odolné voči striekajúcej vode, a preto je vhodné pre vonkajšie použitie. Smart gateway umožňuje bezkáblovú sieťovú komunikáciu medzi všetkými prístrojmi GARDENA smart system a aplikáciou GARDENA smart. Stabilné a bezpečné prepojenie prebieha pomocou špeciálnej výkonnej rádiovej technológie. Dve integrované vysoko výkonné antény zaisťujú stabilné a bezpečné prepojenie aj v rozsiahlych oblastiach.
  Cena: 398,00 €
   
 • Robotická kosačka Smart SILENO life 750 - súprava (19113-32)

  Robotická kosačka Smart SILENO life 750 - súprava (19113-32)
  Smart robotická kosačka pre záhrady do 750 m² Objavte inovácie v oblasti záhradníctva a pohodlia pri kosení trávnika pomocou svojej chytrej robotickej kosačky: súprava Gardena smart SILENO life 750 m²! Vďaka inteligentnému systému GARDENA je vaša kosačka plne pripojená. Chytré ovládanie EasyApp vám dáva slobodu starať sa o vašu stredne veľkú záhradu odkiaľkoľvek. Tento efektívny pomocník v záhrade je obzvlášť tichý a pyšne poskytuje najlepšiu úroveň hluku vo svojej triede pri púhych 57 db (A), vy a vaši susedia si môžete užiť pokoj vo vašej záhrade, zatiaľ čo kosačka tvrdo pracuje. Sofistikovaný nástroj CorridorCut vedie robotickú kosačku pri kosení v úzkych priestoroch a tesných rohoch so šírkou iba 60 centimetrov. CorridorCut bude navigovať vašu robotickú kosačku zo slepých uličiek. Nemusíte dokosiť oblasti ručne, váš robo-záhradník za vás urobí aj tie zákerné kúsky. Inteligentná aplikácia GARDENA má pomocníka pri plánovaní, ktorý vám pomôže udržiavať vašu záhradu v poriadku. Robot, ktorý sa drží vášho plánu, ale riadi sa funkciou SensorControl, sám príde na to, ako často váš trávnik potrebuje úpravu. Spustí sa presne podľa frekvencie v závislosti od rastu trávy, tento efektívny malý záhradník ide do práce, len keď je to potrebné. Inovatívna funkcia Spot Cutting, kosenie v špirále, umožňuje vašej sekačke smart SILENO life pracovať v ďalších ťažko dostupných oblastiach. Akonáhle je práca hotová, smart SILENO life sa automaticky vráti domov do nabíjacej stanice. Táto odolná kosačka na trávu je navrhnutá pre všetky ročné obdobia, je skutočný hrdina automatického počasia a terénu. Robotická kosačka detekuje, či je zem zamrznutá, a pozastaví svoj program, kým nerozmrzne. Dokáže dokonca zvládnuť svahy a sklon až do 35 percent. Táto kosačka smart SILENO life má rad užitočných funkcií, ktoré môžete objaviť prostredníctvom aplikácie GARDENA smart. EasyConfig vás prevedie inštaláciou, automatický plán znamená, že môžete veriť, že smart SILENO life vie, kedy a ako kosiť trávnik, a pomocou SmartHome môžete svoju smart SILENO life ovládať hlasom prostredníctvom virtuálneho asistenta Alexa. Knižnica rastlín vám navyše umožní objaviť všetko, čo potrebujete vedieť o svete rastlín. S naším radom GARDENA smart a smart SILENO life získate naozaj úplný inteligentný zážitok: inteligentné robotické kosačky. SILENO. Hranice pracovnej oblasti 750 m² ±20 % Systém nabíjania Automatický Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy 35 % Informačný panel MonoChrome Graphical Display 2,1” Timer (časový spínač) Áno Typ rukoväte Integrovaná Typ akumulátora Li-Ion Typická doba nabíjania 60 min Priemerný čas kosenia na jedno nabitie 65 min Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití 4 kWh Systém kosenia 3 otočné nože ostré ako britva Výška kosenia, min – max 20 – 50 mm Šírka záberu, cm 22 cm Hladina akustického výkonu garantovaná, db(A) 58 dB(A) Alarm Áno PIN kód Áno Senzor zdvihnutia Áno Senzor náklonu Áno Príslušenstvo na inštaláciu Ohraničujúci vodič 200 m Skoby 300 ks
  Cena: 1 207,00 €
   
