0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • GARDENA pripojovacia sada pre priesakový zavlažovač (1989-20)

  GARDENA pripojovacia sada pre priesakový zavlažovač (1989-20)
  Pripojovacia sada pre priesakový zavlažovač od spoločnosti GARDENA obsahuje všetky pripojovacie diely systému Original GARDENA pre pripojenie k priesakovému zavlažovaču od spoločnosti GARDENA: pripojovacia jednotka s regulačným ventilom pre začiatok priesakového zavlažovača a stopspojka pre koniec priesakového zavlažovača. Jednotlivé diely možno ľahko zostaviť. Kompletné príslušenstvo v jednom balení.
  Cena: 14,00 €
   
 • GARDENA priesakový zavlažovač dĺžky 7,5 m (1968-20)

  GARDENA priesakový zavlažovač dĺžky 7,5 m (1968-20)
  Priesakový zavlažovač od spoločnosti GARDENA je obzvlášť vhodný pre cielené zavlažovanie riadkov rastlín s úsporou vody, pretože plní svoju funkciu aj pri nízkom tlaku. Umožňuje pripojenie pomocou všetkých druhov nákrutiek systému Original GARDENA a pomocou ventilu pre úpravu rýchlosti a tlaku prietoku vody. Priesakový zavlažovač má dĺžku 7,5 m. Možno ho skrátiť alebo predĺžiť prostredníctvom jednoduchého pripojenia až na 30 m. Pre zavlažovanie riadkov rastlín s úsporou vody.
  Cena: 27,10 €
   
 • GARDENA priesakový zavlažovač dĺžky 15 m (1969-20)

  GARDENA priesakový zavlažovač dĺžky 15 m (1969-20)
  Priesakový zavlažovač od spoločnosti GARDENA je obzvlášť vhodný pre cielené zavlažovanie riadkov rastlín s úsporou vody, pretože plní svoju funkciu aj pri nízkom tlaku. Umožňuje pripojenie s ventilom pre úpravu rýchlosti a tlaku prietoku vody. Priesakový zavlažovač má dĺžku 15 m. Možno ho skrátiť alebo predĺžiť prostredníctvom jednoduchého pripojenia až na 30 m. Pre zavlažovanie riadkov rastlín s úsporou vody.
  Cena: 40,20 €