EGO POWER+ Vyžínač ST1613E-ST 40 cm, hlava POWERLOAD s LINE IQ™, SADA so 4 Ah bat

Kód: 14506
Značka: EGO POWER+
€499
Skladom

Detailné informácie

Záručný servis
Značkový záručný a pozáručný servis
personál
Odborne školený personál
autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
automower
AUTOMOWER EXPERT
Na trhu od roku 1993
Na trhu od roku 1993
Doprava zdarma
Doprava zadarmo nad 750 EUR

Podrobný popis

Teleskopický vyžínač EGO POWER+ ST1613E-ST so záberom 40 cm je náš najpokročilejší vyžínač s prvou technológiou LINE IQ™ na svete. Táto technológia automatického vysúvania žacieho lanka monitoruje jeho dĺžku a pri skrátení počas kosenia ho automaticky dopĺňa pre kontinuálny 40 cm záber, čím zabezpečuje nepretržité vysokovýkonné vyžínanie. Už nie je potrebné poklepnutie hlavy o zem pre vysunutie lanka! Záber je stále rovaký a vy sa môžete sústrediť na kosenie. Keď sa vám struna minie, vďaka patentovanej technológii Powerload je jeho doplnenie rovnako jednoduché. Stačí, keď prestrčíte lanko cez hlavu, stlačíte tlačidlo Powerload a vyžínač navinie strunu za vás.

Vďaka teleskopickému hriadeľu je možné nastaviť dĺžku vyžínača podľa potrieb používateľa a vďaka posuvnej D-rukoväti a priloženému jednoramennému popruhu je použitie tohto vyžínača maximálne ergonomické. Poháňaný je výkonným bezuhlíkovým motorom s dlhou životnosťou a jeho zapnutie je veľmi jednoduché – stačí nasunúť batériu a môžete pracovať. Vďaka ekologickej 56 V AKU technológií je jeho použitie tiché a bez vibrácií a emisií, takže sa nemusíte trápiť problémovými studenými štartami a náročnou údržbou benzínových vyžínačov. Vybavený je tiež variabilnou reguláciou rýchlosti v rámci dvoch rýchlostných stupňov s otáčkami až 5500/min. a ergonomickým bezpečnostným spúšťačom prevzatým z našich profesionálnych modelov. A vďaka ochrane IPX4 voči striekajúcej vode sa nemusíte báť ani náhlej zmeny počasia.

  • Prevádzkový čas*:
  • 2.5 Ah – 60 minút
  • 4.0 Ah – 90 minút
  • 5.0 Ah – 120 minút
  • 7.5 Ah – 165 minút

Súčasťou sady je 4.0 Ah batéria BA2242T a štandardná nabíjačka CH2100E.

*Skutočný prevádzkový čas sa môže líšiť a závisí od použitej batérie, úrovne nabitia batérie, stavu trávy a spôsobu obsluhy používateľa.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz