0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Regulovateľný postrekovač plus Comfort(2041-37)

  Regulovateľný postrekovač plus Comfort(2041-37)
  Regulovateľný postrekovač plus GARDENA Comfort je klasickým prémiovým modelom s dodatočnou prednosťou: rýchlosť toku je možné samostatne plynule regulovať otočným gombíkom. Rýchlosť toku môžete nastaviť podľa požadovaného použitia. Môžete zvoliť ľubovoľnú silu prúdu vody od jemnej hmly až po intenzívny prúd. Krytku trysky nemožno sňať, a preto sa nestratí. Tvar striekania vody sa dá plynule regulovať. Samostatne môžete voliť tvar striekania a tlak vody.
  Cena: 8,29 €
   
 • Záhradná sprcha duo (0959-20)

  Záhradná sprcha duo (0959-20)
  Sprchovanie vonku môže byť naozaj zábava! Bodec záhradnej sprchy duo od spoločnosti GARDENA sa dá ľahko zapichnúť do trávnika alebo do slnečníkového stojanu na terase. Má dva tvary striekania: buď jemnejšie a širšie mäkké striekanie, alebo jemne nastavitelná hmla pre extra osvieženie. Výšku možno ľubovoľne nastaviť jednoduchým tlačidlom. Vďaka tomu je možné trysku ideálne nastaviť pre každú veľkosť postavy. Regulačný a uzatvárací ventil reguluje množstvo a prepustí presne požadovaný prietok vody.
  Cena: 41,65 €
   
 • Zalievacia tyč pre závesné kvetináče Classic(1936-20)

  Zalievacia tyč pre závesné kvetináče Classic(1936-20)
  Ak chcete presne zalievať závesné koše a nedostupné truhlíky na kvety, je ideálnou voľbou zalievacia tyč pre závesné kvetináče GARDENA Classic. Vďaka svojej dĺžke ľahko dosiahne až k cieľu. Striekanie je možné plynule regulovať. Budete môcť ľahko a pohodlne zalievať rôzne veľké žardiniéry. Polievanie sa spúšťa ručným ventilom s impulzným ovládačom. V prípade potreby je možné pri dlhodobejšej práci zaaretovať. Jednoducho zaaretujete impulzný ovládač.
  Cena: 22,00 €
   
 • Postrekovacia sprcha Comfort(8102-29)

  Postrekovacia sprcha Comfort(8102-29)
  Postrekovacia sprcha GARDENA Comfort pomáha pri čistení a zalievaní. Poskytuje tri rôzne tvary striekania: mäkké kropenie, jemnú hmlu a intenzívny prúd. Rýchlosť toku vody je možné plne regulovať impulzným ovládačom. Pre dlhšie zalievanie ho možno zaaretovať. Vďaka tomu je zalievanie a čistenie ešte ľahšie. Postrekovacia sprcha Comfort je vybavená prvkami z mäkkého plastu, a preto ergonomicky a príjemne sedí v ruke. Okolo striekacej hlavy je prstenec z mäkkého plastu. Slúži ako ochrana proti poškodeniu. Postrekovacia sprcha pre väčšie pohodlie.
  Cena: 19,99 €
   
 • Multifunkčná zalievacia tyč Comfort(8108-20)

  Multifunkčná zalievacia tyč Comfort(8108-20)
  90 cm multifunkčná zalievacia tyč od spoločnosti GARDENA Comfort zavlažuje a čistí miesta, kam nedosiahnete bez "predĺženej ruky". Môžete nastaviť štyri tvary striekania: mäkké striekanie, striekanie perličkovým prúdom, intenzívny prúd a plochý prúd. Tvary môžete nastaviť podľa potreby. Multifunkčná zalievacia tyč má prvky z mäkkého plastu, ktoré sú príjemné na dotyk a umožňujú dobrý úchop a ergonomickú manipuláciu. Rýchlosť toku je možné plne regulovať podľa požiadaviek jednotlivých rastlín. Vďaka aretácii impulzného ovládača môžete striekať dlhšiu dobu, bez toho, aby vás to unavilo. Prstenec z mäkkého plastu okolo striekacej hlavy slúži ako ochrana proti poškodeniu. Multifunkčnú zalievaciu tyč možno ľahko a rýchlo skladovať zavesenú. Ideálna pre individuálně zavlažovanie štyrmi tvarmi striekania.
  Cena: 32,99 €
   
 • Perličková sprcha Comfort(8104-20)

  Perličková sprcha Comfort(8104-20)
  Perličková sprcha GARDENA Comfort pre jemné striekanie sa ideálne hodí pre rastliny v kvetináči a záhony. Má dva tvary striekania vody: mäkké kropenie a jemné striekanie perličkovým prúdom. Zalievanie rastlín je jemné a rýchlosť toku vody je možné plynulo regulovať. Pre dlhšie zalievanie možno ergonomický impulzný ovládač zaaretovať. Vďaka tomu je zalievanie ešte príjemnejšie. Perličková sprcha Comfort pre jemné striekanie je vybavená prvkami z mäkkého plastu, a preto ergonomicky a príjemne sedí v ruke. Okolo striekacej hlavy je prstenec z mäkkého plastu. Slúži ako ochrana proti poškodeniu. Perličková sprcha Comfort pre príjemné zalievanie vašich rastlín.
  Cena: 21,49 €
   