 • Smart zásuvka na diaľkové ovládanie (19095-26)

  Smart zásuvka na diaľkové ovládanie (19095-26)
  Adaptér s aplikáciou na riadenie záhrady GARDENA smart zásuvka na diaľkové ovládanie je jednoduché riešenie pre integráciu svetelných a elektrických zariadení do GARDENA smart system. Nový adaptér je riadený aplikáciou podľa času nastaveného v aplikácii alebo pomocou funkcie timer, napríklad pre osvetlenie záhrady, fontánku alebo jazierkové čerpadlo. GARDENA zásuvka na diaľkové ovládanie je odolná voči striekajúcej vode, vďaka čomu je vhodná pre vonkajšie použitie. Pre používanie zásuvky je nutná GARDENA smart gateway. Táto gateway je súčasťou všetkých štartovacích súprav GARDENA smart system. GARDENA smart adaptér se jednoducho zapojí do existujúcej elektrickej zásuvky a je tak okamžite pripravený na použitie. Použitím voľnej GARDENA smart aplikácie pre iOS, Android a Web máte svoju záhradu neustále pod kontrolou, nech ste kdekoľvek. GARDENA smart adaptér možno riadiť pomocou smart aplikácie. Adaptér má tiež funkciu časovača, ktorý možno nastaviť vytvorením časového plánu v aplikácii. GARDENA smart adaptér je vďaka triede ochrany IP 44 odolný voči striekajúcej vode a je vhodný pre vonkajšie použitie.
  Cena: 60,55 €
   
 • Smart domáci vodný automat (19080-20)

  Smart domáci vodný automat (19080-20)
  Využitie v domácnosti i v záhrade – GARDENA smart system GARDENA smart domáci vodný automat je možné použiť na zásobovanie domácnosti úžitkovou vodou, na splachovanie toalety a pre práčku. Môže sa však využívať aj ako časovo riadené záhradné čerpadlo. Pre kompletné ovládanie všetkých funkcií čerpadla stačí len rýchly pohľad na aplikáciu GARDENA smart nainštalovanú vo vašom smartphone alebo tablete. Informácie o tlaku, objeme vody alebo možných poruchách a ich odstránení je možné jednoducho zobraziť dotykom špičky prsta. Smart domáci vodný automat je vybavený jet čerpadlom s výkonom 1 300 W, ktoré rýchlo, spoľahlivo a ticho načerpá až 5 000 litrov vody za hodinu. Inovatívny spätný ventil zaručuje rýchle sanie. Integrovaný program pre malé odbery vody zabezpečuje spoľahlivú prevádzku aj pri malej spotrebe. Sklopná rukoväť na prístroji dovoľuje úsporu miesta pri skladovaní a ľahkú prepravu. Pre tento výrobok je nutné zakúpiť GARDENA smart gateway. Táto gateway je súčasťou všetkých štartovacích súprav GARDENA smart system. Špecifikácia: Menovitý výkon, W 1300 W Maximálna výtlačná kapacita 5000 l/h Maximálny tlak 5 bar Maximálna samonasávacia výška 8 m Maximálna výtlačná výška head 50 m Dĺžka kábla 1.5 m Typ napájacieho kábla H07 RNF Elektrická ochranná trieda IP X4
  Cena: 402,60 €
   
 • Smart zavlažovací počítač (19031-20)

