EGO Power+ 2-stupňová snehová fréza SNT2400E – sada s dvomi 7.5 Ah akumulátormi BA4200T

Kód: 992
Značka: EGO POWER+
€2 139
Skladom

Detailné informácie

Záručný servis
Značkový záručný a pozáručný servis
personál
Odborne školený personál
autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
automower
AUTOMOWER EXPERT
Na trhu od roku 1993
Na trhu od roku 1993
Doprava zdarma
Doprava zadarmo nad 750 EUR

Podrobný popis

EGO Power+ SNT2400E 2-stupňová snehová fréza rady Professional je ekologickou alternatívou výkonných benzínových snehových fréz, ktorým sa vyrovná výkonom, no pri oveľa tichšej prevádzke. Bezúdržbový akumulátorový pohon znamená, že toto zariadenie je vždy pripravené na použitie a netrpí problémovými studenými štartmi benzínových motorov. Rýchlosti pojazdu a závitovky sú ovládané nezávisle s použitím dvoch bezuhlíkových motorov s vysokým krútiacim momentom. Pre maximálny užívateľský komfort je k dispozícii variabilná rýchlosť pojazdu zatiaľ čo spätný chod uľahčuje vycúvanie z úzkych miest.

Dvojstupňový systém frézovania zaručuje efektívne odstránenie snehu aj v ťažkých podmienkach. Prvý stupeň tvorí kvalitná oceľová závitovka so záberom 61 cm, ktorá pozbiera aj tvrdý a ubitý sneh do výšky až 51 cm do zbernej lyžice. Následne je bezpečne vyfúknutý pomocou rýchlobežného kolesa do vzdialenosti až 13 metrov (druhý stupeň). Komín je diaľkovo ovládaný joystickom z riadiaceho panelu a nastaviteľný v rozpätí 200°.

Vďaka technológii Peak Power™ dokáže táto fréza využiť energiu z dvoch batérií naraz, takže si bez problémov poradí aj s ťažkým, mokrým snehom. V sade SNT2400E je vďaka dvom 7.5 Ah batériám k dispozícii až 15 Ah (840Wh) elektrickej energie, ktorá vystačí na odstránenie snehu vo výške 20 cm z plochy 324 m2 (parkovacia plocha pre 18 aút). A vďaka dvom priloženým rýchlonabíjačkám sú obe batérie za 60 minút znovu nabité a pripravené na použitie. 4 silné LED reflektory umožňujú frézovať aj skoro ráno alebo večer a dokonalé ovládanie zabezpečuje robustný riadiaci panel s páčkami ľahko ovládateľnými aj v hrubých rukaviciach.

Sada SNT2400E-K2753 obsahuje dve 7.5 Ah batérie BA4200T a dve rýchlonabíjačky CH5500E.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz