0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Riadenie zavlažovania 4040 modular Comfort (1276-27)

  Riadenie zavlažovania 4040 modular Comfort (1276-27)
  Riadenie zavlažovania 4040 modular GARDENA Comfort slúži k automatickému riadeniu väčších zavlažovacích systémov, zvyčajne výsuvných zavlažovacích systémov ako je GARDENA Sprinklersystem. Riadenie zavlažovania 4040 modular Comfort je ideálne pre prípady, keď nie je dostatočné množstvo vody pre súčasnú prevádzku celého systému - bežne pozostávajúceho z niekoľkých zavlažovacích systémov. Navyše z dôvodu rozdielnych požiadaviek na množstvo vody jednotlivých oblastí s rastlinami riadi systém 4040 modular jednotlivé intervaly zavlažovania pre jeden kanál a umožňuje tak samostatné a optimálne zavlažovanie. Riadenie zavlažovania 4040 modular Comfort je navrhnuté pre pripojenie štyroch zavlažovacích ventilov 24 V (č.v. 1278-20) a možno ho rozšíriť pomocou rozširovacieho modulu 2040 řady (č.v. 1277-20) až na 12 ventilov. Pre mimoriadne flexibilné programovanie zavlažovania možno pre každý ventil uložiť až tri programy. Dni a cykly zavlažovania možno vyberať samostatne, dobu trvania zavlažovania možno nastavovať medzi jednou minútou a 4 hodinami a 59 minútami a je tiež centrálne nastaviteľná v rozsahu 0 až 200%. Ak je zavlažovanie treba začať okamžite, možno ho aktivovať aj ručne. Samotné programovanie je podporované užívateľským sprievodcom a a je tak úplne jednoduché. Riadenie čerpadiel od spoločnosti GARDENA (č.v.1273-20) možné pripojiť prostredníctvom hlavného kanála a čerpadlo tak možno ovládať ako alternatívny zdroj vody. Praktická funkcia: riadenie zavlažovania 4040 modular GARDENA Comfort možno používať vnútri aj vonku a je napájané prostredníctvom 230 V pripojenia. Aby riadenie zavlažovania spoľahlivo a bezpečne fungovalo, je možné zabezpečiť ochranu proti výpadku napájania pomocou 9 V alkalického akumulátora (nie je súčasťou dodávky). Ak je to potrebné, dá sa pripojiť čidlo pôdnej vlhkosti alebo dažďový senzor od spoločnosti GARDENA pre prevádzku s úsporou vody.
  Cena: 132,90 €
   
 • Riadenie zavlažovania 6030 Classic (1284-37)

  Riadenie zavlažovania 6030 Classic (1284-37)
  Riadenie zavlažovania 6030 GARDENA Classic slúži k automatickému riadeniu väčších zavlažovacích systémov, zvyčajne výsuvných zavlažovacích systémov ako je GARDENA Sprinklersystem. Riadenie zavlažovania 6030 GARDENA Classic je ideálne pre prípady, keď nie je dostatočné množstvo vody pre súčasnú prevádzku celého systému - bežne pozostávajúceho z niekoľkých zavlažovacích systémov. Navyše z dôvodu rozdielnych požiadaviek na množstvo vody jednotlivých oblastí s rastlinami riadi jednotlivé intervaly zavlažovania pre jeden kanál a umožňuje tak samostatné a optimálne zavlažovanie. Riadenie zavlažovania 6030 Classic je navrhnuté pre pripojenie až šiestich zavlažovacích ventilov 24 V (č.v. 1278-20). Pre flexibilné programovanie zavlažovania možno pre každý ventil uložiť až tri programy. Dni a cykly zavlažovania možno vyberať jednotlivo, dobu trvania zavlažovania možno nastavovať medzi jednou minútou a 3 hodinami a 59 minútami a je tiež centrálne nastaviteľná v rozsahu 0 až 200%. Ak je zavlažovanie treba začať okamžite, možno ho aktivovať aj ručne. Programovanie je vďaka rozmernému a jasnému displeji so sprievodcom pre užívateľa jednoduché a intuitívne. Riadenie čerpadla od spoločnosti GARDENA (č.v. 1273-20) možno pripojiť prostredníctvom hlavného kanála a čerpadlo tak možno ovládať ako alternatívny zdroj vody. Riadenie zavlažovania 6030 GARDENA Classic je možné používať vo vnútorných priestoroch, napríklad v garáži av priestoroch chránených pred dažďom, a má pripojenie na 230 V napájanie. Aby riadenie zavlažovania spoľahlivo a bezpečne fungovalo, je možné zabezpečiť ochranu proti výpadku napájania pomocou 9 V alkalickej batérie (nie je súčasťou dodávky). Ak je to potrebné, dá sa pripojiť čidlo pôdnej vlhkosti alebo dažďový senzor od spoločnosti GARDENA pre prevádzku s úsporou vody.
  Cena: 103,20 €
   