  Smart zavlažovací počítač (19031-20)
  Automatické zavlažovánie pomocou smart aplikácie GARDENA smart zavlažovací počítač automaticky riadi prívod vody do vašej záhrady a tým zaisťuje flexibilné zavlažovanie vašich rastlín podľa ich potrieb. Pre tento výrobok je nutné zakúpiť GARDENA smart gateway. Táto gateway je súčasťou všetkých štartovacích súprav GARDENA smart system Parametre: Zavlažovacie cykly za deň 6 Dĺžka zavlažovania 0 h 1 min - 10 h 0 min Frekvencia zavlažovania až 6 zavlažovaní denne, voľba ľubovoľného dňa v mesiaci
  Cena: 168,00 €
   
 • Smart pôdny senzor (19030-20)

  Smart pôdny senzor (19030-20)
  GARDENA smart pôdny senzor sa veľmi ľahko zastrčí do pôdy do blízkosti rastliny a meria vonkajšiu teplotu a intenzitu svetla. GARDENA smart pôdny senzor predstavuje ideálne rozšířenie GARDENA smart system štartovacej súpravy. Pre tento výrobok je nutné zakúpiť GARDENA smart gateway. Táto gateway je súčasťou všetkých štartovacích súprav GARDENA smart system. GARDENA smart senzor meria vlhkosť pôdy tam, kde je to najdôležitejšie - pri koreňoch rastlín. Funguje spoľahlivo v pôdach s rôznou kvalitou. GARDENA smart senzor zaznamenává teplotu a intenzitu svetla a tieto informácie odosiela do aplikácie GARDENA smart. Zavlažovací počítač je možné nastaviť na základe týchto nameraných hodnôt. Parametre : Vlhkosť 0 % - 100 %, intezita svetla 0 lx - 200000 lx, teplota (°C) -1 °C - + 50 °C, napájanie :2 x AA 1,5 V alkalická batéria (LR6, nie sú súčasťou balenia)
  Cena: 128,00 €
   
 • Zavlažovací počítač Master (1892-29)

  Zavlažovací počítač Master (1892-29)
  Pre individuálne automatické a úsporné zavlažovanie S GARDENA zavlažovacím počítačom Master je možné riadiť zavlažovanie flexibilne a individuálne. Je možné vytvoriť až šesť rôznych a nezávislých programov. Prevádzku zabezpečuje batéria; zavlažovací počítač možno priamo pripojiť na vodovodný kohútik a ľahko ovládať len pomocou otočného a stlačovacieho gombíka pre výber dát a a ich potvrdenie. Ľahko čitateľný LC display s úplnou grafikou prehľadne zobrazuje všetky nastavenia. Ponuku je možné zobraziť v 10 jazykoch. Riadiaca jednotka odolná voči poveternostným vplyvom je odnímateľná. Je veľmi ľahké centrálne dobu zavlažovania prispôsobiť alebo zavlažovanie počas daždivého počasia zastaviť. Zariadenie je ideálne pre riadenie GARDENA rozdeľovača vody automatic. Zavlažovací počítač Master je možné kombinovať s GARDENA čidlom pôdnej vlhkosti. Dĺžka zavlažovania : 0 h 1 min - 4 h 0 min, Frekvencia zavlažovania: individuálna na každý deň
  Cena: 105,85 €
   
 • Zavlažovací počítač Select (1891-29)

  Zavlažovací počítač Select (1891-29)
  Flexibilné automatické zavlažovanie S GARDENA zavlažovacím počítačom Select je možné riadiť zavlažovanie flexibilne a individuálne. Je možné vytvoriť až tri rôzne a nezávislé programy. Prevádzku zabezpečuje batéria; zavlažovací počítač možno priamo pripojiť na vodovodný kohútik a ľahko ovládať len pomocou otočného a stlačovaciehoho gombíka pre výber dát a a ich potvrdenie. Ľahko čitateľný LC displej prehľadne zobrazuje všetky nastavenia. Riadiaca jednotka odolná voči poveternostným vplyvom je odnímateľná. Zavlažovací počítač Select sa dá kombinovať s GARDENA čidlom pôdnej vlhkosti. Dĺžka zavlažovania : 0 h 1 min - 3 h 0 min, Frekvencia zavlažovania: individuálna na každý deň
  Cena: 58,20 €
   
