0ks za 0€
zobraziť košík
 
 • Husqvarna DCR 100

  Husqvarna DCR 100
  Drvič pre kompaktný demolačný robot Husqvarna DXR 140 sú najľahšie demolačné nožnice na trhu, ktoré sú schopné zboriť múr silný až 400 mm. Je ideálny pre demolácie betónových a murovaných konštrukcií, schodísk, striech, ako aj citlivých miest vnútri budov.
  Cena: na vyžiadanie
 • Husqvarna DXR 270

  Husqvarna DXR 270
  Husqvarna DXR 270 je diaľkovo ovládaný demolačný robot s moderným dizajnom, vybavený novou technológiou a radom inteligentných funkcií. Je kompaktný a ľahký. Napriek nízkej hmotnosti je stroj robustný a vysoko výkonný. Má pevný a odolný rám, pevné rameno s dosahom 4,8 metrov a šírku iba 78 cm, takže sa zmestí do väčšiny dverí a ani schodisko pre neho nepredstavuje problém. Nízky profil stroja zaručuje dobrý prehľad o pracovnej ploche, čo je dôležité pre bezpečnosť a efektívnosť práce v akémkoľvek prostredí. DXR 250 je štandardne dodávaný s praktickým radlicami, ktoré zároveň slúžia ako stabilizačné podpery. Stroj sa ľahko ovláda vďaka veľmi užívateľsky príjemnému diaľkovému ovládaču. Je ideálny pre práce na ťažko prístupných miestach, a to ako vo vnútri, tak vonku.
  Cena: na vyžiadanie
 • Husqvarna DXR 250

  Husqvarna DXR 250
  Husqvarna DXR 250 je diaľkovo ovládaný demolačný robot s moderným dizajnom, vybavený novou technológiou a radom inteligentných funkcií. Je kompaktný a ľahký. Napriek nízkej hmotnosti je stroj robustný a vysoko výkonný. Má pevný a odolný rám, pevné rameno s dosahom 4,8 metrov a šírku iba 78 cm, takže sa zmestí do väčšiny dverí a ani schodisko pre neho nepredstavuje problém. Nízky profil stroja zaručuje dobrý prehľad o pracovnej ploche, čo je dôležité pre bezpečnosť a efektívnosť práce v akémkoľvek prostredí. DXR 250 je štandardne dodávaný s praktickým radlicami, ktoré zároveň slúžia ako stabilizačné podpery. Stroj sa ľahko ovláda vďaka veľmi užívateľsky príjemnému diaľkovému ovládaču. Je ideálny pre práce na ťažko prístupných miestach, a to ako vo vnútri, tak vonku.
  Cena: na vyžiadanie
 • Hydraulická súprava pre zvláštne príslušenstvo

  Hydraulická súprava pre zvláštne príslušenstvo
  Hydraulická súprava pre zvláštne príslušenstvo
  Cena: 2 723,33 €
   
 • Drviace vložky pre DCR 300

  Drviace vložky pre DCR 300
  Drviace vložky pre DCR 300
  Cena: 1 151,58 €
   
 • Drviace vložky pre DCR 100

  Drviace vložky pre DCR 100
  Drviace vložky pre DCR 100
  Cena: 1 151,58 €
   
 • Husqvarna DXR 300

  Husqvarna DXR 300
  Husqvarna DXR 300 je výkonný, kompaktný demolačný robot s veľkým dosahom. Robustný demolačný robot DXR 300 s výkonom 22 kW je vhodný pre demolácie v náročných podmienkach. Široký rozchod stabilizačných podpier poskytuje zvýšenú stabilitu a možnosť zaťaženia až 400 kg. Demolačný robot DXR 300 je vybavený pevným ramenom, ktoré zaručuje presné polohovanie ramena a vyžaduje len minimálnu údržbu.
  Cena: na vyžiadanie