 • Multifunkčná sprcha Comfort(8106-29)

  Multifunkčná sprcha Comfort(8106-29)
  Tento pohodlný model multifunkčnej sprchy Comfort má štyri rôzne tvary striekania a je určený pre variabilné zalievanie a čistenie. Môžete zvoliť mäkké striekanie, striekanie perličkovým prúdom, intenzívny prúd a plochý prúd. Okrem tvaru striekania možno individuálne a plynulo regulovať aj rýchlosť toku vody. Vďaka prvkom z mäkkého plastu príjemne padne do ruky. Multifunkčnú sprchu ľahko spustíte ergonomicky tvarovaným impulzným ovládačom. Pri dlhšom použití je možné pohodlne zalievať so zaaretovaným ovládačom, takže ho nemusíte neustále držať stlačený. Prstenec z mäkkého plastu okolo striekacej hlavy slúži ako ochrana proti poškodeniu. Pre väčšiu univerzálnosť a pohodlie pri zalievaní.
  Cena: 25,60 €
   
 • Kovová multifunkčná sprcha Premium(8107-37)

  Kovová multifunkčná sprcha Premium(8107-37)
  Tento model kovovej multifunkčnej sprchy Premium, v plnokovovom a plastovom prevedení, s robustnou striekacou hlavou a štyrmi rôznymi tvarmi striekania je vskutku predurčený pre variabilné zavlažovanie a čistenie. Môžete zvoliť mäkké striekanie, striekanie perličkovým prúdom, intenzívny prúd a plochý prúd. Okrem tvaru striekania možno individuálne a plynulo regulovať aj rýchlosť toku vody. Tvar striekania a prietok vody môžete vybrať presne pre dané použitie. Vďaka optimalizovanému rozloženie hmotnosti a prvkom z mäkkého plastu sedí kovová multifunkčná sprcha GARDENA Premium dobre v ruke. Multifunkčná sprchu ľahko spustíte impulzným ovládačom. Pri dlhšom použití je možné pohodlne zalievať so zaaretovaným ovládačom, takže ho nemusíte neustále držať stlačený. Pre väčšiu mnohostrannosť pri zalievaní.
  Cena: 32,99 €
   
 • Regulačná postrekovacia sprcha Premium(8154-37)

  Regulačná postrekovacia sprcha Premium(8154-37)
  S regulačnou postrekovacou sprchou GARDENA Premium je zalievanie plné zábavy. Dobre tvarované robustné kovové a plastové prevedenie s nekĺzavými prvkami z mäkkého plastu zaisťuje, že táto regulačná postrekovacia sprcha dobre sedí v ruke. Môžete vybrať tri rôzne tvary striekania: mäkké kropenie, jemnú hmlu a intenzívny prúd. Praktické: rýchlosť toku vody je možné plynule regulovať a zaaretovať. Tvar striekania a prietok vody môžete vybrať presne pre dané použitie. Prstenec z mäkkého plastu okolo striekacej hlavy slúži ako ochrana proti poškodeniu (najmä v prípade pádu sprchy na zem). Všetky funkcie možno ovládať jednou rukou. Pre väčšie pohodlie pri zalievaní.
  Cena: 22,00 €
   
 • Postrekovač Classic(8114-50)

  Postrekovač Classic(8114-50)
  Postrekovač GARDENA Classic je klasickým modelom postrekovača. Či už sa jedná o čistenie alebo polievanie, môžete zvoliť ľubovoľnú silu prúdu od intenzívneho prúdu po jemnú hmlu. Krytku trysky nemožno sňať, a preto sa nestratí. Plynulo reguluje tvary striekania vody. Môžete zvoliť tvar, ktorý sa presne hodí pre dané použitie. Vďaka integrovanému prvku z mäkkého plastu sedí postrekovač tiež dobre v ruke a nekĺže. Tento klasický model postrekovačov od spoločnosti GARDENA poskytuje všetko, čo potrebujete k zalievaniu.
  Cena: 6,29 €
   
 • Záhradná sprcha Trio so statívom (0960-20)

  Záhradná sprcha Trio so statívom (0960-20)
  Sprchovanie pomocou záhradnej sprchy trio so statívom od spoločnosti GARDENA je rovnako pohodlné ako vo vašej kúpeľni. Vďaka trojnožke možno sprchu ľahko nainštalovať kdekoľvek. Flexibilná a snímateľná sprchová hlava pripojená k 1,3 m hadici prináša väčšiu slobodu pri sprchovaní na záhrade. Má dva tvary striekania: vejárové mäkké striekanie pre sprchovanie alebo jemnú hmlu pre jemné osvieženie. Výšku možno ľubovoľne nastaviť jednoduchým tlačidlom. Vďaka tomu je možné trysku ideálne nastaviť pre každú veľkosť postavy. Regulačný a uzatvárací ventil zaisťuje reguláciu a nastavenie požadovaného prietoku vody.
  Cena: 60,99 €