Kosačka traktorová ZT5201E-L 132 cm s nulovým polomerom otáčania

Kód: 14494
Značka: EGO POWER+
€6 499
Skladom

Detailné informácie

Záručný servis
Značkový záručný a pozáručný servis
personál
Odborne školený personál
autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
automower
AUTOMOWER EXPERT
Na trhu od roku 1993
Na trhu od roku 1993
Doprava zdarma
Doprava zadarmo nad 750 EUR

Podrobný popis

Akumulátorová kosačka s nulovým polomerom otáčania EGO POWER+ ZT5201E-L je unikátom na trhu pojazdných kosačiek.

Vďaka technológii Peak Power™ dokáže naraz využiť energiu až zo šiestich 56 V lítiových batérií EGO (jedna 10.0 Ah a jedna 5.0 Ah batéria sú súčasťou balenia), ktoré sú zároveň kompatibilné s celým sortimentom produktov EGO. Tým sa pojazdná kosačka ZT5201E-L stáva prvým riderom na svete poháňaným univerzálnymi batériami. Jeho 5 bezuhlíkových elektromotorov podáva výkon na úrovni benzínového motora s výkonom 25 koní, pričom maximálna rýchlosť pojazdu je až 12.8 km/h. Na jedno nabitie so šiestimi 12 Ah batériami pokosí táto záhradná traktorová kosačka s nulovým polomerom až 14 000 m2. Zároveň je vybavená odolným žacím ústrojenstvom zo zváranej ocele so záberom 132 cm.

Výška kosenia v rozpätí 2.5 až 10 cm sa dá jednoducho nastaviť jednou rukou pomocou ergonomickej rukoväte. Takisto môžete na LCD displeji plynulo regulovať rýchlosť nožov v piatich rýchlostiach od 2400 do 3200 otáčok za minútu. Vďaka funkcii 3 v 1 je len na vás, čo urobíte s pokosenou trávou. Môžete ju mulčovať, použiť bočné vyhadzovanie alebo ju zberať do koša. (Zberný kôš je k dispozícii na zakúpenie zvlášť.)

AKU KOSAČKA PLNÁ FUNKCIÍ

32 výkonných LED svetiel osvetľuje okolie ridera v 360° uhle, vďaka čomu má obsluha kosačky výborný výhľad do všetkých strán aj za zhoršených svetelných podmienok. Ďalej je rider ZT5201E-L vybavený dvomi držiakmi na fľašu, uzatvárateľným odkladacím priestorom s USB portom na nabíjanie mobilu a špeciálnou priehradkou na bezpečné odloženie mobilu v dosahu ruky.

Podrobné technické špecifikácie si môžete stiahnuť na tomto odkaze.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz