EGO POWER+ Jednoručná reťazová píla CSX3002, SADA s 4.0 Ah batériou

Kód: 1036
Značka: EGO POWER+
€699
Skladom

Detailné informácie

Záručný servis
Značkový záručný a pozáručný servis
personál
Odborne školený personál
autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
automower
AUTOMOWER EXPERT
Na trhu od roku 1993
Na trhu od roku 1993
Doprava zdarma
Doprava zadarmo nad 750 EUR

Podrobný popis

Ľahká jednoručná píla EGO POWER+ CSX3000 rady Professional-X prináša bezkonkurenčný výkon do rúk profesionálnych arboristov, ktorí pracujú na miestach citlivých na hluk, no zároveň potrebujú robustný stroj, ktorý zvládne náročnú celodennú prácu.

Inovatívna 56V lítiová technológia spolu s bezuhlíkovým motorom umožňujú dosiahnuť výkon až 2.5 kW. Vďaka vysokému krútiaciemu momentu a rýchlosti reťaze až 20 m/s táto píla právom patrí k špičke vo svojej triede. Zároveň profituje z dlhej doby prevádzky a rýchleho dobíjania - len 35 minút s priloženou 4.0 Ah (224Wh) batériou. Na rozdiel od benzínových píl netrpí problémovým štartovaním za studena či nutnosťou nechať pílu bežať na voľnobehu a dýchať tak splodiny po celý čas. Píla CSX3000 je ten najlepší dôvod pre rozhodnutie vymeniť benzínovú pílu za akumulátorovú. Vysokú bezpečnosť pri používaní zabezpečuje dvojitý systém reťazovej brzdy. Tento pokročilý systém je tvorený kombináciou mechanickej a elektronickej brzdy, ktoré spolu zabezpečia okamžité zastavenie reťaze v prípade spätného úderu alebo nechceného uvoľnenia bezpečnostného spínača. Prídavné funkcie ešte viac uľahčujú prácu vo výške - LED kontrolka úrovne nabitia batérie vás upozorní, keď v batérii zostáva 10% energie, zatiaľ čo kontrolka oleja sa rozsvieti, keď je potrebné ho doplniť.

Vďaka kompatibilite s radom voliteľných vodiacich líšt Oregon v dĺžke 30-40 cm je jednoručná reťazová píla EGO vhodná pre každý typ práce v korunách stromov. A vďaka špičkovej aku technológii je práca s ňou ľahšia, čistejšia, tichšia a bezpečnejšia, než kedykoľvek pred tým. Je čas prijať výzvu od novej vlajkovej lode vo svojej triede.

Poznámka: Táto píla je určená pre profesionálov a nie je vhodná na hobby použitie.

 • Počet rezov na jedno nabitie*:
 • 2.5 Ah - 140 rezov
 • 4.0 Ah - 225 rezov
 • 5.0 Ah - 280 rezov
 • 7.5 Ah - 420 rezov
 • 10.0 Ah - 560 rezov
 • 12.0 Ah - 700 rezov

 • Súčasťou sady je jednoručná reťazová píla CSX3000, opaskový nosič s vodiacim káblom ABH3000, 4.0 Ah batéria BA2240T a rýchlonabíjačka CH5500E.

  *Skutočný počet rezov na jedno nabitie sa môže líšiť a závisí od použitej batérie, úrovne nabitia batérie a spôsobu obsluhy používateľa. Odhad založený na hranoloch s priemerom 100mm x 100mm.

  Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

  Nevypĺňajte toto pole:
  Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz