0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • HUSQVARNA 5524ST

  HUSQVARNA 5524ST
  Rovnako ako všetky naše snehové frézy, má i tento model dvojstupňový systém vyhadzovania snehu (závitovka, obežné koleso). Motor sa dá spoľahlivo naštartovať v chladnom počasí a poskytuje dostatočný výkon. Ovládacie prvky sú navrhnuté tak, aby umožňovali rýchle a ľahké ovládanie.
  Cena: 1 255,00 €
 • HUSQVARNA ST 261E

  HUSQVARNA ST 261E
  Výkonná snehová fréza s dvojstupňovým systémom (závitovka a obežné koleso) vyhadzovania snehu, elektrickým štartérom a variabilnou rýchlosťou pojazdu pre jazdu vpred aj vzad. Robustná konštrukcia zabezpečuje efektívne odstraňovanie snehu bez ohľadu na snehové podmienky, stabilnú prevádzku a dlhú životnosť stroja.
  Cena: 1 625,00 €
 • HUSQVARNA ST 268EPT

  HUSQVARNA ST 268EPT
  Výkonná snehová fréza s dvojstupňovým systémom (závitovka a obežné koleso) vyhadzovania snehu, elektrickým štartérom, hydrostatickou prevodovkou s plynulou reguláciou rýchlosti a mechanickým riadením. Pásový systém pojazdu zaisťuje dokonalú trakciu a výkonnosť. Robustná konštrukcia zabezpečuje efektívne odstraňovanie snehu bez ohľadu na snehové podmienky, stabilnú prevádzku a dlhú životnosť stroja.
  Cena: 2 995,00 €
 • HUSQVARNA ST 276EPT

  HUSQVARNA ST 276EPT
  Naša najvýkonnejšia snehová fréza je vybavená dvojstupňovým systémom pre efektívne upratovanie a odhadzovanie snehu, motorom o obsahu 342 ccm, elektrickým štartérom, hydrostatickou prevodovkou s plynulou reguláciou rýchlosti a náhonom na obe kolesá. Pásový systém pojazdu zaisťuje dokonalú trakciu a výkonnosť. Robustná konštrukcia zaručuje odolnosť, spoľahlivú prevádzku a prvotriedne výsledky pri odpratávaní snehu bez ohľadu na snehové podmienky.
  Cena: 3 195,00 €
 • McCULLOCH PM55

  McCULLOCH PM55
  Kompaktný, vysoko účinný model, ktorý sa veľmi ľahko ovláda. Prevodovka s plynule meniteľným prevodom.
  Cena: 1 135,00 €
   
 • McCULLOCH PM85

  McCULLOCH PM85
  Snehová fréza s pracovnou šírkou 68 cm, vhodná pre odpratávanie veľkého množstva snehu. Motor je vybavený elektrickým štartérom. Halogénové svetlomety vám umožnia pracovať aj za tmy.
  Cena: 1 490,00 €
   
 • - 5 %

  Husqvarna ST 224, snehová fréza AKCIA

  Husqvarna ST 224, snehová fréza AKCIA
  Husqvarna ST 224 je nová výkonná dvojstupňová snehová fréza určená pre majiteľov domov, ktorí potrebujú vysoko výkonnú snehovú frézu na odpratávanie snehu zo širokých garážových vjazdov a ciest. Vďaka nastaviteľným klzným lyžinám táti f´snehová fréza očistí akýkoľvek typ povrchu. Husqvarna ST 224 je určená na odpratávanie snehu o ​​výške 10-30 cm. Výkonný dvojstupňový systém umožňuje odhadzovanie veľkého množstva snehu na veľkú vzdialenosť. Rukoväť má nastaviteľnú výšku pre pohodlné použitie. Prevodovka s trecím diskom zaisťuje hladkú prevádzku. Vyhrievaná rukoväť, LED svetlá a elektrický štartér uľahčujú prácu aj v náročných klimatických podmienkach. Motor typu LCT 208 cm3, výkon 4,7 kW/ 6,3 hp @3600 otáčkach /min., pracovný záber 61 cm, dvojstupňová fréza, hmotnosť 114,7 kg

  Pôvodná cena: 1 325,00 €

  Akciová cena: 1 250,00 €

 • - 15 %

  Husqvarna ST 230P, snehová fréza AKCIA

  Husqvarna ST 230P, snehová fréza AKCIA
  Husqvarna ST 230P je nová, výkonná dvojstupňová snehová fréza so záberom 76 cm, určená pre majiteľov domov, ktorí potrebujú výkonnú snehovú frézu na odpratávanie snehu zo širokých garážových vjazdov, ciest a plôch. Vďaka nastaviteľným klzným lyžinám očistí akýkoľvek typ povrchu. Husqvarna ST 230P je vhodná na odpratávanie všetkých druhov snehu o ​​výške 10-30 cm. Výkonný dvojstupňový systém umožňuje odhadzovanie veľkého množstva snehu na veľkú vzdialenosť. Rukoväť má nastaviteľnú výšku pre pohodlné použitie. Prevodovka s trecím diskom, posilňovač riadenia a obzvlášť veľké pneumatiky zaisťujú výnimočne hladkú prevádzku. Vyhrievaná rukoväť, LED svetlá a elektrický štartér uľahčujú prácu aj v náročných klimatických podmienkach. Motor typ LCT 291 cm3, výkon 7,2 kW/ 9,6 hp @3.600 otáčkach /min., 6/1 rýchlostí, pracovný záber 76 cm, dvojstupňová fréza, hmotnosť 135 kg

  Pôvodná cena: 2 129,00 €

  Akciová cena: 1 799,00 €

 • - 14 %

  McCulloch ST 53, snehová fréza AKCIA

  McCulloch ST 53, snehová fréza AKCIA
  Kompaktná a výkonná 1-stupňová snehová fréza s pracovnou šírkou 53 cm, vhodná na čistenie ciest ku garáži a okolo domi. Ľahko sa s ňou manipuluje a vďaka otočnému vyhadzovaciemu komínu možno jednoducho zmeniť smer vyhadzovania snehu. Fréza je vybavená silným motorom typu LCT 163 cm3, výkon 3 kW@3450 otáčkach /min., pracovný záber 53 cm, jednostupňová, gumový slimák, hmotnosť 37,2 kg

  Pôvodná cena: 469,00 €

  Akciová cena: 399,00 €

Snehové frézy

Prvý napadaný sneh je viacmenej neočakávaný. Jedného rána sa objaví silná vrstva prachového snehu na vašej záhrade. A toto je moment, kedy si budete gratulovať, že ste zakúpili snehovú frézu. Je nám ľúto, ak ste tak neurobili. Snehové frézy Husqvarna odhadzujú sneh bez problémov a odhadzujú ho tam, kam potrebujete. Lopaty na sneh neboli nikdy navrhnuté ergonomicky, ale naše snehové frézy áno. Možno ich ľahko naštartovať aj v mrazivom počasí a jednoducho sa ovládajú. Odporúčame, aby ste šetrili svoj chrbát a lopatu na sneh používali čo najmenej.