 • Rozširovací modul 2040 Comfort (1277-27)

  Rozširovací modul 2040 Comfort (1277-27)
  S rozširovacím modulom 2040 GARDENA Comfort možno riadenie zavlažovania 4040 od ​​spoločnosti GARDENA rozšíriť až na dvanásť ventilov. Ku každému modulu je možné pripojiť až dva zavlažovacie ventily 24 V. Rozširovací modul je možné používať vonku a je prostredníctvom jednoduchého konektora pripojený ku strednej časti.
  Cena: 35,90 €
   
 • Riadenie zavlažovania Bluetooth (1889-29)

  Riadenie zavlažovania Bluetooth (1889-29)
  Zavlažovací počítač Bluetooth® značky GARDENA pohodlne nakonfigurujete automatický zavlažovací systém vašej záhrady pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu. Zariadenie odolné voči poveternostným vplyvom s elegantným a jednoduchým dizajnom sa inštaluje priamo na vonkajší vodovodný kohútik. Vďaka Bluetooth® možno zavlažovací počítač nastaviť v okruhu až 10 metrov, napríklad z pohodlia vášho záhradného lehátka. Ako praktické diaľkové ovládanie poslúži smartphone alebo tablet so systémom iOS alebo Android. Po inštalácii vás aplikácia GARDENA Bluetooth® prevedie krok za krokom, aby sa váš smartphone pripojil k zavlažovaciemu počítaču. Potom môžete jednoducho nechať plánovacieho asistenta navrhnúť ideálne zavlažovacie cykly pre vaše rastliny alebo si nastaviť podľa potreby až 3 individuálne plány. Každý plán sa skladá z rôznych časov začiatku a doby trvania zavlažovania a možno ho opakovať v rôznych dňoch týždňa. V prípade potreby možno nastaviť dažďovú prestávku, aby sa vaša záhrada počas daždivého týždňa nezavlažovala zbytočne. Jednak je to dobré pre rastliny, jednak vám to šetrí vodu. Môžete tiež pripojiť GARDENA čidlo pôdnej vlhkosti, ktoré sa predáva samostatne. Toto automaticky zabezpečuje zavlažovanie podľa potreby a šetrí vodu tým, že sa naprogramované zavlažovanie nevykoná, keď je pôda vlhká. Tri stavové LED na ovládacom paneli ukazujú aktuálny stav pripojenia Bluetooth®, zavlažovania a používanej 9 V alkalickej batérie. Batéria by mala fungovať celý rok. Ak chcete svoje rastliny zavlažovať mimo zavlažovací cyklus, môžete zavlažovanie spustiť a zastaviť kedykoľvek ručne stlačením tlačidla na zavlažovacím počítači. Vďaka funkcii GARDENA Safe Stop máte automatické zavlažovanie kedykoľvek pod kontrolou. Ak je batéria takmer vybitá, automaticky zabráni začiatku ďalšieho zavlažovacieho cyklu. Takže ste v bezpečí s vedomím, že rastliny vo vašej záhrade nebudú nikdy preliate. Zavlažovacie cykly za deň 3 Dĺžka zavlažovania 0 h 1 min - 7 h 59 min Frekvencia zavlažovania individual selection of irrigation days Zásobovanie energiou 1 x 9 V alkaline battery (not included) Prípojka pre senzor Áno Prevádzkový tlak, min. 0.5 bar Prevádzkový tlak, max. 12 bar Závit For taps with 26.5 mm (G 3/4) and 33.3 mm (G1) thread
  Cena: 70,50 €