 • Zavlažovací počítač Flex (1890-29)

  Zavlažovací počítač Flex (1890-29)
  Pre jednoduché automatické zavlažovanie na balkónoch a terasách S GARDENA zavlažovacím počítačom Flex je možné riadiť zavlažovanie na balkónoch, strešných terasách alebo dvoroch flexibilne a veľmi ľahko. Prevádzku zabezpečuje batéria; zavlažovací počítač možno priamo pripojiť na vodovodný kohútik a ľahko ovládať pomocou moderného vonkajšieho otočného prvku pre výber dát a potvrdzovacieho tlačidla. Ľahko čitateľný LC displej prehľadne zobrazuje všetky nastavenia. Riadiaca jednotka odolná voči poveternostným vplyvom je odnímateľná. Pomocou zavlažovacieho počítača Flex sa dajú nastaviť časy zavlažovania v cykloch sekúnd, takže je ideálne použiť ich pre kvapkový zavlažovací systém. Tento zavlažovací počítač je možné kombinovať s GARDENA čidlom pôdnej vlhkosti. Dĺžka zavlažovania :1 sec - 99 min, Frekvencia zavlažovania: každé 4/6/8/12/24/48/72 hodiny
  Cena: 48,20 €
   
 • Zavlažovací počítač EasyControl (1881-29)

  Zavlažovací počítač EasyControl (1881-29)
  GARDENA zavlažovací počítač FlexControl vám uľahčí zavlažovanie záhrady, napríklad vám pomôže pri prevádzke postrekovačov, zavlažovacích systémov, ako je GARDENA Micro-Drip-System alebo GARDENA Sprinkler-System. Zavlažovací počítač je priamo pripojený na vodovodný kohútik a spoľahlivo riadi zavlažovanie podľa naprogramovaného času a trvania. To znamená, že sa nemusíte o zavlažovanie starať - ani v každodennom živote, ani počas Vašej dovolenky. Pohodlné: odnímateľný ovládací panel pre ľahšie naprogramovanie. Prehľadné zobrazenie: jasné usporiadanie LC displeja sa zobrazia vybraté nastavenia, napríklad deň v týždni, frekvencia zavlažovania atď. Programovanie je intuitívne a veľmi jednoduché. Vyberte začiatok zavlažovania, dĺžku trvania zavlažovania a frekvenciu pomocou otočného gombíka a klávesov. Navyše: môžete si vybrať konkrétne dni, ktoré požadujete. Potom stačí programovaciu časť pripojiť späť na ovládací panel. Potom, čo ste upravili nastavenie, bude počítač riadiť zavlažovanie presne podľa Vašich predstáv. A môžete si užívať voľného času! S alkalickou batériou 9 V ​​(nie je súčasťou dodávky), bude váš zavlažovací počítač FlexControl fungovať spoľahlivo po dobu približne jedného roka. Ešte spoľahlivejšie: nízka kapacita batérie je indikovaná na displayi. Takže presne viete, kedy je nutné batériu vymeniť. Ďalšou možnosťou je pripojiť k zavlažovaciemu počítaču dažďový senzor alebo čidlo pôdnej vlhkosti. Má to jednu veľkú výhodu: keď prší alebo v prípade, že je pôda už dostatočne vlhká, naprogramované zavlažovanie sa nevykoná, a tým ušetríte cenné vodné zdroje.
  Cena: 41,50 €
   
 • Smart robotická kosačka SILENO life 1250 - súprava (19115-32)

  Smart robotická kosačka SILENO life 1250 - súprava (19115-32)
  Smart robotická kosačka pre záhrady do 1.250 m² Objavte pohodlie záhradných inovácií a kosenie trávnika pomocou svojej chytrej robotickej kosačky: GARDENA smart SILENO life 1 250 m² ako súprava! Vďaka GARDENA smart systému je vaša kosačka plne pripojená. Smart ovládanie EasyApp vám dáva možnosť postarať sa o vašu veľkú záhradu, nech ste kdekoľvek. Tento efektívny pomocník v záhrade je obzvlášť tichý a pyšne ponúka najlepšiu úroveň hluku vo svojej triede, a to iba 57 db (A), takže vy aj vaši susedia si môžete užiť pokoj vo vašej záhrade, zatiaľ čo on vykonáva ťažkú ​​prácu za vás. Sofistikovaný nástroj CorridorCut vedie robotickú kosačku pri kosení v úzkych priestoroch a tesných rohoch so šírkou iba 60 centimetrov. CorridorCut naviguje vašu robotickú kosačku zo slepých uličiek. Nemusíte potom dovysekávať určité oblasti ručne, váš robotický záhradník za vás urobí aj tieto zákerné miesta. Aplikácia GARDENA smart disponuje asistentom plánovania, ktorý vám pomôže udržiavať vašu záhradu v poriadku. Robot, ktorý sa drží vášho plánu, ale riadi sa funkciou SensorControl, sám rozhodne, ako často váš trávnik potrebuje úpravu. Začne pracovať v pravú chvíľu podľa rastu trávy, tento efektívny malý záhradník ide do práce len vtedy, keď je to potrebné. Inovatívna funkcia Spot Cutting, kosenie v špirále, umožňuje vašej kosačke SILENO life pracovať aj v ťažko dostupných oblastiach. Po ukončení práce sa smart SILENO life automaticky vráti domov do nabíjacej stanice. Táto odolná kosačka na trávu je navrhnutá pre všetky ročné obdobia, je to skutočný hrdina automatického počasia a terénu. Robotická kosačka detekuje, keď je pôda zamrznutá, a pozastaví svoj program, kým sa nerozmrazí. Zvládne dokonca svahy a sklon až do 35 percent. Táto kosačka smart SILENO life má rad užitočných funkcií, ktoré môžete objaviť prostredníctvom aplikácie GARDENA smart. Funkcia EasyConfig vás prevedie inštaláciou, Auto Schedule (plán) znamená, že sa môžete spoľahnúť na to, že smart SILENO life vie, kedy a ako kosiť trávnik, a pomocou SmartHome môžete svoju smart SILENO life ovládať hlasom prostredníctvom virtuálneho asistenta Alexa. Knižnica rastlín vám navyše umožní objaviť všetko, čo potrebujete vedieť o svete rastlín. S naším radom výrobkov GARDENA smart a smart SILENO life získate naozaj úplný smart zážitok: inteligentné robotické kosačky. SILENO. Hranice pracovnej oblasti 1250 m² ±20 % Systém nabíjania Automatický Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy 35 % Informačný panel MonoChrome Graphical Display 2,1” Timer (časový spínač) Áno Typ rukoväte Integrovaná Typ akumulátora Li-Ion Typická doba nabíjania 60 min Priemerný čas kosenia na jedno nabitie 65 min Priemerná spotreba energie pri maximálnom využití 7 kWh Motor a kosiaci systém Systém kosenia 3 otočné nože ostré ako britva Výška kosenia, min – max 20 – 50 mm Šírka záberu, cm 22 cm Hladina akustického výkonu garantovaná, db(A) 58 dB(A) Bezpečnostné funkcie Alarm Áno PIN kód Áno Senzor zdvihnutia Áno Senzor náklonu Áno Príslušenstvo na inštaláciu Ohraničujúci vodič 250 m Skoby 300 ks
  Cena: 1 610,00 €