Nabíjacia stanica Nexus Escape PAD1500E do 150 W

Kód: 998
Značka: EGO POWER+
€119
Skladom

Detailné informácie

Záručný servis
Značkový záručný a pozáručný servis
personál
Odborne školený personál
autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
automower
AUTOMOWER EXPERT
Na trhu od roku 1993
Na trhu od roku 1993
Doprava zdarma
Doprava zadarmo nad 750 EUR

Podrobný popis

Využite bezkonkurenčný výkon oblúkových lítiových batérií EGO s nabíjacou stanicou EGO Power+ Nexus Escape. Toto zariadenie mení 56V prúd z akéhokoľvek akumulátora EGO na 230V striedavý prúd, ktorý je k dispozícii kdekoľvek ste, kedykoľvek ho potrebujete.

Vďaka jednej 230V/50Hz zásuvke a dvom USB portom môže slúžiť ako záložný zdroj pre napájanie elektrických spotrebičov do výkonu 150 W pri výpadku prúdu alebo ako prenosná powerbanka na nabíjanie mobilných zariadení, tabletov alebo notebookov, keď ste na cestách. Vďaka ľahkej a odolnej konštrukcii je táto nabíjacia stanica ideálnym spoločníkom na chate, pri stanovaní, na výletoch do prírody, či festivaloch.

V kombinácii s doporučenou 7.5 Ah batériou poskytuje dostatok energie na napájanie 42” televízie po dobu 10 hodín, nabitie 27 smartfónov alebo 5 notebookov, takže máte vždy po ruke záložný zdroj, kedykoľvek ho potrebujete.

V cene je len samostatné zariadenie bez batérie a nabíjačky.

Poznámka: Tento menič napätia je vhodný na napájanie zariadení so stálym odberom do 150 W. Nie je však vhodný na napájanie elektrospotrebičov, ktoré síce majú udávaný odber nižší, ako 150 W, ale na začiatku vyžadujú vyšší príkon na spustenie. Dobrým príkladom sú malé chladničky, ktoré síce majú udávaný odber do 150 W, avšak na rozbehnutie kompresora na okamih vyžadujú oveľa vyšší príkon. Takéto zariadenia menič napätia Nexus Escape nedokáže napájať, pretože akonáhle odber zariadenia presiahne 150 W, menič napätia sa z bezpečnostných dôvodov vypne.

Taktiež sme pri testovaní zistili, že výkonnejšie hráčske notebooky s nabíjačkami nad 90 W vyžadujú pre súčasné používanie a nabíjanie batérie notebooku, kedy má nabíjačka maximálny odber, kombináciu meniča napätia Nexus Escape s batériou EGO s kapacitou 5.0 Ah alebo vyššou. Pri kapacite batérie do 4.0 Ah Nexus Escape dokáže notebook nabíjať vo vypnutom stave, ale nie zároveň ho nabíjať a napájať pri náročnom používaní.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz