Professional-X Teleskopický plotostrih PTX5100 - nadstavec

Kód: 12987
Značka: EGO POWER+
€249
Skladom

Detailné informácie

Záručný servis
Značkový záručný a pozáručný servis
personál
Odborne školený personál
autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca
automower
AUTOMOWER EXPERT
Na trhu od roku 1993
Na trhu od roku 1993
Doprava zdarma
Doprava zadarmo nad 750 EUR

Podrobný popis

Pre použitie s EGO Power+ Professional-X Telescopickou Tyčou PPX100 (predáva sa osobitne). Moderný bezuhlíkový motor poskytuje vysoký výkon a krútiaci moment pre efektívny rez vysokých živých plotov a vetiev do hrúbky 26 mm. Tento plotostrih je pripravený aj na tú najnáročnejšiu prácu vďaka robustnej konštrukcii, 6 uhlom strihania, jednoduchej rotácii lišty a možnosti jej úplného sklopenia počas transportu. Základom tohto systému je teleskpická tyč PPX1000, v ktorej je uložená batéria a ergonomická rukoväť. Jej súčasťou sú dva nezávislé bezpečnostné spínače, ktoré dávajú používateľovi možnosť prechytenia a použitia zariadenia v rôznych pozíciach. Zároveň je teleskopická tyč je vybavená osvedčeným a bezpečným mechanizmom pre výmenu nadstavcov v priebehu pár sekúnd bez potreby náradia, pričom maximálna dĺžka s nadstavcom v plne roztiahnutom stave umožňuje strihať vrch živých plotov vo výške až 4 m. Toto zariadenie bolo navrhnuté so zameraním na ľahké uskladnenie a transport. V zloženom stave je ľahko prenosné v dodávkach a prívesoch, no zároveň je aj v naplno roztiahnutom stave zachovaná výborná manévrovateľnosť a ergonómia.

 • Prevádzkový čas*:
 • 2.5 Ah - 65 minút
 • 4.0 Ah - 95 minút
 • 5.0 Ah - 120 minút
 • 7.5 Ah - 210 minút
 • 10.0 Ah - 260 minút

 • V cene je len samostatný nadstavec PTX5100. Nadstavce Teleskopická tyč PPX1000 a Teleskopická vyvetvovacia píla PPSX2500 sú k dispozícii na zakúpenie zvlášť. Cena je uvedená bez akumulátora a nabíjačky.

  *Skutočná dĺžka prevádzkového času sa môže lišíť a závisí od použitej batérie, úrovne nabitia batérie, stavu živého plota a spôsobu obsluhy používateľa.

  Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

  Nevypĺňajte toto pole:
  Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz